Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Galatasaray`dan tekrar başvurusu!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
LINCOLN
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Fildişi Kıyısı
Aktif Toplam Yazı : 33
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 00:45

Galatasaray, Sivasspor maçında kural hatası yapıldığı ve maçın tekrar oynanması gerektiğini öne sürerek Futbol Federasyonu`na başvuruda bulundu !.. Galatasaray Futbol Şubesi Üyesi Haldun Üstünel, Sivasspor maçında kural hatası olduğu için TFF`ye başvurduklarını söyledi.
Sarı kırmızılı yönetimin, karşılaşmanın ilk yarısının sonlarında Ümit Karan`ın kırmızı kart gördüğü pozisyondan hemen sonra maçın hakemi Yunus Yıldırım`ın hava atışı yerine Sivasspor lehine endirek serbest vuruşla oyunu başlattığı için bu başvuruyu yaptığı öğrenildi.

ligtv

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 02:19

haldunum üstünelim çok şey istiyosun bugunlerde yahu

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 02:22

ben bu maçın tekrar oynanmasını falan istemiyorum. bu maç aklımızda yer edinsin, hırs kaynağımız olsun. hepimiz bilelim kimin ne olduğunu. ancak o kıdemsiz yancı hakemin başı sıkışacaksa bu girişimle,(olabiliyosa yani öyle bişey) o zaman iki kere yapılsın hatta üç kere..

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 04:58

Galatasaray kulübü yetkililerinin bilmediği bir şey var. Her kural hatasında maç tekrarlanmaz. Yapılan kural hatasından dolayı maçın sonucuna tesir edebilecek bir durum ortaya çıkmıyorsa , bir taraf avabtaj diğer taraf mağdur olmuyorsa maç tekrar edilmez. Hiçbirşey çıkmayacağını bile bile neden başvurmuşlar anlayamadım..

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 12:07

Ben size neden GALATASARAY kulübünün böyle ses çıkardığını söylim çünkü bu ülkede ses çıkarmayanı devamlı ezerler sesini çıkaracaksın ki bir daha olaylar tekrar etmesin...

Haldun Üstünel de biliyordur kuralları sizden bizden daha iyi hemde onun bu olaydaki tek demek istediği akıllı olun hakkımızı yedirmeyin demektir...

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 12:11

Ortada bir kural hatası olup olmadığından çok beni ilgilendiren federasyonun böyle bir sahada maç oynanmasına onay vermiş olması...

Maçın tekrar oynanmasının bir anlamı yok, ümit karan hakeme küfür etti mi etmedi mi bilmiyoruz ama ayağını yere vururken dikkat edin gölete denk geliyor ve su savruluyor sağa sola;) Böyle bir sahada futbol oynanması/oynatılması gerçekten ayıp...

Ümit Karan küfretmişse o kartı haketmiştir zaten hakem raporunda da bu yer alır... Ortada bir haksızlık varsa o da ayrı bir mesele... Ligin genelini ilgilendiren bir mesele... Yıllardır anadolu kulüpleri presslenerek pestil edildi gariplerimin sesini duyan yok ama büyük takımlara iğne batırılınca üstünel oradan çıkıyor, demirören çıkıyor, aziz yıldırım çıkıyor ezdirmem sana kendimi diye türkü çığırıyorlar;) Bu böyle gitmez... Türkiye`de hakemler üzerinde bir baskı var bu baskı adaletsizliği getiriyor, adaletsizlikten memnun odaklar adaletsizliğin bumerang gibi dönüp dolaşıp kendilerini bulması karşısında feryad-ı figan ediyorlar...

Sonuç olarak bu maçın tekrarına gerek yoktur eğer kırmızı kart doğruysa, kart doğru değilse de doğrudur çünkü hakem o anda öyle karar vermiştir... Kartın geçersiz sayılması mümkün değil... Bu mümkün olmayınca da maç tekrar edilmez ama burada Galatasaray`ın maçın İzmir`de oynanması yönünde yaptığı başvurunun reddi tüm bunlara sebep oldu...

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 14:27

şu daha önceki macta zemının brandayla kaplanıp bızım macta böle bir uygulama olmaması dıkkatımı cekti..bu hocanıın futbol gecmişiyle ilişkilendirilmelimi acaba ?

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 14:52

Sahada herhangi bir buz yoktu ki .. Sadece su vardı sahada.. O zaman yağmurlu havalarda hiçbir stadda maç yapılmasın. Sahada kar da yoktu buz da .

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 16:54

aga yere düşenin dizleri çimen köklerinden parçalanıyodu o zaman;) muhammed`in dizlerine baksaydın keşke, jilet kesiği olmayacağına göe buz kesiğiydi onlar.

ayrıca maç bitimi röportajında sivaslı bi oyuncu da ekledi, ismini şimdi anımsayamadım. çimlerin dibi tamamen buzluydu dedi.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan