Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   HELAL OLSUN TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI!!!

rianna *** rianna`nin .. Paylasim ve huzur pano`su .. *** Forum başlığına yazı ekledi - (08:19:32)
rianna *** rianna`nin .. Paylasim ve huzur pano`su .. *** Forum başlığına yazı ekledi - (08:20:17)
rianna (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (08:46:44)
rianna İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (08:47:40)
Nameles76 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (13:58:41)
Nameles76 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:03:09)
Nameles76 (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:06:49)
Nameles76 *** Can TURGAY`imin Pnaosu *** Forum başlığına yazı ekledi - (14:08:16)
rianna (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:10:35)
Nameles76 Şu An Dinlediğiniz Şarkının Adı Nedir ? Forum başlığına yazı ekledi - (14:10:47)
Nameles76 (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (14:14:31)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (14:17:48)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:19:47)
Nameles76 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (14:19:59)
Nameles76 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:22:24)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (15:35:42)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (15:36:41)
aydogdu_123 DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (15:40:13)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (21:43:12)
NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (22:46:05)
NINAX İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (22:47:32)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 20:28

DÜN GECEKİ OLAY İÇİN DUYGULARIMI BURDA PAYLAŞMAK İSTİYORUM..

TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN EMANET ETTİĞİ CUMHURİYETE UYGUN BİR TAVIR SERGİLEMİŞTİR..

TÜRK MİLLETİ VE DEVLETİNİN SESİ OLMUŞTUR...

DİPLOMATİK YOL İTİBARİYLE KENDİSİNİ İSTEMEDEN DE OLSA NERDEN GİREBİLİRİM DİYE SUYUNU ÇIKARARAK BİŞEY ARAYIP OLUMSUZ ELEŞTİRMEK İSTEYEN ZAVALLILARADA ÜZÜLÜYORUM.. ORADAKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞBAKANIDIR AKP BAŞBAKANI DEĞİLDİR! VE DÜNYA AKP BAŞBAKANI OLARAK DEĞİL TÜRKİYE BAŞBAKANI OLARAK TANIMAKTADIR .. BUKADARCIK BİR AYRINTIYI BİLE İDTAK EDEMEYİP İNSANLIK DIŞI VAHŞETE GÖZ YUMARCASINA BAŞBAKANI OLUMSUZ ELEŞTİRENLERİ ŞİDDETLE KINIYORUM..

HELAL OLSUN RECEP TAYYİP ERDOĞAN...

YILLARCA TÜRK MİLLETİNİN ULU ÖNDER ATATÜRK GİBİ OLMASADA ONA YAKIN BİR LİDER BEKLENTİSİNİN ÖRNEKLERİNİ DÜN GECE BİZE YAŞATTIN..

DİP NOT OLARAK ŞUNUDA BELİRTMELİYİM Kİ DÜN AKŞAM Kİ YAŞANAN OLAYLAR DAN DOLAYI TÜRKİYE CUMHURİYETİ SEÇİMLERİ SONUÇLARI BU OLAYLA BİRLİKTE SONUÇLANMIŞTIR..

AKP TEK BAŞINA YİNE İKTİDAR OLACAKTIR..

SAYGILAR

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 20:31

BUARADA ŞUNUDA BELİRTEYİM YUKARIDA Kİ YAZIM VE DUYGULARIM SADECE DÜN GECE YAPTIKLARIYLA İLGİLİDİR .. BUGÜNE KADAR YAPTIKLARIYLA YADA YAPMADIKLARIYLA İLGİLİ DEĞİL..

KONUYU SAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR OLABİLİR
BİLGİNİZE
SAYGILAR

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 20:37

Dün geceki duyguları yaşanmamış say bence:))

raffine
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1393
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 20:47

lafla değil,israil ile askeri anlaşmaları iptal ettiğinde görmek isteriz başbakanı..
o zaman bütün dünyadaki ezilen ulusların ve türkiyedeki insanların takdirini kazanır..

yapamıyorsa bu" davos show" dur..

KEKO01
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Şile
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1170
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 20:57

Dün bende cok duygulandım " Aman Allahım RTE neymiş böyle diye" ama ırak işgalindeki tavırları ve ABD askerlerine karşı duygusal konuşmaları aklıma gelince rol yaptığını düşündüm...yanıldımı ben yoksa.?:)))

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 21:02

Başbakanın Davos`taki tavrını, ABD, İsrail, BOP, İran, Ilımlı İslam, Irak işgali, Filistin`deki Hamas-El-Fetih ayrışması vb. gerçekliklerden ayrı değerlendirirseniz duygulanmanız ihtimal dahilindedir ama ben hiç duygulanmadım verdiğim ilk tepki `sahte kahraman` oldu.

Şimon Peres`in `Türkiye İran`ın alternatifi olmak istiyor` sözlerini iyi değerlendirmek lazım, Şimon Peres`in bu sözleri aslında başbakanın Davos`taki tavrının özünü de ortaya çıkarıyor.

simarikprenses
  • Ekle
35 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Seyşeller
Aktif Toplam Yazı : 29
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 22:25

Başbakan güzel bir seçim yatırımı yaptı şov iyiydi bakalım bundan sonrasında ne yol izleyecek öncesinde bop eşbaşkanıyım diye ortalarda gezerken ırakta musul kerkükte katledilen çoluk çoçuğa tepkisiz kalanda kendisiydi ülkemizde insanlar şehit olurkende abd ile görüşmeden konuşamayan kendisiydi dün akşam kükreyen adam 6 saat kapalı kapılar arkasında peresle ne konuşmuştu?

sessiz_gemi25
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Büyükçekmece
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 11
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 23:01

bide tersinı dusunelım eğer erdogan davosta pereze ve paneli yonetene tepkı vermeseydı ne diyecektınız.....

ulan basbakana bak sut dokmus kedı gibi cevap bıle veremedı ulkemızın seref ve hasiyetını ayaklar altına diyecektiniz....

esası ıtıbarıyle bu ulke vatandasına ne yapsan yaranamazsın hemserim.....

tepki verirsin kendını savunursun bu seferde baykal ve marks amcanın tayfası turkiyenın ımajını zedeledi turkiyeyi utandırdı sov yaptı dersınız.....

sızce erdogan orda ne yapmalıydı.....

asilem1
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Aktif Toplam Yazı : 87
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:03

erdoğan ne yapsa kar etmez..o yukarda yazdıkları şeyleri yapsa yine beğenmezler bunlar yahudi misali gibidir..kendi aralarından çıkmadığı için bu doğru adam olsa bile kabul etmezler..onlar insan ırkının en üstünüdürya hani(!)..neyse onların bilmesine gerek yok.başbakanın onlara ihtiyacı yok biz yeteriz ..o herkese yeter bizde ona..verdiğim ve vereceğim oylar helal olsun...türkiyenin böyle bi başbakana ihtiyacı vardı o da oldu çok şükür..Rabbim hayırlı işlerinde yardımcısı olsun bütün kötülüklerden korusun.

EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:10

hepsini bir kenara bırakın başbakana destek verin bir alman televizyon kanalı başbakan erdoğanın tavrını abartılımı buluyorsunuz yoksa yerinde bir davranışmı diye anket düzenliyor girin oy kullanın...

http://www.welt.de/politik/article3120345/Erdogans-Wutausbruch-verraet-die-neue-Tuerkei.html#vote_3117355

shadow64
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 254
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:31

adam sessz kalır niye dünyadaki vahşete sessz kalıo denir
sesini çıkartır dogru bir biçimde haklı olarak sonrada yeri değil derler..
bu adam ne yaparsa yapsn bi şeklde bazı kesim begenmeyecektir..
ama o bunu takmıyor zaten..ona yetecek ve artacak kadar yandaşı hep onunla zaten...
ecevit gibi yamuk oturmuyor dışarda.dimdik bacak bacak üstüne atıyor heryerde...
helal olsun sana başbakan ampüller yanacak her zaman hiç merak etme sen. . . . .

asilem1
  • Ekle
85 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Aktif Toplam Yazı : 87
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:38

Allah razı olsun bak ne guzel yazmışsın..onların derdi "niye biz değilde onlar"...içten içe kıskanıyorlar aslında:))

BoMBaCIMuLaYiM
  • Ekle
55 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
Aktif Toplam Yazı : 92
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:55

İSRAİLİN CUMHURBAŞKANINA ACIDIM
ELLERİ TİTRİYORDU
ÇOK YAŞLI KEŞKE BAŞBAKAN ONUN SEVİYESİNE DÜŞMESEYDİ
ONLAR ZATEN İNSAN GİBİ CAN VERMİYORLAR
ESKİ BİR TERÖRİSTTİR KENDİSİ HADANA ÜYESİDİR
AMA GELMİŞ İSRAİLDE CUMHURBAŞKANI OLMUŞ
O DA ŞARON GİBİ BÖĞÜRE BÖĞÜRE CAN VERECEK
BİZİM BAŞBAKANA YAKIŞMADI SÖZLERİ YETMİŞTİ ZATEN

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 00:58

Türkiye sayın başbakandan bu tavrı batıya karşı sürekli bekliyor.Bu özlediğimiz bir şeydir.Mazlumun yanında sayın başbakan sürekli olsun.Türk milletimizde bugün batının mağduru ve mazlum durumdadır.

Bak ben bizzat askeri darbeyi savunuyordum,bugün başbakanımızın tarafındayım,fakat milli çizgide devam ederse tabii.

61semih
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Bakırköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 495
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.01.2009 01:01

AKP liler 7 yıldır sectikleri başbakanın pısırıklıgından korkaklıgından başlarını önlerine eğmekten boyunları tutulmuştu. dün gece bir gazeteciye (moderatör) recep in tepkisini okadar önemsedilerki nerdeyse ulusal bayram ilan edecekler. zavallılar. zavallılar diyorum çünkü siz yine kendi kendinizi avutuyorsunuz, kandırıyorsunuz düşündüğünüz gibi olmasını istiyorsunuz ama mahalesef çok yakında yine hayal kırıklığına uğrayacaksınız. sizin başbakanınız yine kapalı kapılar ardında bütün ödünleri onlara verecektir. yine yahudilerin emirlerini yerine getirmeye devam edecektir. kabul etsenizde etmesenizde dünyayı şimdilik onlar yönetiyor hele hele tam bagımsız olmayan yada bagımsız olmayan ülkeleri tamamen onlar yönetiyorlar. bundan kurtulmak için de öncelikle AKP gibi kukla hükümetlerden kurtulmaktan başka çare yok.

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan