Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   AKP`liye İş Var, AKP`li Olmayana İş Yok!

DMR36 Selman ve Feraye kıstırma.. Forum başlığına yazı ekledi - (05:33:43)
_FERAYE_ ^^FERAYE_CE^^ Forum başlığına yazı ekledi - (11:10:43)
_FERAYE_ İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (11:26:41)
_FERAYE_ Selman ve Feraye kıstırma.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:34:11)
_FERAYE_ kafam iyi Forum başlığına yazı ekledi - (11:48:36)
_FERAYE_ kafam iyi Forum başlığına yazı ekledi - (11:53:10)
_FERAYE_ İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (12:05:29)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 17:27

soL (HABER MERKEZİ) Kütahya`nın Seyitömer Linyitleri İşletmesi Müessesi ve Elektrik Üretim A.Ş`ye Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen 100 işçi alımının büyük çoğunluğunun AKP Gençlik Kolları`ndan olması, MHP ve AKP`yi birbirine düşürdü.

Söz konusu kamu kuruluşlarına işçi alımı için oluşturulan komisyonun büyük çoğunluğunun AKP`lilerden oluştuğu ve başvuruda bulunanların KPSS sonuçları gözardı edilerek, komisyonun belirlediği kişilerin işe alındığı yönündeki söylentiler arttı.

Bunun üzerine TBMM`ye AKP`nin yanıtlaması için TBMM Başkanlığı`na soru önergesi verdiğini söyleyen MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, haberturk haber sitesine yaptığı açıklamada, "Seçimlere kısa bir süre kala işçi alımı yapılıyor. Biz istihdama karşı değiliz... İddialar ayyuka çıkınca konuyu bizzat araştırdım. İşe alınanların büyük kısmının AKP Gençlik Kolları`na üye isimler olduğunu ortaya çıkardım. Soru önergeme henüz cevap gelmedi" dedi.

"Daha da kayıracağız!"

İşçi alımlarında "kayırmacılık" yapıldığı yönündeki ifadeleri kabul etmeyen AKP Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay ise, "Kütahya`da yüzde 70 oy alan AKP ayırım yapamaz. Çünkü herkes AKP`li..." dedi.

"Biz, üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Eleman ihtiyacı olan kurumları görünce, bakanlık bakanlık dolaşıp kadro açıyoruz. Sonrasında, personel alımına ilişkin yönetmelik çerçevesinde işlem yapılıyor. Muhalefete mensup milletvekili arkadaşımız teşekkür edeceğine eleştiride bulunuyor. Bu tür kayırmalar da geçmişte kaldı" diyen AKP`li Kinay, MHP`yi "sorumlu muhalefet anlayışı"yla davranmaya çağırdı.

AKP Kütahya Milletvekili Kinay, Kütahya Seyitömer Linyitleri Müessesesi ve Elektrik Üretim A.Ş`ye, 100 personel daha alınacağını "müjdeledi".

Huyuga
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Merkez
Çanakkale
Aktif Toplam Yazı : 131
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 17:31

mhp siz önce terörist başını neye asamadınız onun hesabını verin ondan sonra başkasının kirli çamaşırlarını ortaya koyun

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 17:40

Geçende de Samsun AKP Gençlik Kolları`nda 19 kişi, `partiye yeni katılanların iş sahibi yapıldığı, kendilerinin AKP`nin kuruluş ve genişleme sürecinde yer almalarına rağmen, iş taleplerinin gözardı edildiği gerkçesiyle` istifa etmişti.

Türkiye`de sermaye partileri, siyaseti leşe dönüştürmüşlerdir, Türkiye`de siyaset çürümüştür ve kokuşmuştur, çürümüşlük ve kokuşmuşluk günden güne yayılmaktadır.

don_juandemarco
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1779
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:15

jakoya aynen katılıyorum ... bu şekilde kiolayklar artık insanların ilgisini dahi çekmiyor ...ne olmuş efendim parti dediğin zaten memleketi yemek yandaşlarını devlete sokabilmek için kurulmuş bir mekanizmadır diyor partililer ...

hak tan hukutan bahsedenlere bir kapak dah olsun bu durum ... adalet sadece haklı olduklarında akıllarına geliyor bunların ... kokuşturulmuş yozlaştırılmışmateryalist her toplumgöçmeye ve çürümeye mahkumdur ... adalet duygusunu yitiren her oluşumda aynen böyle çürüyüp yok olacaktır ...

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:28

bunda mhp nin suçu yoktur,apo yu asmak başbuğumuzun emri ve vasiyetiydi.Devlet bey,eski ülküdaşlarımızı tasviye ettirmiş,partiden ihraç ettirip başbuğumuzun kadrosunun yerine kendi yeni kadrosunu getirmiş ve parti dağılmıştır.Bunun dışında eski ülkücüler olarak başka bir mağruzatımız yoktur.

MHP nin Türkiyede değişmez ve sabit 3 milyon oyu sürekli vardır.Türkiyede ve Avrupada alt tabanı güçlü ve tek parti MHP dir.Devlet beyin bu konuda özür niteliğinde eski ülkücüleri partinize geri dönün diye basından bir çağrısıda olmuştur.Geç olmuştur,çünkü eski ülkücüler Devlet beye küskündür.Bu yüzden dolayı MHP nin oylarıda çeşitli partilere kaçmıştır.

Osman PAMUKOĞLU genel seçimlerde yeni anamuhalefet olacaktır.Akp nin oyu ise Saadet P.Bağımsız Türkiye partisine dağılacaktır.Belediye seçimlerindeTürkiyede ,akp 1.,chp 2.,mhp 3.dtp 4. parti olacaktır.Halk akp nin belediyelerinden memnun,halk akp nin dış politikasından,sanayi,tarım,ekonomi ve maliye politikasından memnun değildir.Akp belediyeciliği iyi yapıyor fakat devlet işlerini beceremiyor.

_sertel__
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Pendik
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1375
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 18:47

akp kadrolaşıyor haberinde ....! siz apoyu niye asmadınız :)))))))

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 19:18

yaa sertel yoldaş yaa :)) ama üzülme bunlardan bu memlekette çok var :))
dedemde eskiden bişey derdik haaa derdi başka konuyu anlatırdı :))

CholcE
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 875
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 21:27

benim işe ihtiyacım var..akp li olursamiş garantimi..? lütfen bana yardımcı olun ben şimdi ne olayım?

rumuz

kafası karışık:)

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.02.2009 01:52

Hani derler ya, inanmak başarmanın yarısıdır, AKP`li olmak da `iş bulmayı başarmanın yarısı` haline gelmiştir memlekette.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan