süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   DİYARBAKIR`DA SUÇ DİZBOYU

CORCIL44 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (21:49:35)
CORCIL44 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (21:53:02)
DMR36 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (22:21:02)
DMR36 GECEYE YENİLMEYENLER Forum başlığına yazı ekledi - (22:22:01)
DMR36 İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (22:24:19)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
___sEyMeN___
  • Ekle
82 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Yugoslavya
Aktif Toplam Yazı : 489
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.02.2009 14:29

Fuhuş Davasında Emniyet Müdür Yardımcısı, Savcı ve Polisler Çete Üyeleriyle İşbirliği Yapmakla Suçlanıyor. AKP`li Bir Başkanın Oğlu, Avukat ve İşadamları İse Mağdur Sıfatıyla İddianameye Girdi.

AKP’Lİ BAŞKANIN OĞLUNA ŞANTAJ

Çete üyelerine ‘Nazif` adlı polis memurunun köstebeklik yaptığı, operasyon öncesi bilgi verdiği belirtilen iddianamede, polisin çete elebaşı N.T.`ye telefonda, “İhbar geldi, 2 saat işimiz var. Sen sakın buralara gelme” dediği, N.T.`nin polis operasyonlarının artması üzerine aralarına casus sızdığına dair diğer sanıklara bilgi verip, “Savcıyı devreye sokalım” dediği belirtiliyor.

İddianamede sanıkların, AKP Silvan İlçe Başkanı N.K.`nin oğlu S.K. ile cinsel ilişkiye giren S.A. adlı kadının parti başkanının oğlunu telefonla arayıp, “Bak canım, 10 bin lira gelmezse elimdeki CD`yi senin o babanın AKP`sine de, ailene de yollarım haberin olsun. ‘Benim kızlığımı aldı, hamile bıraktı` derim. O para yarına kadar gelecek, yoksa ailenden alırım” dediği, S.K.`nın daha sonra kadınları pazarlayan çete üyesi sanık R.P.`den yardım isteyerek, “Ağabey 10 bin lira ben veremem, nereden bulayım bu kadar parayı? Bunlar benden ne istiyor?” dediği, R.P’nin ise, “Senin çok zengin olduğunu biliyorlar” dediği belirtiliyor.

acaba oylarda kayıp olurmu :)

_sertel__
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Pendik
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1375
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.02.2009 15:46

seymen ; konunun içerisindeki şantajcılar gibi , başlığında aynı seviyede.

Huyuga
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Merkez
Çanakkale
Aktif Toplam Yazı : 131
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.02.2009 19:18

BAŞKA ŞEHİRLERDE BUNLAR HİÇ OLMUYOR MU ? YOKSA AT GÖZLÜGÜYLEN Mİ YAŞIYORSUN KARDEŞİM

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.02.2009 20:48

seymen senin bu yaptığun bir şehir halkına belden aşağı vurmak demek olur şimdi ters manyal yapıp şehir şehir suç dosyalarına bir göz atmakmı gerek .
sen şimdi akp yemi yoksa diyarbakırlıyamı vurdun yoksa milliyetçi olarak bir taşla iki kuşmu vurduğunu sanıyorsun.
unutmaki en büyük fuhuş dosyası karadenizde .buda bilgine!!! nataşalara boşuna türküler yakılmadı nataşalar yüzünden binlerce yuva yıkılmadımı?

___sEyMeN___
  • Ekle
82 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Yugoslavya
Aktif Toplam Yazı : 489
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 01:16

abi ben gazatede nasıl yazıyosa kopya yaptım başlıkta kopya yani ben koymadım onu koyan tarafsız medya :)
yazın googlede başlığı haber size çıkar beni değil medya vurmuş nereye vurmuşsa :)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 01:41

haklısın doğru medya patronunun yine rantı gelmiş olmalı. bak sana bir suç istatistiği öyle herkesin düşündüğü gibi değil doğu ve güneydoğuda suç oranı batıdan ve karadenizden daha düşük ortalamalar binde ile yani nifusa göre çıkarılmış .bazı faşist arkadaşalrda bu eki okursa sevinirm...

Antalya Suçla Büyüyor Türkiye’de suçun en yoğun olarak işlendiği şehir Antalya. 2002 yılında yaklaşık 10 bin asayiş suçu işlenen 1.7 milyon nüfuslu Antalya’da nüfusa göre suç oranı 100 binde 573. Bu 100 binde 257 suç işlenen Türkiye ortalamasının iki katını aşan bir oran. Dört yıllık gelişmeye bakıldığında Antalya’da asayiş suçlarının artışı oto hırsızlığı, diğer hırsızlıklar ile gasp ve soygunlardaki artıştan kaynaklanıyor. Kentin hızlı büyümesi, Türkiye’nin en çok göç alan şehri olması polis hizmetlerinin yetersiz kalmasına yol açarken, suçun bu ölçüde gelişmesini de sağlayan en önemli faktör. Antalya’yı 100 binde 548’le İstanbul ve 100 binde 529 ile Gaziantep izliyor. Bu şehirlerin ardından Türkiye ortalamasının üzerine çıkan suç oranlarıyla Bursa, Ankara, İzmir, İçel, Eskişehir ve Uşak geliyor. Cinayet, Yaralama ve Gasp’ta Antep İşi.. Türkiye’de polis bölgelerinde geçen yıl tam 1674 cinayet işlendi. Bu hem yüzde 8 oranında bir artışı gösteriyor, hem de nüfusa göre 100 binde 2 oranına denk düşüyor. Bu suçun en yoğun olarak il ise Gaziantep. Geçen yıl 64 cinayetin işlendiği Gaziantep’de bu sayı nüfusa göre 100 binde 4.9’u gösteriyor. Sadece cinayet değil, gasp ve yaralamada da Gaziantep ilk sıralarda. Son dört yılda yaralama olaylarının yüzde 100 oranında arttığı Gaziantep’de nüfusa oranla 100 binde 57 yaralama vakası yaşandı. Bu Türkiye’deki ortalama rakamın neredeyse iki katı. Gaziantep’de gasp ve soygun suçlarının kayıtları da dikkat çekici bir artış izliyor. Geçen yıl toplam 159 gasp olayının yaşandığı şehirde bu 1999 yılına göre yüzde 300 oranında bir artışı gösteriyor. Bu yüzden de Gaziantep’te gasp suçu 100 binde 7.1 görülüyor. Otomobil hırsızlığıHer yıl yaklaşık 20 bin otomobilin çalındığı Türkiye’de İstanbul bu işte açık arayla önde. Geçen yıl 13 binden fazla otomobil çalınan İstanbul’da nüfusa göre otomobil hırsızlığı 100 binde 130. Daha dikkat çekici olan bu otomobillerinin yüzde 85’inden bir daha haber alınamaması. Çalıntı her otomobilden “5 bin dolar” katma değer elde edildiği ve bunların büyük bir bölümünün yakalanamadığın düşünülürse yılda yaklaşık 100 milyon dolar ciro elde eden otomobil hırsızları kendi başına bir sektör oluşturuyor. Lazlar Silah, Efeler Tehdit1999 yılından bu yana Ateşli Silahlar Yasası’na muhalefet suçu işleyenlerin sayısı yüzde 45 oranında geriledi. Silahı sevdiği bilinen vatandaşlarımız geçen yıl Ateşli Silahlar Yasası’na 6500 kez muhalefet etti. Bu muhalefet de nüfusa oranla en çok Yalova’da görüldü. 160 bin nüfuslu Yalova’da bu suç 100 binde 17 oranında işlendi. Yalovayı silah sevgisiyle bilinen Karadeniz’den Samsun ve ve Rize izliyor. Rize’nin ayrı bir yeri de var. Son dört yılın ortalamasına bakıldığında Rize’de yasaya muhalefet edenler 100 binde 24. Geçen yıl ateşli silahlar yasasınındaki ihlallerin en hızlı artış gösterdiği iller ise Siirt, Maraş, Elazığ ve Kırşehir. Polis kayıtlarına yansıyan tehdit suçlarında ilk sırada Aydın yer alıyor. Yılda ortalama 150 civarında “tehdit” vakasının yaşandığı efeler diyarı Aydın, dört yıllık verilerde de 100 binde 15’lik tehdit oranıyla ilk sırada yer alıyor. Aydın adam kaçırma ve cinayet suçlarında da ilk sıraları zorlayan bir il. Ancak ilginç olan son dört yılda Kastamonu, Yozgat ve Gümüşhane’nin yüzde 300’ün üzerindeki artış yaşayan tehdit suçunda patlama yapması. Hırsızlık en yaygın suçPolis kayıtları basit hırsızlığın en yaygın suç olduğunu gösteriyor. Polis bölgelerinde kayıtlara geçen 175 bin suçtan 104 binini hırsızlık oluşturuyor. Geçen yıl yaklaşık 8 bin hırsızlık vakasının yaşandığı Antalya 100 binde 449 ile bu suçun en yoğun olarak işlendiği il. Hırsızlık suçu en çok hızlı büyüyen şehirlerde ortaya çıkıyor. Bu suçta Antalya’yı Gaziantep, Bursa, İzmir ve Ankara izliyor. Dolandırıcılar Adana ve Çorum’u seviyor!Türkiye’de yılda ortalama 4 bin 500 dolandırıcılık vakası yaşanıyor. Bunun büyük bölümü de İstanbul’da. Ancak 2002 yılında nüfusa oranla en çok dolandırıcılık vakası 100 binde 29 ile 400 civarında olayın kayıtlara geçtiği Adana’da görüldü. Son dört yılın ortalamaları ise dolandırıcıların bambaşka bir ili, Çorum’u çok sevdiği görülüyor. 600 bin nüfuslu Çorum’da her yıl ortalama 70 civarında dolandırıcılık vakası polis kayıtlarına geçiyor. Adam kaçırmada Uşak, Kırklareli ve TekirdağGeçen yıl polis kayıtlarına geçen toplam 4736 adam kaçırma vakasında birbirine yakın oranlarla dört il öne çıkıyor; Uşak, Kırklareli, Tekirdağ ve Sakarya. Yılda ortalama 120 kaçırma vakasının yaşandığı Sakarya 100 binde 16’lık suç oranıyla dört yılın ortalamasında önde gözüküyor. Edirne ise son bir yılda 5’e katlanan kaçırma vakalarıyla listenin ilk sıralarını zorluyor.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 01:43

bu arada bu yazının içinde ankarada vardı fuhuşun binde oranı ile tavan yaptığı bir şehir olarak gösteriliyordu ben ankarayı yazı içinden çıkardım .
suçun ne şehri ne ırkı olur.

`Zifir`
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 2527
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 19:07

Diyarbakırda suçun dizboyu oldugu doğrudur. Tüm Türkiyede suçun dizboyudur. Aşağılık kompleksine gerek yok. İnsanları soyuna sopuna göre kategorize edip "suça yakınlık" derecesi belirleyenler gerizekalıdır. Bunu hakaret etmek için söylemiyorum. Gerçek manasıyla gerizekalıdır. Zekaları normalin altındadır.

Suçun , suç oranının sebebi ekonomidir.

cyclon
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Merkez
Diyarbakır
Aktif Toplam Yazı : 43
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 19:10

suçun nerede dizboyu olup olmadığı önemli değildir.. varsın diyarbakırda olsun.... ama bunu manalı bi şekilde ima etmesinde anormallik var....

Invasion
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Lesotho
Aktif Toplam Yazı : 2327
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.02.2009 20:22

Haberde , basliginda ve haberin altindaki yorumda herhangi bir problem yok ! AKP bolgede ne tur pisligin yahut tersi bir durumun icinde bulunursa bulunsun degisen bir sey olmayacaktir. Taraflar bellidir ve bu bolgedeki siyaset uckur uzerinden degil kan , dil , din ve irk uzerinden yurutulmektedir.

Magazinsel bir olay ve bu olayla ne AKP `nin oyu azalir ne de DTP `ninki artar ya da tam tersi ...

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan