Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Skibbe`nin Görevine Son Verildi..

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Ssseerdar
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5822
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 12:18

Hayırlı olsun Gs`lılar adına..

MADALY
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Bahreyn
Aktif Toplam Yazı : 4562
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 12:28

Kamuoyuna duyuru

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe’nin bugün itibarıyla görevine son verilmiştir.

Görevde bulunduğu süre içerisinde karşılıklı anlayış ve dostluk çerçevesinde sürdürdüğümüz ilişkimiz doğrultusunda Sayın Michael Skibbe’ye bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında da başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

galatasaray.org

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 12:37

Tamam şimdi herşey güllük gülistanlık olur...

1 hafta öncesine kadar suçlu hakemlerdi...Dün akşam penaltımız verilmemiş olsaydı muhtemelen şu anda yine hakemleri konuşuyor olacaktık...Ama penaltı verildi atılamadı ve ligin son sırasındaki bir takımdan 5 gol yedik...Bu rezil durum karşısında fatura yine teknik direktöre kesildi...

Hakemler ve hocaların hataları üzerinde şekillenen bir becerisizlik öyküsü nasıl olur deseler şu anki durumu örnek gösteririm...

Bütün kabahati bazı hakemler ve getirilen antrenörler üzerine yıkan yönetimler bence daha fazla suçlu...Antrenör Skibbe bence de kredisini tüketmiştir ve gitmesi gerekir ama bu kadar öngörüsüz bir yönetim olmaz...Onu oraya getirenler de bu yöneticilerdir...Futbol federasyonuna savaş açanlar sonunda kabahatliyi buldular...Vatana millete hayırlı olsun...Hagi gelecekmiş diye duyuyorum...Bu yönetim Hagi`yi de harcar kanımca...

Olayları çözümlemedeki üstün başarısından dolayı yönetimi kutluyorum...Üçüncü sınıf hocaları takımın başına getirip sonuna kadar onu korumak adına başkalarını hedef göstermesini türk futbolu affetmeyecektir...Hagi de futbolculuk kariyeri mükemmel antrenörlük kariyeri sıfır bir ADAMDIR...Bu yönetim ona da fazla tahammül edemeyecektir...Gelsin görürsünüz...

YaLiKuSu_35
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 12:56

Diğer panoda dedigim giib yönetimimz bunu hep yapıyo..hep burunları sürtünce olaylar çıkmaza girince bi günah kecisi bulunuyo ve bu sekilde hersey tatlıya baglanıyo.. Geçen seneki sinema yine gösterime girdi bakalm bu sefr paçayı kurtarabiliceklermi hadi hayırlsı...

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 12:58

Galatasaray için büyük adım .. Geç bile kaldılar .. Lakin Galatasaray`lı taraftarların hepsinde bizim ultra-mega-giga kadromuz var düşüncesi var ki artık bu rüyadan uyanmaları gerekiyor.

Şimdi gelelim Galatasaray`ın yeni teknik adamına. Hagi kesinlikle yanlış tercih. Afedersiniz ama Hagi hangi gittiği kulüpten (Teknik direktör olarak ) kovulmadan dönmüş ki .. Nerede başarılı olmuş da biz bilememişiz. Eğer sadece sezon sonuna kadar kalıcaksa bu işi Cevat Güler de layığıyla yapar hatta geçen sezon layığından fazlasıyla yaptığını bizzat hepimiz gördük. Ben bu Galatasaray yönetimini anlayamıyorum arkadaş. Tüm kovdukları hocaları dönüp dolaşıp tekrar getirme eğilimine giriyorlar ..

Lucescu
Hagi
Feldkamp
Gerets

Noluyoruz arkadaş bu adamların tamamını sen kovmadın mı zaten .. Bu sezon eğer Galatasaray Bordauex` a elenirse getirilcek hoca artık günü kurtarmaya değil önümüzdeki sezonun planlamasını yapmaya getirilmelidir. Ve kanımca bu hoca da Hagi olmamalıdır. Sonuçta ben bir Fenerbahçe`liyim . Bu kadar yol göstermem doğru olur mu o kadarı da bilinmez tabi :)

sercan000
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Erenler
Sakarya
Aktif Toplam Yazı : 99
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 13:26

cevat hocayla devam aaa pardon kallide vardı nası bi teknik heyetimiz var ya

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 13:54

Galatasaray yine başlar geçen seneki gibi bir uyanış içindeyiz teknik drektörümüz yok faLan = ) Ama kurtuldukları iyi oldu.

MADALY
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Bahreyn
Aktif Toplam Yazı : 4562
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 14:48

YÖNETİM, HANGİ HOCAYLA GÖRÜŞÜYOR?

Teknik Direktör Michael Skibbe ile yollarını ayıran Galatasaray`da sıcak saatler yaşanıyor!..

Sarı kırmızılı yönetim, şu anda Galatasaray`ın efsane futbolcularından Bülent Korkmaz ile Florya Metin Oktay Tesisleri`nde bir görüşme yapıyor!..

Futbol Gündemi programında konuşan Lig TV`nin deneyimli muhabiri Bahri Havadır, yönetimin Skibbe`nin yerine gelecek teknik adam konusunda arayışlara başladığını belirterek, şu anda Florya Metin Oktay Tesisleri`nde Bülent Korkmaz ile görüşüldüğünü açıkladı.

Bahri Havadır, Karl Heinz Feldkamp`ın teknik danışman olarak yeni gelecek olan teknik direktörün üstünde görevini sürdüreceğini de belirtti.

www.maraton.com.tr

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 15:07

Bülent Korkmaz yeni teknik direktörümüz...Hayırlı olsun.

1,5 yıllık sözleşme imzalayacakmış...

DeFactoo
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3821
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.02.2009 19:53

SKİBBE DEN KURTULDUK YA BAŞKA HİÇBİŞEY İSTEMİYORUM İSTERSE TAKIMIN BAŞINA HALDUN_MARMARIS GELSİN HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL:)))

BUGÜN GALATASARAYIN GÜCÜNE GÜÇ KATTIĞI GÜNDÜR..

ŞAMPİYONLUKTA EN İDDAALI TAKIM GALATASARAYDIR..

KESİNLİKLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ..

EFSANE KAPTAN BÜLENT KORKMAZI ELEŞTİRENLERE:

BARCELONANIN EFSANE İSMİ GUARDIOLA ŞUAN TAKIMININ BAŞINDA VE ŞUAN BARCELONA DÜNYANIN 1 NUMARALI TAKIMI DURUMUNDA.. OYNADIĞI FUTBOL VE DURUMU ORTADA..

EFSANE KAPTAN BÜLENT KORKMAZIN GALATASARAYIMIZIN BAŞINDA OLMASI SON DERECE DOĞRUDUR!!

BU DURUMDA YAPILABİLECEK EN İYİ İŞİ YAPMIŞTIR YÖNETİM..

SAYGILAR

ultrAslan

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan