Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   FLAŞ: İşte GS`nin yeni teknik direktörü

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 15:08

Galatasaray`ın Skibbe`den boşalan Teknik Direktörlüğü`ne Bülent Korkmaz`ın getirildiği bildirildi.

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 2527
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 15:17

Sıcagı sıcagına yazalım ::):)

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı , burada problem yok eyvallah
Ancak anadolu takımlarında pişen ve küçük takımlarda savunma futbolunu ( mecburen) iyi uygulatan teknik adamlar İstanbul takımlarında tepetaklak oluyorlar , birde Galatasarayın en büyük gücünün hucum oldugunu düşünürsek şahsen bana pek ışık vermedi.

Hayırlısı olsun , daha dogrusu Bordo yu elesinde ne olursa olsun

sercan000
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Erenler
Sakarya
Aktif Toplam Yazı : 99
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 16:25

cevat hocayı tercih ederdim

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
Aktif Toplam Yazı : 852
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 16:29

hayırlı olsun bakalım, neler olucak görücez bızde ıcımızde radıkal bıseyler yapmamız lazım ıkı takımda bu saatten snr agırlıgını koymalı..

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 16:50

gereği yapıldığı için mutluyum. skibbe devrinin bitmesi gerekliydi.
GS lig şampiyonluğu yolunda son hamlesini yapmıştır, artık sıra Büyük Kaptan ve topçu birliğinde. gerisi gelebilir, istemezcilere geçen seneyi hatırlatırız.

GS ve FB... bu ikisi birden olmadan bir şampiyonluk yarışını hayal edenler artık GS tarafından uyanacaklar. yok öyle bu ligde beleş kupa. GS iradesini göstermiş, son denemesini yürürlüğe koymuştur. bedavadan şampiyonluk kimsenin olmayacak, bizim olmasa da olanı pişman ettireceğiz.

sen-ben-bizimoğlan liderlik yarışı yok ts ve sivas efendiler !
biz gereğini yaptık. FB de yaparsa ne ala, son hafta sivas ASY`de GS`yi şampiyon yapmamak için; TS de Avni Aker`de FBYi şampiyon yapmamak için oynar.. bu kadar diyorum,nokta !

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 17:03

yürrü laan !
:)

qeveze
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vanuatu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 17:06

aşka geldik sarpla ,elele zirveye çekicez son hafta ola harman ola yok öle beleşe baklava cola:)

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 17:38

valla brader bu konuda marsta yaşıyormuş gibi yorum yapanlara inanmak zor. hem GS hem FB olmasın yarışın içinde, öküzlemesine defans oynayan takım bi maçta az faul yaparsa, veya hakem adam gibi sarı kartları çakarsa dağılsın yenilsin ben şampiyon olayım. olmassa da o şampiyon olsun... yok ya !

bu ülkeye futbolu getirmiş klüplerden bahsederken biraz daha detaylı düşünmek lazım. bazı arkadaşlar ve sempatileri bu konuyu irdelemekten uzak olabilirler, amacımız yardımcı olmak. biz bu ülkeye topun bomba olmadığını gösterenleriz diye elbette kupaları önümüze dizmeyecekler, onu kastetmiyoruz, onu istemiyoruz.
bilakis;
içine düşülen bu durumdan çıkarak kim olduğunu ispatlayacak olanlar bu takımlardır. büyüklük gökten zembille inmez. falanca bakanın,filanca hükümetin kayırmasıyla olmaz.. bunun ispatı da "vay be hakkaten büyük takım" dedirtecek cinsten olur ve yinelenecektir.

önündeki tek engel ise ısrarla yineliyorum mhk`dır. aynı risk FB ve BJK için de yerden göğe kadar geçerlidir. sırasıyla Ts ve sivasın önüne kurbanlık koyun gibi sunulup çatır çatır kesilen Eskişehirspor gibi takımların yenilerinin oyuna konmasıdır. galibiyetlerden sonra zapping hızımızla eşit hızda naklen yayınları gezen çok kıymetli bir hocamızı (!) Es-Es katliamından sonra bi yerlerde bazı gerçeklerden (!) bahsederken göremedik !!

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 17:39

dar kadro sıkıntısı olan adamın mücadelesi, karşısındaki takım eksiltilerek onore edilemez bu bir,
yokluktan dem vurulan bir mücadele, rakiplerinin penaltıları ve yüzde yüz gol pozisyonları deve edilerek onore edilemez bu iki,
bu ülkenin en üst seviye futbol yarışmasının ödülü, anti-futbol bağımlılarının ve yandaşlarının kahkahaları arasında anlamsızlaştırılamaz bu üç,

bu ülke futbolu gelişecekse ve Avrupada söz sahibi, rekabetçi bir anlayışa ulaşacaksa bunun yolu futbol katliamına prim vermekten geçmez. sarı kart göstermemeye yemin etmişlerin, yancıların engin hoşgörüsü altında topu her alanın ayağına baltayı indirip dan-dun şişirilen topun peşindeki iki adamın vurdu-kırdısına dayanan, kazandığı maçlarda 3-4 tane pozisyon üretmeyen, üretmek gibi bir endişe taşımayan,
primitif milliyetçilik gazındaki hazır tüketicilerin futbolu tüketmesine prim ve şakşak yapılarak ulaşılacak futbol düzeyi; avrupa ile rekabet edecek düzey değil, mağara devri düzeyidir. sivassporun bu antifutbol kimliğiyle şampiyon olması halinde ülke futbolunda çok şey değişecektir ama yeni konum , milli maçlardaki şerefli yenilgi periyoduna dönüşü getirecektir.

zat-ı alilerinin intertotoda bile maymun olmasının altında ibret alacaklar için çok ders yatmaktadır. portekizin sıra takımına içerde bile mağlup olan anlayışın karşısında; o ligin büyüğünü evinde sürklase eden futbol odaklı bir camianın tezlerinin haklılığı aşikardır. kazanının ikinci bahsedilen anlayış olması şarttır ve bunu ifa eden GS olamasa bile FB , BJK ya da TS olması ülke futbolunun tek çaresidir.

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1848
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 18:51

bence dogru seçim hayrlı olsun arkdşilr.

FB dede gelişmeler yaşanıormuş camia içinde kıpırdanmalar var büyük operasyon geliyor diye söleniyor umarım gerçek olur en kısa zamanda.

DeFactoo
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3821
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 19:52

SKİBBE DEN KURTULDUK YA BAŞKA HİÇBİŞEY İSTEMİYORUM İSTERSE TAKIMIN BAŞINA HALDUN_MARMARIS GELSİN HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL:)))

BUGÜN GALATASARAYIN GÜCÜNE GÜÇ KATTIĞI GÜNDÜR..

ŞAMPİYONLUKTA EN İDDAALI TAKIM GALATASARAYDIR..

KESİNLİKLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ..

EFSANE KAPTAN BÜLENT KORKMAZI ELEŞTİRENLERE:

BARCELONANIN EFSANE İSMİ GUARDIOLA ŞUAN TAKIMININ BAŞINDA VE ŞUAN BARCELONA DÜNYANIN 1 NUMARALI TAKIMI DURUMUNDA.. OYNADIĞI FUTBOL VE DURUMU ORTADA..

EFSANE KAPTAN BÜLENT KORKMAZIN GALATASARAYIMIZIN BAŞINDA OLMASI SON DERECE DOĞRUDUR!!

BU DURUMDA YAPILABİLECEK EN İYİ İŞİ YAPMIŞTIR YÖNETİM..

SAYGILAR

ultrAslan

yuusuuf83
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Ümraniye
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 10
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 20:07

hoş geldin büyük kaptan

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 20:10

Sivas , Fener ve Galatasaraya kaç puan fark attı ? 8
Ligin bitmesine kaç hafta var ? 13
Son haftayı çıkar ne kalır ? 12
12 hafta kaç puan yapar ? 36

Diyelim Galatasaray kalan 12 maçıda aldı ve 36 puanı koydu cebe
Sivasın son haftaya iddasız girmesi için , yani Galatasaray maçına " galatasarayı şampiyon yapmamak" için çıkması için kaç puan kaybetmesi gerekir ? 12

Eğer Galatasaray o maça kadar tüm maçlarını alırsa ve sivassporda 11 puan kaybederse , yani 13 haftada Galatasaray sivasa 11 puan fark atsa bile Son maça Sivas yine iddalı çıkıyor. Nitekim Galatasarayı yenip puanları eşitliyor ve ikili averajda geçiyor.

Bu durum pek mümkün görünmüyor. Yani bunu iddaa etmek için müneccim olmak gerekir. Ancak yinede Galatasarayın 13 haftada sivasa 11 puandan fazla fark atması imkansız değil.

Fakat işin içine birde Fenerbahceyi sokarsak bu durum imkansızlaşır. Galatasaray 13 maçını kazanacak da o ara Fenerbahce de bütün maçları kazanacak da , ve o ara da Sivas 12 puan kaybedecek de ve o ara Trabzonda 9 puan kaybedecek de , ölme eşeğim ölme...

Arada Fenerbahce- Galatasaray maçı var. Ve o maçta 2 takımında 3 puan alması mümkün değil. Onuda hesap etmedim daha ::):)

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 20:13

SKİBBE DEN KURTULDUK YA BAŞKA HİÇBİŞEY İSTEMİYORUM İSTERSE TAKIMIN BAŞINA HALDUN_MARMARIS GELSİN HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL:)))

Yılın esprisi seçtim bunu ::):)

haldun_marmaris
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 20:42

sizin takımızın başına gelmek mi muhaha gecenin lafı bu olsa gerek.zaten böyle absürd bir laf ancak sana yakışırdı tebrikler gerçekten.tebrik ediyorum seni defacto :-)

daha recep ivedik 2 yi izleyemedim ama bu filme bile taş çıkartacak espriyi senden duyduk burada.daha ne cevherler vardır sende ya. :-)

şampiyonluk iddialarını bırak da perşembeyi düşün sen.dünyaca ünlü bordeuax şaraplarının tadına bakabilirsiniz o gece.ama bu leziz şarabın tadı sizlere çok acı gelebilir o akşam :-)

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan