süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Diğer Sporlar
   Fb Spor Kulubü Sallıyor Avrupayı ..

aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:13:22)
Seyyah Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:25:58)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 22:32

Fenerbahçe Bayan valeybol takımımız..

Bayanlar CEV Kupası`nda mücadele eden Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımz, Rusya takımlarından Spartak OMSK karşısında üstün bir oyun ortaya koyarak maçı 3-0 kazandı ve tarihinde bir ilki gerçekleştirerek adını final four`a yazdırdı.
Asbaşkanlarımızdan Tahir Perek, Yüzme Şubesi Kaptanımız Emin Gökalp Baş ve Acıbadem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar`ın da izlediği karşılaşmaya stresli başlayan voleybolcularımız, ilk sette rakibe 23 sayı vermesine rağmen, seti 25-23 aldı. İlk seti alan Fenerbahçe stresini atarak daha rahat bir oyun ortaya koymaya başladı. İyi servislerle 7-0`lık bir seri yakalayan takımız, daha sonra rakibine 6 sayı birden verse de ilk teknik moladan sonra farkı tekrar açtı ve 2. seti de 25-13 kazandı. Üçüncü sette de rakibine sayı şansı bırakmayan Fenerbahçe Acıbademli bayanlarımız, hem hücumda hem de file üstünde rakibine büyük üstünlük kurdu ve seti 25-6, maçı da 3-0 kazandı. Rusya`daki ilk maçı 3-1 kaybeden takımımız, bu sonuçla rakibini eleyerek, tarihinde ilk kez Bayanlar CEV Kupası`nda Final Four`a kaldı. Maç sonrası Tahir Perek, Mehmet Ali Aydınlar ve Emin Gökalp Baş, oyuncularımız ile teknik ekibimizi tek tek kutladı...

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 22:38

Fenerbahce Erkek valeybol takımımızda avrupanın ılk 16 kulubu arasına adını yazdırdı..

Hem erkek Hem bayan valeybol takımlarımızın avrupada gostermıs oldugu bu müstesna basarısını kutluor ve devamını beklıyoruz..

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 22:40

Şekılle Yazıyla ArgümanLa değil .. Her Dalda BaşarıyLa.. Rakiplere çirgin umarsızca hakaretlerle değil Her yolda Örnekle yürümeye devam edyoruz..

Biz Fenerbahçeyiz,Fenerbahçeliyiz; rakıp ısmını kucuk yazarak buyukluk gostermeyız , rakıbe sen rakıp degılsın senı rakıp gormuyoruz demeyız herzaman saygı gosterırız !

Altıpas içinde yolladım şutu nasıl olsa gireceği kaleyi gideceği fileyi bilir..

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 71
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 23:28

biz Fenerbahçeli olmanın gururunu her zaman duyacağız ve bunun içinde mutluyuz.yüce Allaha iyi ki biz bu takıma sevdalı olmuşuz diyoruz ve NE MUTLU FENERBAHÇELİYİM DİYENE DİYORUZ.

amatör şubelerde ki büyük başarılarımız artık avrupa arenasına da taşınmaya başladı ve bunun da içinde emeği geçen herkesi tebrik ederiz.futbol kulübü değil spor kulübüyüz biz 100.yılında yanılmıyorsam 8 dalda birden şampiyonluk yaşama gibi inanılmaz bir rekor denilebilecek bir başarıya sahip olan kulübümüz amatör şubelerde de ülkemizde sazı çoktan eline almıştır.

içlerinde büyütttükleri Fenerbahçe nefretini kafalarına estiği her an belli etmekten hiçbir sakınca bile duymayan insan müsveddelerinin zavallı çamur atma girişimleri ve nefretlerini kusma davranışlarından ibaret saygısızlık ve basitlik kokan yorumcuklarına ise zerre kadar önem vermedik ve vermeyeceğiz ve böyle zavallı çamur atma girişimlerinin üzerine BİR GÜZEL SİFONLARI ÇEKİP ONLARIN SAYGISIZCA VE DOSTLUKTAN ÇIKMIŞ YORUMLARINI KANALİZASYONA DEFETMEYE DEVAM EDECEĞİZ.şahsen ben böyle yapıyorum ve yapmayada evelallah devam edeceğim.sivrisinek yada arı vızıltısından daha fazla bir değere sahip değil bu art niyetli tahrikçi çamur atmalar ve böyle sıfır değere sahip zavallı yorumların karşılığı da bir güzel üzerlerine sifonu çekmektir.gayet basit ve netdir yani.

VİVA FENERBAHÇE !

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan