süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Konu Dışı
   Sadece O (kimse yazmasın)

NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (19:15:25)
NINAX NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (19:17:12)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
Aktif Toplam Yazı : 79
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 00:21

sadece ben yazacam kimse karısmasın ellemesin bulunsun sadece

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 01:03

şimdi acılısı macılısı bir kenara bırakalımda..canım sıkkın
dedigim gibi kimse yazmassa sevinirim.. öylesine böylesine acılmıs bir pano sadece...

hayatımız sekill almaya acık bir sekilde devam ediyor..anlamıyorum niye bu kadar taktıgı mı..
kendime öncülük etmem gerekirken bir anda zayıf düsüyorum..olmayacak bir sekilde!
ateşle oynamıyorum ki? gülün yanarak can verdigini düşünürsek..solmasını iyi karsılayabiliriz,sanırım..
bazen bizden beklenenin aksine beklenmeyen seylerle ilgileniriz..
birileri döngümüzün başımızdaki kubbelerden olustugunu söylüyor büyük bir yanılgı icine girmistir o kisi..
bu acık bir kapı..mücadelenin gücüyle beraber kenetlenecek olan tutku..
büyük bir inşaatın habercisi olabilir..basıma gelebilecek bir deprem yaptıgım tüm inşaatı yerle bir de edebilir..
bu öyle bir döngü ki basımın üstündeki kubbelerin bile dengesi alt üst olabilir..
maneviyatın satın alınamayacagı duygular şimdi paha biciliyor nankörlerin degeriyle..sevgi emek ister..kalıplasmıs bir sözün dısına cıkmam istemem ama bu acık bir vurgu..insanların hafızasına kazınmış olan umut verici bir söz. sözüm meclisten dışarı..sözlerin özüne gelmiycem..herseyin yasası birileri tarafından ortaya cıkmıs..bir avuc sevgi gibi doga olaylarını katmıyorum tabi :) neyse bosver..

nba desen c mi olacam pf mi olacam sf mi olacam sg mi olacam yoksa pg mi bende bilmiorum..
sf olabilir aslında..c de olabilir ama bakalım..

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 01:30

birazdan mac varmıs..orlando macı rahat götürür bence..wade yeterli olmaz miami`ye
umarım hido acısından iyi bir mac olur

zaten ilk allstar 5`leride belirlendi hazır..listeyi orlando`lu pivot cekti Dwight Howard:)

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 01:52

iyi geceler macı bekleyecek halim yok..uyumak daha güzel x)

hem zaten su an istesemde izliyemem..görüsmek dilegiyle
Bye.

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 12:58

günaydın..
sanırım wade yeterli olmus orlando macı kaybetmis
istatikslere göz attımda bundan önceki son 10 macta gülen taraf hep orlando olmustu..ama orlandonun aksilikler yasaması miami`ye getirdi macı ..hidayet yine ortalamalarını tutturdu iyiydi wade tek basına nba`in yerli fırtınası zaten..(tamam lebron kobe`yi cöpe atmıorum ama wade`de o fırtınalardan birisi :) )
ona bir de destek cıkması yeterli oldu howard`ın faul problemine girmesi,lewis`in hafif sakatlık gecirmesi macı körükledi ve kazanan taraf miami oldu.

bir mac daha vardı philadelphia macı aldı..dogrusu philadelphia sezonun sürpriz ekiplerinden cok iyi bir sezon geciriyorlar..tamamen ``genc ruhlar`` elton brand`in sakatlıgının bitmesiyle daha da güclenecek bir ekip cıkacak gibi görünüyor su anda..ama bu nba tabi hic belli olmaz
bu sene dogu takımları bekleneni veriyor..batıdakiler ise cöküntüye ugradı..Dev Bir San Antonio mesela
ıguodala böyle oynamaya devam edersem dalembert icinde etkileyici bir sürec..bu arada eltond brand`de dönmüs zaten..az oynadı ama 13 dakikada 6 sayı 3 rebound..acıldıkca acılır tabi..new york cephesinin ap ayrı planları var zaten 2010 yılına kadar kadroları heba olacak sanırım..pek de etkili oyuncular olmicak tüm her sey lebron üzerine oynuyorlar ama clevand lebronsuz bir hic sonucta..yer cücesi nate robinson benchten gelerek 26 sayı gibi bir katkı yapmıs vay be gercekten iyi :)

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.01.2009 23:55

selam..iyi aksamlar
bazen bir tür bomba olup cıkıyoruz..patlayacakmışız gibi oluyoruz yani o derece güclü oluyoruz..
Ama söylenecek bir söz söylenmis olan bir söz o bombayı etksisiz hale getiriyor..
ve bir anda gücsüz oluyorsunuz..gücünüz elinizden alınmıs sanki birileri tarafından..
kalbinizde hissettiginiz agrı ve baş dönmesi..sizi bitiriyor..sanki acılar havuzunda boguluyorsunuz..
O derece yıpranıyorsunuz yani..tarifsiz kederler icinde dertler sizi bulurken en büyük olanıyla yüzlesiyorsunuz..o büyük olan dert sizi yüzde 80`lik darbe vuruyor geriye kalan yüzde 20`lik darbede ufak sorunlar..
yapacak birsey yok söylenecek söz yok..gönül zaten hic razı degil..Sadece O diyerek gercekten Sadece O.
bazen saglam bir kazık yediginiz oluyor:) takmamanız gerekirken o kazıklar sizi buluyor ve size bir güzel takıyor):
aptallık malafozluk hepsi bu durumda bize söylenecek tabirler icinde yer alıyor..ama insan cok sevince ve kalbindeki agrı gecmeyince ayvayı yedigini anlıyorsun..
işte bu yedigin kazık hayatın takendisidir..insanlar böyle kazıkları yemeden olgunlasımıyormus sözde..
belki de dogru ama cok kötü bir durum..sevdigin kişinin gözlerinde bunu göremiyorsun zaten uzaklıklar var..yollar ayrı olsada hayatın cilvesi ve platoniklesmis bir darbe ama ne yapabilirim cok seviyorum işte..
o seni sevmesede bunu acıkca istemesede kabullenemiyorsun..öylesine muhtesem bir kızı kacırdıgını düsünorsun belki de karsına daha iyisi cıkar gibi basit sözlerle avutuyrlar..kalite yüksek sadakat fazla ve gercek bir sevdanın yükü bulunuyor.derecesini ve işin sorumlulugunu bilerek hareket ediyor..
duygu en üst seviyede farklı bir kişilik lojistiklesmis bir kültür sizi kendinizden gecirmenize yardım ediyor..sizi taşıyor sizi biliyor..hep dogrular ve size kattıkları o dogruların özünden geciyor..o dogrular ki gercekleri önüne koyuyor olmayan bir bedenin icinde..ac cübbeni cüneyd ne görüyorsun?görünmeyeni..cüneyde ne oldu? sana bana olan ona da oldu..kendi cübbesi altında cüneyd yok oldu..
iyi geceler

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.01.2009 21:55

selam iyi aksamlar
basketbol insanların bir cok yönden ilgisini ceken önemli bir yatırım aracıdır..o inanılmaz tutku ve sevginin gücü basketbolun gelismesini saglamıstır...bir zevktir bir ve alısıla gelmisin ötesinde bir duygudur..yasamadan bilinemez..
İçinde olanlar bu duyguyu yaşamıştır ve bilirler..Kazanmak için çaba harcamak ve inanmak bu işin en önemli sırrıdır..
Çok çalışırız bir şeyleri elde etmek icin..o sayıları atarken tüm egolarınızı ve ruh halinizi bizzat topa yansıtırsınız..topa enerji verirsiniz..sert yumusak bulundugunuz duruma göre..ruh halinize göre..top da size uyum saglar tüm bunlar bulunduguz sekilin mahiyetine ve durumuna göre..
birseyleri degistirmek icin halen bir şansımız vardır..iyi bir gelecek..güzel günlerde yaşadıgımız mutluluk duygusu gibi..
bazen önümüze cıkan kaderden pişmanlık duyabiliyoruz..ama o kader önümüzde bir yaşam boyunca olacaktır..sizinle birlikte izlerini yüreginizde taşıyacaktır..o yüzden fırsatları her zaman degerlendirin..
anı kacırmak yerine onu gelmeden önce tutup yakalamak gerekmiyor mu?:)
herseyden öte tüm bunları sevdiginiz varken yapmanız gerekmez mi?cok severken cok da yara alabiliyorsunuz..o kişinin umrunda degildir tüm bunlar..cünkü bu o kişi için gecersiz ve gereksiz bir duygudur..
onun bunu yasamasına gerek yoktur..hayatındaki akışa ve heyecana bakacaktır kapılacaktır..
kimileri bir inşaa yaparken kimileri o yapılan inşayı cökertmeye calısacaktır..
`` hayatın ritimleri sizi nereye sürüklerse siz oraya gitmeye mahkumsunuzdur..``
bunu degistirmek icin ``evrenin yasalarını degistirmelisiniz``böyle bir seyi yapamayacagınız icin ritimlerin verdigi karara göre yasamınızı sürdürmeniz gerekiyor..bunu kabullenmek bir sıfır öne gecmektir..
ama bir de su var ki..iş işten gecmeden yönünüzü belirleme sansınız vardır ve o sans sadece hayatın hic beklenmiyecek yerlerinde ortaya cıkar..``ritimlere engel olamazsınız ama tüm bu ritimleri istediginiz sekile getirip besteliyebilirsiniz..``
ve ona göre anın duygusunu yaşarsınız..
`` hayatınızda siz bilmeden olacak bir sekilde mutlaka bir ritimler cıkacaktır ortaya..bu ritimleri yakalamak ve güzellestirmek sizin elnizde..`` ritminiz slow bir sarkıysa onu yasarsınız kalbinizin yüreginize carpmakta olan derinliklerinde..``hareketli bir şarkıysanız bunu tüm bedeninizde hissedebilirsiniz..`` hayatımızda degismeyecek ilkelerden biriside tüm bunları bilmektir..:)
neyse cenem uzadıkca uzamıs..bana müsade iyi geceler.. (..)

ADIMMUTLULUK
  • Ekle
45 yaşında / Bayan
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 13719
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 02:05

eeee hadi yazmayalımda sen doyana kadar yaz meydan sana kaldı istedigin gibi

Mnemosyne
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kolombiya
Aktif Toplam Yazı : 100
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 02:11

yazma demis.. niye yaziyorsun?

tövbee yaraaabbiii

Mnemosyne
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kolombiya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 02:19

kusura bakma gossip, ben sadece yazdiklarini okuyordum ve hic yazmayacaktim..

bazi translar yüzünden yazmak zorunda kaldim.

pardon!

canarya007
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 9546
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 12:38

yaz kardeş yaz:)

ADIMMUTLULUK
  • Ekle
45 yaşında / Bayan
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 13719
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 14:25

biz yazdık diyemi kızdı ne yazmayı kesmiş...yaz kardaş yaz artık yazmıyacagız söz...

Mnemosyne
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kolombiya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 15:05

gossip, valla yandin güzel kardesim...

translar basmis burayi!

Allah yardimcin olsun.

Mnemosyne
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Kolombiya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.01.2009 15:05

trans da latince kökenlidir.. anlamini merak edenler bana özelden mesaj atabilirler.

ben onlara uzuuuuuuuuuuuuuunn uzuuuuuun sayarim.. anlamlarini transin.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan