süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Deniz Feneri ETÖ İcadıymış:)

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:57:36)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:59:03)
aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (10:00:16)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:03:05)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (18:04:08)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Ssseerdar
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5822
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:25

Deniz Feneri e.V dosyasının dün Dışişleri Bakanlığı`na ulaştığı saatlerde Vakit`e şok açıklamalarda bulunan AK Parti`nin hukukçu Milletvekili Hüsnü Tuna, Deniz Feneri olayını icad edenlerin Ergenekon sanıkları ve yandaşları olduğunu söyledi.
Deniz Feneri e.V dosyasının Dışişleri Bakanlığı`na ulaştığı saatlerde Vakit`e konuşan AK Parti Konya Milletvekili Avukat Hüsnü Tuna, Almanya Deniz Feneri Davası ile Ergenekon davası arkasında duran iradenin zafiyete düşürülmek istendiğini söyledi.

DUGİN: SIRA BİZDE
Vakit`e çok önemli açıklamalarda bulunan Tuna, “Bu dava kesinlikle Ergenekon`a karşı bir saldırı olarak ortaya çıkarılmıştır. Ergenekon`un ideoloji beyni olarak adlandırılan Ergenekon sanığı Doğu Perinçek`in yakın arkadaşı olan ve Rusya Avrasya Hareketi lideri Prof. Dr. Aleksandr Dugin, geçtiğimiz Ekim ayında, ‘Avrasyacılar tarafından AK Parti`ye karşı açılan kapatma davasına karşılık olarak Ergenekon davasının ortaya atıldığını` öne sürerek, ‘Sıradaki hamle ise artık bizim olacak` şeklinde konuşmuştu. Kapatma davasının zeminini de aslında bu Ergenekoncu yapı hazırlamıştı. Sıra bizde dedikleri ise, işte Almanya Deniz Feneri Davası oldu. Almanya Deniz Feneri Davası ile Ergenekon davasının arkasında duran iradeyi zafiyete düşürmek için düğmeye bastılar” diye konuştu.

ALMANYA DENİZ FENERİ DAVASI İLE ERGENEKON ARASINDAKİ İLİŞKİ
ETÖ Davasının iddianamesinde, Ergenekoncuların gerçekleştirmeyi planladığı eylemlere yer verildiğini hatırlatan Tuna, gözden kaçan konulara net açıklamalar getirirken, Almanya Deniz Feneri Davası ile Ergenekon arasındaki ilişkiyi ortaya çıkaran şok deşifrelerde de bulundu. Tuna şöyle konuştu; “İddianamede, ‘Ergenekon terör örgütü üst düzey yöneticilerinin, AK Parti`ye kapatma davası açılması için ciddi girişimlerde bulundukları, Yargıtay Başsavcılığını kapatma davası açması yönünde etkilemeye çalıştığı` ortaya konuldu. Yani kapatma davası nasıl onların işi ise, Deniz Feneri Davasını öne sürenler ve ortaya çıkaranlar da aynı ekip…maç ise misilleme… Sonra iddianamede yer alan telefon kayıtlarında Ergenekoncuların söz konusu Deniz Feneri dosyalarının nasıl bekletilmesi ve zamanı geldiğinde ortaya çıkartılıp şantaj malzemesi olarak kullanılması adına mücadele verdikleri de görülüyor. Ayrıca aynı ekibin söz konusu dosyaların öncelikle kendilerine teslim edilmesi için yaptıkları görüşmeler de deşifre oldu. İşte şimdi bu dosya üzerinden nasıl hükümeti hedef haline getirmeye çalıştıklarını görüyoruz. Bunları yapanları iyi analiz etmek gerek.”

İP VE CHP`YE NEDEN DAVA AÇILMADI?
Peki, CHP ile Alman Vakıfları arasındaki ilişki… İP ve CHP`ye açılmayan davalar, Türkiye`deki savcıların her konuyla ilgilenmediklerinin, ayak sürüdüklerinin göstergesidir. ‘Savcılar madem bazı partileri dikkatle izlerken neden bunları görmüyor` diye vatandaş soruyor. Ayak sürümeleri vatandaşı rahatsız ediyor. ‘Yargı camiası içinde kamuoyunu temsil edenlerin bazı bağlantılarının olup olmadığı da` vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı” diye konuştu.

ASLAN DEĞİRMENCİ-VAKİT

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:27

Vay be ne ergenekonmuş . Ta Almanya`daki yargıya müdahale edebiliyor ama burdaki tüm adamlarının içeri alınmasını engelleyemiyor :)) Bence Barrack Obama ile Simon Peres de Ergenekon mensubu .. Şüpheniz mi var yoksa :))

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:34

Bunlar siyasetçisiyle medyası ile yazarlarıyla ne kadar terbiyesiz utanmaz ve yüzsüz insanlarmış be. adamlar yaptıkları hırsızlığın bile suçunu başkalarının üstüne atıyorlar. bunlar türk milletinin başına nerden bela oldular anlamıyorum. sanırım Allah Türk milletini sınıyor ciddi bir sınavdan geçiriyor. inşallah bu sınavdan başarı ile çıkıp bu asalakları başımızdan defedeceğiz. ben Türk milletine sonuna kadar güveniyorum eninde sonunda millet uyanacak ve kendine gelecektir.

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 2527
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:37

Yahu biz bunun esprisini yapıyorduk , " müslüman adam çalmaz , halkı soymaz , kesin ergenkon parmagı var bu işte" diyerek...

Gel gör ki şakamız gerçek oldu

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:42

kanal7 nin asıl sahibi B.B değilmi? deniz feneride bu kanal7 nin prodiksiyonu değilmi? bu kanalın bütçesi acaba diğer büyük kanallrın bütçesinin kaçta kaçı ? yada kaç misli? gelir nerden gelir nereye gider deniz feneri derneği haricinde bu kanalın hesapları aylardır neden incelenmedi? neler yok ediliyor? inceleme için neden mart ayı bekleniyor? seçimlerden sonrasımı bekleniyor ?korku seçim önces parçalanmakmı?
kimler geldi siyeset hayatından kmler geçti koskoca anap koskoca dp bitti akp ninde mumu yakında söner ama dertleri bir seçim daha atlatabilmek.
bu vakit değilmiydi bir zamanlar hocanın söylemini koskoca puntolarla baş sayfada yayınlayan. kanlı yada kansız deyimini kullanan darbeye bunlar değilmiydi adres veren etö nün mihenglerinden biride vakit değilmidir aslında?

DaMLa341
  • Ekle
36 yaşında / Bayan
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 7553
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 17:59

Ergenekon için tümden gelim tüme varım yöntemi kullanıp, sap ile samanı karıştıran bir iktidarın, nasıl olduysa Deniz Feneri davası hakkındaki dosyayı getirmemesi çok şaşırtıcı...Alakası olsaydı şafak operasyonu ile Alman makamlarındaydılar:))
Hatta taraf gazeteleri başlık atardı,`` Alman makam`` evde misin :))

Dosyayı alıp , ne yapacaklar...Kendilerini mi içeri atacaklar..anlayamadım ki ben ..

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 2527
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.02.2009 18:30

Malumunuz pano açamıyoruz. Hazır ergenekon panosu bulmuşken İlhan Selçuk`un yazısını sizlerle paylaşıyorum

Gözünü patlatırım... Nah öldürürsün!

Bak Sen Kerataya, Liderini Tanımıyor...

Bizim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan (RTE) çok yaman...

Ne diyordu:

“Minareler süngümüz/camiler kışlamız/kubbeler miğferimiz/ müminler askerimiz...”

Bu sevdadan vazgeçti mi?..

Sanmıyorum...

Peki, şimdi ne diyor:

“- Ben Ergenekon savcısıyım...”

Daha dün ne dedi:

“- Ergenekon’un peşini bırakmayacağım...”

*

Ne demek bu?..

Demek ki RTE benim peşimi bırakmayacak...

Çünkü ben Ergenekon sanığıyım...

Hem de Ergenekon’un ikincil savcısı Zekeriya Öz’ün iddianamesine göre örgüt lideriyim...

*

Ne var ki iş bu kadarla bitmiyor...

Başbakan Recep Tayyip ve ben, Bedirhan Şimşek ile Ergenekon’da buluşuyoruz...

Bedirhan Şimşek kim?..

Ergenekoncu tutuklu...

Cezaevinden bana yolladığı mektuba savcılık el koymuş...

Bedirhan Şimşek mektubunda ne yazıyor:

“İlhan Selçuk,

Gazeteye bomba atıp seni öldürmem gerekiyordu... İsteseydim kolaylıkla seni öldürürdüm... Benim seni öldürmemem, öldürülmeyeceğin anlamına gelmiyor. Sana çok yakınız. Düğmeye basıldığında öldürüleceksin...”

Bu da yetmemiş Bedirhan Şimşek içerden arkadaşı Tufan Yücel’e yazdığı mektupta demiş ki:

“Bana bu işi (İlhan Selçuk’u öldürme işini) veren ağabeylerin canı sıkkın. Sana güveniyorum. İlhan Selçuk’u öldür. Verdiğim numarayı ara. Aradığın şahıs konuyu detaylı olarak anlatacak...”

Bak sen kerataya...

*

Neden kerata?..

Çünkü hem Ergenekoncu, hem de benim bu örgütün liderlerinden olduğumu bilmiyor...

Ben hem lider..

Hem kurban..

Öyle mi?..

Şimşek haddini iyice bilsin ki ben onun bildiği liderlerden değilim...

Beni tanımayanın gözünü patlatırım...

Beni öldüreceklermiş...

Nah öldürürler...

*

Peki, ben bu yazıyı neden yazdım?..

Ergenekon savcısı Zekeriya Öz ve yardımcılarına delil olsun diye...

Çünkü Öz ve yardımcılarının birinci iddianamede tecessüm eden zekâ düzeylerine göre böyle yazılar mizah, şaka, matrak, gırgır sayılmıyor; ciddiyetle delil yerine konuyor...

Al sana delil...

*

Sonuçta bu Ergenekon tertibi dört başı mamur bir acıklı güldürüye dönüştü...

Tertip günden güne rezil kepaze olmakta, kargalara kahkaha attıracak güdümlü bir soytarılık yalaka medya tarafından ülkeye pazarlanmakta...

Ama, ne gam...

Sen bas evleri..

Al onurlu insanları gözaltına, tutukla...

İçerde gün saysınlar..

İddianameye ne gerek var?..

RTE arkanda..

Hukuk nerende?..

İlhan SELÇUK

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.02.2009 01:19

Acaba hukuk neresinde bunların. Adalet bakanı bir yıl önce hırsızlık şebekesi olan bir çetenin liderine kendine arsa alması için vekaletname vermiş. bu devirde insanlar özkardeşine vekaletname vermiyor koskoca T.C nin bir bakanı hemde adalet bakanı bir hırsızlık çetesinin liderine vekaletname veriyor. böyle bir ülkede hukuk adalet olabilirmi böyle bir bakanın olduğu iktidara güvenilirmi? herhalde bunlara inanmak bunlara güvenmek salak oğlu salaklık olur. başka hiçbirşey olmaz.

KEKO01
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Şile
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1170
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.02.2009 19:42

son DAKİKA haberi.........HOLLANDADA düşen THY na ayit tekirdağ ucagını ERGENEKON terör örgütü düşürmüştür....az evekl görsel basında altyazı olarak gecti arkadaşlar....

DaMLa341
  • Ekle
36 yaşında / Bayan
Bakırköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2009 12:39

Küçük hırsız El feneri, Büyük hırsız Deniz feneri kullanır.

Ancak Her ikisinin de çalışması için Ampul gerekir!

TeReLeLLii
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Mauritius
Aktif Toplam Yazı : 2805
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2009 16:45

Akıllı olun hepinizin bende dosyası var çakma makma idare edin artık;)

DaMLa341
  • Ekle
36 yaşında / Bayan
Bakırköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2009 17:12

ampul var mı tere :)

KEKO01
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Şile
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1170
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2009 18:41

ampul öyle bir yolsuzluklar icindeki ..terelellii den recebe kadar uzanan camur batağında boğulmaktadırlar..ama hala yarabi şükür diye biliyorlar buda bunların meziyeti....:)

TeReLeLLii
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Mauritius
Aktif Toplam Yazı : 2805
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.02.2009 14:05

Artık bundan böyle çakma dosya moda;)

Meydanlarda çakma dosyalarla poz verene benden bir rezidans ama 12 değil 24 katlı;)

ali111
  • Ekle
47 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 23
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2009 17:20

denizfeneri tayip erdogan icadı.
hırsızlık konusunda uzman adam
maşallah birde çocukları var allah nazardan saklasın.
pırlanta, gemi,ülker,kolaturka,bunlar basına yansıyanlar.
birde emine erdoganın sandıgına bakılsa neler çıkar allah bilir.
allah yollarını açıketsin kardeşim çok kaliteli bir aille.telelli sende yalıyonmu parmagını.
bu kadar hararetli savunduguna göre.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan