süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   ÇARŞAF AÇILIMI KURAN KURSU AÇILIMI DERKEN CHP`DE ŞİMDİDE TARİKAT AÇILIMI :)))

aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (12:07:56)
aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (12:08:47)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:09:25)
toyguner EVET Mİ HAYIRMI ?? Forum başlığına yazı ekledi - (12:40:55)
___solcier35___ EVET Mİ HAYIRMI ?? Forum başlığına yazı ekledi - (14:15:15)
___solcier35___ EVET Mİ HAYIRMI ?? Forum başlığına yazı ekledi - (14:15:59)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (16:22:48)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (17:14:38)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 19:41

CHP`den şimdi de `tarikat` açılımı
Kadiri Tarikatı`nın liderlerinden olduğunu söyleyen Abdül Hafız Aydın, törenle CHP`ye katıldı. Rozetini eski `imam` taktı

Partiye üye yaptığı çarşaflı kadınlardan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sefa Sirmen`in `Her mahalleye Kuran Kursu` vaadine de sahip çıkarak tartışma yaratan CHP, şimdi de `tarikat` açılımı yaptı. İstanbul`da kendisinin Kadiri Tarikatı`nın liderlerinden olduğunu söyleyen Abdül Hafız Aydın CHP Sultanbeyli Seçim Koordinasyon Merkezi`nde düzenlenen bir törenle resmen CHP`ye katıldı. Abdül Hafız Aydın`a parti rozetini ise Sultanahmet Camii eski imamı ve CHP Sultanbeyli Belediye Başkan adayı Osman Nuri Bedir taktı.

Bedir, Aydın için "Sultanbeyli`de 9 bin oy seçmen kitlesine haiz" ifadesini kullanırken, "saygıdeğer kanaat önderimiz, bizim gücümüze güç katacak" dedi.
Aydın ise, "30 bin seçmenimle CHP`ye katılıyorum ve hizmete hazırım" diye konuştu.

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1501
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 20:29

Chp, babaanneyı yatağında yıyıp sonrada küçük kırmızı baslıklı kızı bekleyen ve kafasına tanınmamak için bır maske takmış olan vahşi kurdu hatırlatıyor bıze :)

Kimliği anlaşılmasın dıye her ne kadar kırmızı başlıklı kızın sorularına mantıklı cevaplar versede bır babaneye asla ve asla yakışmayacak koca kulaklarını bır türlü saklayamıyor .:))

Güneş balçıkla sıvanmaz ,Chp ıstediği kadar debelensın din üzerınden yaptıgı sıyasette muvaffak olamaycaktır
Denize düşen yılana sarılır misali ...İslamsa chp için yılandan öte bırsey değildir, ama bu yılan olarak görduklerı islamcılık o düştükleri denızde onları öyle bır sokacakki bunun sonu hüsranla bıtecek

CholcE
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 875
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 20:50

chp nin açılımları hoşuma gitti..ben chp diyorum başka da birşey demiyorum:)

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 21:37

Yobazların rahatsızlığı CHP`nin oy için dini siyasete alet etmesinden kaynaklanmıyor, yobazların rahatsızlığı bu hakkı sadece kendilerinde görmeleri ve dini siyasete alet etme noktasında rakip istememeleri, yoksa dinin siyaset üzerindeki etkisinin artmasından gayet memnunlar.

don_juandemarco
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1779
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 22:17

amma korkarlarmış bu baykaldan chp den :))) bu yobazlar :))

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 22:23

işte bizde bir yerimizi yırtarak bunu anlatmaya çalışıyoruz adam ne demiş 30000 seçmenimle chp ye katılıyorum !!!
cmaatin isteği ile her neresi olursa olsun oy kullanan benim gözümde angutun önde gidenidir angutlar kendi düşünmez kafaları basmaz. böyle oy kullanan milyonlarca seçmen yıllardır bir takım ne idüğü belirsiz kişileri iktidar yapmadımı .şimdi chp de bu rüzgardan pay almaya çalışıyor.

U_S_ovalye
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Rize
Aktif Toplam Yazı : 4105
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 22:45

Bu kadar sağlam bir altyapısı olan insanlardan oluşan chp nin baykalla düştüğü iğrenç durum gerçekten eski bir chp li olarak halada chp yi seven biri olarak en çok beni üzüyor..Chp sosyaldemokratların elinden çıkıp ulusalcıların eline geçince böyle oldu..

Chp önce faşizan devletçi laikçi (1930 un kötü kopyası) bir yapıya büründü...Sonrada baktı oda olmadı şimdide çoğu islamcı partiden beter söylemleri var...

Herzaman demişimdir milletlerin değerleri etnik yapıları inançları hatta mezhepleri sağcı piyasacı gerici güruha bırakılmamalı solcular elinde saygı etrafında bölücü değil halkın ayrı renkleri olarak sahip çıkılmalıdır..Ancak inançlara saygı böyle olmaz...CHP sağın artık iğrenç hale gelmiş din ve vatan millet sömürüsünü hemde çok kötü bir dille ve çok aşşağılık biçimde yapıyor...

Biz bıktık milliyetçilikden gericilikden ey chp liler..Bize sosyal devlet anlayışı , toplumsal barış , ab ye abd ye karşıtlık ,serbes piyasacılara düşman , halkın her rengine heer grubuna eşit mesafede olan, kısaca BİZE SOL LAZIM SOSYAL DEMOKRASİ LAZIM !!!

tembelgazili12
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 476
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:22

baykal ilerde zikir törenlerinede katılırmı acaba:))))))

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:24

BELLİ OLMAZ BU ADAMIN SAĞI SOLU :))

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:37

YILLARDIR İSLAMCI PARTİLERE KİN KUSTULAR ŞİMDİLERDE İSLAMCI PARTİ OLMAK İÇİN TAKLA ÜSTÜNE TAKLA ATIYORLAR :)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:45

rumuzu zor arkadaş islamcı dedin bak bu kelimeni unutma ( yarın br gün islamcılara konştuğumuzda islama hakaret ediyor deme)

bak açık ve net olarak görüşlerimizi söyledik bu soytarı cemaatlerin bir el işareti ile oyları yönlendirdiğini insanların hür düşüncelerine kelepçe takıp kendi istedikleri partilere oy verdirdiklerini defalarca kez söyledik ve bu şekilde kullanılan oylarun sahiplerininde insan olmadığını söylüyorum.
çünkü insan düşünür. düşünemeyen insan başkasından emir alıp uyguluyorsa başında bir çobanla hareket ediyorsa o koyun sınıfındandır. chp de böyle bir rant peşinde ha akp nin ha mhp hada chp cemaatleri kullanmış yok farkları aslında bu cemaatleri kullananlar emperyalistler bu cumhuriyet zamanındada böyle oldun osmanlı zamanındada böyle oldu önce bu şebelek cemaat liderlerinden kurtulalım koyunluktan insan sınıfına evrim geçirelim :))

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:50

BEN O CEMAATTEN BAYKAL`A OY ÇIKACAĞINI SANMIYORUM :) İSLAMCI PARTİYLE İSLAMCILIKLA İSLAMI KARIŞTIRMASAN DİYORUM.SENİN PARTİ HAKKINDA KONUŞMANA BEN KARIŞMAM İSTEDİĞİN KADAR AT TUT BENİ ALAKADAR ETMEZ AMA DİNİME LAF DEDİRTMEM BUNU ANLAYACAĞINDAN KUŞKUM YOK.HALKIN BEN KOYUN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM O SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ.BÖYLE TARİKATLER VAR AMA HALKIN GENELİNİ TEMSİL ETMİYORLAR SEÇİM SONUÇLARINADA ETKİ ETMİYORLAR.TÜRKİYE`DE SAĞCI PARTİLERİN HER SEÇİMDEN ÜSTÜN ÇIKMALARININ ALTINDA BAŞKA NEDENLER VAR.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 23:58

eğer liderleri gerçekten chp ye geçtiyse bu cemaatten pylar tabiri caizse ki caizdir eş... gibi gelir şıh,şeyh ne derse o olur mutlaka bir rantları vardır.bir zamanlar dsp de fettullah takımının desteiğinide görmüştük.bu cemaatlerle ülke yönetiliyor bundandırki devrim şarttır

don_juandemarco
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1779
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.02.2009 00:01

ve o nedenleri hepimiz biliyoruz:)) işte en acı noktası da budur bu işin ...

adam gelmiş üye olmak istemiş ..yürü git mi denilsin ? chp yi dinsiz ilan edenlere kapak üzerine kapak geliyor ...adamlar hala bir noktayı kabul edemediler ...

chp bu tarikatı koruyacak bir kanun mu geçirmiş meclisten ? hayır ... bu adamlar partiye gelirken ön şart mıkoşmuş parti şöyleolacak böyle olacakdiye ? hayır ... peki bu millet neden böyle gocunuyor ?

acaba doğru bildikleri şeylerin yanlışlığının mı farkına varıyorlar ???öyle bir hava var ortamda ...

Gezqin
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Altındağ
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 43
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.02.2009 00:11

çok yakında deniz baykal sakal bırakır umre`ye giderse şaşırmam
baykal`dan umre açılımı :)

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan