Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   SAYIN BAŞBAKANIN DAVOS SKANDALI

tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (07:01:14)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:04

Görüldüğü gibi belediyecilikten gelmek devlet adamı olmaya yetmiyor.

Şimdiye kadar bir çok icraaatın beğendiğim ve hatta yürekten desteklediğim Sayın Başbakan, Davos` ta

ülkemizi uzun vadede zora sokacak ucuz kabadayılık örneği sergilemiştir.

-Bir kez karşısındaki adama sen benden yaşlısın demek sıradan diyaloglarda bile terbiyesizliktir.

-İkincisi karşındaki adam ülkemizi Ermeni lobisine karşı daima savunan Yahudilerin lideridir.

-Üçüncüsü Sayın Başbakanımız Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı değil de ve fakat Hamas - Hizbulluah terör örgütünün sözcüsü gibi tavır sergilemiştir.

Yarın - bir gün İsrail de ülkemizin önüne başka şeyler koyar da "önce sen şunların hesabını ver" derse ne yapacağız.

Evet,

Sayın Başbakan yerel seçimler öncesi ulusal politikamızı ve dünya ile ilişkilerimizi yerle bir etmeyi göze alarak tabanına mesaj vermiş böylelikle oylarını artıracağını hesaplamıştır. Ama,

Bu durum Sayın Başbakanın bü ülkeyi yönetecek- temsil edecek kapasitede bir devlet adamı olmadığını açıkca ortaya koymuştur.

Ülkemizin ve insanlarımızın artık bu basitliklerden kurtulma zamanıdır.

Onun için de bu seçimler iyi bir fırsat olabilir..(Bence)

Risk_42
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Santa Vincent ve Grenadines
Aktif Toplam Yazı : 679
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:15

her millet layık olduğu şekilde yönetilir...

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 1404
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:15

Kurban olduğum Atam MUSTAFA KEMAL ATATÜRK liderlik nedir nasıl olmalıdır tüm dünya ya göstermişti vakti zamanın da...

Türk Milleti böyle bir lidere alışık olduğu için açıkçası beklentilerimiz büyük oysa birdaha böyle bir lider gelemeyeceği gerçeğini unutuyoruz çok şey bekliyoruz başımızdakilerden...

Esefle kınıyıorum hiç profosyonelce olmayan gayet nahoş bir tavırla yanlılığını kanıtlamıştır dünya` ya...

Oysa bir lider karşısında ki kim olursa olsun sinirlerine hakim olmalıydı ve karşısındakini düşünceleriyle fikirleriyle
ezmeliydi kabadayı tavrıyla değil!!! YAKIŞMADI...

canarya007
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 9546
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:19

şimdi ressam ben sana desemki sen benden yaşlısın desem bunu sadece terbiyesizlik olarak mı algılarsın?
yoksa başka anlamlarada çekilebilinir mi?

ben bir tane söylim, siz benden yaşlısınız ve bir insanla nasıl konuşulacağını daha iyi bilirsiniz diyebilir miyiz?

gazzede yapılan zulmu en incesine kadar suratına söylemesi yeterlidir,,, dünya basını önünde bunu yaptığından dolayı sayın başbakanı tebri k etmek varken, doğan medya ağzıyla konuşmusssun. amiyane bir tabir var bence yaptığınız ona tekabil ediyor..
fırsat kollamak
bazen dişinizi göstermezseniz dişinizide sökerler kısaca herşey bundan ibaret..

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:21

ORASI ER MEYDANI DEĞİL GÜREŞMEYE ŞAVAŞMAYA GİDİLMİYOR!!!

TÜRK MİLETTİNİ TEMSİL EDİYOR!!!

karamurat28
  • Ekle
47 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 63
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:24

Bak ressamdost kardeşim sana birşey hatırlatim hani derlerya başbakan amarikan yanlısı dün akşam gösterdiki sayın başbakan amarikan yanlısı diilmiş onu canı gönülden teprik ediyorum niye sessizmi kalsaydı bu insanlık zulmüne tamam hamas örkütü diye 1 gerçek var bizdede terör örgütü var terörü bahane edelim bizde kuzey ırağa girelim suçsuz künahsız insanları öldürelim şu bir gerçek türkün türkten başka dostu yoktur bunu unutmayalım sayın başbakanı iyi analiz et derim ben diyer brokratlar gibi tepeden inme diil tam bir siyasetçi çekirdekten yetişme türkiye cumhuriyeti israildende büyüktür bunu unutma sana tavsiyem burdan siyaset yapma allah yolunu açık etsin sayın başbakanım

mavi_lim_
  • Ekle
78 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Çin
Aktif Toplam Yazı : 3534
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:26

ben Sayın Başbakanımızı haklı buldum.Dünya bu katliama sessiz kaldığı icin bosna da filistinde cocuklar öldü.....

canarya007
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:29

er meydanlık bir durum yok..

sen konuşmaları ilediysen bir daha izle istersen.

başbakan konuşmaya çalışıyor öbür tarafta 25 dk öteki konuşuyor başbakan 12 dk konuşuyor ,

ve kkonuşturulmuyor..

bırakın siyaseti siyasi fikriinizi bizde akp ci değiliz akp ye oy vermedik ama şu varki sizi susturmaya çalışanlara tepkinizi vermzseniz bunun gerisi gelir.. alışmışlar uysal insanlar görmeye astarını istiyorlar...

tarihe bakarsanız uysal masabaşında olmalar cana yakın olmalar neler kaybettirdi tr ye görürsünüz..

Risk_42
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Santa Vincent ve Grenadines
Aktif Toplam Yazı : 679
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:30

boşverin bunları siz...

Çok beğendiğiniz Başbakanın dediğini yapın siz...

Gazete okumayın, 3 çocuk yapın...

Nasıl olsa herkes refah içinde yaşıyor memleketimde..

M_E_T_E_H_A_N
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 101
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:31

Bütün dünya basbakani hakli buldu ama israille türkiyedeki bazi türk düsmanalri bunu kabul edemiyor asil skandal buraya bunlari yazmaniz sizlerin türklügünden süpelenmek lazim

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:33

Size tek bir şey söylemek istiyorum Hani diyorsunuz ya kesin tavrını koydu ok!!!

Peki yıllardır kendi içimiz de ki savaşa neden bu tepkiyi vermedi Ben bugüne kadar PKK` ya bu şekilde bir göz dağı verildiğini görmedim!!! Gazze ye yapılan kabul edilemez lakin bize yapılanları kim kabul edebilir???
Önce aynı reaksiyonu PKK ve diğer terörist gruplarına göstersin biz de kalkıp ayakta alkışlayalım!!!

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:34

canarya007 arkadaş, hakaret içeren polemik yazına cevap vermek istemezdim ama "diş göstermek" filan gibi alçakça bir cevap yazdığın zaman senin de o aşşağılık kaldırım kültürünü taşıyanlardan hiç bir farkın yoktur derim..Sizin ne müslümanlara ne Türkiye ye ne de kendinize faydanız olmadı, olamaz zaten.. Bu arada ben Doğan medyasının gazete ve tv lerini izlemem. Sadece Taraf okurum bunu belirteyim. Benim kültürümde hiç bir fikre biat etmek tapınmak yok, eğriye eğri, doğru var. Seni aygılı önyargısız insanca sohbete davet ediyorum, polemik zırvalamaya değil. Yoksa Başbakandan bir farkın kalmaz.

canarya007
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:38

ben diş göstermeyi sana değil uluslar arası siyasete dedim sen nie üzerine alındın:))
diş gösterme deyiminimi açıklayalım mı sana?

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:41

Metehan Türklüğümden şüphe edebilirsin çok da önemli değil..Yakın tarihinde bunca savaş yaşamış, erkeklerini büyük çoğunluğunu cephelerde kaybetmiş bir ulusun yaşayan neferleri zaten saf kan değildir.Yani kimin ne olduğu belli değildir,önemli de değil. Onun için senin kökeninde belli değil bence.. Ama sen de ben de hepimiz insanız.. Asıl olan da budur..

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 10:42

Buarada kendi adıma söylüyoru kimseye TÜRKLÜĞÜMÜ ve MÜSLÜMANLIĞIMI kanıtlamak zorunda değilim!!!

Kimseyi de ilgilendirmez ayrıca... zaten yazdıklarımı anlayabilseniz bu şüpheler oluşmazdı...

[1] [2] [3] ... [12] [13] [14]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan