süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Yeter artık heycan bırakmadın bizde !!!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 23:42

sayın aragones beyfendi ve onun kurmayları ve ona ayak uydurmak zorunda oyuncularr..!!

yeter artık !!

sen bu maçları alamazsan hangi maçları alacaksn sayın aragones beyfendi !!

ligin bu kötü durumda senn açık ara önde olman gerekrken %100 alman gereken maçlarda puanları dagıtırsn hangi maçları alıpda başarı yakalayacksn !

tmm antep iyi oynamş olablr ama sen bu ülkenn en büyük takımısın yaa nerde oldugunun farkına var aranos beyfendi sana iyi anlatamamşlr bunu iyi anla ve kendine gel artık !! gelemyrsnda defol git !!

türk hocayla devam etsk bundn daha iydir sendn gelecek hayr ALLAH dan gelsn !

en azındn türk hoca genç oyunculara şans verirde belki ilerki senelere alt yapıdn yetişip gelen ve diger gençlerdn güzel bir kadro yapısı olur türk oyuncular ın çok oldugu bi kadro olur !

artık pek bişey söleyecek bulamıyorum bizi bukdr bıkdırdınya bukdr üzdünya ALLAH da seni üzsn !!yane sonunda beni bile çiledn çıkarttın sabret sabret iy olck dedik dedik ama aynı tas aynı hamam !!

yaa yapmaya çalştıgın sistem tutmuyrsa dön artık bundn olmuyr görüyrsun işte senn yapmak istedgn sistem bu oyunculrla olmuyrr inadına gittikce batırıyrsun bizi.

bakdnki olmuyr dön şu inadındn ve oyunculara göre sistem ve taktk ver eskidende aynı kadroydu degişen km var bi kaç oyuncu dışında.

YETER ARTIK YETER !!

benm kdr takımına baglı fanatik bi taraftarı bile çiledn çıkardın artık digerleri napsn !!

destek destek tmm destek yine verioruz sonuna kadrda vercez ama sende aklını başına al ...

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 00:31

fenerium kardeş bak bende aragones ve fener takımındaki uyumsuzluktan başarısız olur diyodum...
bu aşamadan sonra benim görüşüm fenerde hoca ve kadro olarak büyük değişim ve gençleştirme lazım kasleciler volkanlar lugano gökhan gönül ve semih dışında ben olsam bu takımda kimseyi saklamam bunlara alex ve carlosda dahil devid belki tabi gençler kalmalı ama köklü bir değişim şart artık bu topluluk çok büyük başarıyı yakaladı zamanında şimdi bu futbolu oynuyo o başiarıdan sonra bu futbol ve futbolcularda görünen mutsuzluk bence düzelmesi zor bir olay...fener en büyük yanlışı zicoyu göndermekle yapmış demekki zicoya kadrosuna marcoyuda yollamayıp kezmanın yerine fatih tekkeyi alsaydı her ne kadar tekkeyi o formayla görmek istemesemde hep geçen seneki fener takımının oyununda tekke olsa neler olurdu die düşünmüşümdür..ama artık bu kadro değişmeli bunada şimdiden başlamalıdırlar ilk olarak genç ve hırslı ama güvenilir bir hoca lazım sonra gençlere şans vermek lazım gökhan emreciksin alındı adam ankarada maç oynuyodu burda 18 e almıyolar adamı oki 18 e almıcanız bırakında adam ankarada oynasın alın verin kiraya yanlışsam yanlış deyin bana...fener bu aragonesten kurtulmalı bir an önce belkide bu hafta aragones gitse yeni gelenin havasıyla şampiyonluğa ortak olacak fener ama bu hocayla fener 3 hafta sonra şampiyonluk yarışından tamamen kopar bu oyunla...

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 00:33

ayrıca ben bu aragonesin iyi nietinede inanmıyorum bu günden sonra semih kupada çatır çatır oynamış sen sahanda oynuyosun tek forvet çıkıyosun hadi dielim çıktın bu güiza değil semih olur..josico die bir adam ne özelliği var adam 3 dk da sakatlanıp çıkıyo gökhanı nie aldı o zaman...

izmirim_haldun
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 39
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 02:17

hayal kırıklığı demek istemiyoruz ama her şey ortada.istanbuldan 55 yaşlarında saygın avukat tevfik abi maçtan sonra beni arıyor ve adam içini döküyor.bu takımdan bir şey olmazla lafa başlıyor.bu yaşta bana kalp krizi geçirtecek bunlar diyor.kıçı kırık gaziantep takımı geliyor kadıköye istediği gibi top çeviriyor ataklar yapıyor ve koca fener de buna izin veriyor dedi tevfik abi.adam bütün fenrlilerin tercümanı olmuştu bende aynen katıldım ona.kahrolduğumuzu üzüldüğümüzü söyledim.doğru değilmi söyleyin hadi.tevfik abim değil şampiyonluk 2.bile olmaz bunlar dedi.ne doğru dürüst atağımız var, bir akınımız var bir halt yok arkadaşlar.deivid de geçen sene ki deivid değil.guzia küçük emrahdan daha acıklı bir surata dönmüş haliyle bitikleri oynuyor.guiza bire birde adam bile geçemiyor be.ne yapıyor bu adam söyleyin.herifin aldığı paraya bakın yahu.özel hayatı da karmakarışık zaten.yazıklar olsun ona.kezman bile bu adamdan daha iyidi en azından karizmatikti.yazık değilmi bu taraftarlara.

70 yaşında heyecanını kaybetmiş bir hocayı takımın başına getirenlerde kabahat.bugüne kadar sustuk başkana yönetime laf sokmak istemedik ama yapılan hatalar bir değil iki değil ve dahada düşündürücü olanı ders bile almadı bu yönetim.tuncay ve aurelio yok yere takımdan uçtu gitti,ümit özat gibi takımın ağabeyi de sessiz sedasız veda etti.feneri ateşleyecek türk ve lider vasıflı adamları hovardaca kaybettik biz.

stat yaptınız çok saolun varolun ama bu stadın zemininin hali nedir be.hepsi inşaatçi değilmi bu yönetimin.nasıl zemin bu be.rezalet ya.burada uefa final oynancak bütün dünya görecek bu zemini.nasıl düzeltmezler bu zemini.neymiş aşağısı kurbağalıderenin suyuymuş.başlatmasınlar kurbağalarına be tövbe tövbe.drenajını iyi yapın halledin bu sorunu.ülkenin en görkemli ve modern stadınının zemini böylemi olur :-(

ataşehirde dev bir spr salonu yapıyor bu yönetim.basketbol ve voleybol takımlarımız bu salonda maçlarını oynayacak.görkemli bir tesis kazandırıyorlar kulübümüze.saolun varolun ama bizi bunlarla kandıramazsınız.biz istanbullu değiliz.sanki o salonda maça gideceğiz düzenli olarak da sevindirik olacağız.sportif başarı istiyoruz biz.başta futbolda tabii.fenerium mağazaları açıyorsunuz arka arkaya.bunlarla bizi uyutamazsınız siz.

turnuva hocası olmakla koca bir lig hocası olmak aynı şeymi lütfen yorum yapın.dede hocamız kaç sene önce kulüp takımı çalıştırmış.çok yazık çok.yaz gelecek adam gidecek ispanyaya akdeniz sahilinde torunuyla denize girecek,plajda oynayacak olanlar bize olacak.sanki bu dedenin umrunda bu durum.vah vah gerçekten.dünyanın parasını aldı dede ohh ne güzel ya.biz kahrolacağız biz üzüleceğiz bu denenin umrunda bile olmayacak.antep maçında ki futboldan sonra ileriye yönelik hiçbir ışık görmüyoruz biz.acı ama gerçek bu.

iHaveBallsAndU
  • Ekle
52 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 84
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 02:50

Takımınızdaki suç antrenör dededen çok,sahada top oynamakla görevli genç dedelerde.Genç de olsalar,dede olunca futbolu ara ara unutuyor olabilirler.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 11:40

haldun abi işte ben size zamanında bunu diyodum ama dinlemiyodunuz kötü dediğimi düşünüyodunuz fenerbahçenin bu kadrosu bu dediklerinizi bu sistemle kesinlikle yapamaz zate..aziz yıldırım kısa dönemde başarı istiyosa çok kolayı var ama uzun dönem istiyosa kadroyu baştan aşağı değişmeli..kısa dönem başarı için geç kandı transfer dönemi bitti...bu ne olabilirdi ilk hoca değişimi gelecek hoca bir brezilyalı tecrübeli biri olabilirdi mesela 96 senesinde pareraydı galiba o olabilirdi güiza maldonado ve josico yerine 3 tane brezilyadan adam araştırıp bulunsaydı nasıl nobre bulunmuştu bu adamlar carlos alex gibi oyuncuların yanında kendini göstermek için yüzde yüz performans gösterirdi zate takımdaki moralsizlik giderdi ama bunları aziz yıldırım tercih etmedi uzun vadede yapması gereken şimdi bu takımı gençleştirmek bu sene şampiyonluk bu futbol yapısı ve hocayla mucizeden öte birşey o yüzden genç oyunculara şans verilmesi lazım şu an oynayanlardan az puan almayacaklarıda kesindir yani...böyle devam ederse bu hoca 2-3 hafta sonra zirveden tamamen kopmuş bir enkaz bırakarak gidecek...

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 18:47

serseri kardeş bana yazdıgına sana sadece kısa bi cvp vereym çok şeyi anlatr sanırım düşüncelerm hakkında.

aragones biran önce gönderilmeli nekdr para olursa olsun !! hemen gönderilmeli ve yerine aykut kocaman adam gibi adam getirlmelidir ha bu sadece aykutla sınırlıda degil.aykut hoca benm tercihim..en azındn buseneyi türk hcayla kapatablcegmz bi teknk drektör getirilmeli.. ve buseneyi daha çok genç oyunculara şans vererek en azındn gelecege bi yatırımı olsun.komple takımı gençlerden oluşturalım da demiyorum ama en azındn takımda yabancı olark en fazla 4 oyuncu olsun gerisi genç ve diger türk oyuncularımızdan kurulu bi kadro ile buseneyi atlatalm ve bence daha başarılı olcagımızı düşünüyorum bundn daha kötüsü olamaz bence..

özün kısası aragones hemen gönderilmeli ve yerine sürekli olmasada en kötü ihtimal buseneyi türk hocayla bitirlmesndn yanaymm.

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 18:48

kısa dedik ama uzun olmş sanırım:))

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 20:25

bencede haklısın yeni bir hoca belki üzerindeki ölü toprağını atar futbolcuların ama bunu iş işten geçmeden yapmaları lazım...

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.02.2009 18:35

ya dün akşam dinledim güiza aragones ve emrenin toplam maliyeti 114 tirilyonmuş bu ne demek biliyomusunuz fenerbahçe yönetimi futboldan zerre kadar anlamıyo tamam kurumsal olarak iyi işler yapmış olabilirler stat yapmış olabilirler ama bu kadar parayı emre gibi kaç sezon maç oynamamış adama ve güiza kariyerine bişe demiyorum fb ye gelmedende avrupa şampiyonası dışındai zlediğimi hiç hatırlamadığım bir oyuncuydu o yüzden ben çok savunmuştum kral adam die ama sitili ve kalitesi fener için yetersiz şimdi bir düşünün semihe 10 milyon euro verseler satsa fener ne sattık derler dimi ama ayıp kardeşim millet bizim ülkemizin paralarını afiyetle yiyo ya...josico için söylenenler tam anlamıyla skandal adam geliyo sağlık kontrolü sakat çıkıyo bekletiyolar bakıyolar başkası alınamıyo kısa sürede imza attırılıyo düşünün hiç alınmasa dahamı kötü olurdu zate faydası yok aldığı parada cabası...ve hata 1 hafta idmanda düz koşu dışında bişey yapmamış adamı sırf ispanyol die sahaya süren bir fener hocası olamaz bu kabuul edilemez...semih yedek bekliyo semih semico yani ispanyol olsa oynamazmı sizce bence fener bir an önce yerli kendi öz değerlerinden birini takımın başına getirmeli adamlar kendilerini düşünmekten feneri düşünmüyolar en azından türk ve gerçek fenerli biri sonuna kadar fener için savaşır...ayrıca bu sene bizim kurduğumuz gibi bir transfer komitesini fenerde kurmalı bir cale düşünün 6-7 değişik isim tarafından defalarca izlenmiş colman öyle alanzinho için yanılma payı sıffır die düşünüyoruz çünkü trabzonda futbolun içindeki herkesi adamı izlemeye göndermişler gizlice düşünün alanzinho için 20 den fdazla adamın hocanın raporu var..fenerde bunu yapmalı böyle bir komite 100 tirilyona avrupayı sallıyacak takım kurar aziz yıldırımda eğer başkan olarak devam edecem diyosa futbolu transferi bilenlere bırakmalı...

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan