süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Sağlık Bakanı Recep Akdağ Hastaneye Servis İsteyen Vatandaşa Provakatör Dedi!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:59

ERZURUM`un Tekman İlçesi`nde yaptırılan Devlet Hastanesi`nin açılışına katılan Sağlık Bakanı Recap Akdağ, ilçe merkezi dışında olduğu için hastaneye servis isteyen bir vatandaşa, “Senin gibi provokatörleri çok gördüm” dedi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Tekman’ın ilçesi girişinde iki katlı olarak 5 milyon 200 bin lira harcamayla yaptırılan, 4 bin 925 metrekarelik alana sahip Devlet Hastanesi’nin açılış törenine katılmak için Erzurum’dan yanında AKP Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın, Vali Sami Bulut ve daire müdürleri olduğu halde uzun bir konvoyla geldi. Yaklaşık 200 kişinin hazır bulunduğu açılışta bir konuşma yapan Bakan Akdağ, geçmiş dönemlerde temeli atılan, bir çok sağlık tesisinin yarım kaldığını anımsattı. “Allah’a hamd ediyoruz. Bunu bize nasip ettiği için. Sizler bu toprakların bekçiliğini yapıyorsunuz. Biz de sizler için hizmet veriyoruz. Şu anda Tekman’daki bu hastanede 12 doktor var. Bunlardan üçü yakın köylerde hizmet veriyor” diyen Bakan Akdağ’ın sözünü bir vatandaş kesti. Adının Celalettin Kartal olduğu öğrenilen bu kişi, “Hastane Tekman’a uzak. Yaşlıların gelmesi zor. Bir servis konulursa iyi olur” dedi.

İlçe merkezine yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan hastane için bu öneriyi önce olumlu karşılayan Bakan Akdağ, yanındakilerle konuştuktan sonra şunları söyledi:
“Değerli kardeşim. Ben senin gibi provokatörleri çok gördüm. Senin ne olduğun belli. Şimdi kendini gösterdin sen. Değerli vatandaşlarım. İlginizi bana yönlendirin. Biz bunlara alışkınız. Biz bunların daha başkalarına da alışkınız.”

Açılış törenine katılanlar Bakan Akdağ’ı alkışlarken, sessiz kalan Celalettin Kartal, Tekman ilçe merkezinde oturduğunu, İstanbul’da yazları inşaatlarda çalıştığını söyledi.

Servis konulmasını iyi niyetli bir teklif olarak söylediğini belirten Kartal, “Yaşlılar, kadın ve çocukları düşünerek bir servis konulmasını istedim. Bakan bey yanlış anladı. Ben provokatör değil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım” diye konuştu.

SaDe_Lay
  • Ekle
42 yaşında / Bayan
İlkadım
Samsun
Aktif Toplam Yazı : 267
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 20:05

Ağzına sağlık...çok da iyi demiş..az demiş...elini ver kolunu kaptır bu millette....2 km değil..500 metreye kur sağlık binasını eve gelin derr bunlar..!!!

raffine
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1393
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 20:06

vatandaş yanlış yapmış tabii..
çok yaşa büyüğümüz diye bol bol alkışlaması lazımdı..hamdolsun demesi gerekirdi..
eksikliği,yanlışı,olumsuzluğu bildirmek onun üzerine mi vazife..
büyüklerimiz her şeyi onun yerine düşünür..))

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 20:10

AKP Türkiye`sinde yanlışa yanlış diyen, eksiklikleri dile getiren herkes `potansiyel provakatör`dür.

Hatta Celalettin Kartal isimli vatandaş, `Ergenekon ajanı` bile olabilir:))

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 20:16

az önce izledim tv de bu haberi vatandaş tipik saf bir anadolu insanı ve isteğinde samimi dağın başına yapılan hastaneye servis istemesi doğal üstelik vatandaş akp li .zaten konu daha sonra bakan trafındanda anlaşıldı bakana tepki değil istekte bulundu .vatandaş her sese provakasyon diyen rantçı zihniyete bir kez daha kayıtsız şartsız eyvallah edenleride görüyoruz sosyal devlet anlayışında benim onun bunun yada senin verdiğin vergilerle vatandaşların hizmet beklemesinden doğal ne olabilir elbette daha kötü şartlarda olan il ve ilçeler var ülkenin öncelikli sorunlarının başında gelen sağlık ve eğitim kurumlarından full hizmet beklemek her kzin hakkı.

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 20:18

elini ver kolunu kaptır bu millete :)) millet işsizlikten ve parasızlıktan işçisi ve işvereni ile sürünme durumuna geldi sosyal patlamalar kapıda dururken millete bu tür laf söyleyip aşağılamak bir bayanada hiç yakışmadı.
bu ülke insanı ne olursa olsun onurlu ve gururludur hakkından ötesine tamah etmez hakkınıda ister.

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 00:17

hakkını arayan, şikayetini bildiren, sorununu derdini açan, AKP nin yamuklugundan bahseden hep provakotor oluyor. onlara göre hiç kimse konuşmamalı Onlar konuşmalı karşısındakiler şak şak yapmalı yalakalık yapmalı koyun gibi olmalı. onlar bütün AKP seçmenini koyun gibi gördükleri için (haksızda sayılmazlar) herkesinde öyle olmasını istiyorlar.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan