Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   İ.MELİH GÖKÇEK: `BANA YARGI İŞLEMESİN İSTİYORUM`

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 18:38

15 yıllık belediye başkanlığı boyunca "özellikle meslek odaları tarafından açılan davalar" ve "ODTÜ`lü bilirkişiler yüzünden" alınan yürütmeyi durdurma kararlarının çok sayıda projesini engellediğini söyleyen Gökçek, milletvekillerinden yasa değişikliği istedi.

soL (HABER MERKEZİ) Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediyenin ortaya koyduğu çok sayıda projenin, aleyhte açılan davalar nedeniyle durdurulduğunu söyleyerek milletvekillerine yasa değişikliği talebinde bulundu.

Önümüzdeki dönem için AKP tarafından yeniden aday gösterilen Gökçek, AKP Ankara İl Başkanlığı tarafından Sheraton Otel`de düzenlenen "Proje ve Vizyon Buluşması" adlı toplantıda konuştu. Projeleri aleyhinde açılan davalarda alınan bilirkişi raporları nedeniyle idare mahkemelerince çok sayıda projenin yürütmesinin durdurulduğunu belirten Gökçek, belediyelerin "daha rahat çalışması için" İdari Yargılama Usul Kanunu`nun değiştirilmesini istedi.

"ODTÜ`lü bilirkişiler ve meslek odaları yüzünden"

Gökçek, bu görevde olduğu 15 yıl boyunca 500 civarında inceleme geçirdiğini, "bir çok engellemeyle karşılaştığını" söyledi. Şu ana dek projelerini hayata geçirmesini engelleyen iki tür engel olduğunu belirten Gökçek, bu engelleri "eski Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Karayalçın döneminden kalan borçlar" ile "idare mahkemelerinde çoğu Çankaya Belediyesi ile mimarlar ve şehir plancıları odaları tarafından açılaçılan yürütmeyi durdurma davaları" olarak ifade etti.

Gökçek, davaların kendisi aleyhinde sonuçlanmasını ise "çoğunlukla ODTÜ`lü bilirkişilerin atanmasına" bağladı ve Gazi Üniversitesi`nden (GÜ) bilirkişilerin görev yaptığı davalarda daha az aleyhte karar çıktığını söyledi.

Gökçek kendisi için yasa çıkarılmasına alışkın

Önümüzdeki dönem de seçilmesi durumunda gerçekleştirmeyi planladığı projeleri anlatan Gökçek daha sonra, millletvekillerine seslenerek İdari Yargılama Usul Kanunu`nun değiştirilmesini talep etti. Gökçek, kendisi için özel yasa çıkarılmasına alışkın. AKP`li milletvekilleri, geçen yıl apar topar çıkardıkları bir yasayla Ankara Büyükşehir Belediyesi`ne BOTAŞ`a olan borçlarından dolayı haciz gelmesini engellemişlerdi.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 387
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 22:57

hiç şaşırmadım zaten
bu ülkede birileri bir hizmet etmey ekalktımı kösteği çok olur
sadece melih gökçeğin başına gelmiyor bu tip işler

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 23:10

Yüzünüze tükürsek yarabbi şükür diyeceksiniz.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 23:25

:))
çok esprilisin bugün
sen bilmezsin tabi bu ülkede hırsızlar için hangi rektörlerin yürüdüğünü
sen bilmezsin sosyal yardım yapıyor diye ödeneklerin kesildiğini
sen bilmezsin sadece ideoloji deyip tüm proje veya kanunların reddedildiğini
sen bilmezsin keendi tarihin en büyük yatırımının nasıl haince reddedildiğini
işte bölye espri yapar durursun

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 08.02.2009 23:33

AKP ülkeyi sermayeye peşkeş çekerken, ülkenin kaynaklarını sermayeye yağmalatırken önünde engel istemiyor, ya kanunlara aykırı işler yapıyor ya da kanunları `peşkeşçiliğe ve yağmalamacılığa`uygun hale getiriyor.

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1848
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 10:22

ulen adam nezamandır kolej kavşagına alt geçit yapack kırk dereden su getrdiler chpli çankaya belediye başkanı ora benm der tapulu malıymş gibi ama yapmaya gelnce kendi yapmaz

madem öle yap sen yap köstek olcagına sen yapda seni tebrk etsn herkez tebrk edelm alkışlayalm ne die kuyu kazıorsun !!

bu sadece bi örnek bunun gibi daha çok var.

çalışmazlarrr çalışanıda istemezlerr böle bi düzende böyle bi dünyada yaşıyoruz iştee !!

YAZIKLAR OLSUN BU DÜŞÜNCEDE OLANLARA VE DESTEKÇİLERİNE !

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 10:57

Başkenti susuz bırakan, sözde susuzluğu çözmek adına Ankara`nın musluklarından insan sağlığına uygun olmayan pimpis suyu akıtan, Ankara insanıyla dalga geçen yüzsüz İ.Melih Gökçek`i desteklemenizde bir mahsur yok da, bizim desteklemememiz de bir mahsur var!

Bidon kafalılar.

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 11:28

kahvahane agızlı seni gerçi senn gibilerdn ne beklenrki hep aynı şeyi yapıorsun şurda bikere adam gibi yazdıgını görmedm hep argo kelimeler hep aynı !!

kötü sözü sahibi iade ediorum !

noldu cvp veremedn sorumada nie lafı degiştrdn:)

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 11:40

Türkiye belediyecilik tarihinde çirkefliğin kitabını yazan İ.Melih Gökçek`in gözü kör, kulağı sağır bir sempatizanının en son hakkı olan şey, başkalarına edep dersi vermesidir.

Kolej kavşağına alt geçit yapacakmışmış da, yaptırmamışlarmış, duyan da İ.Melih Gökçek`in arkasında iktidar desteği yok da, İ.Melih Gökçek tek başına bütün zorluklara karşı mücadele ediyor zannedecek.

İ.Melih Gökçek`e her düşündüğünü yaptırmamak lazım, İ.Melih Gökçek değil mi ODTÜ`yü yıkmaya niyetlenen, İ.Melih Gökçek her istediğini yapsa Ankara neye benzer artık, düşünemiyorum bile.

İ.Melih Gökçek kanunsuz bir Ankara istiyor, İ.Melih Gökçek gitsin Teksas`da belediyecilik yapsın.

Giicik_Uyus
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 11:47

ulen sakaryaya kolje utanmadn bide pankart asıor git oraları gör yalanmı söledklerm !!

chpli başkan !

biz demioruz ki o yapasnda o yapsn

yapabliorsa o yapsn ona kim yapma dior yapsın ozaman çankaya belediye başkanı

ona halkdn veya başka yerdn yapma diyen vrmıda yargıya oraya bura dava açıor !

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.02.2009 12:15

Ben burada Karayalçın`ı destekleyen biri ya da CHP`yi destekleyen biri olarak değil, AKP`nin ve İ.Melih Gökçek`in halk düşmanı icraatlarından hazzetmeyen biri olarak konuşuyorum.

Ben dört senedir Ankara`da üniversite öğrencisiyim, okula giderken her gün kolej kavşağından geçiyorum, okuldan dönerken de her gün sakarya caddesinden geçiyorum, yani tereciye tere satmana hiç gerek yok.

Eğer Çankaya halkı koleje alt kavşak yapılmasını istiyor ve Çankaya Belediyesi`nin `hukuka aykırı` diyerek açtığı davayı `halkın yararına bir icraatı engelleme` olarak görüyorsa, yerel seçimlerde bu yönde kanaatini verir, yok görmüyorsa da başka yönde karar verir.

Koleje alt kavşağa gelene kadar Ankara`nın su sorunu, Ankara`nın hava kirliliği sorunu var, Ankara halkının Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin BOTAŞ`a olan borçları yüzünden `ucuz doğalgaz kullanamama` sorunu var, İ.Melih Gökçek`in usulsüz bir şekilde Ankara halkından gaspettiği doğalgaz paraları var.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.02.2009 03:28

anlaşıldı meyve veren ağaç taşlanır
türkiye belediyeciği refahla gördü akp yle devam ettiriyor
devamda eetirecek istediğiniz kadar çırpının
akp tam gaz geliyor
büyük farkla seçimi kazancak

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan