süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   "Baltayı topraktan çıkardı"

NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (19:15:25)
NINAX NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (19:17:12)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:15

"Baltayı topraktan çıkardı"

Galatasaray`da Başkan Adnan Polat`ın yaklaşık 1.5 ay önce MHK ve hakemlere destek vermesi, üstelik hakemleri eleştiren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören`e de "Kimse ligdeki konumundan, alınan sonuçlardan başka sebep aramasın, hatayı kendinde arasın!" diye yanıt vermişti. Aradan kısa bir süre geçmesine rağmen Galatasaray`ın son haftalarda hakemler ve MHK`ye yönelik sert açıklamalar yapmaya başlaması ise "1 ayda ne değişti ki Galatasaray böyle konuşmaya başladı?" eleştirilerine neden olmuştu. Galatasaray`da yaşanan bu gelişmelerin ardında yatanları, Lig TV İstihbarat şefi Bahri Havadır canlı yayında anlattı. Galatasaray`ı yıllardır adım adım takip eden Havadır, yarın yapılacak Divan Kurulu`nda Adnan Polat`ın hangi açıklamaları yapabileceğini de önceden izleyicilere aktardı... İşte Havadır`ın söyledikleri...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=52464

Buyrun birde şunu izleyin....

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:33

Tartışmalı bir sarı kartı amma uzattınız be blader. Ne cıtkırıldım bir takımmıssınız siz böyle.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:36

Birisi çıkmış , "Lincon ilk yarım saatte kırmızı görecek" demiş...

Bak bak bak :)::)

O zaman bu tezgahın içinde Lincon de var ki kendini ilk yarım saat içinde ahlaksızca yere atarak sarı kart gördü.

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:36

Sana on kere anlatmaya çalıştım ama anlamamakta diretiyorsun illa ki video izledin mi sen büyük ihtimal hayır...

Madem rahatsızsın basıp gidersin yorum yapmazsın olur biter o kadar basit...

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:38

Senin hiçbirşey anlattıgın yok. 4 gündür tartışmalı bir sarı kart yüzünden cıngar çıkarttınız.

Bu ligde , hakem hatalarıyla küme düşen , şampiyon olan , ligde kalan , lige çıkan bir sürü takım var.

Bırakın bu hikayeleri , Galatasaraya oyun oynanıyorsa bile , gecen yıl ligin ilk yarısında aldıgınız beleş puanların yerine sayın.

YaLiKuSu_35
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:48

Negrano iste senin gibiler yüzünden türk futbolu odlgu yerde sayıyo!..Burda sadece lincoln nün kırmızı kartı deil kayserinin penaltısı fenerin ofsayttan yedigi gol besiktasa yapılanlar vs vs hepsi sorgulanıyo burda belli bi takım hakkını aramıyo türk futbolunun gelecegi icin mhkyi sorguluyo ama senin kapasiten bukadar basıyo! ;) Dahada bisi demicem sana...

Sırf bu yüzden buraya dönmek istemiyodum böle tipler adamı erken yaslandırır bea!!..

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:48

Hakem hatası değil işte şunu bir idrak etsen sana söylüyorum kaç gündür ama sen tutturmuşsun bir kart gidiyorsun federasyonun 90 dk. ne değişti açıklamasından farksız senin söylemlerinin...

Hakem hataları hep oldu olacaktır da hata dan bahseden yok...

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:55

Burada sadece lincoln veya Galatasaray değil , Türkiyedeki tüm hakem hataları sorgulanıyormuş , yok ya ben de aptalım !

Madem mevzu Türkiyedeki hakem hatalarıydı madem mevzu sadece Galatasaray değildi , bu galatasaraylılar niçin şimdi sabah horozu gibi ötmeye başladı ?

Bugüne kadar Türkiyede hakem hataları yokdu da , yeni mi başladı ?

Kapasitemi sorgulayacakmış , peh peh pehhhh

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:56

Mevzu hakem hatası değilse nedir ?

Şunu açıkca bir yazarmısın ? Federasyon kasten Galatasarayın önünü mü kesiyormuş , Galatasaraya pis oyunlar mı oynanıyormuş ?

Yani şu tüpçü demirören fantazilerinin sarı kırmızı versiyonu mu ?

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:01

o tüpçü demirören dediğin kişi 100 yılı aşan bir camianın başkanı...

Sana birşeyler anlatmaktan bıktım hep aynı şeyleri söylüyorum zaten sen anlamak istemiyorsun nasıl istersen öyle anla sen bilirsin...

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:02

Gecen yıl , Galatasaray maçlarındaki hakem hatalarının ardından , Galatasarylıların yani sizlerin ; "hakem de insan hata yapar" , "kasıt yok" , "her takıma hata oluyor , sezon sonuna kadar bu hatalar dengelenir" tarzında , hakemler hakkındaki ılımlı yazılarını bulup getirebilirim.

Peki o zaman ne değişti ? Gecen sene neden "olur böyle şeyler" diye yaklaşırken , bu sene çark ettiniz ?

Üstelik , alehinize elle tutulur bir hata olmayan maçta ?

İşte benim tav oldugum mesele budur. Yoksa bu ligin şaibeli bir lig oldugunu ben yıllardır söylüyorum burada !

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:10

Hakem hata yapar diyoruz be kardeşim biz hala aksini söylemiyoruz anla şunu artık ne adamsın ya sivas maçında hakem maç içinded ümit küfretmedi su attı diyor sonra raporunda ise küfür ettiğini söylüyor bu hakem hatasımı misal hakemin elle atılan golü görmemesi hakem hatasıdır ama ifade değiştirmesi hakem hatası olamaz herhalde dimi...

YaLiKuSu_35
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:20

Sana tek bi yorum daha yapıcam baska yok.. Bak arkadasım kendinde söylüyosun aleyhinize elle tutulur bi hata olmadıgı halde diyosun! ki var ;) Ne diye panonun yorumlarımızn altında art niyet arıyosun ne diye bizi sorguluyosun..bize hesap sorucana mhkyi sorgula hangi takımı tuttugndan önemli deil bu gün bizeyse yarın size ki! suanda gördügüm kadarıyla büyük bi çogunluk mhkden ve hakemlerden yana dertli.. geçen sene hakemlere ılımlı davranılmasıda hep böyle devam edecigi anlamına gelmez buna bi yerde dur demk lazım galatasarayında yapıtgı budur darısı diğer takımlarn yöneticilerine! simdi istedegin kadar doldur panoyu kolay gelsin!..

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:21

Eeeee ne olmuş blader ne olmuş ?

düşünmüş taşınmış , "ulan yok yere adamı attırdık , beni yakarlar nasıl yırtarım ki" demiş ve böyle bir üçkagıtcılık yapmış. Bu kadar basit.

Bir maçta , bir takıma haksız penaltı veren ve devre arasında bunu öğrenip , ikinci yarıda karsı takıma da bir penaltı vererek durumu dengelemeye çalışan üçkagıtcı hakemlerden bir farkı yok bu durumun.

İkisi de üçkagıtcılık.

Bu arada demekki Galatasaray camiasının bu hafta ortalıgı velveleye vermesinin Kayseri maçıyla hiç alakası yokmuş. Bunu da senden öğrenmiş olduk ::):)

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:23

"geçen sene hakemlere ılımlı davranılmasıda hep böyle devam edecigi anlamına gelmez buna bi yerde dur demk lazım galatasarayında yapıtgı "

Yok ya , geçen sene GS şampiyon olurken iyiydi de şimdi mi kötü ?

Kendi kendinizi itiraf ediyorsunuz.

Ayıp , ayıp

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan