Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Atılan 2 Ofsayt Golü İçin Ağlamayacağım ;

NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (21:27:43)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:00

Helali hoş olsun 2 ofsayt golü belediyeye mücadelesinin karşılığında ve bızım bu rezıllıgımızın yanında 3 puan başka hankı kulube gıdılebılırdıkı tebrıkler olayını burada keselim;
Şimdi Ulan aragones bak hıc agzımı bozmadım bugune kadar ama bu yaptığın edepsizlik,rakıp 10 kişi kalmış aylar sonra semıhı oyuna sokucaksın alexi cıkartıyorsun nedemek lan bu? dalgamı geçiyosun sen bizle orada deniz dururken nasıl alex çıkar kım gol attıracak kım gol atacak , aragonesin alexi çıkartması Fenerın fişini çekmıstır herkes donup kalmıstır ve maç o anda bıtmıstır ..Alex`in 2. golden sonra tepkısınede helal olsun çıktı gıttı yedek kulubesınden aferin alex en iyisini yaptın , sanada bu yakışırdı ..
Hakemi ofsayt gollerını hıcbıseyı tartısmaya gerek yok haksız yere 10 golde yesek bız böle maclarda sesımızi cıkartmayız , haddımızı hududumuzu biliriz biz Fenerbahcelıyız Goller ofsaytta olsa rakıbı tebrık ederiz..sizler ağlamaya devam edin ..

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:03

abi goller ikincisi kesin ofsaytta ilki pek belli değil ama 10 kişi haksız kaldı adamlarda bana göre 10 kişi kalmış takıma karşı fener takımı organize 1 atak yapamıyosa yazık o futbolculara ben sahada fizik gücü olarak her topda düşen rakiple başedemeyen adamlar gördüm gökhan carlos ve lugano dışında ben bile bütün fenerli futbolcuları çalımlar geçerim bu halleriyle ayakta duramıyolar...ve bir lafımda terime olsun lazım emre milli takıma alınıyosa bizim amatör ligde onlar gibi şu andaki formlarına bakılarak onlar kadar oynıcak 100 adam yollim ona...

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:04

BU TAKIM ŞAMPİYON OLURSA LİGİMİZ İÇİN REZALET OLUR.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:06

biz aglamıyoruz onu bi gec ...polemik yapma serdar luzum yok
aramızdaki fark şu biz skibbeye kızmadık dün ama siz arogonese feci kızgınmsınız dunkü macla bugunku mac arasındaki en buyuk fark bu biz hocamıza buyuk sucu görmedımız ıcın hakem hatalarına cok kızdık sız hakem hatalarından daha cok hocanıza kızdıgınız ıcın bu tarz yazıyorsunuz

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:10

Abi biz ağlamıyoruz aramızdaki fark bu .. rezillığın dizboyu olduğu bı macta aglamayız.. , sizide bırgun böle gollerle yenılırken ağlamadıgınızı gorursek eyvallah deriz.. rahat ol

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:13

bu aglama degıl sınırlenme ...hocamıza sızın gıbı cok kızarsak aynı sızın gıbı davranırız bızde hakem hatalarına karsı ..anlatamadım galıba farkı
dun butun gs forumların da hakemın sadece gs yı degıl kayserıyıde katlettıgını yazıyordu .....buda bır bılgı olsun
serserım ıkı pozısyondan sadece 1 ı ofsayt dyor ben macı ıslemedım aksam özetlerde bakarım
ayrıca bır duyum aldım ama dogru olmayabılır kulaktan dolma kırmızı kart cok acayipmiş yani litaratürlükmüş

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:13

Böyle kalitesiz,sıradan satılmış bir lig`de olmamız ne kadar acı bir durum.Bu sadece Fenerbahçeyi tuttuğum için değil bu akşam yenildik diye değil..Haksız yere atılan bir oyuncu ofsayt gol..Bu hakemler hiç mi eğitim görmüyor ?Araqones go home Spain.Versinler şunun parasını göndersinLer.Tek forvetle ne demek bu ya ?

Busene ya Sivas ya Trabzonspor şampiyon olcak..Ne Cimbom Ne de Fenerbahçe böyle oyunla böyle teknik drektörle bir cacık olmaz.

SaygıLar.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:17

biz hocamızdanda futbolumuzdanda memnununuz sivası da feneride rakip olarak görmüyorum bu yıl için (bjk yide görmüyorum 9 üstüne basa basa en bastan beri şıunu söylüyorum trabzon ikincilik adayımdır bizi zorluyacak takjımdır .....15 den fazla SAKATA ragmen gs cok ıyı oynuyor ama hakemler ve sivas sahası sağolsun..herseye ragmen bız skıbbedende memnunuz

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:18

2004 avrupa sampiyonasındaki yunanistan gibi oynuyan sivasın sampiyon olmasını ıstemıyorum bu yıl (gecen yıl böyle dregıllerdı göze daha hoş gelıyordu ) dfip not olarak söyliyeyim

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:19

storm abi sizde futbolcularınıza kızmalısınız bence lincoln neden sürekli böyle faul yapmadan kırmızı görüyo ya itiraz ya kendini atma yada bu maçtaki gibi bu adama hiç kimse kızmıyo bir düşünüyorum bir hojdonk gibi adam kaç maç 1 sarı kart görmeden cezalı duruma düşmedi peki lincoln nie her maçta bunları yapıyo bizim maçta en küçük örneği sarısı var 3-0 öne geçmiş bayrak direğiyle saz çalıyo bilmiyomu kırmızı göreceğini orda göstermiyo hakem 2 dk sonra elle kesip kırmızı görüyo amak imse lincolnü eleştirmiyo tamam hakemlerimizde kötü ama dünki maçta maçın kaybında gs taraftarı ve lincoln baş suçludur bana göre bir taraftar maçı bırakıp 70 dk hakemle uğraşıp maçı unutursa kendi sahanda oynamıyo olursun bi açıdan şimdi serdarın anlatmak istediği hakemi eleştirsem ne olacak diyo adam bu fener takımı o golleri yemese başka yerdi zate adamlar ayakta duramıyo inanılır gibi değil ve bu adamları terim hala milli takıma çağırıyo bu emre milli olabiliyosa bu kazım milli olabiliyosa şu anki formuyla bizim selçuğun ne suçu var sivaslı sezerin musanın ne suçu var suçları istanbul dışında olmakmı tamam bu adamlar bir zamanlar iyiydi ama formları sıfır hale ne bu anlamıyorum o zaman hakan şükürüde çağırsın yine...

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:19

Onun için Sivas sizi yendi AliSamiyende son dakika şansı ile berabere kaldınız ? Fenerbahçe yine Samiyende yenicektir.Ancak Şampiyon olurmuyuz bilmiyorum. Ama Gs`nın olmayacağına eminim.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:21

storm abi sana sorum olacak neden gs de o kadar sakat var trabzonda yok bir düşün bence neden gs de sürekli ceza oluyo bizde olmuyo bir düşün derim...kewel nerde abi linderhot denen adam kaç maç oynadı...lincoln neden her maç disiplin nedeniyle ceza yiyo..ben bunları araştırın derim abi...

_Alone_Man_
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 500
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:23

Boş konuşmalar bunlar ;))

daha akacak çok sular var bekleyip görelim ;)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:25

yine derken gecen yıl yenıldınız bize YİNE ne demek ??????????
sivas macıları hakkında gereklı yeterlı acıklamaları yaptım bır daha o konuya dönmıyecegım herseyın farkındayız gerek yok o macları konusmaya
gs nın sakatlıklarını ve ıyılesme ıvmesını görursen her ıkısınıde ayrı bakısla ıncxelersen ...sakatlıklara ragmen oynanaN IYI FUTBOLU...SAKATLIKLARIN DUSELDIGINDE GELINECEK NOKTAYI GÖRURSEN.....ustune fıkstür avantajınıda ekle kimin şampiyon olacağı cok barizdir ha bi kaza olursa kucuk ıhtımal oda trabzonun şampiyonluguna denk düşer sizin degıl
ali samiyende fener gs yi yenemez hadi dyelim yendi bu bızım şampiyonluk yolunda yara almanız sizinde uefa ya katılma yolunda ıyı bı 3 puana kavusmanızdan öteye gdecek bı anlam tasımaz sevgılı wince

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 21:26

bu sene için şunu söylim antebin bile fenerden çok şansı var şampiyonluk için ...futboladan anlayan duygusal bakmayan herkes bunu anlar...yapmayın lütfen ya fener ne tempo yapabiliyo ne rakibe ara pası yollayabiliyo kaçacak adamda yok zate...rakibinde 1 tane araya top sokacak adam olsun fener 1 maç bile kazanamaz...gs iyi kadro ama istikrarsız kadro benim görüşüm gs sivas ve biz gidecez ama son a gs ile biz kalacaz die düşünüyorum sivasın bu seneki futbolu hoşuma gitmiyo ama şu yeni aldıkları adam ve murat sivasa yararlı olacaktır sivasda sona kadar gelebilir...ama fener ve bjk ilk 4 için mücadele eder bu futbol kalitesiyle...haaa haftaya bjk bizi yener siz dersinizki ne oldu şimdi hiç birşey olmaz bjk yine böyle puan kaybeder ama trabzon böyle kolay puanları kaybetmez çünkü trabzon her maça aynı hırs ve mücadeleyle çıkıyo sivasda öyle...

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan