Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Sütten çıkmış ak kaşık kılıçdaroğlu

tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (07:01:14)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
archetype
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Cezayir
Aktif Toplam Yazı : 282
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 12:21

SSK Genel Müdürlüğü döneminde 70 akrabasını işe yerleştirdiği belirlendi 1966 yılında Karabulut olan soyadını değiştirdi SSK Genel Müdürlüğü’ne atandığı 1992 yılından 1998 e kadar eski soyadını taşıyan akrabalarını işe aldı. Kılıçdaroğlu bu dönemde Karabulut soyadlı 31 yakınını işe başlattı annesinin kızlık soyadı olan Gündüz soyadlı 26 yakınını da işe aldı Kızlık soyadı Düzgün olan eşinin 13 yakını da döneminde işe başladı Kılıçdaroğlu döneminde işe alındı....

SSK Kartal Hastanesi Onarım İnşaatı: 1992 yılı birim fiyatlarıyla ilk keşif bedeli 12.7 milyar TL. 1998 birim fiyatıyla 1.9 trilyon lira ödendi. İhaleyi Kılıçdaroğlu’nun yakını olduğu ifade edilen Şahin Güven aldı. SSK Göztepe Hastanesi Genel Onarımı: 1992 birim fiyatıyla ilk keşif bedeli 24 milyar TL. 1998 birim fiyatlarıyla 3 trilyon TL ödendi. İhale Ali Özcan adlı CHP İl Başkanı’na verildi Tunceli Sağlık Meslek Lisesi İnşaatı vs. vs.
deprem geliyorum diyor resmen...

tembelgazili12
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 476
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 12:25

bu chp liler yılanlıktan başka bir halta yaramazlar pek:))

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 12:30

Dışkapı`da PKK`ya giden paralar...

Suçu sabit eski bir Pkk`lının SSK`da işe alınması...

Pkk`lılarla denizfeneri e.v. davası sürecinde aynı araçta olduklarının Alman polisi tarafından kendilerine ceza kesildiğinin belgelenmesi...Bu olay üzerine ben o sırada Türkiye`deydim deyip olayın üzerinden atlamaya çalışması;)

Bu Kemal iftiracıoğlu çok zengin bir kişilik...Derhal başkan olması lazım gelir.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 12:33

92 de sağlık bakanı kimdi ? :)) hangi parti iktdardı ?
sağlık bakanlığının ,maliye bakanlığının denetimi olmamışmı ?
önemli olan buda bir yolsuzluk varmı ?
varsa neden savcılar yada mali polis oturuyor?

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 12:55

"YAMYAM" LARI doyuramıyorum;)

Allah`ım şu hale bakın yav bu Kemal İftiracıoğlu neden kendi pisliklerini temizlemek dururken başkalarına çamur atıyor? Oy toplayacak değil mi? Uyanık adam tabi.

Herkese benden bedava doğal gaz arkadaşlar...

Her yoksula benden 600 TL -yeni parayla- maaş...Benden...Bütçeden falan değil;)

Kara şarşaflılar da bizim kardeşimiz, biz de ayrım yok...Deniz Baykal

Kara çarşaf gericiliğin sembolüdür...Kemal Anadol

Kim bunlar? İkisi de aynı partiden;) Komediye bak. Biri başka türlü konuşuyor öbürü başka türlü konuşuyor.

Başörtüsü bizim kültürümüzde yok. Deniz Baykal...

İstanbul Belediyesine ben başkan olursam başörtülüler de çalışabilirler belediye de ama işçilik işlerinde...Kemal İftiracıoğlu

Adam bölücülük yapıyor daha belediye başkanı olmadan...Bir de belediye başkanı olduğunu düşünün.

Neresinden tutarsanız tutun bu İttihatçı gelenek elinizde kalır çünkü türk halkının değerlerine düşmanlık etmek bunların ciğerlerine kadar inmiş şimdiyse kalkmışlar bütünleşme adı altında dansözlük yapıyorlar...Nasıl yapmasınlar, nasıl çelişmesinler biribirleriyle...Kolay mı bu geleneği yıkmak. Zaten yıkmak gibi bir niyetleri de yok. Karşı tarafı -onların görüşü- evrilmeye mecbur kılmak için çırpışıyorlar. 86 yıl önce olduğu gibi.

__katatua__
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Odunpazarı
Eskişehir
Aktif Toplam Yazı : 787
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:07

Şaban dişliye ``iftira`` atıyor. adam her nedense istifa ediyor...
Dengir mir`e de `iftira` atıyor...bak allahın işine oda partideki görevlerinden istifa ediyor...
Melih Gökçeğe ``iftira`` atıyor...pişkin adamın istifa etmemesi normal..ama tüm ülke görüyor gerçekleri...
ve sen utanmadan adam iftiracıoğlu diye soyad takıyon....
sonrada burda laf etmş gbi dolaşıyon....

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:27

Bu süreci başlatan Kemal İftiracıoğludur...

Şaban Dişli`nin ve Dengir Mir Mehmet Fırat`ın partilerindeki görev sahalarının değiştirilmesi beni alakadar etmiyor o yönetimin aldığı bir karar ama beni ilgilendiren İftiracıoğlunun neyi ispatladığıdır...

Cidden bu adam neyi ispatladı?

1994`ten bahsediyor 2000`li yıllara ait kağıdı sallıyor;) Sonra da diyor ispatladım;) Kamyonda uyuşturucu yakalandı diyor adama uyuşturucu baronluğu yapıyorsun diyor bu iftiracıoğlu ama bakıyorsunuz Fırat`ın ifadesi bile alınmıyor;) Hani nerde baronluk.

Sonra Menas`ın sahibi gelsin şirketimize attığı iftiraların hepsini onun suratına çarpacağım şirketimi ortaya koyuyorum dedi ama iftiracıoğlu kemal bu açıklamaları görmezden geldi. Klasik iftiracıoğlu tavrı.

Sonra geldik ankara belediye başkanı gökçek`e iftira atmaya. Sayaç fiyatlarından alınan fark melih gökçek`in cebine girmiş mi? Belediye kaynakları için kullandık diyor adam, eğer suç varsa mahkeme tespit etsin ve mahkum etsin. Hani nerde mahkumiyet. Ama bakıyorsunuz yamyamlar doymuyor, doymadıkları da ses kayıtlarından belli oluyor;) İftiracıoğlu neden çankayalının parasıyla türk milletine sallanan bayrağın hesabını sormuyor? Çünkü adı üstünde, İftiracıoğlu. Onun tek derdi oy toplamak, halkın parasının peşine düşse alkışlarız ama kendi yandaşlarına söz etmeyecek kadar iftiracıoğlu;)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:39

gökçeğe en başta hesap soran mhp !! evler konusunda daha o konu tam netleşmedi evim yok sattım diyr ama evlerden nedense vergi borcu çıkıyor sen ev alırken yada satarken tapuda vergi borcu varken satış yapılamadığını biliyormusun ? eminim bilirsin.
bayrak konusu ise tüm partiler yandaşlarına yaptırır saymanlıktan geçer bu işler parti başkanını bile aşar.
bu konuda eminim aynı durum tüm partilerde var buda rantın bir başka kolu.
birilerine bir şekilde bazı iltimaslar verilir vermeyen parti varsa şaşarım inanmam.
bu doğrumudur ? bencede yanlıştır

__katatua__
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Odunpazarı
Eskişehir
Aktif Toplam Yazı : 787
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:41

cengiz kendi kendini avut dur:)

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:45

Vergi borcu olan bir daire tapudan satılabilir mi...

Bilemiyorum...Kadastro ile vergi dairesi arasındaki bir mesele...

Ben o işlerle ilgilenmiyorum o işlere babam bakıyor;)

Bayrak mevzusunda beni tatmin edemediniz;) Ben partilerin aldıkları ve seçim kampanyaları için kullandıkları bayraklardan bahsetmiyorum, Türk bayrağından bahsediyorum...Çankaya belediyesi ve chp`nin ortaklaşa Cumhurbaşkanlığı sürecindeki mücadelesinden bahsediyorum;)

Muhafazakar bir Cumhurbaşkanı seçtirmemek için ellerinden geleni yaptılar ama karşı tarafından elinden daha fazlası geldi ve yenildiler...Pislikleri şimdi çıkıyor ortaya;)

Çankaya belediyesi bi ara da Cumhuriyet isimli paçavra gazetenin bayiliğini yapıyordu ama bu bayi halka bu paçavra gazeteyi bedava dağıtıyordu;)

Hey Allahım ya...Kimleri savunuyorsunuz;)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:55

türk bayrağından bahsediyorsan elinde intrnet var bir kaç bayrakçının sitesine ulaşıp fiyatları alabilirsin benim piyasama yakın piyasa olduğu için az çok bilirim alt üst fiyat arası en fazla yüzde ondur.
cumhuriyet mitingi için olması bence daha kabul olur en azından insanları bayrak sahibi yapmışlar gerksiz parti bayağı yerine kendi bayrağımızı dağıtmak sencede doğru olmalı ! ama cumhuriyetçi olmadığın için sanırım kullanılan yer seni üzmüş.

kimleri savunuyoruz :)) çok halısın haramiler olmsaydı şu an chp ye verip veriştiriyorduk :))

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 14:01

Yahu arkadaşım bana kalsa hiç kimse bayrak sallamasın sadece mitingler olsun diyeceğim benim derdim bayrak değil oradaki kirli oyun ve ranttır derdim...

Bunu göremeyecek kadar körsün işte...En azından insanları bayrak sahibi yapmışlar diyerek türk bayrağıyla kirli hesaplarını hayata geçirmeye çalışanlara göz kırpmışsın;) Böyle...

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 14:03

Ben 2. Cumhuriyetçiyim marksist Mehmet Altan gibi;)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 14:07

bak bende aynını zaten defalarca söyledim cengiz okuman yokmu :)) tüm partiler bundan rant sağlıyorlar dedim açıkça bu seçim promosyonlarında dönen dolapların haddi hesabı yok.
gereksiz paçavralar yerine en azından işe yarayacak türk bayrağı dağıtmışlar bu en azından iyidir.
mehmet altanın marksistliğinede hayranım :)) töbetöbee

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 14:12

O zaman rantı çeşitlendirmek lazım...

Bence Cumhuriyet, Rejim, Atatürk, Laiklik üzerinden aparılan rant çok aşağılık bir amaca hizmet ediyor...

Bayrağımızın rant için kullanılması da aynı aşağılık amacın peşinde olanların kirli bir oyunudur...

Temiz toplumu İftiracıoğlu Kemal sağlayamaz...Onun için önemli olan bugündür, dün bile değildir...

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan