Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   FenerbahçeyLe Şaka Olmaz

rianna *** rianna`nin .. Paylasim ve huzur pano`su .. *** Forum başlığına yazı ekledi - (08:19:32)
rianna *** rianna`nin .. Paylasim ve huzur pano`su .. *** Forum başlığına yazı ekledi - (08:20:17)
rianna (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (08:46:44)
rianna İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (08:47:40)
Nameles76 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (13:58:41)
Nameles76 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:03:09)
Nameles76 (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:06:49)
Nameles76 *** Can TURGAY`imin Pnaosu *** Forum başlığına yazı ekledi - (14:08:16)
rianna (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:10:35)
Nameles76 Şu An Dinlediğiniz Şarkının Adı Nedir ? Forum başlığına yazı ekledi - (14:10:47)
Nameles76 (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:14:31)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (14:17:48)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:19:47)
Nameles76 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (14:19:59)
Nameles76 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:22:24)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (15:35:42)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (15:36:41)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (15:40:13)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (21:43:12)
NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (22:46:05)
NINAX İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (22:47:32)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Ssseerdar
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5822
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:09

Esprı yapılmaz , dalga geçilmez ..

Butun oyuncularımızı tebrık edıyoruz gosterdıklerı mucadeleden ötürü..

Normalde fenerbahçe sivasa gol atamaz diyen zıhnıyet hakemlerı alet edıp sankı ısın ıcıne hakem gırıp fenere verıcekmıs gıbı lanse edıp işkembeden sallıyor Fenerbahçe kımdır bılmıyor tanımıyor ıdrak edemıyor etınız ne budunuz ne.!
Galatasaray gelır 5 atar dedın 4 sallayıp gonderdık , besıktas 5 atar dedın 2 sallayıp gonderdık .. sıvas`a gol atamassın dedın 4 sallayıp gonderdık , aferin çocuklar sızlere sonuna kadar guvenıyoruz kanaryalar..

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 2527
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:14

Ben hakem demedim , "anormal şartlar " dedim.

Nitekim haklıymışım. Şartlar anormaldi. Sezon boyu yatan Uğru Boralın bugun oynayacagı tuttu. Sezon basından beri ilk 11 oynayan guizanın yedek kalması anormal bir durumdur. Keza Semihin ilk 11 başlaması da öyle. Fenerhbacenin sezon basından beri en mücadeleci futbolunu oynaması normal midir ? Değildir. Nitekim normal olsa her maç oynar.

Küme düşecek takımlar da dahil , Her takım sezon boyunca bir kaç maçta patlama yaparak sansayonel performanslar gösterir. Fenerbahcede bugun , bir patlama yaptı ve Sivası eze eze yendi. Kendilerini tebrik ediyoruz.

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
Aktif Toplam Yazı : 852
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:16

kıvır gülüm :) bu galıbıyet çok güzel kapaktır sizlere:) o kupayı sallandıra sallandıra alacağız..

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:17

Evet , Türkiye kupasını alabilir Fenerbahce ::):)

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:18

zifir ne dedıysen yattın ne dedıysen çıkmadı hıc bır yorumun tutmadı tutmayacakta.. şampiyon Fenerbahçe olacak

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1848
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:20

TEBRKLERR FENERBAHÇEMMM TEBRKLER MÜCADELE EDEN TÜM OYUNCULARIMIZ..TEBRKLERR

4-2

ÇOK GÜZEL BİR MÜCADELEDEN SONRA HAFTAYI 3 PUANLA KAPADIK .

PUAN FARKI 5 E İNDİ BU LİGDE DAHA ÇOK ŞEYLERİN DEGİŞEBİLCEGİNİ SÖLEMŞTİK BUNUDA BU MAÇTA HERKEZ GÖRDÜ.

HAFTA İÇİ KUPADADA YENİP YOLUMUZA DEVAM EDELİM HAYDİ FENERBAHÇEM

SEN İSTEDKDEN SONRA YENEMEYECEGİN TAKIM YOK YETERKİ MAÇA KONSATRE OL VE MAÇA ÇIK MÜCADELE ET İSTEKLİ ARZULU OYNA SENDN İSTEDİGİMİZ BU .

BUNU BUGÜN YAPTIN HERMAÇA BÖYLE ÇIK ZATEN SONUÇLAR KENDİLİGİNDEN GELCEKTİR.

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:28

Gevese yaz blader 1-2-3-4-5 i bekliyorum. :)

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:30

asıl voliyi ben sana samiyende vuracağım
çok büyük totem yaptım acaip yere sereceğim seni samıyenın çimlerıne gömeceğim:))

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:34

1- Galatasaray ( Banko )
2- Beşiktaş ( şüpheli
3- Trabzon ( şüpheli)
4-Sivas (şüpheli)
5- Fenerbahce (Banko )

Not : Samiyendeki maçı iple çekiyoum ::):)

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:37

1-Fenerbahçe
2-Galatasaray
3-Beşiktaş
4-Sivasspor
5-Trabzonspor

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:38

FENERBAHÇE İLE ALAY EDERSEN !

Sivasspor maçında sergilediği performansla göz dolduran ve 2 gol atan F.Bahçe`nin sol kanat oyuncusu Uğur Boral, karşılaşma sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu!..

Uğur şöyle konuştu:

"Gol atmak çok önemli gerçekten de bir futbol için. Sivas gibi bir takıma ili gol atmak beni mutlu etti. Carlos maçtan önce bugün benim için oyna ve gol at dedi. Gollerimi ona armağan ediyorum. Volkan Ballı’nın doğum günü bugün. Gollerimi ona da armağan ediyorum. Yediğimiz goller defansif hatalarımızdan oldu. Sivas’ın pas yapmasına izin vermedik. İyi mücadele ettik. F.Bahçe takımı iyi konsantre olduğu zaman iyi işler yapıyor. F.Bahçe ile kimse alaycı bir şekilde konuşamaz. Alaycı şekilde konuşulursa böyle bir skor ortaya çıkar.

Geçen haftaki mağlubiyetten sonra buraya gelen gerçek F.Bahçe taraftarına da teşekkür ediyorum. Bu galibiyet hiçbir şeyin sonu değil. Daha yeni başlıyoruz. Çarşamba günü de maçımız var. Formanın ağırlığıyla çıkıp sahada maç kazanamazsınız. Türkiye’deki takımlar artık iyi mücadele ediyor.

Bugünkü oyuna baktığımız zaman bir şeyleri başarmışız gibi görünüyor. Konsantrasyon eksikliğinden dolayı kötü oynuyorduk. Biz gerçekten onlara saygı duyuyoruz ama biz de F.Bahçe’yiz. Bu galibiyet takımımızın güvenini inşallah yerine getirir.

Ters dönünce sağ alt tendonumdan yukarı kadar olan

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:40

Ters dönünce sağ alt tendonumdan yukarı kadar olan kısım kasıldı ve büyük bir ağrı hissettim. MR’ın sonucuna göre durumum belli olur

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:44

F.BAHÇE LİG SONUNA KADAR ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA OLACAK

ŞANSAL BÜYÜKA: Kadıköy’de fırtına gibi bir maça tanık olduk. Dakikalar daha 30’u gösterirken sahada 5 gol vardı. F.Bahçe bu galibiyetle liderle arasındaki farkı 5 puana indirdi. Sivasspor 10. haftadan bu yana ilk kez yenildi. Lugano, ligdeki 6. golünü atarak takımının en çok gol atan 2. oyuncusu konumuna yükseldi. Hocam kırılma dakikalarından önce bir şey söylemek ister misin?

ERMAN TOROĞLU: Öyle bir maç ki; Sivas aldı mı F.Bahçe defterini dürecek ve seneye bakacaktı. Bu maçtan sonra anlaşıldı ki F.Bahçe ligin sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi verecek. Bu F.Bahçe’nin takım ahenginde bir eksiklik var. Herhalde yönetim futbolu az bildiklerini kabul ettiler ve 15-20 gündür bir şeyler yapmaya başladı. 2 maç evvel yüzleri parıldamıştı, geçen hafta yenilmişlerdi. Bu maçta da maç bitmesin istediler.

ŞANSAL BÜYÜKA: O zaman burada futbolcuların maç seçmesi var.

ERMAN TOROĞLU: Futbolcuyu görürsün çarşambadan rehavete girmiştir. Öyle bir olay çıkarırsın ki sunu bir şekilde futbolcu diken üstünde ve motive şekilde oynar.

ŞANSAL BÜYÜKA: Zirvedeki ilk 5 arasında yapılan maçlarda en çok puanı F.Bahçe almış. Hesapta olmayan takımlara puan kaybetmişler. F.Bahçe, zirvedeki takımlarla oynadığı 5 maçtan 10 puan almış.

ERMAN TOROĞLU: Yeni hoca geldi, Deniz’i yok saydı. Deniz ve Önder oynuyor. Kötü mü oynuyorlar? Gökhan Emreciksin de girecek. Fener kulübesinde de artık etkili oyuncular var. F.Bahçe’nin ne büyük transfer hatası yerli iyi futbolcular almamaları. Gökhan Gönül geldi. Gökhan, F.Bahçe’ye gelene kadar milli takım formasını giymedi. Yüzde yüz etkili olurdu Euro 2008’de olsaydı Gökhan.

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 21:45

yenilmezlkleri bitirmede ustayız ; )=

Alii_G
  • Ekle
24 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 1738
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 22:04

Fenerin yeneceği bellidi zatende yendi :)

Çünkü sivas ahım şahım takım değil bu zamana kadar ilk dk larda bastırayım o arada sıydırabilirsem gol atarım sonra golü korumak için yatarım dedi gene bu maç için yapmaya calıstı ve golü attı ama hemen yiyeceğini tahmin edemedi:) ve yenildi tepe karışık corba gibi oldu :) ilk 5 takımların şampiyonluğu devam ediyor ilerleyen zamanlarda nasıl bir ivme kazanacak lig göreceğiz..:)

Bir de Fener haftaya kayseride puan kaybeder gibi duryor:)

Bir de bu sivas bu zamana kadar ilk defa acık oynadı saha yayılmaya calıstılar hayret nasıl böyle yaptılar ee skorda geri olunca böyle oluyormuş:)

Sivasa ilk başlarda gol yemezlerse veya yiyip hemen arkasından golle cvp verirse takımlar sivas o maclarda galibiyet alamaz bu aksam ki mactan alamadığı gibi:)

[1] [2] [3] ... [5] [6] [7]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan