Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   MHP`NİN ANKARA`DA YAPTIRDIĞI ANKETTEN MELİH GÖKÇEK`İN RAKİP TANIMADIĞI GERÇEĞİ ÇIKTI :))

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 00:23

MHP`NİN ANKETİNDEN BİRİNCİ KİM ÇIKTI ?

05 Şubat 2009 Perşembe 18:09
MHP kendi yaptırdığı Ankara anketinde 3. çıktı. Peki 1. sırada kim var ?
....................

MHP`nin adayı Mansur Yavaş`ın kampanya danışmanlığını yapan Gazi Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Dr. Kemal Görmez koordinatörlüğünde bir grup akademisyen tarafından 14-18 Ocak 2009 tarihleri arasında 6 bin 256 kişi ile yapılan ankette ilginç sonuçlar çıktı.

GÖKÇEK ANKARA`DA RAKİP TANIMIYOR

Adaylık sürecinde yaşadığı sıkıntılardan sonra Melih Gökçek için sevindirici haber rakibi Mansur Yavaş`ın anketinden geldi. Kampanyasını henüz başlatmamasına ve sahaya inmemesine rağmen Melih Gökçek`in Ankara`da rakip tanımadığı ortaya çıktı.

MHP`NİN OYLARINI ARTTIRACAK

Uzmanlar, Beypazarı`nda başarılı hizmetlere imza atan Mansur Yavaş`ın MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasının tabanda ciddi bir heyecana neden olduğunu ve Yavaş`ın oylarını günden güne artırdığı ileri sürüyorlar. Araştırma bulgularına göre Mansur Yavaş`ın bu yarışta rakiplerini geride bırakıp başkanlığı alması zor görünse de MHP oylarını önemli ölçüde artıracağı tahmin ediliyor. Çalışkan, dürüst ve mütevazi kişiliğiyle bilinen Yavaş, Beypazarı`nı ülke gündemine taşımayı bildi. Şimdi bu şansını Ankara Büyükşehir`de kullanmak istiyor.

GÖKÇEK FARK ATTI

Ankette `Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı kim seçilmelidir` sorusuna, ankete katılanların yüzde 51.6`sı Melih Gökçek, yüzde 29.4`ü Murat Karayalçın, yüzde 15.9`u Mansur Yavaş çıktı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Seçilecektir ?
AK Parti Melih Gökçek Q,6
CHP Murat Karayalçın ),4
MHP Mansur Yavaş €,9
Diğer %3,1

Oy verilecek parti ve adayların tahminioy potansiyelleri
AK Parti 40,1 Melih Gökçek A,5
CHP 29,1 Murat Karayalçın 1,3
MHP 19,5 Mansur Yavaş ,8

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:13

Başkentin güzel insanları Ankara`yı Ankara yapan syn. Murat Karayalçın` ı tekrar Ankara belediye başkanlığına getirecektir.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:19

KİM HAKEDİYORSA O GELSİN.ŞU ANDA ANKARA HALKI BU ANKETE GÖRE MELİHTEN MEMNUN GÖZÜKÜYOR BU DURUMDA MURAT KARAYALÇIN`IN HİÇ ŞANSI YOK GİBİ :))

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 387
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:22

murat karayalçın pkk yla olan bazı ilişkileri vardı yanılıyormuyum yoksa

yani pkk liya mı emnaet edeceksiniz başkenti

yazık.....
chp de adaylarını çok güzel seçiyor
tamda kendine yaraşır şekilde

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:28

ARKADAŞIM BUNUN İÇİN SAĞLAM BİR KANITIN VARMI ? NEREDE YAZIYOR MURAT KARAYALÇIN`IN PKK`LI OLDUĞU ?

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:30

PKK lılarla kimin ilişkide olduğu kimlerin onlara tekrar büyüme ve gelişme imkanı verdiği kimlerin onları tekrar canlandırdığı ortadayken başkalarına çamur atmanız hiçbirşey ifade etmez. Murat karayalçın`ın ne PKK lı yardımcısı vardır nede PKK lı danışmanı. Zaten başkentin insanları çoğunluk olarak aydın ve kültürlü insanlardır. onun bunun ağzına bakarak oy vermez. Onlar en isabetli kararlarını kendileri verecektir.

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 01:55

"...başkentin insanları çoğunluk olarak aydın ve kültürlü insanlardır.."

bu önermene malesef katılamıyorum semih.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 12:39

töbetöbeee yaaa adam 2 dakikada pkk lı yapıldı adamlar sanki istihbaratcı :)) pkk ile ilişikisi olan varsa oda 1980 darbecilerinin yavruları pkk yı kim büyütüp beslediyse adres orası .size göre her solcu pkk lı ! bana görede pkk yı besleyen unsurlar sizlersiniz!! şimdi nasılolacak bu durum.1980 anayasasının hazırlayıcısı darbeci kırıklarına destek veren herkes pkk destekçisi !!!

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:00

Gökçek, Mansur Yavaş`la şişirile şişirile bitirilemeyen Murat Karayalçın`ı üstüste koyup paketlemiş;)

İkisinin toplamı yine yetmiyor...Melih Gökçek Ankara`yı Kadir Topbaş İstanbul`u çok rahatlıkla geçerler...

Akp`li belediyeler genel olarak iyi çalışıyorlar...Merkezi yönetimle yarışıyorlar;)

Bu arada "yandaş olmayan" medya Mogan gölündeki sazan balıklarının durumunu araştırdı mı acaba;) Öyle kapandı gitti o isal olma mevzusu...Tabii İzmir`in sularındaki arsenik miktarı da...İnkar ettiler ettiler arseniği, en sonunda suçu hükümete attılar bize baraj yapmanıza gerek yok dediler diyerek, sonra arsenik kanser yapmıyor dediler;)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:06

benim bildiğim ülkemizde baraj yapmak kamu kurumu olan dsi nin görevi belediyelerin görevi ise işletmek maddi kaynak yaratan belediyelerse ancak ankaranın onayı olursa baraj yapabilir asıl şu yazdığın yazıya gülümsemek gerek tahta radyo :)

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:08

bak senin için üşenmeden dsi nin sitesine gittim ve görevleri nelermiş öğrendim :)) ben biraz biliyordum ama şu yaptığın sallamasyonun sorumlusu yine hükümete bağlı kurum olan dsi yi ilgilendiriyor:))

DSİ` NİN GÖREVLERİ

Görev ve Sorumlulukları

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, ülkemizdeki bütün su kaynaklarının plânlanması, yönetimi, geliştirilmesi ve işletilmesinden sorumlu, Merkezi Yönetim Bütçesine tabii genel bütçeli yatırımcı bir kuruluştur.

Çevre ve Orman Bakanlığı`na bağlı bulunan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 31/08/2007 tarih ve 26629 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Başbakanlığın teklifi ve Cumhurbaşkanlığı Makamının onayı ile Enerji ve Tabiî Kaynaklar Bakanlığı’ndan ayrılmıştır.

DSİ Genel Müdürlüğü 6200 Sayılı Kanun’la 18 Aralık 1953 tarihinde kurulmuş ve 1954 yılında teşkilatlanmıştır.

Bir kamu kuruluşu olarak kendine verilen; taşkın koruma, sulu ziraati yaygınlaştırma, hidroelektrik enerji üretme ve büyük şehirlere içme suyu temini yanısıra Belediye Teşkilâtı Olan Yerleşim Yerlerinede İçmesuyu temini gayelerini etkin bir şekilde yerine getirebilmesi bakımından, söz konusu dört maksadın ortak noktası olan baraj çalışmaları konusunda öncelikli faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sebeple DSİ Genel Müdürlüğü ülkemizde barajlar yapan bir kuruluş olarak bilinir. Aynı zamanda ülkemizdeki su kaynaklarının çeşitli kullanım maksatlarına tahsisinde otorite kuruluştur..

DSİ Genel Müdürlüğü faaliyetlerini; 6200, 167 ve 1053 Sayılı Kanunlara göre yürütür. Bu kanunlar aşağıda özetlenmiştir:

28/02/1954 tarih ve 6200 Sayılı Teşkilât ve Vazifeler Hakkındaki Kanun ile;

Baraj yapımı,
Taşkın koruma,
Sulama,
Bataklık alanların ıslahı,
Hidroelektrik enerji üretimi,
Akarsularda islahat yapmak ve icap edenleri seyrüsefere elverişli hale getirmek,
Bu işlerle ilgili her türlü etüt, proje ve inşaatları yapmak veya yaptırmak,
Bu tesislerin işletme, bakım ve onarımlarını sağlamak,
16/12/1960 tarih ve 167 Sayılı Yeraltı Suları Hakkında Kanun ile;

Yeraltı suyu etüt ve araştırmaları için kuyu açmak veya açtırmak,
Yeraltı suyu tahsisi yapmak,
Yeraltı sularının korunması ve tescili,
Arama, kullanma ve ıslah-tadil belgesi vermek,

03/07/1968 tarih ve 1053 Sayılı Ankara, İstanbul ve Nüfusu 100 000’den Büyük şehirlere içme Suyu Temini Hakkında Kanun ile;

Baraj ve isale hattı,
Su tasfiye tesisi inşaatları,
Su depoları yapmak,
görevleri DSİ’ye verilmiş iken, 18/04/2007 tarih ve 5625 sayılı Kanun ile 1053 sayılı kanunun 10. maddesinin değişmesi neticesinde nüfus kriteri kaldırılarak Belediye teşkilatı olan tüm yerleşim yerlerinin içme kullanma ve endüstri suyu ve gerekmesi halinde atık su tesislerinin yapımında DSİ yetkili kılınmıştır.

onursal7
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Adalar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 487
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:23

Çok güldürdün beni expedition

:))))))

Yorum yapmıyorum.

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:29

Arkadaş adama proje götüreceksin derdimiz şu diyeceksin yani diyalog halinde olacaksın...

Chp`nin diyaloğa açık kapı bıraktığını sen hiç gördün mü? 7 yıldır Akp hükümetiyle uğraşıyorlar;)

Melih Gökçek Belediye`nin kaynaklarıyla barajlar yapıyor başvuru yapıyor kaynak talebi olunca oluru neyse onu sonuna kadar kovalıyor alt geçitler üst geçitler kavşaklar tüneller parklar... Aklına ne gelirse adamlar yapıyorlar izmir belediyesi çıkıp diyor ki biz başvurduk gerek yok dediler;) Tamam o zaman hükümet suçlu;)

Adam heyet gönderiyor İzmir`in su durumunu inceletiyor, bu su nerden gelir, nasıl gelir diye etüt çalışması yapıyor ona göre karar veriliyor...Burada sorumluluk birinci elden belediyeye aittir...

Ankara veya İstanbul susuz kaldığı zaman belediye başkanlarına söven ikiyüzlüler günlerce tv kanallarında kampanya başlatan diplomalı asalaklar İzmir`in su sorunu hükümete ihale etmeye çalışıyorlar;)

De gidin işinize...

onursal7
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Adalar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 487
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:33

AKP liler projeden ne anlar? Onlara göre proje kentlerimizin içine etmektir. Hepsinin ettiğinin şekli faklıdır?

:))

Ben de size bir proje animasyonu göndereyim isterseniz.:)

SONDUYGU_SONASK
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3673
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.02.2009 13:33

dogrudur
boşa demiyorlar
"seven yaranır!" sözünü...

[1] [2] [3] [4]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan