süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Haksızlığa uğramak sadece F.Bahçe ve G.Saray`a has bir şeydir!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Gamsizzzzzzzzzz
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Slovenya
Aktif Toplam Yazı : 29
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 22:39

Serkan Üstüner`in gündeme bomba gibi düşen köşe yazısı
Haksızlığa uğramak sadece F.Bahçe ve G.Saray`a has bir şeydir!

Bu yazıyı kaleme almamdaki amaç taraflı tarafsız tüm sporseverlerin artık bir gerçeği görmeleri gereğidir. Bakın iki gündür medya ayağa kalktı. Neden? Çünkü Galatasaray ve Fenerbahçe`nin puanları gitti. Peki iki büyük kulüp neden ayağa kalktı? Ben söyleyeyim; hiç başlarına gelemeyen bir iş kendilerini bulunca bu hatalar kendilerinde büyük bir şok etkisi yarattı. İlk başta Galatasaray`ı ele alalım: FIFA kuralları belirlerken Lincoln oyundan atılamaz veya kart göremez diye bir ibare koymadığı için tüm FIFA yetkilileri dava edilmelidir. Çünkü hakem hataları Galatasaray için uygulanamaz. Galatasaray maçlarını yöneten hakemler sıfır hata yapmak zorundadır diye bir kanun maddesi var! Peki haktan yana olan Galatasaraylılar, Lincoln köşe direğine Sami Yen`de tur attırırken neden öz eleştiri yapmak zahmetinde bulunmadılar. Ya da bu hafta oynadıkları Kayserispor`u kupadan nasıl elediklerini hatırlamak zahmetinde bulunabilirler mi? Hiç uzağa gitmeye gerek yok. Galatasaray-Beşiktaş maçında, ileri seviyede! İngilizce bilgisine sahip olan sevgili Cüneyt Çakır`ı ne de çabuk unuttular. Bırakın unutmayı hatta bu kartın gerekli olduğunu düşünenler bile vardı. Bu örnekler o kadar çok ki bunları alt alta yazsak hem sayfa yetmez hem de herkesin bunları bildiği gün gibi ortada iken sizleri sıkmak istemem. Bakın birkaç gündür tüm Galatasaray yönetimi ayağa kalktı. Taraftar grubu yürüyüşe geçti. Sayın Polat "Oğuz Sarvan`ı istifa ettirene kadar isyan sürecek diyor." Yayıncı kuruluşa da büyük bir tepki var. Peki Beşiktaş`ın geçen sene giden 18 puanına tepki göstermeyen medya ve ezeli rakipler sadece bir maç yüzünden canları yanınca nasılda işi istifaya kadar getiriyorlar. Sadece bu sene Büyükşehir,Sivas ve Galatasaray maçlarında Beşiktaş`ın nasıl hakem hatalarına maruz kaldığını söylememize gerek yok. Yine bu sütundan avazım çıktığı kadar bağırdım.

Gelelim Fenerbahçe`ye,Fenerbahçe için de FIFA`nın bir düzenleme yapması gerekiyor. Misal küfür`ün artık Emre için sıradan bir kelime olduğunu yazması ve de Fenerbahçe maçlarında hakemlerin kulaklık takması gerektiği gibi maddeler koydurması gerekir. Ya da bir maçta yedi dakikalık uzatma bölümü nasıl oynanır? Oynanır tabii ama maç yedi dakika uzamış ise. İşte tüm bu sorulara cevap vermelerini gerçekten çok isterdim.

Sayın Yıldırım Demirören`in Galatasaray maçından sonra yaptığı barkovizyonlu basın toplantısını geçiştirmek isteyenler ve daha sonra MHK`nın toplantısında Oğuz Sarvan`a destek verenlerin şimdi konuşmaya hiç mi hiç hakları yok. Beşiktaş`a yapılan haksızlıklar karşısında susan medya şimdi ezeli rakipler karşısında nasılda hak savunucusu oluyor ne kadar garip değil mi? Spor müdürlerinden editörlerine,köşe yazarlarına kadar herkes topu ve tüfeği ile saldırmaya başladı. Vah güzel medyam vah! Haksızlık karşısında susup kendi menfaatleri doğrultusunda kalem sallayıp ortalığı ayağa kaldıranlar sadece denileni yazarlar. Çünkü düşünme yetenekleri ellerinden alınmıştır.

Yazımı küçük bir hikaye ile bitirmek istiyorum.

Önemli mevkide bulunan bir devlet adamı dalkavuğun
birine:
- Sıfır nedir? diye sormuş.
Cevap tam beklenildiği gibi olmuş:
- Sizin huzurunuzda ben.

siziniseviyorum
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 180
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 00:52

bir fenerli olarak ben hakemlerin yonetiminden kesinlikle kusku duymuyorum

fakat hakemler bunu bilerek yapmıslar yok biryerlerden haber geldi fener bu hafta kaybetmeli seklinde emirler almıslarsada

o emirleri verenlere HELAL OLSUN ....Yıllarca fenerı bjk yi ve ggalatasarayı kayıranlarda bu yonetimlerdi şimdide onları sindiren bu yönetimlerdiii....DERDİM....

AMA BÖYLE BİRSEY YOK :))))

Ama olsa bile sivasın ve trabzonun birsekilde korundugunu bilmem beni bazı şeylerin degiştirilebilecegine inandırıyor

HİÇBİRŞEY İMKANSIZ DEGİLDİR AMA BİRAZDA YARDIM GEREKİRRRR....:))))))

emanet
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Fethiye
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 65
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 01:24

Oğuz sarvan derhal istifasını basmalıdır yoksa bu gidişle adam gibi bir adam olan federasyon başkanını harcayacaklar benden söylemesi.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:37

yukardaki yazı bjk li bi kalemden cıkma cok bariz :)))))
arkadaşlar federasyonun birilerini korudugu kolladıgı ve birilerini geri tutmaya calıştığı ıddaaları en önemli konumuz olursa o konuda zaten kimse anlasamaz herkezin ayrı teorisi vardır ....benimde var ayrıntılı yazmıyıyacagım şimdilk ama federasyonun trabzon ve sivası kolladıgına hiç inanmayın derim ) (kolluyormuş gibi gözükebilir)

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 13:51

Başkan Polat ın dedikleri güveniyoruz kelimesini her seferinde belirtiyorsunuz peki daha sezon başında MHK dan kuşku duyduğunu TFF nin diğer tüm kurumlarını sonsuz destek vereceğini belirten de aynı kişidir...

Ayrıca olay hakem ofsayt verdi veya başka birşey değildir...

TFF GS a verdiği cevabı bir okuyun isterseniz neler söyleniyor orada iyice inceleyin ama neler yazıyo bu sene fener ve beşiktaş da basın açıklaması yapmış onlara cevap verilmemiş ancak bize jet hızı ile cevap verilmiştir...

Ayrıca cevap da şaşırtıcı şeyler de yok değil...Gözlemcilerin hakemler hakkındaki notları belli olmadan TFF nin yanıtında " iyi bir yönetim sergilediği beyan edilmiştir " neye göre beyan edilmiştir peki buna bir kişi cevap verebilir mi acaba...

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan