Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   6.Haftaki�ARkadAS.coM�SüpER_Ligi�Maçları İptal

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 14:55

Arkadaşlar shadow64 kardeşimizden önce mio raggio kardeşimize maçların başlamasına 1 hafta kala mesaj attım ve durumu izah ettim..
kendisi lig den çekildiğini söyledi.. saygı duymak lazım ve anlayışla karşıladık tabi.. ardından sırası gelen

shadow64 kardeşimize aşağıdaki mesajı CUMARTESİ GÜNÜ 13:46 da attım..

kardeş sıra sana geçti mio raggio maçları vermiyor .. maçları bugünden verebilirsin eğer geç görürsen yarın ki maçlardan seç..
saygılar

MAÇ PROGRAMI BELİRLEME SIRASI

1.Hafta : GaLaTaSaRaYI905 @
2.Hafta : Jakoben_Piyade @
3.Hafta : Answers @
4.Hafta : haldun_izm @
5.Hafta : Alii_G @
--------------------------------------------------
6.Hafta: Mio_RAGGIO ****maçları belirleyecek
7.Hafta: shadow64
8.Hafta: TeReLeLLii
9.Hafta:__katatua__
10. Hafta: Negrano
11. Hafta:simplicio
12. Hafta:MADALY
13. Hafta:fenerium_park06
14. Hafta:sercan000
15. Hafta:baygevese
16. Hafta:STORM77
17. Hafta:Alone_Man
18. Hafta:wince
19. Hafta:berber_batu
20. Hafta:solcier35
21. Hafta:TOP__RAK

Fakat maçları Mio kardeşimiz verir sandığımdan cumartesi o saatte tahmin yapmaya girdiğimde Mio kardeşin çekildim ligden mesajını okudum.. Buraya kadar ki olan aksaklık tamamen benim siteye geç (Cumartesi) girmemdendir çünkü apar topar shadow64 kardeşe yukarıdaki mesajı yolladım oda saolsun apartopar maçları hazırladı ama işte acele işe şeytan karışır misali oda tahmin yapmayı unutmuş bunları doğal ve anlayışla karşılamak gerekir .. tabi kimse boşuboşuna vakit harcayıp tahmin yapıp üzerine maçların iptal olduğunu anladığında sinirlenemez demiyoruz! ama birbirimizi kırmadan ve empati yaparak kendimizinde başımıza gelebilecek bir durum gibi görmeliyiz..

shadow64 kardeşimizin maçları tahminde bulunmaması İPTAL i Gerektirmiyor.. MAÇLARA OLAN İLGİSİZLİK VE AZ KATILIM OLMASI İPTALİ GEREKTİRİYOR.. BUNU LÜTFEN İDRAK EDELİM SORUMLUSU SHADOW64 DEĞİLDİR O GÖREVİNİ YAPMIŞTIR MAÇLARA TAHMİN YAPMAK YADA YAPMAMAK ONU BAĞLAR.. VAKTİ OLMAZ VS GİREMEZ TAHMİN YAPAMAZ AMA ÖNEMLİ OLAN HAFTANIN BEKLENEN MAÇLARINI VERMESİDİR..
BU HERKEZ İÇİN GEÇERLİDİR SIRASI GELDİĞİNDE MAÇLARI VERİR TAHMİNDE BULUNMAYI UNUTURSA ZATEN LİGDE KENDİSİNE ZARAR VERMİŞ OLUR..
FAKAT MAÇLARIN İPTALİ SADECE KATILIMIN ÇOKAZ OLMASINDANDIR VE DİĞER BİRKAÇ MESAJ İLE STORM77 OLSUN DİĞER ARKADAŞLAR OLSUN BU KONUDA HEMFİKİR OLMUŞTUR..
UZUN LAFIN KISASI SHADOW64 KARDEŞE MESAJLA ZATEN BEN ÖNCEDEN MAÇLAR HERHANGİ BİR NEDENLE İLGİSİZLİKTEN VS. İPTAL OLURSA HAFTA İÇİ OYNANAN KUPA MAÇLARINA YADA BİRSONRAKİ MAÇLARA SIRANI KAYBETMEDEN YİNE SEN MAÇLARI VEREBİLRSİN DİYE MESAJ ATMIŞTIM..
DOĞRU OLANDA BUDUR HERKEZ İÇİN GEÇERLİDİR..
ŞİMDİ SHADOW64 KARDEŞ VE NEGRANO KARDEŞİN ARASINDA Kİ ATIŞMAYI İKİSİNİNDE OLGUNLUKLA KARŞILAYACAK KİŞLİKTE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR VE DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN LİGE DEVAM ETMELERİNİ RİCA EDİYORUZ..

SAYGILAR

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 20:15

Maçlar , bir takım iletişim kopuklugu sebeiyle geç verildi. Buraya kadar eyvallah diyelim. Olabilir diyelim.

Benim tav oldugum nokta , insanların panoyu görüpte iştirak etmemesidir. Ve shadowda onlardan birisidir. Sadece birisidir. Ondan başka panoyu görüpte iştirak etmeyenler de var. Nitekim onlara da aynı sitemi ettim ben. Özelllikle shadowu ismen zikretmemenin sebebi maçları veren kişinin o olmasıdır.

Ayrıca , ben "tahmin yapmama özgürlüğü" diye birşeyi kabul etmiyorum. En azından etik bulmuyorum.

Ve görüyorum ki bu tahmin yarısmasını 3-4 kişiden başka takan yok. Kimse tahmin yapmıyor , panoyu iplemiyor , görmezden geliyor , kafasına göre takılıyor , agırdan satıyor , tribe giriyor vs

Bu saatten sonra bu iş olmaz kanaatindeyim.

shadow64
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 254
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 21:58

gs1905 kardeş..
okudum yazını...tşk ben kimseyi suçlamadım.bu olay başladıgından beri de sana elimizden geldigince
yardım etmemiz gerektiğini savunanlardan birisiyimdir özel msj olarak ta yaptım bunu panolarda da yazdım..
maçları belirlemek tabi ki her hafta birisinin görevidir ve en iyi şekilde yapması gerekir..
ben maçları seninde belirttiğin gibi acele bi şekilde vermek zorunda kaldım..msn açtıgımda siteden msj aldıgıma dair mail gelmişti ve baktım sendendi.. cıkmam gerekiyordu ama hazırladım acele bi şekilde ve cıktım cook geç döndüm gece.tahmin yapmayı unutmadım.sonra yapmak düşüncesindeydim o yüzden de c.tesi den maç vermedim ben dahil kimse maçları kaçırmasın diye(bunu sana özelde de yazdım)..ama o gece cok geç döndüm ve ertesi gün ilk maç başlamıştı siteyi açtıgımda yorumları okuyunca zaten tahmin yapmamın bi anlamı kalmadıgını gördüm..ben kimseye kırgın da değilim.bu bi oyun sonuçta..güzel arkadaşlıklar var burda...
ama diğer arkadaş ikimizin maçları bu şekilde ve bu şartlarda hazırladıgımızı bilmedigi için onu yazmışta olablr...
hak veriyorum.ok.. belki bizde yapardık onu. ama şu bilinsinki pano açıp tahminde bulunmamam bilinçli bir olay değildir...bilerek buraya yazıyorum..herkezin görmesi için.. . ..

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 22:10

şimdi benım gecen hafta panoya tahmın vermemem gercekten unutmus olmam gec kalmıs olmam.. pazar gunu gec kalktım bayada mac kacmıstı negrano da ıptal demıstı bende vazgecmıstım.. bugune kadar hıc tahmınlerı kacırmadım kacırmamaayada özen gosterdım hatta ve hatta..
lafebesi
wince
mio
yalıkuşu
ve bırkaç kısıye özellikle herzaman basının etını yedım ılk zamanlarda hadı oynayın unutmayın vs gıbısınden cidden bende arka planda ısın gozukmeyen kısmında çok emek verdım bu olaya hep bısekılde unutan oynamayan ınsanları tesvık etmeye çalıstım yanı oynayan sayısını yuksek tutmak adına ama su panonun kalkma olayı herkesın hevesını kırdı donüm noktası gıbı bıseydı o saatten snrda benım yapcak bıseyım kalmadı araya zaman gırdı sogukluk gırdı ve kımseye hadı gelın oynayın vs dıcek tat bıle bulamadım kendımde..

ha dersenızkı yenıden baslayalım ben yıne derler toparlamaya calısırım kendımce katkıda bulunurum ..keşke o pano kalkmasaydı da şu olayın sonucu gormek nasıp olsaydı ..bakalım busaatten sonra nolucak ben elımden gelenı yapmaya hazırım..

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 22:31

Yukarıdakı yazımı okuduysanız eğer benim bi önerim var;
18 kısılık bı lıg kuralım abi 18 kişiden olussun sonradan gırenlerı almayalım zaten şu zamanda oynıcak 18 kişiyi şöle böle zor buluruz bulduktan sonrada muhakkak herkesın lıg bıtene kadar oyunlara cıkmasına dair söz ısteyelım.. sımdı bu oyunu oynamak ısteyenlerı sayalım..
Aklıma gelenlerı sayıyorum..

Wince: oynar
negrano :oynar
baygevese:oynar
shadow: oynar
stromgs: oynar
sımplıcıo: oynar
1905: oynar
feneriumpark: oynar
katatua: oynar
Alii_G: oynar
sercan00(sakaryalı) : oynar

terelelli: supheli cıkıcam demıstı teklıf goturulmeli..
alone man_10: suphelı teklıf goturulmeli..
haldun: sorulacak..

su oynar yazdıgım 11 kişi banko oynar abi..

diğer 3 kişiye sorulucak oynıcakmısın kardesım yok ırın mırın kırın ederse tamam deriz saol yok oynıcaz derlerse eyvallah hemen kapımız açık..
aklıma gelmeyenler olabılır.. yarısmaya katılmak ısteyenlerde olabılır..
Bu işi cıddıyete bındırelım ve baslıyalım keyfe gore olmasın artık dısardan bırı tam oyunun ortasında gelıcek yok adam keyfe gore o hafta katılmıcak yok abi.. oynanan maç sayısı eşit olucak ( kaza,hastalık vs.. acıl durumlar hariç)

yazdıgım onerıyı kabul edersenız hemen işlemlere baslayalım .. 18 kişi bulamadıkmı 16 mı bulduk 16 kişilik yaparız.. ama en yuksek sınırı 18 olarak dusundum .. tamam mıyız arkadaslar su ısın ucunan tutalım ve baslayalım.. sımdıden 11 banko oynayan adamı ben aklımdakıleri saydım gerıye kalıyor 7 kişi çokta rahat buluruz 7 kişiyi arkadaslar.. herkese şartları sunucaz oynamak ısteyen oynıcak oynamak ıstemeyende kendı bılıcegı ıs dıcez tesekkur edıp bu işi netleştırıcez..

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 22:48

ben ipin ucunu kaçırdım. sanırım bi haftayı bay geçmiş oldum. şu anki durumu da anlamadım. panoda asılı bülten var mı yok mu bi bakayım. ama ben iştirak ederim. olsa olsa arada bir dalar gideriz unuturuz.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:15

serdarın teklıfını kabul edıyoprum
1905 buna göre bı duzenleme yap ıstersen

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:16

ben bu oyunlar yuzunden siteden ayrıldım bazıları ıcın basıt gelebılır fakat

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:20

sarp a bu hafta sıvas hap etkısı yaratmıs:))

aga 18 kısı bellı olucak sonradan gıren cıkan olmıcak olay bu..

Alii_G
  • Ekle
24 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 1738
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:25

Umarım gene düzenleme olur ve olursa inşallah insanlar kafasına göre iki mac simdi 3 mac bir saat sonra kalanı yarın yazarım tahmin yaparım demezler böyle olursa pek güzel olmuyor acıkcası...İnşallah her kes tam anlamında tahmin yaparlar.

_Alone_Man_
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 500
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:28

uzun zamandır katılmadığım için unutabiliyorum gördüğüm sürece katılacağım bundan sonra...

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:44

tamam alone mande katıldı ettık 12..
herkes arkadasına bı sekılde hatırlatırsa yurur bu iş. ben herkese hatırlatıyordum sizde yapın zarar gelmez..

alii_g yede katılıyorum saati gecirmeyın .. ve cuma gunu mac vermeyelım.. c.tesi saat 16:30 almanya macları acılısmız ılk basladıgımızdaki gıbı..cuma gunu mac verılınce karısıklık oluyor cunkı.. yok cuma gunkı macı vereyım gerı kalan yarın olmaz öle.. herkes tahmını bır msjda verıcek..hem 1905 zahmet cıkarmamıs oluruz..

MADALY
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Bahreyn
Aktif Toplam Yazı : 4562
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.01.2009 01:33

banada uyar benide yazın ;)

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.01.2009 01:37

madaly ıde cagırdım 1 kısı daha tamam..

_Alone_Man_
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 500
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.01.2009 03:38

bence lig 0`dan başlasın daha bi heyecanlı olur düşüncesindeyim...

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan