süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   yürü be GAZİANTEP

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
cassio_batu
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Buca
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 205
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:13

ZUAHAHHAHAHAH 1.1 GAZİANTEPTEN TRABZON TARİFESİ :)

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:18

düşünebiliyomusun batu bugün 14 maçlık kuponda türkiye liginden bütün maçları bildim sadece bursa yaktı beni bu fener ilk 4 e giremez diyorum başkada birşey demiyorum 2 hafta sonrada bjk havlu atar sivas gs ve biz kalırız sonuç zate belli:))

Alii_G
  • Ekle
24 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 1738
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:35

:)

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:40

dk.20 den itibaren maçı izledim.. g.antep neredeyse tek kale top oynadı.. tek paslar, presler vs. gerçekten bi avrupa takımı gibiydi 1 puandan fazlasını hakettiler ama neyse..

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:42

Gaziantepspor`u tebrik ederim. Az önce ligtv nin sitesinden haftanın gollerine baktım. Ne goller olmuş bu hafta ya. Alex,Gökhan Ünal ve Nonda`nın golleri gerçekten mükemmel.. Bizim ligde bir haftada bu kadar güzel gol olmazdı ama :=)))

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:43

doğruymuş skor yahu maç kacta basladı kacta bıttı ben 19:00 da sanıyodum maçıda ızleyemedım halıyle sıtenın bırınde 1-1 e denk geldım şaşırdım neyse napalım antebi tebrık edelım .. dj turkte 3 unde acılıyo bayadır ızleyemıyodum artıkk ızlemeye baslayalım,ızlemedıgım macların hepsınde takılıyoruz yahu..

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 19:44

Galatasaray`ın hocası deplasman maçına çift forvet çıkabilecek cesareti gösteriyor, bizim hoca iç saha maçında -üstelik yönettiği takım şampiyonluk iddiasındaki Fenerbahçe-, takımı tek forvetle sahaya sürüyor, onunla da kalmıyor tek forvetin arkasına rezil bir orta saha diziyor.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.02.2009 22:23

Çekirge yine zıplamış yahu :)::) , 1 er 1 er götürüyor puanları

Kadıköye gelen takımlar , Fenerbahceyi darma duman ediyor ve 1 puan verip gidiyor

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 00:18

antep`in hakkını da teslim edelim etmesine de , FB`nin davetkar tutukluğu olmasaydı bu kadar açık ve açık oynarken bu kadar rahat olan bir antep göremezdik.

FB`de anlaşılmaz işler oluyor. josico falan nedir diyoduk her geçen gün haklı çıkıyoruz. daha önce 7 dk. sahada kalıp girdiği gibi çıktı demiştik bugun sanırım 2 dk. bile kalamadı. şanssızlıktan ziyade adam artık miadını doldurmuş sanki. hem ikinci kez oluyor bu durum.

Emreciksin bugun 18e alınmalı ve hatta oyun girmeliydi. bu saçmalık olmuş.
uğur boral ise bugun taraftardan yediği zılgıtı hak etti.

savunmadaki ideal 4lü bozulduğunda Fbnin kimyası bozuluyor bizdeki gibi. Lugano bir kez daha takımın koruyucusu oldu. helal olsun.
güiza artık kabak tadı verdi bana bile. Semihteki sabıra şapka çıkartarak sözlerimi bitiriyorum.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 00:35

laf ebesi bir golde tellodan:)))gözlerimizin pası silindi:)))

izmirim_haldun
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 39
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 02:17

hayal kırıklığı demek istemiyoruz ama her şey ortada.istanbuldan 55 yaşlarında saygın avukat tevfik abi maçtan sonra beni arıyor ve adam içini döküyor.bu takımdan bir şey olmazla lafa başlıyor.bu yaşta bana kalp krizi geçirtecek bunlar diyor.kıçı kırık gaziantep takımı geliyor kadıköye istediği gibi top çeviriyor ataklar yapıyor ve koca fener de buna izin veriyor dedi tevfik abi.adam bütün fenrlilerin tercümanı olmuştu bende aynen katıldım ona.kahrolduğumuzu üzüldüğümüzü söyledim.doğru değilmi söyleyin hadi.tevfik abim değil şampiyonluk 2.bile olmaz bunlar dedi.ne doğru dürüst atağımız var, bir akınımız var bir halt yok arkadaşlar.deivid de geçen sene ki deivid değil.guzia küçük emrahdan daha acıklı bir surata dönmüş haliyle bitikleri oynuyor.guiza bire birde adam bile geçemiyor be.ne yapıyor bu adam söyleyin.herifin aldığı paraya bakın yahu.özel hayatı da karmakarışık zaten.yazıklar olsun ona.kezman bile bu adamdan daha iyidi en azından karizmatikti.yazık değilmi bu taraftarlara.

70 yaşında heyecanını kaybetmiş bir hocayı takımın başına getirenlerde kabahat.bugüne kadar sustuk başkana yönetime laf sokmak istemedik ama yapılan hatalar bir değil iki değil ve dahada düşündürücü olanı ders bile almadı bu yönetim.tuncay ve aurelio yok yere takımdan uçtu gitti,ümit özat gibi takımın ağabeyi de sessiz sedasız veda etti.feneri ateşleyecek türk ve lider vasıflı adamları hovardaca kaybettik biz.

stat yaptınız çok saolun varolun ama bu stadın zemininin hali nedir be.hepsi inşaatçi değilmi bu yönetimin.nasıl zemin bu be.rezalet ya.burada uefa final oynancak bütün dünya görecek bu zemini.nasıl düzeltmezler bu zemini.neymiş aşağısı kurbağalıderenin suyuymuş.başlatmasınlar kurbağalarına be tövbe tövbe.drenajını iyi yapın halledin bu sorunu.ülkenin en görkemli ve modern stadınının zemini böylemi olur :-(

ataşehirde dev bir spr salonu yapıyor bu yönetim.basketbol ve voleybol takımlarımız bu salonda maçlarını oynayacak.görkemli bir tesis kazandırıyorlar kulübümüze.saolun varolun ama bizi bunlarla kandıramazsınız.biz istanbullu değiliz.sanki o salonda maça gideceğiz düzenli olarak da sevindirik olacağız.sportif başarı istiyoruz biz.başta futbolda tabii.fenerium mağazaları açıyorsunuz arka arkaya.bunlarla bizi uyutamazsınız siz.

turnuva hocası olmakla koca bir lig hocası olmak aynı şeymi lütfen yorum yapın.dede hocamız kaç sene önce kulüp takımı çalıştırmış.çok yazık çok.yaz gelecek adam gidecek ispanyaya akdeniz sahilinde torunuyla denize girecek,plajda oynayacak olanlar bize olacak.sanki bu dedenin umrunda bu durum.vah vah gerçekten.dünyanın parasını aldı dede ohh ne güzel ya.biz kahrolacağız biz üzüleceğiz bu denenin umrunda bile olmayacak.antep maçında ki futboldan sonra ileriye yönelik hiçbir ışık görmüyoruz biz.acı ama gerçek bu.

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 03:10

$u embesiLler luqano qibi oynasa of of fenerbahçe ne olur : / Bilmiyorumda Sivas qötürcek bu işi sanırsam : S

izmirim_haldun
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 03:44

evet haklısın.lugano son dakikada cansiparane bir müdahele ile gol olabilecek topu kurtardı.lugano nun candan ve mücadeleci oyun anlayışı ne yazık ki öteki oyuncularda yok.yazıklar olsun :-(

izmirim_haldun
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.02.2009 21:48

Fenerbahçe sezonun ikinci devresine de kötü başladı. Aynen ilk devrede olduğu gibi… Aynen ilk devrede olduğu gibi Fenerbahçe birkaç kötü maç sonrasında yine kendine gelerek iyi futbol oynar puanlar toplar mı? Şimdilik bu sorunun cevabı yok… Eğer şu anki görüntüye bakılırsa takım olamayan, saha içi bütünlüğünü sağlayamayan Fenerbahçe’nin işi zor.

İlk devrede kötü olmanın, puan kaybetmenin telafisi vardı. Çünkü ilk devrede kaybedilen puanlar için “ ikinci devrede iyi oynayarak, kayıpları tamamlama şansı ve düşüncesi” azda olsa vardı… Ama sezonun üçüncü devresi olmadığına göre şu an kaybedilen puanların bir sonraki devrede telafi şansı yok.

Öyleyse Fenerbahçe radikal önlemler almak zorunda… Tabi ki Aragones’ten başlanarak.

Fenerbahçe bu sezon Zico ve Auerilo’nun gitmesiyle bir değişim sürecine girdi. Bu beklenmedik ama hızlı oluşan değişimle takımın başına Luis Aragones geldi… Biliyorsunuz hızlı değişim dönemlerinde “güç” kurtlar sofrasındadır. Bunun içinde bu değişimde rol alanlar önce yaptıklarıyla ikna edici, inandırıcı, başarıya hamleli olmalı.

Peki Avrupa Şampiyonu İspanya Milli Takımın başından büyük ümitlere getirilen Luis Aragones Fenerbahçe’de böyle bir tablo ortaya koyuyor mu? Evet ve hayır yanyana. Ama “hayır” taraf daha ağırlıklı… Aragones’in antrenörlüğünü veya futbol bilgisini tartışmak doğru olmaz. Öyleyse, Fenerbahçe’deki duruşunu konuşmalıyız… Bir çoklarınız biliyor ki “sunum yetenekleri olmadan birçok fikir çok iyi de olsa gerçeğe dönüşemez”… Çünkü değişimi “yaratıcı bir biçimde yönetmek için” iletişim yeteneklerinin de iyi olması gerekiyor. Yani sunumun, yani ikili diyalogun… İşte Aragones’in en büyük eksikliği bu… Hala daha Fenerbahçe’ye ve futbolcularına yabancı… İşte aylardır tartıştığımız “Alex- Emre ve Semih- Güiza” dörtlüsü Gaziantepspor maçında birlikteydi ve oynadılar. Hatta takım en iyi futbolunu bu dörtlünün sahada olduğu dakikalarda oynadı… Öyle değil mi? Ama Aragones bunu çok daha önce yapmalıydı. Hiç olmazsa birkaç maç bu dörtlüye birlikte şans vermeliydi.

İspanya dışında fazla bulunmayan, kültür olarak sadece İspanya kültürünü tanıyan değişik ülke ve insan yapısına uzak düşünce ve görüşte olan Aragones’in “akıl haritası” sınırlı... Oysa başında bulunduğu Fenerbahçe’nin yarışı önde ve kendine yakışan kalitede devam edebilmesi için teknik adamının “akıl haritası” çok kapsamlı ve büyük olacak, olmalı. Çünkü Fenerbahçe büyük takım. Aragones’in de akıl haritası geniş çaplı ve büyük olmak zorunda. Yeni yeni fikir üretip, örgütlemek için çok daha geniş sınırlara sahip akıl haritasına ihtiyacı var Aragones’in. Hatta bu sınırlar içinde çok iyi bir gözetleme kulesiyle “zıtları” kucaklama odacıkları da bulunmalı… Eğer Aragones başta Deniz ve Kazım olmak üzere yedek rütbeli bazı futbolcuları daha iyi değerlendirebilseydi bu futbolcuların takıma katkısı şimdikinden çok daha fazla olurdu.

Devre arasında Aragones’in çalışmaların ve konuşmalarını dikkatli izleyenlerdenim… Hatta bazı konuşmaları ve görüntüsüyle attığı olumlu adımlar sonucu “Sol şeridi boş bırakın Aragones geliyor “diye de bir yazı yazdım… Her ne kadar “ gölgesinin ötesini göremeyenler” o yazıyı farklı yönlere taşısa da, devre arası olduğu için o yazıdaki anlatım “Uygun zamanlar verilen molalarda yapılan çalışmalar daha etkili ve verimli bir öğrenim, daha üretici bir oluşum sağlar” düşüncesindendi… Ama Aragones o olumlu düşünce, davranış ve görüntüsünü ikinci devreye taşıyamadı.

Bundan sonra ne olacak veya ne olur? Bu saatten sonra Aragones’in gönderileceğini zannetmiyorum… Her zaman, her yerde kulüp başkanının veya bir yöneticinin teknik adama karışmasına, baskı yapmasına karşı olan biriyim… Ama Fenerbahçe futbol takımının geleceği için Aragones’e yanlış tutumu, dar alanda kalan düşünceleri, birileriyle inatlaşması ve oyuncularıyla yetersiz iletişimi bir kez daha hatırlatılmalı.

Takıma oynattığı futbol ile aldığı sonuçlar gibi, davranış ve konuşmalarıyla da hala daha Fenerbahçe’yi iyi tanımadığı belli olan Aragones’e Fenerbahçe’nin “tanımı” bir kez daha kendi diliyle, ama detaylarıyla anlatılmalı… Eğer böyle giderse, yani Fenerbahçe futbol takımının kötü futbolu, kötü sonucu böyle devam ederse Aragones Aziz Yıldırım’ı da bitirir… Çünkü bu ülkede kulüp başkanlarının başarılı yada başarısız olarak değerlendirilmesi “maalesef” futbol takımlarının başarılı veya başarısız oluşuyla orantılı.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan