süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Gezdim Gördüm Anlatıyorum
   ISTANBUL!KAPKACTI YUVASI!Simdiye kadar siz neyinizi caldirdiniz?

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:46:33)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:47:46)
aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (09:48:21)
___solcier35___ ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (18:14:56)
CORCIL44 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (23:14:39)
CORCIL44 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:15:47)
CORCIL44 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (23:17:22)
CORCIL44 ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (23:20:23)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:33:06)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
emel24
  • Ekle
35 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 3
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.02.2006 10:30

Ben Istanbulu seviyorum Gezilmesi Gözükmesi gereken yerlerden BIRIOLDUGUNU Düsünüyorum!Ama birde su hirsizlar ollmasa rahatdolasip rahat gezeriz icimizde korku olmadan!

Ben gecen iki Hafta önce Istanbuldaydim!Hafta sonu cumartesiydi heralde!Ve sadece o günü kaffee canim cekti ve Ataköyde(Starbax Cafe ´de )otururken cantami caldilar hic farkedemedim![icinde paralarim. telefonum.kimliklerim bulunuyordu,ve iki haftalik tatilim oldu birbucuk ay!
Sonucta ne canta bulundu nede hirsiz [Polislerde birsey yapamadi]

Demek istedigim siz simdiye kadar neyinizi caldirdiniz bayan yada erkek rahat geze biliyormusunz elinizi kolunuzu saliyarak?

karadenizusagi
  • Ekle
40 yaşında / Erkek
Hopa
Artvin
Aktif Toplam Yazı : 5
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.02.2006 10:59

istanbulu bilmem ama istersen gel artvine burda ne kapkaç var nede hırsızlık...

emel24
  • Ekle
35 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avusturya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.02.2006 11:11

artvine ´mi tak ben en iyisi bildigim yere gidiym daha iyi!!Hem seniin basib´ndan gec medimi buna benziyen birr olay ?

karadenizusagi
  • Ekle
40 yaşında / Erkek
Hopa
Artvin
Aktif Toplam Yazı : 5
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.02.2006 11:55

hayır başımdan böyle bir olay geçmedi istersen bir araştır türkiyede kapkaç olmayan tek il hangisi arkadaşım ondan sonra istediğin yerde istediğin şekilde tartışalım olur mu...

emel24
  • Ekle
35 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avusturya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.02.2006 12:03

tartismamisa gerek yok.................önemide yok.................iste insalarini turkiye ac biraktigi icin ama neyse sorun degil önemli olan sicak bir sohbet

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2006 18:33

selam arkadaşlar,size birşey anlatacağım,ağır ceza mahkemesinde staj yaptım,şahit olduğum bir olay hem bana oh dedirtirdi hem de çok üzüldüm..
Olay şöyle,maçka parkında 3 çocuk üniversiteye giden hemen hemen aynı yaşlarda bir çocuğun paralarını cep telefonunu çalmış ve bıçak zoruyla maçka parkı içerisine götürmüşler..sizleri hukukla sıkmak istemem ancak bilmenizde fayda var,birden fazla kişi cebir suretiyle bir kişinin mallarına el koyarsa yağma suçunu oluşturuyor ve cezası çok ağır..
Çocuğu getirmişler suçu anlattılar kabul ediyor musun evet yaptım dedi ve şok karar 15 sene 5 ay..Birden çocuk bağırmaya başladı nasıl olur hakim bey biz 6 ay yatıpp çıkıyorduk ben zaten sarhoştum hatırlamıyorum diye..Önce bir oh çektim aklıma sürükledikleri hamile kadın geldi,parçalanan vücudu ama bişey dikkatimi çekti,,aynı yaşta 2 çocuk biri müşteki mağdur olan annesi gayet iyi giyimli bakımlı,oğlu 1 milyarlık telefon taşıyor,diğer tarafta 15 sene almış bir çocuk..diyarbakırdan gelmiş sokaklarda yatıyor..Hapse atmak çözüm değil hiçbir suç cezasız kalmamalı elbet ancak soruyorum neden?fakirlik ,eğitimsizlik vs..Türkiye Cumhuriyeti hiçbir zaman gaspçıların yağmacıların ve özellikle HORTUMCULARIN memeleketi olmamalıdır,çünkü benim memleketim herşeyden önce şehit kanları ile sulanmış bu asla unutulmamalı..yAzımı okuyup zahmet buyurduysanız teşekkür ederim.

_BUZADAM
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Yurtdışı
ABD
Aktif Toplam Yazı : 521
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 08:05

DAMLA340,cok guzel ve yerinde bir yazi. ellerine saglik..
bu tur durumlarda nedenler her zaman sonuctan daha onemlidir...
sosyal denge saglanmadikca ,bu tur gasp vb seyler hep olucaktir..

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 09:46

teşekkür ederim buzadam:-)
Ünlü bir düşünür demiş ki NEDENLER AYNIYSA SONUÇLAR HER ZAMAN AYNIDIR..Aksi görüşte olan var mı?ben bu konuda şimdilik görüş bildirmeyeceğim,sizce de nedenler aynıysa sonuçlar aynı mı?yorumlarınızı bekliyorum.
DAMLA

Steen
  • Ekle
48 yaşında / Erkek
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 10
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 13:42

slm
Damla güzel yazmışsın ama bazen adalet anlattıgın gibi tecelli etmiyor adam çalıyor 6 ay yatıyor yada yatmıyor yada yaşı küçük garip olan doymak için ekmek çalan 2 yıl yatıyor neden garip çünkü arkasında çeteler yok üzgünüm ama adalet her kez için aynı olmalı hepimiz izliyor görüyoruz hırsızın 250 tane sabıkası var ve yakalınınca küfür edip 6 ay sonra görüşürüz diye bagırıyor hani ada....t televizyonda izlemişsinizdir adam evin içinde hırsızlık yaparken yakalanıyor (izmir de) balkondan küfürler ediyor ve aşşagıda halktan dayak yiyor dayak atan haklı ama ceza alıyor !!!!!!!!!

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 13:54

selam steen,yazdıklarını okudum ,bu konuda geç gelen adalet mi yoksa hiç uygulanmayan hukuk mu iyi tartışmasına girmek istemiyorum, aslına bakarsan aynı şeyleri konuşuyoruz,hukuk herkese eşit uygulanmalı ancak senin şu anlattığın ile ilgili hırsız hırsız da olsa ancak sen onu durduracak derecede kuvvet kullanmalısın,yani adamı suç işlerken gördün onu durduracaksın yakalandığında da bi de sen dövmeyeceksin,sen haksız olursun,adalete teslim edeceksin..karşındaki üstüne geldi elinde bıçak var adamı durduracaksın bıçağı saplamasın diye ama adamı kalkıp öldürmeyeceksin..umarım anlatabildim..

Steen
  • Ekle
48 yaşında / Erkek
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 14:05

Damla anlattın belkide dogru söylüyorsun o hırsız polisin elindeyken küfürler ediyordu polis izin verdi dövülmesine belki yapılmamamlı ama bilmem başıma birkaç kordonda kez geldi tinerciler uzaklaştım ama ne kadar kaçarsınsın ben biraz iriceyim ama ufaktefek olanlar kaçamıyor ama izmir istanbul`dan daha iyi durumda burada gençler kız erkek fark etmez günün herhangi bir saatinde (dikkatli olak şartıyla) rahatça dolaşabiliyorlar geceleride dahil buna

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2006 17:06

steen ben sana kanunu söylüyorum yoksa bu konuda hemfikiriz..

Steen
  • Ekle
48 yaşında / Erkek
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2006 09:18

slm damla anlaştık konuşmak istediğin başka bir konu varsa onada ok.

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2006 10:22

sen başla konuşalım

Steen
  • Ekle
48 yaşında / Erkek
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2006 11:14

avukat mısın?

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan