süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   BAŞI SIKIŞAN ETÖ MENSUBUN İMDADINA KOŞAN HASTANE: GATA :))

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:47

LEVENT ERSÖZ, GATA`YA SEVK EDİLDİ

Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklu Bulunan Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, GATA Haydarpaşa Hastanesi`ne Sevk Edildi.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, GATA Haydarpaşa Hastanesi`ne sevk edildi.
Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz`ün avukatı Ali Rıza Dizdar, tedavi gördüğü Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nden Silivri cezaevine nakledilen müvekkilinin, yolda tansiyonunun yükseldiğini, kanamasının olduğunu belirterek, Silivri Devlet Hastanesi`ne sevk edildiğini bildirdi. Dizdar, hastaneye sevk kararının cezaevi doktorları tarafından bakım ve tedavinin revirde yapılamayacağı gerekçesiyle verildiğini tahmin ettiğini söyledi.

Levent Ersöz, daha sonra Silivri Devlet Hastanesi`nden Jandarmaya ait bir minibüsün eşliğinde Sağlık Bakanlığı 112 ambulansıyla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne ulaştırıldı.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde ambulansın içinde doktorlarca muayene edildi. Yaklaşık 1,5 saat süren muayenenin ardından Ersöz, aynı ambulansla GATA Haydarpaşa Hastanesi`ne gönderildi.

Bu arada, ambulansın içindeki muayene ve GATA`ya sevki sırasında basın mensuplarınca fotoğraf ve görüntü alınmaması amacıyla jandarmaların ambulansın önünde dizildikleri görüldü.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 20:08

Adamları öldürmeden mutlu olmayacaksınız.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 20:41

asker adam gata ya gitmeyecekte taşlıtarla sağlık ocağınamı gidecek. :)) yav bunuda haber diye yapan meyanın ben beynine :))

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 20:46

AKP yardakçıları `ETÖ mensubu` silahını, kamuoyunda AKP karşıtlığıyla tanınan herkese karşı ayrım yapmadan kullanmak da arsızca hareket ediyor.

Yalçın Küçük hakkında da AKP yanlısı basın ve medya, Yalçın Küçük`ü `ETÖ`nün en önemli ismi` ilan etmiş, Yalçın Küçük tahliye olunca, bunların alayı morarmıştı.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 22:13

Ergenekondan gözaltına alınanların neden sürekli rahatsızlandıgına atıfta bulunulmuş. Benim hayat felsefemde her türlü makara vardır lakin mevzu sağlık oldugunda her zaman mizaha mesafeli dururum. Milyonda bir de olsa gerçek olma ihtimalini her daim düşünürüm. Tabi herkes böyle bir düşünceyi benimseyecek diye bir kaide yok nitekim benimsemeyen insanlar mizahla karısık inceden gönderme yapmaktalar.

" yahu hepsi mi hasta oluyor kardeşim" gibi bir mantık güdüyorlar. Doğrudur , bu durumu da rastlantıya baglamak güç gibi gözüküyor ve sonrada agzı olan konuşuyor.

Benimde agzım var ve ben de konuşacagım.

Ergenekondan gözaltına alınanların sürekli rahatsızlanması , büyük bir iftiraya ugradıklarına kanıt teşkil etmektedir. Bir askere , "teröristsin " diyerek iftira atmakla , "anana tecavüz etmişsin" diyerek iftira atmak arasında hiçbir fark yoktur.

Şimdi kendinizi bu askerlerin yerine koyun ve , "ananıza tecavüzden" içeri alındıgınızı , ve medyada hakkınızda , "vay namussuz vay" , "vay şerefsiz vay" tarzında haberler yapıldıgını düşünün..

Ben düşünüyorum , ve bu psikolojik çöüküntünün bende büyük bir taravma yaratacagını , bunu baglı olarak bir takım fsiksel rahatsızlıklar yaşama ihtimalimi çok yüksek görüyorum. Hele bir de yaşlıysanız alkol sigara gibi maddeleri kullanıyorsanız , stresli bir mesleğe sahipseniz , kanser gibi , beyin kanaması gibi felç gibi hastalıklara yakalnma ihtimaliniz yüksektir diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanılıyormuyum.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 22:55

TURP GİBİLER BUNLAR TURP.KASET BİLE ÇIKARDILAR İNANMIYORSANIZ İŞTE BURADA

Eruygur`un eşinden şok itiraf: 12. ve 14. mahkeme bizden

paylaşım sitelerin düşen şok ses kaydında Şener Eruygur`un eşinden inanılmaz bir iddia duyuluyor. Kayıtta Mukaddes Eruygur, eşinin tahliye edilmesi olayını anlatırken, İstanbul Ağır Ceza Mahkemelerini kastederek "12 ve 14. Mahkemeler bizden" diyor. Org. Hurşit Tolon`u da tahliye eden mahkeme 12. Ağır Ceza Mahkemesiydi.

Sonsayfa`nın haberine göre Şener Eruygur`un eşi Mukaddes Eruygur`un GATA Beyin Cerrahisi Servis Şefi Kd. Albay Nusret Demircan`la yaptığı konuşmaların ses kaydı video paylaşım sitelerine düştü.

Eruygur`un eşinden şok itirafSes kaydında Mukaddes Eruygur, eşi Şener Eruygur`un taburcu edilip edilmemesi konusunda Alb. Demircan`la fikir alışverişinde bulunuyor. Kamuoyunun ağır hasta olarak bildiği Org. Eruygur hakkında Tabip Albay Demircan çok farklı konuşuyor.

GATA`nın verdiği kararın hastanın durumuna göre değil, Hukuksal durumuna göre verildiğini ortaya çıkartan ses kaydında, Albay Demircan, hukukçularla görüşülmesini buna göre istenirse taburcu, istenirse yatış verilebileceğini kendileri için hiçbir şeyin fark etmeyeceğini söylüyor.

Albay Demircan, Eruygur`un taburcu edilmesi halinde tekrar tutuklanabileceğinden endişe ettiğini ima ederek, "buradan taburcu edilirse tekrar aynı şeyler yaşanır endişesi var" diyor.

Konuşmanın diğer bölümünde ise Org. Eruygur`a hiçbir tedavi yapılmadığı, Org. Eruygur`un hastaneye gitmiş olmak için GATA`da bulunduğu ortaya çıkıyor. Eruygur`la ilgili GATA`da ne bir kan testi ne bir film olduğunu bunun Emekli sandığına fatura edilirken sıkıntıya neden olacağı üzerinde duruluyor ve bunların halledilmesi isteniyor.

Kaydın bir bölümünde ise Org. Eruygur`un ayakta GATA içinde çekilmiş fotoğrafları bulunuyor.

"12 MAHKEME BİZDEN"

Konuşmanın sonunda ise Mukaddes Eruygur`un, eşinin tahliyesi için "mahkeme seçimi" üzerine konuşmaları yer alıyor. Konuşmanın bu bölümünde Mukaddes Eruygur, 13. Ağır Ceza Mahkemesi`nin Zekeriya Öz`ün istekleri doğrultusunda karar verdiğini, 12 ve 14. Ağır Ceza mahkemelerinin ise kendilerinden olduğunu şu sözlerle belirtiyor:

"Şimdu bu Zekeriya Öz 13. Mahkemede. İtirazlarımızı bunlar kapatıyor. 12. Ve 14. Mahkemeler bizdenmiş. Ankara Barosu, İstanbul Barosu, İzmir Barosu hazırız biz dediler. Teşekkür ettik herkese ama bir ceza profesörü, anayasa profesörü birisi ceza profesörü. Sinan Aygün nasıl çıktı dedim. Sinan Aygün`ün yanında Hisarcıklıoğlu vardı dedi. Sizin arkanız nerde arkanız dedi bana."

İNANABİLİRSİNİZ ARTIK :)) AYAR ÇEKİYORUZ SIKINTIYA MAHAL YOK GATA HER DERDE DEVA :)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:07

:)) en başta şu darbeci kırığınıda almalıydılar ergenekonun babasını yapan idamcı kenan paşayı.
görseydik adeleti kıytırık üç beş paşa emeklisnii darbe plancısı diye almışlar belki doğru belki yanlış ama gerçek olan orda dururken çakma darbecilere sıra erken geliyor.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:10

KENAN PAŞA ALINMADI DİYEMİ HASTALINIYOR BUNLAR ??

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:40

Bunlar 12 Eylül`den hesap sorabilir mi?

Ilımlı İslamcılar, bugün Türkiye`de en büyük güç haline gelmişse, 12 Eylül sayesindedir, Ilımlı İslamcılar yatıp kalkıp 12 Eylül`e dua ediyorlardır.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:48

:)) yemez paçaları darbeci kırığından hesap sormak anca üçbeş paşa eskisi ile gündemi avuturlar paşa eskilerine gelene kadar neler var neler hesap soracak en başta vatan haini darbeciler sonrasında malum ssurlukçular iki lafı bir araya getiremeyen amcalarla avunun siz .zaten bir tarafları yese daha ne paşalar var alınması gereken kimbilir ama öyle yürekli bir idare varmı ?

burağın dediği gibi siz kırığa dua edin bugün onlar sayesinde varsınız ama unutmayınki bugün bu kırıkların yüzünden pkk da var.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:52

SORDUĞUM SORU YANITLANMADI.NEDEN HASTALNIYOR BU TAVUKLAR ? KENAN EVREN`İ GÖREMEDİKLERİ İÇİNMİ ?

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:54

Valla ben hukukdan falan anlamam , hukukçu arkadaşlar bu işleri benden daha iyi bilir.

Lakin , neden elimizde darbeyi yapmış kişiler varken , onları bırakıp , " bunlar darbe yapacaklardı" varsayımı altında mastürbasyon yapıyoruz , şu cahil kafam bir türlü anlamıyor.

"Niçin hastalanıyorlar " , sorusunu ise , "Allahın takdiridir" diyerek cevaplıyorum.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:56

DARBE YAPANDAN SADECE BURADA DEĞİL DÜNYANIN HİÇ BİR ÜLKESİNDE HESAP SORULAMAZ ÇÜNKÜ DARBEYİ YAPAN SORAR HESABI BU YÜZDEN DARBELERE BAKIŞINIZDA ÇARPIKLIK VAR :))

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 23:57

AKP iktidarının emrindeki savcı yanlışı doğrunun içine, doğruyu yanlışın içine katıp, at izini it izine karıştırabilecek gücü bulabiliyorsa, bırakın emekli askerler de o kadarını yapsınlar:))

Gerçektan hasta olan vardır, hasta numarası yapan vardır, biz doktor değiliz, emekli askerleri biz muayene etmedik, bizim bunu tartışmamız ve `hastalar mı, değiller mi` şeklinde fikir yürütmemiz hiçbir anlam ifade etmez.

Ki, bunun da Ergenekon soruşturmasının yönünü ve sonucunu tayin edecek derecede bir önemi yoktur, Ergenekon soruşturması AKP iktidarının istediği şekilde yönlendirilecek ve sonuçlandırılacaktır, hiç şüpheniz olmasın.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 00:00

Neden sorulmazmış ? Dünyada elmasın 0 kdv ye tabi oldugu tek ülkede biziz yanlımıyorsam. Doğal gaz sayacını 300 dolara satan bir belediye sahip tek ülke de biziz.

Burada bir ilki gerçekleştirelim canım ne olacak , nasıl olsa ilkleri seviyoruz.

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan