süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   FAKİR AİLELERİN KAHRAMANI FETTULLAH GÜLEN

Seyyah Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:49:06)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 14:28

Fettullah-CIA ilişkisi 80 li yılların başında başladı,ekonomik durumu bozuk Erzurumlu irticacı bir imam CIA nın finansal desteği ile alt yapısını kurmuştur.Fakir ailelerin çocuklarının zeki olanarını fettullah ayıklayıp kendi okullarına kattı,fem dersanelerini kurdu,zaman gazetesi aboneleri yaptı.Nur tarikati mürşidi olan fettullah ın tüm müridi okullarında yetiştirdiği bu öğrencileridir.

O günlerin fakir çocukları yatıp kalkıp fettullaha dua ediyor minnet duyuyor.Bugün bu çocukların hepsi fettullah sayesinde üniversite mezunu,master yapmış kişilerdir.Fettullah onları fakirlik çamurundan CIA nın amacı için çıkardı.Bu fakir çocukların hiçbirine devlet sahip çıkmadı,bugün halen çıkmıyor.

Her şey Türkiyenin ekonomik durumunu fırsat bilen Türkiye Cumhuriyeti düşmanı yabancı gizli servislerin fakir ailelerin çocuklarına el atması ile başlamıştır.Pkk terör örgütünün yapılanmasıda böyledir,güneydoğulu kürt ailelerin fakir çocuklarını T.C.Düşmanlığı ile tüm masrafları karşılanarak avukat,savcı,hakim,vali,kaymakam yapıyorlar.

Oku oğlum,kızım bak bizi bunlar fakir bıraktı,aç bıraktı bize insan gibi bile davranmıyorlar,oku üniversiteleri bitir o koltuklara sen otur ve intikamımızı al bak SEM amca coni amca bize para yardımıda yapıyor.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 14:35

Teslimiyetci dış politika ile ülkemizi fakir bırakan hükümetlerde aslında bu amaç için çalışıyorlar.Devlet düşmanlığını hükümetler körüklüyor.Bu kin ile yaşayan fakir ailenin çocuklarıda gizli servislerin maşası olup kendi devletine karşı devlet içinde faaliyet gösteriyor.

Devletin hükümetin yapmış olduğu fakirlik aslında T.C.Düşmanlarının çok işine yarıyor.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:11

Organize suç örgütleri ve Terör örgütlerinin yapılanmasıda bu şekildir.Devlet yapılanmasıda bu şekildir,hep birileri fakir çocukları kullanmaktadır.

Bugün örneğin akp hükümeti zenginlerinin çocuk ve torunlarıda 5-10 yıl sonra bu aynı yapının hedefi olacaklardır.Türkiyede tavşan kaç tazı kovala oyunları fakir aile çocukları üstünde oynanmaktadır.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 387
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:19

o kadar alakasız bağlamlar kuruyorsunuzki akıl ve manttık almaz

1 adama cia ajanı diyorsunuz islam düşmanı abd nin ajanı yapıyorsunuz
2 nur cemaatinin lideri diyorsunuz abd düşmanı müslümanların safında diyorsunuz
3 işinize geldimi şeriatçi diyorsunuz

bir adam hem şeriatçı hemde islam düşmanı
biraz mantıklı olalım bölye birşeyin imkanı varmı

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:21

teröründe yada ülke düşmanı yapılanmalarında fakirlikle bi alakası yoktur
iş düşüncede biter

madem fakirlikle ölçülüyorsa terör tunceliden terörist çıkmaması lazmdı
ama bakın bugün diyarbakırdan bile daha sağlam pkk tuncelide

insan olanın terörle işi olmaz bırakın bu fair yada okumuş kişi kavramlarını
apo denen köpek te üniversite mezunu değilmiydi?

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:43

her şeyin başı fakirlik,yoksulluk,imkansızlıktır.Bu durum her insana acı ve ızdırap verir.Fakirin tek silahı okuyup adam olmaktır,fakat fakir olduğu içinde okumasıda kısmen engellenmektedir.

Fakirlerin okuyamamış çocukları militan ve gangaster olarak örgütlerce kullanılır.Fakirin okumuş çocuklarıda avukat,hakim,savcı,diplomat,bürokrat,polis olarak örgütlerce kullanılır ve örgüt yapısı,takımı oluşturulur.

Bunları finanse edenlerde T.C.Düşman ülkeleridir (AB-ABD-İSRAİL) gibi ama bunu neye hizmet ettiğini bilmeyen örgüt yapısı bilmez.Bunu bir tek örgütün başı ve kurmayları bilir ve örgütü batının istediği plan doğrultusunda yönetir.

Fethullah,Apo vs. bu gibi örgütlerin başıdır.İşte önce bunu anlamalısın.Bu örgütler gibi Türkiyede 50 ye yakın örgüt vardır.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:56

pekçok tanıdığım nurcu var
ve pkk lıyı ellerine versen bir kaşık suda boğarlar
eğer bir cemaat liderinin pkk gibi bir örgütle bağlantısı varsa ve onu alttan alttan destekliyorsa bunu o cemaat yada tarikat herneyse mutlaka tabanındada o liderinin fikrini zikrini görürsün

yok eğer tabanında bu tip eğilim yoksa teşhis te vardır yanlışlık

pkk yı destekleyenler nurcular değil doğuda pekçok şeyh adı altında dolaşan zabaniler ve imamlar var
işte onlar apo denen it yakalandığı zaman hüngür hüngür ağladılar

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 16:19

emsalsiz senin anlıyamadığın şudur,ben nurcu müridlerin pkk ile çalıştığını söylemedim. nurcularıda,pkk yıda ayrı ayrı kulvarlarda T.C.Düşmanı devletlerin kullandığını belirttim.Önce bunu anlamaya çalışmalısın,fettullah gülen nurcu tarikat müridlerine ben ABD ile çalışıyorum demez,Apo da militanlarına ben ABD ile çalışıyorum demez.Her ikinizide ayrı ayrı kulvarlarda kullanır ve bir birinizden haberiniz bile olmaz çünkü zıt kutup ideoloisi görünüyorsunuz.Ama bunu örgüt başındakiler çok iyi bilirler.

Ne dedim örgüt yönetimi ve kurmayları ABD ile ortaktır dedim.Nurcular örneğin fettullahça bir görev verilir müridler görevini yapar ama neye hizmet ettiğini bilmez.O sanarki ben Allah için görev yapıyorum sanar,ama durumun gerçeği öyle değildir.

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 16:45

abd ye çalıştıını varsayalım puşh niye o kadar gülenin abd vatandaşlığına karşı çıktı

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 19:17

puşh peki fettullahı neden ABD kovamadı ?Buna gücü yokmuydu ? puşh için fettullahın T.C.Kimliğinde olması daha mantıklı ozaman Türkiyedeki faaliyetleri ABD Vatandaşı yaptı demezler.ABD de bu sayede hep temiz kalır ve aklanır.Bizim bu olaylarla hiç bir ilgimiz yok der.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.01.2009 03:19

CIA elemanları hoolyvod aktörleri gibidir.Önce tiyatro eğitimi alırlar ve her karakteri canlandırma yeteneğine sahiptirler.Anthony Quinn gibi HZ.HAMZA kılığına girip fettullah Gülen olurlar.Bu örnekleri biz tarihimizde gördük.Bu gibi casusların maaşları ve bütçeleri çok yüksektir.Yaptığı ise sadece profesyonel rol dür.

CIA nın her ülke için özel casusları vardır.Bu casuslar o ülkenin anadilini çok iyi bilirler,amaçları ise kargaşa çıkarmaktır.Türkiyede bu casuslardan her alanda toplam 300 kişi olduğu tahmin ediliyor.Tipleri Türk beden yapısına uygundur.Türkiyede toplam yaklaşık 2000 yabancı istihbarat casusu bulunmaktadır.açıklama(Sadettin TANTAN-Eski içişleri bakanı) Bunlar şöyledir:

ABD İstihbarat Topluluğu:CIA-NSA-FBI
İngiliz İstihbarat Topluluğu:MI5 -MI6
ALMAN - BND
RUS - FSB
İSRAİL - MOSSAD
FRANSIZ - DGSE
Mossad operasyonlarını yalnızca kendi bünyesi içinde sürdürmez. Dünyadaki pek çok ülkenin gizli servisi Mossad`a yardım etme durumunda bırakılır. Çoğu zaman bu ülkelerdeki localar Yahudi lobileri ve finansörler söz konusu gizli servisleri Mossad`la ortak çalışmaya iter. Sonuçta Mossad kimi zaman zorla da olsa bu istihbarat örgütlerini maşa olarak kullanabilmektedir.
Alman Gizli Servisi BND`nin Mossad ile olan bağlantısını bu servisin 30 yıla yakın şefliğini yapmış olan Yahudi asıllı Markus Wolf açıkça ifade etmektedir.
"İsrail`in Fransız İstihbarat servisi SDECE ile yakın ilişkisi vardır." (Dangerous Liaison Andrew and Leslie Cockburn sf.60) (The Middle East International Eylül 1981)

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.01.2009 07:31

herşey puşhun keyfine göre yürümez bunu unutma
sen puşun her dediğini olduğunumu sanıyorsun

ajan dediğin gülenin bu güne kadarki çıkardığı isyanları yaptığı soygunları anlat

yada kaçırdığı belgeleri vs..

ama deniz gezmiş banka soydu dedikmi ayaklanma çıkarırsınız

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan