Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   DEVLET ADAMLIĞI, MAHALLE KABADAYILIĞI VE KALIN KALABALIKLAR!..

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
LLiverpoLL
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 62
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:24

siz benden yaşlısınız yazdıktan sonra siz insan öldürmeyi iyi bilirsiniz dediğini neden eklemiyorsunuz ?

ikiz kulelere saldırı yapan el kaide örgütü lideri başbakanın karşısına çıktıda parmaklarını başbakanın gözüne sokarcasına konuştuda başbakanmı cevapmı vermedi ?

islam dünyası ve dünyanın yarıdan fazlası başbakanın tepkisine hak verirken hak verenlerin hepsimi cahil ?

LLiverpoLL
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:28

sizin devlet adamı anlayışınız ecevite anayasa kitabını fırlatan cumhurbaşkanından ibaret anayasa kitabını fırlatan ahmet nejdet sezer kabadayılık yapmamışmıydı ?

denizdim
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 152
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:32

Islami terör adi altinda yapilan eylemleri bir arastirmak ve zamana birakmak gerekir,pesin hüküm icin erken.
Ikiz kulelerin vurulmasi saibelidir. Tarih bu tarz eylemlerin kimler tarafindan yapildigini ortaya cikariyor.
Hamas,Hamas bizzat israil tarafindan El-Fetih örgütüne karsi palazlandirilmis bir yapilanmadir.
Ayni PKK ya karsi Izbullahin palazlandirilmasi gibi. Ama bu gün hamas kendi gücünü pakistirmis ve israil in karsisina gecmistir. Israil ise simdilerde El-Fetih yapilanmasini desteklemektedir.
Siyasi tarih pesin hükümlerden cok uzak tutuldugu vakit daha iyi anlasilir oluyor.
Erdoganin yaptigi polemik belirleyeci degildir. Sorun bundan sonra ne yapacagidir. Yaptiginin arkasinda durabilecekmi. Dünyaya karsi basara özleminde olan milletimiz,birakinda ici bos da olsa bu tür olaylara sevinsin.
Zaman her seyi gösterecek.

LLiverpoLL
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:51

objektif bakmak böyle olur işte

teşekkürler denizdim

UFUK_28
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3846
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:57

shovvda olsaa mahalle kabadayılıgıda olsaa benım ulkemın basbakanı benım onurumu o masada ısraılın pıs nefesıne teslım etmedı benım unurumu o masadan alıp kalktı bu gune kadar fıkrım farklıda olsa sırf bu hareketı ıcın bıle olsa sırff o masada kararlı dıkk oturusu agırlıgını hıssettırısı ıcın bıle olsaa bu adama oy verebılırım

AnAr__ChE
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 485
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 16:59

Söz de insanlığın arkasına sığınıp sadece Filistinlilere arka çıkmak neden?..O Filistinliler değil mi, Osmanlı ordularını sırtından vuran..

O Filistinliler değil mi para karşılığı topraklarını Yahudilere satıp İsrail devletinin kurulmasına imkan veren.
(ressam dost)
..........................................................................................................................
ressam dost sanırım bunlar sizin düşünceleriniz ancak sizin bilginizden şüphe ederken şimdi bu düşüncenizle gerçekten bilgisiz olduğunuza emin oldum!!! sizin yakın tarihle ilgili hiç bir bilginiz yok filistin ne zaman nasıl satmış toprakları!! sakın ingiltereyi filistin zannetmeyin israil toprakları ile ve kuruluşu le çok kısa bir araştırma yapsanız yanıldığınız görürdünüz!! şurda yazmayayım diyorum ama bazı bilgisiz kişilerin safsatalarını diğer bilgisiz kişiler gerçek gibi görüyor emin olmadığınız bilgiyi!! başkalarına empoze etmeyin .....

cuppeli
  • Ekle
55 yaşında / Erkek
Dikili
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 30
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 17:45

en çok hayin çıkan toplum bizim toplumumuz..ülkesine düşmanlığı bir halt sanan kişilerin barındığı toplum bizim toplumumuz..eleştirmeyi belden aşşağı vurma biliriz..solculuk bile bizde düşmalıkla beslenir..batının solcusu önce milli menfaatlerini önde tutar..bizimki çicekleri bile yolar..kaldırım taşlarını söküp etrafa zarar verir..osmanlı yıkılma döneminde bile bir yandan rusya ile savaşırken diğer yandan ingilizlerle savaşıyordu..beğenmediğiniz abdulhamit toprak satmadı..arapların ingilizlerle savaşlarda bizimle beraber ne kadar kayıp verdiklerini biliyormusunuz..arapların hepsi değil osmanlıyı arkadan vuran..bizde olduğu gibi onlardada satılmış,işbirlikçiler vardı..o yılları ingiliz yayınlardan izlerseniz yararlı olacaktır..osmanlıyı o topraklardan çıkarıp petrolun üzerine oturan güçlerle vatanseverler nasıl mücadele edeceklerdiki..elinde hafif silahlardan başka gücü olmayan kitleler elbetteki yer altına çekilecekler..bundan doğal ne olabilirki..orta doğuda batının askerinin ne işi var..80 yıldır orta doğu kan gölü..orda kan döken ülkelerin halkları ülkelerinde rahatlar..birileri çıkıpta onlarında rahatlarını kaçırmaya kalkınca dünya yerinden oynuyor..peki afganistanda ırakta gazzede ölen milyonun üzerindeki insan askermiydi... çoğu sivil ve çocuk ..birde islami terör diyorsunuz bu nasıl bir ifade anlaşılır gibi değil.batının haçlı güçleri topluca saldıryor..onlara haçlı terörü diyormusunuz..peki.kim bu terörisler..kime karşılar..bu zihniyete göre bosnadakilerde terörist..biraz daha ileri gidelim..ülkemizi işgal eden işgal güçlerinin karşısına dikilen mustafa kemal ve arkadaşlarıda o zaman terörist..hatta islami terörist..çünkü daha cumhuriyet filan yok...bu mantığa göre öyle değilmi...el birliği ile ülkemizi bu hale getirdik..ulusalcılık ve milliyetçilik artık suç sayılacak..şimdi bir yandan ümmetçilik diğer yandan ikinci cumhuriyetçilik..bir taraftanda bölünme..işte biz buyuz...

plasbakpl
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 309
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 18:05

Akp yi en çok eleştirenlerden biri olduğumu herkes bilir sanırım, ama bir Türk olarak başbakanımızı tebrik ediyorum. Lütfen partizan düşünmeyelim o orada R.Tayyip Erdoğan değil Türkiye`nin başbakanıydı.
Birde umarım Ermenilere yaranmanın bir sınırının olmadığını inşaallah öğrenmiştirde artık Türk milletinin hesabını yapmaya başlar.

gul_naz
  • Ekle
64 yaşında / Bayan
Seyhan
Adana
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 18:50

BAŞBAKAN GÜZEL BİR ŞOV YAPTI..
İNSANLARI KANDIRMAYI İYİ BİLİYOR...
AMACI DİKKAT ÇEKMEK
BAŞARDI...
İŞALLAH BU DAVRANIŞI İLE TÜRK HALKI
OYUNA GELMEZ...

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 19:58

ağzından tükrüklerini saçarak el kol hakereketleriyle yalanlarını haykıran SOYKIRIMCI KATİLE az bile o sözler bence...daha fazlası söylenmeliydi...

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 20:14

BENİM BAŞBAKANIMIZ İLE HİÇ SORUNUM YOK. KALDI Kİ BİR ÇOK İCRAATLARINI DA ÇOĞU KEZ TAKTİR ETTİM, EDERİM DE.. AMA YANLIŞINI DA ELEŞTİRECEĞİM ELBETTEKİ.. DEVLET ADAMLIĞINDAN UZAK, MAHALLE KABADAYILIĞINA YARAŞIR BU DAVRANIŞ UZUN VADEDE ÜLKEMİZİN ZARARINA OLACAKTIR..TABİ Kİ GÜNLÜK DÜŞÜNE VE BASİT HADİSELERLE MUTLU OLANLAR BUNU ANLAYAMAZ..DAHASI, BENİM YAKIN TARİH BİLGİMDEN KUŞKU DUYANLAR İKİNCİ DÜNYA SAVAŞINDAN SONRA İSRAİL İN NASIL KURULDUĞUNU ÖĞRENSİNLER ÖNCE..
KARDEŞİM SİZ BUGÜN ŞAK ŞAKLAYARAK YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞINIZ KASIMPAŞA EFESİ, BOT` UB YANİ BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNİN ABD VE İSRAİL BAŞKANLARIYLA BİRLİKTE EŞ BAŞKANI DEĞİL Mİ..
SİZ DAHA NE KONUŞUYORSUNUZ, KİME NE DİYE İNANIP DA ALKIŞLIYORSUNUZ..BEN DE TÜM BUNLARI UCUZ BİR SEÇİM YATIRIMI GÖRÜYORUM.. SİZCE ÖYLE DEĞİLMİ

gul_naz
  • Ekle
64 yaşında / Bayan
Seyhan
Adana
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 20:24

Başbakan Erdoğan`ın Davos`ta Gazze panelini terketmesi, yabancılar karşısında ezilmeyen hatta gereğinde tepki koyan bir Başbakan özleyen halkımızda olumlu duygular yarattı.
Evet panel moderatörü (yöneticisi) saygısızdı. Ancak gösterilen öfke ölçülü müydü?

- Sayın Başbakan aynı öfkeyi neden Irak`ta askerimizin başına çuval geçirildiğinde göstermedi. Irak`ta yüz binlerce masum öldürüldü. Halen Afganistan`da kadın çoluk çocuk yüzlerce insan, yüzlerce müslüman öldürülüyor. Sayın Başbakan`ın neden hiç sesi çıkmıyor?

Bu çifte standardın iki sebebi olabilir... Birincisi iç siyasete yönelik gösteri ihtiyacı... İkincisi Başbakan`ın Hamas`a özel ilgisi...
Peki nedendir bu sempati?
Bu soruya yanıt olarak, Hamas`ın "Bir din devleti kuracağız" ve "AKP`yi kendimize örnek aldık", mesajlarına dikkati çekiyor...
Uluslararası terör listesinde Hamas 10. PKK 17. sırada yer alıyor...
Başbakan "Şiddet, nereden gelirse gelsin kınıyoruz" şeklinde bir cümle sarfetseydi Şimon Perez`e söyleyecek söz bırakmayabilirdi. Perez`in "İstanbul`a bomba düşse ne yapardınız?" sorusunun yanıtı da "Biz de PKK terörüne karşı savaşıyoruz ama çoluk çocuğu öldürmüyoruz" olabilirdi...
İsrail`in Gazze`de bir vahşet yarattığına kuşku yok. Filistinlileri savunmak bir insani görevdir. Ancak Başbakan`ın söylemi insani ölçüleri aşıyor, bir Hamas müdafaasına dönüşüyor.....

archetype
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Cezayir
Aktif Toplam Yazı : 282
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 21:17

Basbakani sevmiyor olabiliriz AKPyi sevmiyor olabiliriz yani Dogan gurubu gibi her firsati degerlendirip hükümete saldirmak isteyebiliriz.Fakat unutmamak gerekiyorki dün oradaki kisi TÜRKIYE CUMHURIYETININ Basbakaniydi.Basbakana yapilan saygisizligi üzerimize almiyorsak o zaman oturup uzun uzun düsünmemiz gerekiyor. Yillarca alttan aldikda ne oldu kazancimiz ne oldu.Yok Ermeni tasarisi yok Avrupa Birligi yok bilmem ne icin ne fedakarliklar yaptik.Sonucta elimizde ne var.Bence böylesi cok iyi oldu onlarda bize istedikleri zaman hakaret edemeyeceklerini artik bilsinler

onursal7
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Adalar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 487
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 23:28

Bu arada ben Davos olayını habertük (Doğan medya grubunun bir haber kanalı) te izledim.Orada konuşan yorumcu Erdoğan` ı bayağa bir övdü. Yere göğe sığdıramadı.

Doğan medya grubu diyip konuyu bağlayanlara hitaben yazayım dedim. Aslında bana ne dğan medya grubundan, ama konuyu saptırıp bulandırmayın.

onursal7
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Adalar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 487
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 23:31

Ayrıca ressamdost un filistinle ilgili düşüncelerine ben de katılmıyorum. Bunları ilk defa duymuyorum, daha önce de pek çok MHP taraftarı arkadaşım ve yakınımdan duydum. Sanırım ulusalcılara karşı olan herkez MHP` ye sempati duyuyor.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan