süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   KANGAL ASLANI 2 ye böldü

aydogdu_123 İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (08:46:46)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
aksicocukk
  • Ekle
40 yaşında / Erkek
Beyoğlu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 27
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 00:18

helal sana kangal

aksicocukk
  • Ekle
40 yaşında / Erkek
Beyoğlu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 27
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 00:19

huhahahahahhahahahahh

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 00:43

başlığa bak be zuhaaa helal olsun be zuhaaa :))

vdede
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Manavgat
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 08:48

slm iyi olduda asil bugun bomba patlıyacak akşamı beklıyelım dostlar.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:00

neymiş o bomba abi biz patlamayalımda:))fener patlasa daha iyi olur:)) ama harbi bizde feneri yenersek istanbul takımları baya bir prastij kaybına uğrayacak ...

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:09

dikkat et sende patlama arada kaynarsn takımınla birlkde serseri.:)

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:11

fenerium kardeş biz rahatız siz düşünün biz yenersek puan farkı 5 olacak yenilirsek 1 puan önümüze geçeceniz ama yenildiğiniz taktirde havluyu atarsınız...unutma siz daha samiyene kayseriye bursaya avni akere inönüye gideceniz...yenildiğiniz taktirde 1 takım eksilir yarıştan bana sorarsan yensenizde sizin şampiyonluk şansınız bu maç trafiğinde zor ama yinede belli olmaz hiçbirşey...

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 15:34

biz ne düşüncez kardeş tek düşündügümz bişi var evet kaç fark olcak.

ikincisi ne havlusundn bahsediorsun krdeş bu laf için daha çok erken bukdr erken konuşma kmn nezaman havlu atacagını hep birlkde görecegz.

sezonun ilk yarısında berbat bi başlangıcdn sonra bugün maçı yendiginde 2nci sıraya yükselyrsa burda düşünmesi gerekn bence sizlersnz hiçbir avantj kullanamayan hiç liderligi koruyamayan sizlersnz sadece trabzoın için demiorum. bunu

ve iddaa ediorum FB birkaç hafta sonra liderlige geçtignde herkez burda görcem.

trabzona durduk yere laf atcagmndn degilde bi iddaam vardı sezon başında şimdi olan bi iddaa degil. trabzon ligde tutunamaz biyerde tökezler ve aşşa iner dedim bunun ispatlarıda yavaş yavaş son haftrlrda gördk zaten.

veinmeyede devam etck bu benm görüşüm

yeni bir takım ve ersun yanal sa biraz düşünmek gerekr.

birden havaya girip biz şampiyon olcaz dedinz en büyük hatanz buydu takıma sahip çıkıp önümzdeki seneler için şampiyon olalm yeterki deyip busenede elimzden geleni yapalım demek yerine havaya girdnz işte sizin en büyük hatanz genç bir takıma biraz iyi sonuçlr gelnce hemen üstlerine bu yükü atarsanz olcaklarada katlanmak zorundasnz demektir.

neyse bugün alcamz galibiyetten sonra en az 3 farklı maç olcagını düşünüyorum ve trabzona güle güle aşşagıya diorum :))

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 17:15

o değil de pano açılmadı diye endişe ediyordum.
zira sivas-Gs maçında yaşanan hakem hataları , GS lehine tecelli etmiş olsaydı ! vaveyla... Allah muhafaza ..

maç içinde üstünü işaret ederek, su sıçratma hareketini kırmızı sebebi olarak açıklayan, mikrofona ise küfür varmış diyen; farklı uzuvları farklı yönlerde oynayan bir hakem;
küfür yoktu diye, su sıçrattı diye hakemi karta çağıran; maçın ilk bölümünde Barosun direğe nişanladığı pozisyondaki ofsyatı görebilen (doğru karar) ama sivasın ilk golündeki aynı sayılabilecek ofsaytı nedense göremeyen, bir kırmızı ve ofsyattan bir golü verdirerek vazifesini yerine getirmiş bir yancı , pardon , yan hakem;
13 senedir oynuyorum, hakemelre küfrüm olmadı, bugun de olmadı dye yemin billah eden bir futbolcu;
başkanların yanında Fb beresiyle oturmakta beis görmeyen tuhaf adamların olduğu gudik protokol anlayışı;

bizi bozmaz arkadaşım. canımız sağ. bu kadar tuhaflığı sindirecek kadar geniş mideye sahipseniz o sizin probleminiz.
düğmeye basıldı`cıların, fener-cimbom zirveye taşınıyor`cuların, anadoluyu istemezler zaten abi`cilerin gördüğümüz suskunlukları bizim için sürpriz değildir. kendilerinin kalemi tavırlardır. beklediğimiz tepkisizliktir.
bizim güvendiğimiz tek şey takımımız ve ümidimizin mantıklı sebepleri var.

tribünlerdeki galiz küfürlerin tanıdık gelme sebebi de vardı, başka tribünlerden aşinaydık. o da bu kopyacıların veya yönetilen koronun kendi kimliksizlik ve karaktersizlik problemleri. bu da bizi bağlamıyor. sığıntıcılık prim yaparsa, kırmızı kar yağar bir gün evet, ve maçlar vişne zeminde oynanır.o güne kadar aşağılık platformda olan kendilerine yukardan biz hep el sallayacağız.

dilerim ki salı günü oynanacak kupa maçında, tribün sahayı nasıl baskılar, futbol nasıl oynanır şeklinde iyi bir ders alacaklar. her cumartesinin bir salı`sı var şeklinde bir atasözü kazandırmayı hedefliyoruz lakapları olan yiğido`yu kirletenlere.

ve yine dilerim ki, bu malum takım 34.hafta Ali Sami Yen`e bir umutla, puan hesabıyla gelsin.

herkes giderini aldıysa ben kaçar, akşamki maç için de fair-play çerçevesinde geçmesini dilemekten başka bir görüşüm yok. kimsenin sakatlanmadığı bir maç olmasının dışında yok.

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 17:18

sadece hakem hatasıyla tuş olduysanz yazık gerçekden..

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 17:19

kaç fark olacağınımı düşünüyosun bu laf geçen sene bana tuncun 4 atarız dediği zamanı hatırlattı 2-*0 yenmiştik:))) bende fenerin sağ tarafını etkisiz hale getirip helede ilk dakikalarda gol bulursak kadıköyde kayserinin yaptığını yaparız diyorum...fenerinde bize duran top dışında kolay gol atabileceğini düşünmüyorum..ama yattara karşısında carlosuda merak ediyorum geçen sene adam bir kez taç atmaya gidebilmişti 90 dakkada korkusundan:)))

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 17:21

simplicio ben nedense ümitin hayatımda küfür etmedim sözüne inanmıyorum o yüzden hakem o pozisonda haklı olduğuunu düşünüyorum..ama gole gelince haklısın...zate gs o kadar eksikle o saha koşullarında galip gelmesi ekstra olurdu bence...

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 17:27

Hakemler bu sene "cart-curt" kırmızı kart göstermeyi alışkanlık haline getirdiler , küfür falan var diyorlar ama aslını bilemiyorum.

O stadda , o zeminde Sivas`a karşı değil Galatasaray , Barcelona olsa (abartmıyorum) 11 e 10 direnemezdi.

serserimts
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 18:20

yok şu anda barcelona uzayda bile bizim ligdeki takımları yer:))

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.01.2009 18:28

Negrano : İçimdeki cimbom aşkı bambaşka sevıyoruz seni çok yaşa
gevese : Sabret sabret incitanem bekle beni göreceğiz mutlaka sabret..

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan