süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   bu ne kantar bu ne topuz ..ayar kacmış

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 14:32

trabzon...fener ve sivas..gs macllarının berabere bıtecegını macları kazananın bjk olacagını hakem dıye sızlanmanın bı sonuca gelecegını ıma etmıstım...trabzon fb macı ıcın yanılmadım...sivas gs macı ıcın yanılmısım kantarın topuzunu kacırmıslar sadece bjk persepektifinden ele alınmamış olay 4 koldan irdelenmiş mnevzu fenerime sivasıma trabzonumada bişey oılmasın beşiktaşımın yanında denmiş....en güclüsüne vur topuzu akan kan sarı kırmızı olsun salla

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 20:27

storm abi ümitin kartı bana doğru geliyo ümit deseki ben orda küfür etmedim inanırım ama ümit öyle bir konuşuyoki ben hayatımda küfür etmedim ben o yüzden inanamadım...demek siz birde bizim çektiğimizi çekseniz ne yapacaksınız:)) birde komik olan ilk defa hakem bir ts fener maçını hatasız yönetti fenerliler antu comda suçu hakeme bulmuşlar:)) allah onları cem papilalardan ayırmasın:)) çok güldüm ya...

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 21:33

ümitin olayından daha büyük yanlış o sahada futbol oynanmasıdır ..bir de ilginc branda mevzu var
99 cok ilginc adamdır hiç küfretmemiş olabilir

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 22:05

ümitmi küfretmemiş olabilir ben idda ediyorum maç ortalaması 10 küfürü düşmez ümitin futbolun içinden biri olarak söylüyorum bunu futbol oynayıpta küfür etmedim diyen yalanın en büyüğünü söyler sahada insan o stres altında kendini tutamıyo...
o sahada maç oynanmasına gelince o zaman sivas sahaya çıkmıcak adamlara diyemeyiz gidin başka yerde oynayın die saha futbola elverişlilik koşullarına uygun yapacak bişe kalmıyo sivasa üzeri kapalı alttan ısıtmalı bir stat yapmaktan başka bana göre trabzon kayseri bursadan bile önce sivasa stat lazım ordaki hava koşullarından dolayı.... birde sivas her 15 günde bir bu statta maç oynuyo antreman yapıyo sadece gs li futbolcuların canı yok yani geçen sene bizim futbolcular en soğuk havada oynadı orda umutun kulakları yara oldu soğuktan gs liler yine şanslı zamanda gittiler oraya...

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 22:39

derdımıze çare puanım yok
Beşiktaşıma destek tutki durayım
Fener ışığı geçiyor
Cımbom bı yandan sıvas bı yandan
başım ziyan yoklukta
bu kaçıncı şikayetim bilmem

Çarşı!!

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 12:37

Serserim kardeş zaten maç içerisinde küfür etmiyorum diyen futbolcuya kimse inanmaz ama gelip de ümit karan`ın hakemin yüzüne ben senin... diye başlayan bir küfür ettiğini bilmiyorum şahsen, görmedim;) Ayağını o anki sinirinden suya vuruyor o anda ağzından küfür çıkar ama bu küfürü şimdi hakem üzerine mi alınmalı? Sonra pozisyonun devamında bir şeyler daha konuşuyor ama ne konuştuğunu bilemiyoruz. Yani demem o ki hakemler sürekli futbolcuların ağızlarından çıkacak kelimeleri kollarlarsa valla sahalar kıpkırmızı kesilir;)

Sahanın zemini futbol oynamaya elverişli değildi bu yüzden oldu tüm bunlar. Dikkat edin Ümit Karan yere düşüyor iki metre kayıyor kalkıyor üstünü başını gösteriyor çamur içinde kalmış adam üstüne bir de kırmızı kart geliyor ve azami sabır gösteriyor valla büyük sabır varmış adamda ben onu böyle bilmezdim;) Ha gerçekten küfür etmiş de olabilir hakeme, kesin bir şey diyemem ama çok sakin karşıladı kartı. Zemin konusunda sana katılmıyorum anadolu takımları, özellikle sivas, ankara, erzurum gibi yerlerde futbolcular kötü zemine daha alışkın bu onlar için bir avantaj sağlıyor ama istanbul takımlarında genellikle avrupa`da, istanbul`da top oynamış futbolcular olduğundan daha nazik oluyor oyuncular;) Ve geliyorlar kötü zeminde berbat bir futbol sergiliyorlar burada bence yine bu sahaya futbol oynanır izni çıkaran federasyon suçludur. İyi hatırlıyorum bir keresinde PSV-GALATASARAY maçı vardı maçın başlamasına bir kaç saat kala yağmur yağmaya başladı PSV kapalı stadının üzerini açtı ve bizim oyuncular yağmurlu zeminde bir varlık gösteremediler sonuçta 3-1 yenildik. Bu ne kadar etik bir davranıştır onun yorumunu ben yapmıyorum. Sivas maçında da bir branda mevzusudur gidiyor gerçekten ben sivas`ın yönetimini ve oynadığı futbolu başarılarını ve uzun vadeli planlarını çok takdir ediyorum ancak böyle bir şeye başvurmuşsalar ayıp etmişler sivas`ın bunlara ihtiiyacı yok. Anadolu`daki devrim ayaklanmasını destekliyorum bir kaç yıl sonra belkide bu konuştuklarımız bize o zaman saçma gelecek...

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 16:59

kimse kimsenin günahını almasın beyler.
hakeme küfretmek ayrı şey ağzından küfür çıkması ayrı şey..

ayrıca serserim, yan hakemin üzerini işaret ederek çekilmiş görüntüsü var (su sıçrattı izahı yaparkene) sen daha neyin peşindesin. ilave olarak da önce su sıçrattı diyor. maçtan sonra tutuşma başlayınca da küfür ettiye çeviriyor. siz de kalkıp ağzı okunabilen ve küfür olmadığı anlaşılan pozisyonda , uzuvları ayrı ayrı oyanyan yancı hakemi savunuyosunuz. çok ilginç.
ne galatasaraymış arkadaş. şu an tarafsız olsam anında galatasaraylı olurdum;)

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 17:57

arkadaşlar ümit küfür etmiştir diyodumya vazgeçtim ümit küfür felan etmemiş bu kesindir eski hocam kendisi şu anda federasyondahakem hocasıdır hakemler su sıçradı die kartı vermişler işin içinden çıkamadıkları için bu olaya başvurmuşlar bunu federasyonda biliyo fakat açıklamıyo hatta gs bile biliyo olaylar büyümesin die açıklanmıyo...ümite yazık olmuşl açıkcası...

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 17:59

simplicio ben hakemi savunmadım sadece ümitin ben hiç küfretmedim sözüne takılmıştım futboıl oynıcan o atmosferde küfür etmicen buna inanmıyorum demiştim...sonuçta hakem savunacak biride değilim...bu ülkede hakemlerin neler çevirdiğini nasıl kıvırdıklarını saha içinde futbolcuları nasıl tahrik ettiklerini bilen biriyim sonuçta benimde mesleğim futbol ve hakemlerle aram iyi değildir:))

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 18:05

ümit küfretmedi ama atıldı....neyse şampiyon olduğumuzda bu olayda unutulur bunlar şampiyonluğu engelleyemez anca 7..8 puan farkı engeller....denge..kantar..topuz....hep gs fark acmasın dye ayarlı

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 18:26

Fener-trabzon , Sivas- Galatasaray maçlarına ayar verildiği ve amacın lige biraz daha renk getirmek oldugu yönündeki spekulasyona katılmıyorum.

Geçelim Sivas - Galatasaray maçına...

Bir kere peşinen söyliyeyim , ben bu tarz uyduruk kırmızı kartlara karsı biriyim , hatta küfür olsa bile karsı biriyim - tabiki kurallar onu gerektiyor ancak ben olaya mantıklı değil duygusal bakıyorum - bir takımın böyle küfür gibi itiraz gibi zaman geçirme gibi uyduruk sebeplerle 10 kişi kalmasını içime sindiremiyorum.. Haaaa tabi diyeceksiniz ki "küfür etmesin kardeşim " .. dogrudur etmesin. Belki de küfür eden futbolcu atılmayı haketmiş oluyor dolayısıyla takımı 10 kişi kalmayı haketmiş oluyor ancak bu durum rakip içinde bir ödüldür. Yani rakip takım 10 kişiye karsı oynamayı hakedecek birşey yapmıyor , balına şansına rakibi 10 kişi kalıyor.. Misal ümit küfretti diyelim , Sivas taş atmadan kolunu yormadan rakibi 10 kişi kaldı.. Antep maçında ümit küfretmiyorsa ve rakibi 10 kişi kalmıyorsa Antepin günahı ne ? Ya da Sivasın antepten farkı ne ? Tabi bu benim kişisel görüşüm ve belirtme gereği duydum.

Bu maçtaki poziyonun aslını %100 bilemiyoruz. Ancak izlediğimiz görüntülere göre konuşacak olursak , yan hakemin ve ümitin jest ve mimiklerini dikkatli inceleyecek olursak haksız bir kırmızı kart oldugunu anlamakta zorlanmayız. Özellikle hakemin maç içindeki jestleri ve maçtan sonraki demeçler arasında tutarsızlık var.

Sonuç olarak Galatasaray hakem faktörü ile 3 puan kaybetmiştir.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 20:13

storm abi iyi diyosunda hakemler olmasa biz şu anda kaç puan farkla öndeydik..hakemden siz bence bu benim görüşüm en az şikayet etmesi gereken 2. kulüpsünüz birinciyi zate tahmin ediyosundur bu haftada suçu hakeme bulmuş fener nasıl iyi maç yönetti die alışmışlar papilalara felan iyi yönetim hoşlarına gitmedi...

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:23

negrano bnen amac lıge renk katmak demedımki aglayan bebegi susturmak dedım o bebekte tek basına bjk idsi ama kantarın topuzu kactı sıvas trabzon ve fenerde gözetıldı galatasaray buyuk fark atıpta öne cıkm asın dye ....bızım buyuk farkla sampıyon oplmamız lıgın rengını kacıurıor belkı ama lişin bu kısmından cok dger takımların basta bjk veryansınlarına bı ket vurmak amacı daha ön plandadır

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:35

anlamadığım storm abi bizim hakemler tarafından çalınan puanlarımız çalınmamış olsa siz nasıl puan farkı atacaktınız..ayrıca bu akşam bir daha gördün galiba lincoln yokken gsnin oynadığı futbolu..ayrıca iddada para kazandırdı bana son dakika goluyle teşekkür etmek lazım:))

Alii_G
  • Ekle
24 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 1738
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:44

Vay şu istanbul takımlarından en çok Beşiktaşın canı yandı halende yanmakta Adamlara haksız bir kırmızı çıkardılar ofsayttan gol yediler veryansın ediyorlar Beşiktaşın gibi çok canları yansa Gs Fb nin yeminler olsun türkiye ayağa kalkar be ve üstelik inönüde ki gibi tel örgüsüz gibi tribünleri olacak varya ooo zaman yandı keten helva gibi taraftarlar tribünden atlarlar hakemi dövmek için :):) Bir de geçen sene haksız kırmızı yedi bobo İBB macında üstüne 4 mac cart ceza yapıştırdılar ama kimsede gıkı çıkmadı çünkü işlerine gelmedi nede olsa canları yanmadı... Birde bana göre ahım sahım futbol oynayan takım yok türkiyede hele ki avrupa liglerini izledikten sonra tam acıkca belli oluyor...

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan