Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Konu Dışı
   www.arkadas.com ve seviye!.

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 12:03

Sevgili arkadaşlar ilk benden başlamak kaydıyla şu arkadaş comda bir eleme yapsanız, belli kriterler koysanız mevcut seviyeyi biraz yükseltseniz diyorum..
Gruplara yazılan yazıları, panolara yazılan yazıları okusanız, profilleri inceleseniz bana hak verirsiniz umarım..
Örneğin, bazı üyeleriniz bayan ama profiline erkek resmi koymuş. ya da erkek olmasına rağmen kadın nicki kullanıyor. Bir başka üyeniz "çin,den" bağlandığını yazıyor.
Bazı Profillerde argo kelimeler, panolarda küfürlü ve iğrenç tartışmalardan geçilmiyor.
Örnekleri çok ama çok sıralayabilirim.
Diyeceksiniz ki "bunun ne zararı var?"
ben de diyorum ki, çok zararı var.
Şöyle ki, siteniz bir çok arkadaşlıklara ve mutlu sonla biten birlikteliklere kapı açtığı kadar, son derece olumsuz konulara da vesile olabilir.(belkide olmuştur)
Kötü niyetli , samimiyetsiz bazı insanlara da hizmet etmiş oluyorsunuz. Hal böyle olunca bu siteye ihtiyaç duyan asıl samimi, dürüst ve seviyeli kimselerin güveni zedeleniyor. Bunu ben yakın çevremden biliyorum.
Eğer bana hak verirseniz bu siteye daha fazla ihtimam göstermenizi rica ediyorum. Ya da kriterleri daha farklı olan başka bir site kurabilirsiniz. Üyeleri, tavsiye ya da referansla kabul edebilirsiniz..
Ne bileyim siz daha iyi bilirsinz.
Ben gözlemlerimi aktardım sadece.

Arkadas.Com
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Beşiktaş
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 84
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 12:43

Öncelikle gördüğünüz hakaret küfür içeren yazıları "şikayet et" butonuna basarak şikayet ederseniz seviniriz. Bu şekilde sistemi kontrol etmemize yardımcı olan yüzlerce üyemiz gibi bu yazıların en kısa zamanda kalkmasını sağlamış olursunuz.

Seviye konusuna gelince diğer internet sitelerini incelediniz mi bilmiyorum fakat Arkadas.Com Türkiye çapında en seviyeli sitelerden birisidir. Günde 40 binden fazla insanın geldiği bir internet ortamında tabi ki zaman zaman art niyetli , kötülük amaçlı gelenlerde olacaktır. Fakat bunlar sizlerin şikayetleri, adminlerin kontrolleri ve sistem içerisinde otomatik olarak çalışan yazılımlar sayesinde Arkadas.Com`da barındırılmamakta ve sistemden uzaklaştırılmaktadırlar.

Üyelerimize sen gerçek resmini koyacaksın , aman sevdiğin artistin resmini koyma vs şeklinde bir zorlama yapmamız mümkün değil. Gerçeklikleri kontrol etmemizde mümkün değil. Fakat kendi resmini koyan , dürüst şekilde profillerini doldurmuş üyelerimizin kendilerini daha iyi ifade ettikleri ve bu sayede güzel arkadaşlıklar yada birliktelikler kurduklarında bir gerçektir. Ayrıca çok güzel bayan ve erkek resimlerinin olduğu , iyi doldurulmuş profillerin olduğu bazı başka internet sitelerinde aslında bu profillerin şirket çalışanları tarafından yaratıldığı ve arkasında gerçek kişilerin olmadığıda bilinen bir gerçektir. Arkadas.Com`da tüm profilleri arkasında gerçek kişilerin olduğu üyeler yaratır.

Bizim gördüğümüz ; üyelerimiz kendilerine uygun olabilecek arkadaslıkları karşı taraftaki üyenin yazışmalarından, profilinde yaptığı tanıtımından, forumlardaki ve gruplardaki tavırlarından ayırt ederek kurmaktadırlar.

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 13:16

AÇIKLAMANIZ VE BİLİNÇLENDİRMENİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. KOLAY GELSİN

_AreTe_
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Bermuda
Aktif Toplam Yazı : 533
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 16:07

ressamdost, benim profilimde de bir erkek resmi var.
bu benim erkek oldugum anlamina gelmiyor, bu kisiye hayran oldugum anlamina geliyor.

sevdigim bir ünlünün resmini profilime ekleyerek, bu sitenin kalitesini düsürdügümü de sanmiyorum.
sizin yazinizi okudum da, aklima sanal soykirim terimini getirdiniz.
referansli üyeler secin, digerlerini bosverin filan...

ayip etmissiniz!

kusura bakmayin, herkes sizin gibi iyi resim cizemez belki, ve herkes sizin gibi para da ödeyemez bu siteye.
ama bu digerlerinin sizden daha kalitesiz oldugu anlamina gelmiyor.

her seye ragmen arkadas.com benim tanidigim en kaliteli sitedir.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 21:16

Her ne kadar bu sitede onlarca kez yasak yesemde , her ne kadar dönem dönem site yöneticileri ile "birtakım" problemler yaşasakta itiraf etmeliyim ki arkadas.com en seviyeli "forum sitelerinden" birisidir. Bu vesileyle bunu da söylemiş olayım ki içimde kalmasın.

Not : Bu açıklama , "yasaklanmalarımdaki" hataları "topyekün" üzerime aldıgım anlamında bir açıklama değildir.

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 21:32

şimdi olmuyor bu KRALDAN ÇOK KRALCILIKLAR.. Ben bu sitenin seviyesini sorgulamadım,, bir kısım üyelerin böyle değerli sitelere dadanmasını ve bunların (olabilirse) engellenmesini, Dahası, SİTENİN TEKNİK, DİZAYN ve , SANAT anlamında seviyesinin yükseltilmesini değil, sadece bir kısım üyelerin seviyesini sorguladım.. www.arkadas.com gerekli duyarlılığı göstererek tatminkar cevabı verdi zaten.. Size ne oluyor ey kullar. Siz ne anladınız da ne cevap yazıyorsunuz. Hem size ne oluyor..Siz site çalışanımısınız.. Ey art Ben buraya süpere üyeyim evet.. ayda 4 tl. süper üyeli ücreti ödüyorum. yani bu ayda bir paket en basidinden sigara parası.. NE fakirilkle, ne de zenginlikle alakalı.. Ama dalkavuklukla alakalı sanırım..Her neyse be..

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 21:37

Benim mesajımın sizinle bir alakası yok. Admin arkadaşın "seviye" hususundaki açıklamlarına binayen yazdım. Ancak bunu belirtmem gerekliydi sanırım. Keşke mesajın altına ikinci bir not düşseydim.

Kusura bakmayınız.

_AreTe_
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Bermuda
Aktif Toplam Yazı : 533
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:18

bize ne oldugunu ben size söyleyeyim ressamdost;

bu konuyu arkadas.com da degil konu disinda acmissiniz. yani bizim de fikirlerimizi yazabilecegimiz bir bölümde yazmissiniz.

yazdiklarinizi ayipladim ve size cevap verdim.
ayrica "eyy kullar" sifatina siz de dahilsiniz.

art da latince kökenli bir kelimedir, sanat anlami tasir :)

iyi geceler

e5faresi
  • Ekle
82 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kiribati
Aktif Toplam Yazı : 5091
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 23:27

arkaşaların yazdıklarına kraldan çok kralcılık görmedim ama yazında her şeyi anlatmışssın ressamdost

:))

ayda 4 tl. süper üyeli ücreti ödüyorum. yani bu ayda bir paket en basidinden sigara parası.. NE fakirilkle, ne de zenginlikle alakalı.. Ama dalkavuklukla alakalı sanırım..

e5faresi
  • Ekle
82 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kiribati
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 23:29

Allahtan ayda 4 ytl ödedin

10 ytl yada 20 ytl ( rakam dahada artabilir ) ödedigini düşünemiyorum

:))

malistam
  • Ekle
80 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 308
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 23:32

çok duygulandım

e5faresi
  • Ekle
82 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kiribati
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 23:34

tüh hala yetalede kalmışım

Allah beni kahretmesin :)

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 00:56

referans verecek tek kişi ben olursam eğer... güzel bi fikir yaa...sn adminlere duyurulur efenim..:))

malistam
  • Ekle
80 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 308
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 01:28

gül sen admin olsana

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 01:34

:)))

ne gerek var......bu fikir tutarsa üye olmak için benden referans almak gerecek..:)))

dolayısıyla adminler üstü bir konumda olmak varken ne diye adminlikle uğraşayım ki....:))))

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan