süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   davosta medya sustu....basbakan konustu....

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
sessiz_gemi25
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Büyükçekmece
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 11
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 23:22

davosta perese sorulması gerekenı soramayan medya aydınlarımızın gorevını malesef basbakan ustlenmıstır....

peres butun dunya basının gozunun ıcıne baka baka yalan soylerken gazze katliamını haklı gostermeye calısırken butun medya cevap bile verememıs ve perese gereken soruları soramamıstır.....ve bu gorevde erdogana kalmıstır.....bu sımarık israile bırısının cevap vermesı gerekıyordu ve gereken cevabını aldı....

bu olayı butun dunya takdır ederken nedense bızım sıyası diğer siyası liderlerimiz baykal gıbı kısıler ulkeyı rezil ettıgını ıma etmıstır ve ımajımızı zedelediğini ifade etmıstır....

peki basbakan ne yapmalıydı 2000 yılında rahmetlı ecevit o zaman kı abd baskanı bill clinton ile gorusmek ıcın beyaz saraya gıtmısdı gorusme ayne su sekılde gerceklestı.....

bill clınton calısma masasının ustunde oturmus bızım ecevit ıse emret komutanım edasıyla karsısında iki buklum ve ayakda duruyordu bu olayı hala unutmam....

acaba erdogan ecevitin yaptıgı gibi mı yapsaydı turkiyenın imajını zedelenırdı yoksa davostakı tepkisiyle mı turkiyenın ımajı zedeenır... .....cevabı siz verin.....

asilem1
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Aktif Toplam Yazı : 87
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:10

zaten benim aklım almıyo öyle birini nasıl başbakan yaptılar..başbakan dediğin erdoğan gibi olur..ayakta dimdik durur gerektiğinde sesini yükseltir..ülkesini en ii şekilde temsil eder..herkes helal olsun dedi aslında ama bunu yediremeyenler var..kim bilir israille alış verişi vardır da dostluğuna zarar gelmesinden korkuyodur.ülkesini değil kendi menfaatini düşünüyordur..öylelerine bişey demek geliyo içimden ama neyse durduk yere yasaklanmayayım şimdi!

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:11

Evet Erdoğan yine "en iyi yaptıgı işi" yaptı ve "konuştu"

Kendisini birkez daha tebrik ediyoruz. Bravo Başbakan !

Ecevit dedinde bak aklıma ne geldi. Bizim başbakan anasının karnından başbakan olarak doğmadı. Yani bir zamanlar ecevit başbakandı. O zamanlar İsrail yine filistini katlediyordu ( İsrailin katliamcı oldugunu yeni mi öğrendi bizim Başbakan ? hönk !)

Ve bizim başbakan hükümete akıl veriyordu. Ne diyordu ?

“Bu terör karşısında Türkiye’nin İsrail’le imzaladığı M-60 tanklarının modernizasyonuna ilişkin anlaşmayı askıya alması gerekir.”

“Eğer mevcut hükümet Türkiye’nin gücünün farkında değilse yazıklar olsun. 700 yıllık Türkiye, tanklarını modernize etmek için 50 yıllık İsrail’e muhtaç oluyorsa, bu kara kara düşünülmesi gereken bir unsurdur.”

R.T.Erdoğan

Heey heyyyyt , bizim başbakan yine gürlemiş.

Sonra ne oldu ? Erdoğan , başbakan oldu.
Eee sonra ne oldu ? Türkiye- İsrail askeri işbirliği hacmi 1,8 milyar dolar oldu.

Yani bizim başbakan , işkemneden attıklarını unuttu. Tabi biz de unuttuk.

Gel zaman git zaman , bugune geldik. Artık başbakan İsraile posta koyuyor. "Biz Türkiyeyiz ulan" diyor. 7 sene önceki gibi..

Diyor , diyor , diyor

Sonra yine diyor , diyor , diyor

Bizim başbakan 7 senedir birşeyler "diyor"

Artık "icraat" zamanı , aslansın sen Başbakan , kaplansın sen

Haydi Osmanlı torunu , Erdoğan haydi , Yüce (!) türk milleti de arkanda nasıl olsa..

asilem1
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Yurtdışı
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:17

evet YÜCE TÜRK milleti olarak arkasındayız!!

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:19

clinton`un karşısında el bağlayan ecevit`ten bu günlere...bence uzuun uzuuun düşünmek lazım ne değişti diye...ecevit en delikanlı adamlardan biriydi o fotoğraf onun değil o günkü türkiye`nin haliydi...ecevit`i o duruma düşüren beyinsizler utansın başbakan erdoğan`ın hareketi halktan alınan gücün kullanımıdır bu hareketi hiç bir arap diktatörü yapamaz...ecevit nasıl harcandıysa ecevit`i nasıl harcadılarsa ve o harcayanlarda tarihin muhterem çöplüğünde yerlerini nasıl aldılarsa başbakanın çıkışına yanlış diyenlerde o çöplükteki yerlerini alacaklardır...

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:21

bakınız ben akp li değilim amma sayın başbakanın bu tavrından ötürü gözlerinden öpüyorum.inşallah bu yerel seçim belediye seçimleri için değildir.Eğer sayın başbakan batıya karşı hep böyle olursa oyu %100 dür.Türk milleti zaten akp yi bu yüzden masaya yumruğunu koysun diye getirdi.Sayın Erdoğanın yerinde Abdullah gül olsaydı karı gibi kıvırırdı.Akp bu farkıda anlasın !

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:25

eşşek hoşaftan ne anlar demiş atalarımız :)) sayın abdullah gül başbakandan daha üstün bir insan onun efendiliği yeter...

asilem1
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Yurtdışı
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:43

bakın işte ne guzel yazmış..konu akp değil yapılan iş..yiğidi öldür hakkını ver demişler..işte bunu herkes yapamaz..takdir etmeyi bilin!

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:49

Abdullah GÜL,gördüğüm kadarıyla sayın ERDOĞAN ın s.kılı etmez,adam değildir.Akp yi zaten GÜL gibi hainler bitiriyor.Sayın ERDOĞAN rahmetli TÜRKEŞ ve ECEVİT gibi çıkış yaptı.Akp de tek dürüst adam ın sayın ERDOĞAN olduğunu görüyorum.Tekrar söylüyorum akp nin bir tek dış politikası yanlıştır.Bu GÜL ile başlamış BABACAN ile devam ediyor.Türkiyede zaten sayın ERDOĞAN a oy veriyor,GÜL ve BABACAN a değil.Erdoğan olmazsa zaten akp de olmaz.

Akp içinde,R.T.ERDOĞAN, M.ALİ ŞAHİN,CEMİL ÇİÇEK ,Köksal TOPTAN dır,ayrılanlardanda A.Latitif ŞENER ve Turan ÇÖMEZ adam gibi adamdı,gerisi RANT peşindedir.Akp,nin belediyeleride iyi çalışıyor.

Eğer akp bu kişilerle milli çizgide olursa MHP-CHP de detek verir.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:11

Ne Türkiye Cumhuriyeti ne AKP hükümeti ne de başbakan Filistin meselesinde çözüme katkı sunacak olumlu adımlar atamaz.

Türkiye Cumhuriyeti ABD emperyalizmine göbekten bağımlı, AKP hükümeti ABD emperyalizmi ile bağımlılık ilişkilerine sadık, başbakan da emperyalizme göbekten bağımlılığın, emperyalizme bağımlılık ilişkilerine sadakatin ortaya çıkardığı `işbirlikçi bir lider`dir.

Filistin meselesinde `kaderi tayin edecek güç` bu şartlarda ABD`dir ve ABD`nin çözümünün nasıl bir çözüm olacağı ortadadır.

Bu noktada başbakana da `sadece konuşmak` düşer, `sadece konuşmak` dış politikada Türkiye`yi bir noktadan alıp tam zıttı noktaya götürmez, götürmeyecektir de ama içeride Türkiye halkını `tav etmeye` yeter.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:23

kimse tav olmaz piyade,sayın başbakan bu tavrını AB ve NATO ya göstermezse kimse tav olmaz ! Sayın başbakanı özüne dönmeye davet ediyoruz.Özüde kasımpaşa ülkü ocaklarıdır,milli görüş değil.Zaten ayrıcalığıda budur GÜL den.Sayın başbakan o kasımpaşadaki işsizlik ve fakirlik yıllarını unutmasın,inşallah !mustafa amcayı,erdoğan aslan abimizi unutmaz ! İBB deki dürüstlüğüne devam etsin !

Bugün başbakan milli çizgide devam etsin ve şaşırmasın GÜL e gerek yok, MHP de destek verir.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:26

Başbakanı senin desteklemen, bizim desteklememekle ne kadar doğru bir şey yaptığımızı gösteriyor:))

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:33

ben sayın başbakan doğru adım atarsa desteklerim,biz ondan tüm Türkiyenin hakkını ve hukukunuda batıya karşı aynı uslüp ile bekliyoruz.Dedimya ben Akp li değilim,nedeniide sürekli bu panoda açıkladım.Benim akp li olmam için sayın başbakanın bizim ideolojimizde batıya karşı masaya yumruğunu koyması gerekir.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:36

Yaşayıp göreceğiz, zamanı gelsin `ben AKP`li değilim ama başbakanın tavrını destekliyorum` diyenlere de `canımız kanımız sana feda olsun başbakan` diyenlere de bu sözlerini hatırlatacağım, o zaman geldiğinde, iş işten geçmiş olacak tabi.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:46

bizim oyumuz bellidir,dedim ya diğer batı unsurlarınada başbakanın tavrı böyle olursa oyumu akp ye atarım,eğer olmazsa yine kutuplaşırım.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan