süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Gezdim Gördüm Anlatıyorum
   istanbulda yaşamayı seviyormusunuz?

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:46:33)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:47:46)
aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (09:48:21)
___solcier35___ ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (18:14:56)
CORCIL44 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (23:14:39)
CORCIL44 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:15:47)
CORCIL44 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (23:17:22)
CORCIL44 ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (23:20:23)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:33:06)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Last_Romantic
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 2
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 12:01

Her tarafı tarih ,romantizm , her metre karesi ayrı bir hikayeyle bulanmış bu şehirde sevgilinizle veya eşinizle akşam gezerken o denizin günbatımında esen rüzgara karşı bir tur atarken aklınızdan kimbilir neler geçer bu masal şehriyle ilgili , yada kız kulesinde bir akşam yemeği veya modada bir hafta sonu sabahı denize karşı kahvaltı yaparken gazetenizi okumak , vapurla karşıya geçerken martılara simit atmak veya sahilde yalnız yürümek ve kendimizi dinlerken şehrin içinde kaybolmak .itiraf edelim bunlarından birini en azından bir kerede yapmışızdır sanırım? yoksa artık trafiğin alt üst olduğu 15 dakkalık bir mesafenin bile iki saat sürdüğü bazı yerlerinde hava karardıktan sonra dışarı çıkmanın pek cesursa bir hareket olduğu ,eşinizle veya sevgilinizle gezerken etrafın sizi taciz ettiği çingenelerin çiçek satmak isterken cüzdanınızın yürütüldüğünü,yolda yürürken geçen bir aracın üzerinize çamur sıçrattığını,her gece başınızı yastığa koyduğunuzda bu gece deprem olucakmı korkusuyla yaşamak ,bütün güzellikleri yaşamak yerine tatil günleri yorgunluktan akşama kadar uyumayı tercih etmeği, otobüse binince yaşananları!...soluduğunuz havanın yarısından çocuğunun egzoz gazlarından oluştuğunu, spor yapma isterseniz genelde para vermeniz gerektiğini, bankada tutacağınız miktarda parayı çekip milyarlar vererek aldığınız arabanızı koyacak ver bulamamanızı.... vs daha çokkkkk yazılabilir ama herşeye rağmen ben bu şehirde yaşamayı seviyorum garip ama seviyorum bunun nedenide ben bu bahsettiğim güzel şeylerin çocuğunu yapıyorum yapmayada devam ediceğim yapamadıklarımında birileri tarafından yapıldığını bilmek bana huzur veriyor.ya siz seviyormusunuz bu masal şehrinde yaşamayı?

miLkShake
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 12:11

çok seviyorum arkadaşım ben bu şehirde yaşamayı yalnız dükkanı 10 dakika sonra kapatıyorum

Last_Romantic
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 12:17

no comment!

zeytin_r
  • Ekle
39 yaşında / Bayan
Beşiktaş
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 228
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 16:52

ben de seviyorum burda yaşamayı zorlu yaşam şartlarına rağmen

DUVARLARI YIKMAK LAZIM
DIŞARIYA ÇIKMAK LAZIM
NE VAR NE YOK BAKMAK LAZIM
HADİ BAKALIM GECELERE AKALIM
ÇIKAR AT ACILARI
GİY HADİ CİCİLERİ
HERŞEYİ UNUTTURUR İSTANBUL GECELERİ

gurkan_kacan
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Diyarbakır
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 17:59

istanbulu çok ziyaret ettim.çok sevdim.ilk fırsatta yine gidecem ama şunuda gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.İstanbul yaşanacak değil gezilecek bir şehir.gerçekten orda yaşamak çok zor.

suleyman20
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Isparta
Aktif Toplam Yazı : 67
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2006 19:14

bu yaz istanbuldayım bakalım nasıl tarihi şehir

incikutusu
  • Ekle
37 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 5
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2006 14:49

mücadeleyi gerektiren bir şehir İstanbul...Beraberinde güçlü olabilmeyi de gerektiriyor hem maddi hem de manevi yönden...Her sabah müthiş bir trafikle boğuşurken boğaz köprüsünden geçerken vapur seslerinin
sizi selamlıyor olması bile bu şehirde kalmayı kamçılıyor.Ankara`dan gelip de işi dolayısıyla İstanbul`da yaşamak
durumunda olan bir arkadaşımın sözlerini anımsadım şimdi `` bu şehirde çalışkan olan bir insan aç kalmaz`` demişti neden öyle söylüyorsun diye sorduğumda aldığım yanıt ilginçti `` köprü de trafik sıkışınca insanlar ellerinde su, çiçek vs. satıyorlar başka hiçbir şehirde yok bu demişti... Aslına bakarsanız haksız da sayılmaz.
Kız kulesinin ihtişamını, Rumeli Hisarı`ndaki konser keyfini , İstiklal`in hareketliliğin ve Emirgan`ın muhteşem manzarasını başka hangi şehirde bulabiliriz ki?
Kısacası ben İstanbul`u ve İstanbul`da yaşamayı çok seviyorum.

PrensesB
  • Ekle
84 yaşında / Bayan
Beşiktaş
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 12
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2006 00:59

türlü türlü sebeplerden dolayı -birçok arkadaşın bahsettiği ya da benzer şekildeki- senden kaçıp kurtulucam artık dedirten ,kimi zaman bunu yapma haddine getiren ;fakat ondan ayrıldıktan sonra ,ben sensiz yapamıyorum ,ilk fırsatta gelicem seni doya doya içime çekicem dedirten şehir.

azade_54
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Sakarya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2006 13:28

İstanbul`da yaşamayı sevmek önemli değil de yaşamayı öğranmak lazım ilk önce. Çünkü orada yaşamak için çakal olmak lazım. Bir çuval içinde toplu iğne arar gibi İstanbul`u da İstanbul`un içinde araman lazım.

TATLIkurt
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 6
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2006 17:26

ankaralıyım 1kere istanbula gittim ve binpişman oldum
bu kadar sitresli ve gıcık bir şehir hiç görmemiştim
yollarından şöförüne herşeyine uyuz oldum

boztli25
  • Ekle
47 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.03.2006 02:02

yahya kemal`e sorarlar :ankaranın en çok neyini beğendiniz?
o da :"istanbula dönüşünü " der .
evet istanbul öyle bir şey ama...
artık aması var arkadaşlar
bir de bu kent de yaşamak için ya "zengin" olacaksın ya da "deli" ...

etores
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yıldırım
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 7
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.03.2006 13:25

İstanbulda yaşanmaz BURSA ya gelin

anteros24
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 67
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.03.2006 18:29

İSTANBUL-BENDEKİ İSTANBUL

DUNYAYA GÖZLERİMİ ÜSKÜDARDA AÇTIM
ORDA DOGUP BUYUDUM ÜSKÜDAR İSTANBULUN EN GÜZEL SEMTLERİNDEN BİRİ
ÇOCUKKEN HAREM SAHILINDE AZ OYNAMADIK
BIZ MISKET OYNARKEN MANZARAMIZ HEP KIZKULESIYDI:)
ISTANBUL LA ILGILI HER INSNAIN BIR SOZU VARDIR,BAZILAIRNA GORE GUZEL BRI KAIDN BAZILARINA GORE ACIMASIZ BIR KADIN BAZILARINA GORE UMURSAMAZ BIR KADIN AMA HEP KADIN
EVET BENDEKİ İSTANBUL DA KADIN GIBI

AZ BULUSMADIK SEVGILILERIMIZLE TAKSIMDE:)TAKSIM HEP KALABALIK VE O KALABALIGIN ICINDE KAYBOLMAK GUZEL HELE 100 YILLIK DURAN BINALARI O BINLARIN INANILMAZ SANAT ESERI GIBI DURAN GUZELLIGI

TAKSIMDE BIRDE SADRI ALISIK SK VARDIR ORDA HEP BUSLUTUGUMUZ SEVIMLI CAFELER VARDIR ORAYI NEDENSE HEP YAGMURLUYKEN SEVIYORUM ISTNABULUN EN CIVIL CIVIL YERDIR TAKSIM

USKUDAR DEDIM YA DOGUP BUYUDUGUMUZ HALA YASADIGIM YER.DEDIM YA SANSLIYDIK MISKET OYANERKEN MISKETI KIZKULESINE DOGRU YUVARLAMAK VE COCUKLUGUNU OYLE HATIRLMAKA COK GUZEL
SALACAK SAHILINDE ARKADASLARLA TOPLANIP LAFLAMAK GECMISTEN COK GUZEL
USKUDAR EN COK GECE ISIKLARINDA AKSMA GUZEL GELIR GOZUME GOZLERIM HEP KARSININ ISIKALRINA KAYAR EVLERIN ISIKALRI OYLE SICKA GELIYORKI DISARDAN BIRDE BOGAZIN O 4 MEVSIM ESEN RUZGARI YOKMU SANA HEP ISTNABULUN SERT BIR YER OLDUGUNU HATILATIYOR

SERT DMEISKEN LISEDEYKEN COK KAVGA EDERDIK İSTNABUL SOKAKALRINDA DOGRUSU KAVGACI BIRISIYDIM:)AGZIM BURNUM COK KANLAR ICINDE KALDI COK DAYAK YEDIK:)BEN HIC 20 KISIYLE DALMADIM BIR KISIYE NE BICIM BIR HUYDUR IYIMIDIR KOTUMUDUR BILMEM AMA 2 -3 KISIYLE 8-9 KISIYE DALDIGIMIZ COK OLMSUTUR DOGRUYA DOGRU O USKUDAR SAHILINDE DAYAK YEDIKTEN SONRA ARKADASLARLA YARMAIZI AZ SARMADIK LISEDEYKEN AMA COK TA DAYAK ATTIGIMZI OLMUSTUR KAVGA ETMEK TE GUZELDI ISTANBULDA:)

KADIKOYDE BILIRMISINIZ BILMEM 3 YERIN GENCLIGIMDE YERI BUYUK
SAHILDEKI CEM BUFENIN ISTIKAMETINDKEI HASIR CAY BAHCESI COKS EVGILI BEKLEDIK ORDA COK HAYALLER KURDUK COKTA ARKADAS SOHBETI KISIN USURDUK YAZINSA MUHAMMET HIC BITMEZDI O YERDEN BITME TABURELERDE:)MANZARASIDA HEP HAYADARPASAYDI ORANIN GALIBA SIMDI KALDIRMISLAR:(SIMDI ESKI BIR HATIRA ORASI ESKI SEVGILILERIYLE DOSTLARIYLA
BIRDE SAHILDEN BAHIRIYEYE YURUMEYEI SEVERDIM BAHARIYE CD EN COKTA HOS KALABALIGINI VEDE BAHARIYENIN SONUNDA BIZI BEKLIYEN MODA YI COK SEVERDIM MODAYA VARDIGINDA ORDA BIR CAY BAHCESI VARDI ORDAN ADALARI IZLEMEK YADA KALAMISI COK HOSUMA GIDERDI SANKI BAHARIYEYEI YUREMENIN BIR ARMAGNAIYDI MODA COK ANI VAR ORDADA DONDURMACI ALI USTAYI BILRIMISINIZ BILMEM BEN COK SEVDIM ORAYI:)AMA KADIKOYUN ARAMIZDA KALSIN BIRD EBENDEKI KIRIK BIR ASK HIKAYESI VARDIR
BAZEN ISTNABULUN GUZEL YERLERI BANA HEP YARIM KALMIS ASK HIKAYELERIMI ANALTIR YASADIKALRIMDANMI NE BILMIYORUM.....

SARIYERI COK SEVERDIM ORASI HEM ISTANBULUN GOBEGI HEMDE ELIT BIR YERDI BENCE
AMA SNE ORDA NE ARIYORDUN DERSEN BEN SARIYERDE BALIK TUTMAYI COK SEVERIM OLTAYI MARMARAYA ATMAK SONRADA SAATLERCE UMUT EDEREK BALIGIN VURMASINI BEKELEMK BIR AKC BALIK BILE TUTABILRISIN ISTANBULUN BU GUCLU AKINTILI DNEIZINDEN BU BILE BANA HEP HUZUR VERMISTIR
EVET EVET SARIYER DIYINCE AKLIMA HEP BU YUZDEN ABLIK TUTMAK GELIYOR:)

BESIKTASA HEP ARKADASLARLA GIDERDIK ORDA BIR BKM VARDIR BIR KERESINDE CEM YILMAZIN BIR GOSTERISINI BESKITASTA IZLEMSITIM BAYADA GULMSUTUM BESIKTAS NEDENSE AVRUPA YAKASINDA BANA HEP YABANCI GIBI GELMIYEN BIR YER GIBI GELMSITIR BUNU BESIKTAS NASIL YAPIYOR BILMYIORUM AMA ORAYA GITTIGINDE YANI BESIKTASA KENDINI ILK KEZ ORDA YANABCI HISSETMIYORSUN BIR USKUDARLI OLRAKA BESIKTASI HEP SEVMISIMDIR BU YUZDEN SICAK BIR DOST GIBI OLDUGU ICIN

MECIDEYEKOY DIYINCE AKLIMA OZNUR DIYE BIR KIZ GELIYOR:) BENDE ISTANBUL SITE
OZNURU HEP PROFILO ALOIS VERIS MERKEZIND EBEKLERDIM SONRADA PROFILODA OTURURDUKBANA HEP TIYATRODAN BAHSEDERDI OZNUR TIYATROCUYDU BENDE HEP BUYULENMIS GIBI ONUN TIYATRONUN GELECEGINE OLAN INANCINI SAATLERCE DINLERDIM O ANLATIRKEN ISTANBUL DAHA GUZEL OLUYORDU SANKI BENDE SANATI SEVIYORDUM ZATEN BIRDE MEZDIYEKOYDE BENIM TAKIMIM VAR GALATASARAY BILMIYORUM KAC MAC BILET ALDIKTAN SONRA SAATLERCE MECIDIYEKOYDE ALISAMIYEN STADININ ONUNDE KARDA KISTA STADA GIREBILMEK ICIN BEKLEDIM BILMYIORUM INANIN SAYISINI BILMIYORUM:)AMA HAGIYI IZLEMEK ORDA NASİP OLMUSTU:)

BOGAZ TURLARI DUZENLENMEYE BASLAR BAHARDA KADIKOYDEN KALKAR TAAA KARADENIZE YAKIN DONER GLEIR ISTNABULU BOGAZ TURLARINDA SEVGILINLE GEZMESI COK GUZEL OLUYOR BENDEKI SITANBULA BAHARIN GELISINI BOGAZ TURLARININ SEFERLEIRNIN BASLAMASINDAN ANLARIM BIRDE SU BILDIGIMIZ AGACLARIN BEYAZ CICEKLER ACMASINDAN
ISTANBULDA BAHAR BANA HEP HUZUR VERIYOR SANKI KAVGADAN CIKMISSINDA YARALARINI SARIYORMUSSUN GIBI KAVGA BITMIS HUZUR VAR ISTNABULDA BAHAR BU DEMEK OLSA GEREK

CAMLICA AHH CAMLICA DUNAYDA VARMI OYLE MANZARA SAHIP YER CMALICAYA GIDENLERINIZ AVRSA CMALICANIN FASILLARINI BILIR O ZAMAN:)CAMLICANIN TEPESINDE HALA OSMANLI MOTIFLERIYLE SUSLENMIS BIR CAY BAHCESI VAR VE INANKI SALEBI COK GUZEL KAC KEZ ARKADASALRLA CAMLICAYA SALEP ICMEYE GITTIK SAYISINI BEND EBILMYIORUM AMA EN COK CAMLICANIN TEPESINE DOGRU O CAY BAHCESINE DOGRU YURURKENKI YAKLASTIKCA GELEN FASIL SESLERINI COK SEVIYORUM NEDENSE CENENTE YAKLASMAK GIBI GLEIYOR ISTNABUL GECE MANZARASI EN GUZEL CAMLICADAN ZILENIR HABERINIZ OLSUN

ADA LARDAN BAHSETMEMEK MUMKUN DIL ADALAR KADIKOYDEN YADA BOSTANCIDAN VAPURA BINDIGINDE 1 BUCUK SAAT SONRA OYLE BIR YERE GELIYORSUN KI SASIRIP KALIYORSUN BILYIORMUSUNUZ ADLAARDA HIC ARABA YOK SADECE FAYTONLAR EVLEP HEP BEYAZ AHSAP EVLER VE SIZ OYLE DENIZIN VE YESILLIGIN BIRLESTIGI BIR YERDE FAYTONDA SEVGILINIZLE ADLAARI GEZIYORSUNUZ
ISTE ADLAR BOYLE BIR YER:)HUZUR VE SEHIRDNE UZAK BIR YER BENDEKI SITNABULDA ISE HEP YAGMURLU KALDI NEDENSE.....

ISTANBULA KAR YAGDIGINDA EN GUZEL YER NERESI DESEN SULTANAHMET DERIM DEGISIK BIR YER ORASI KAR YAGDIGINDA YENI YAPITLAR KAYBOLUYOR SANKI VE SADECE AYASOFYA ILE SULTANAHAMET GOSTERISLI KALIYOR O ZMAAN BIRDEN KENDINI ESKI ZAMANLARDA HISSEDIYORSUN
SULTANAHMAETTE ALMAN CESMESINDNE SU ICTIGINDE BIR DAHA SULTANAHMETTEN KOPAMAZSIN DERLER EVET BENDE SU ICTIM ORDAN VE SULTANHAMETTEN KOPAMIYORUM:)DOGRUYMUS.)

YA KIZKULESINE NEDEMELI NEDEMELI USKUDAR SAHILINDEN SEVGILINLE KUCUK BIR TEKENEY BINIYORSUN KIZKULESINE DOGRU YAKLASTIKCA HAYALELR KURMAYA BASLIYORSUN VE KZIKULEISNE CIKTIGINDA ISE KURDUGUN BUTUN HAYALLER GERCEKELSIYOR SNEIN HAYALLERININ HICBIRINI INCITMIYCEK KADAR GERCEKTENDE GUZEL ISTANBULU 360 DERECE MUKEMMEL BIR MANZARAYLA IZLEMEK SICKA BIR NESCAFE ICMEK SEVGILIYLE SONRADA SARILARAK KIZKULESINDE HAYALLER KURMAK
BOGAZIN O SERT RUZGARI SENI ORDADA BULUYOR........

İSTANBUL BENDEKİ İSTANBUL BU KADAR KALABALIK BU AKDAR ZALİMM BAZEN BU KADAR YALNIIZ BAZENSE BU KADAR GUZEL...BENDEKİ İSTANBUL

tunc988
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yatağan
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 1650
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.03.2006 00:55

hiç gitmedimki:))

DAMLA340
  • Ekle
56 yaşında / Bayan
Maltepe
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.03.2006 15:56

ÜZÜLME TUNÇ BEN SENİ GEZDİRİRİM ABLAM:-))

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan