süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   5 YAŞINDAKİ BERİVAN` A TECAVÜZ EDİP, BOĞARAK ÖLDÜRDÜLER..

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 12:08

HABER BUGÜN (21.01.2009) DAHA YENİ DÜŞTÜ GAZETELERE. AYNEN ŞÖYLE: "
Adana`da yanan samanların intikamı için akrabalarının 5 yaşındaki kızı Berivan K.`yi 2 kuzenine tecavüz ettirip, naylon iple boğarak öldürdükten sonra cesedini atık su kanalına attığı iddia edilen 2 kadın ile 2 tecavüz zanlısı çocuk hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı." BUYRUN YORUM YAPIN BU HABERE

_AreTe_
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Bermuda
Aktif Toplam Yazı : 533
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.01.2009 12:10

hasta onlar.

alltas
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 33
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 21:54

INSAN HAKLARI DIYE KENDINI YIRTANLAR BU TECAVUZCUYE NE DIYECEK COK MERAK EDIYORUM. ELIMDE OLSA BU TUR INSANLARI KAZIGA OTURTURUM.

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:02

Evet ben de merak ediyorum insan hakları diye yırtınanların ne diyeceğini.. Kadınları , seks objesi olarak gören- çocuklarla (hatta bebeklerle) ilişkiye girmeyi legalleştiren , bunların "normal" oldugunu telkin eden , tüm kişi -kurum-kuruluş-örgüt vb lerin topyekün yokedilemsi gerekmektedir.

Suudi evlilik yöneticisi Dr. Ahmad Al-Mub`i`nin insanın kanını donduran fetvaları şöyle:

"Evlilik iki şeyden ibarettir: İlki aralarında kontrat olması. Bu evliliğin ilk şartıdır. İkincisi ise karınızla seks yapmanızdır. Evliliğe girmek için minimum bir yaş yoktur. Bir yaşındaki bir kızla bile evliliğe girebilirsin. 7-8-9 yaşındaki kızlardan bahsemetmeye bile gerek yok. Bu bir rıza anlaşmasıdır. Veli genelde baba olmalıdır. Çünkü baba kararı zorunludur. Böylelikle kız, kadın olmuş olur.

Ama kız seks için hazır mıdır, ilk seferinde ilişkiye girmenin doğru yaşı nedir?
Bu çevre ve geleneklere bağlı olmak üzere değişir.

Yemen`deki kızlar 9-10-11 yada 13 yaşında evlenirken diğer ülkelerde 16 olabilmektedir. Bazı ülkerde kızların 18 yaşına gelmeden ilişkiye girmeleri kanunla yasaklanmıştır.

Hz. Muhammed izlediğimiz bir modeldir. Hz. Ayşe`yi 6 yaşında kadını olarak aldı. Fakat 9 yaşında iken onunla ilişkiye girdi. Hz. Muhammed`i modelimiz olarak görüyoruz." "

KEKO01
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Şile
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1170
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:05

bu konulara benim aklım ermez..siz onu cumhurbaşkanı olan aptullah gülün enyakın dostu üzmeze sorun bu konularda tercümeli çünkü..

alltas
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 33
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:11

BU HAZRETI MUHAEMETE ALEVILERIN ATTIGI IFTIRADIR VE OYLE BIRSEY YOKTUR...KULAKTAN DOLMA KONUSMAYIN LUTFEN...EVET BU SAPIGA GEREKEN CEZAYI VERELIM GEBERSIN. PEKI GUNEYDOGUDA 12-13 YASINDA KIZ COCUGUNU BASLIK PARASIYLA BIR HAYVAN GIBI FAHISE GIBI SATAN BABAYA NE CEZA VERELIM SOYLERMISINIZ...BUDA SIZE AILE BOYU SAPIKLIK ISTE .BAK BEN 15 YASINDA KIZA ASILIRIM DEDIGIM ZAMAN (MECAZI) NASIL TEPKI CEKTIM YA. PEKI 13 YASINDA KIZINI SATAN ADAMA NIYE TEPKI GOSTERMEDINIZ O ZAMAN.CUNKU O YASALDI NIKAH ADI ALTINDA BIR EYLEMDI ODA IMAM NIKAHI RESMI BILE DEGIL.

KEKO01
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Şile
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1170
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:16

sayın atlas kardeşim peygamber efendimiz hz ayşe ebubekir efendimizin kızı olur ve kac yaşında peygamber efendimize verilmiş ve kac yaşında gerdege girmiştir lütfen bu yalanı siz acıklayınız..siz iyi biliyorsunuz ya hani ondan şetdirdim..

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 22:17

Ben oraya görüşümü yazdım. Münferit hadislerle tek tek uğraşmanın çözüm olmadıgını belirttim. Zaten tersini düşünüyor olsaydım ilk önce senle uğrasırdım.

Hz. Muhammed`e iftira atan da Suudi evlilik yöneticisidir.

Sahi siz bu Suudilere neden suikast düzenlemiyorsunuz ? Ve ya neden bunları yakmıyorsun ? Otelde falan ? Bakın Hz Muhammed`e iftira atıyorlar.

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 13:14

Böyleleri için taksim`de atatürk anıtı önünde ya bi darağacı kuracaksın yada güzel bir kazık hazırlayacaksın...

İbreti alem için seç beğen al diyeceksin...

VICECITY
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Fatih
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 124
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 15:25

alevi çocukları peygamber efendimize iftira atıyor atmasına...biz bunu biliyoruzda...hz Ali ..hz Fatıma ile evlendiğinde ..hz Fatımanın yaşı kaçtı...bir tanesi lafını etmiyor....ve hz Aişe peygamber efendimizle evlenirken kaç yaşındaydı girin googla kanıtlarıyla açıklaması var..

yav siz bu suudi evlilik yöneticisinin her dediğine inanıyormusunuzki peygamberle ilgili dediklerini doğru kabul ediyorsunuz....bu suudi yarın öbürgün alevilik sapık bir mezheptir dese eyvallahmı çekeceksiniz....
bu arada önce bir karar ver negrita alevimisin..ateistmisin...satanistmisin...bir bilelim ona göre muhatap alalım seni..

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 16:01

Satanistim...

Suudi kralına itibar ettiğimiz yok..

Diyorum ki ; Peygambere iğrenç iftiralar atan bu Suudileri neden protesto etmiyorsunuz ?

Danimarkada ne idüğü belirsiz bir adam iftira atınca ortalıgı yaygara veren müslümanlar , niçin Suudilere karsı aynı tepkiyi göstermiyorlar ?

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 16:12

Küçük yaşta kızlarla evlenmeyi, tecavüze uğrayan kızları `namus elden gitmesin` mantığıyla tecavüzcüsüyle evlendirmeyi, `din`, `töre`, `gelenek` adına meşru görenlerin ve göstermeye çalışanların, bu olay hakkındaki görüşleri samimiyetsizdir.

Hiçbir insan doğuştan `kötü yaratılışlı` değildir, Türkiye toplumunda sapıklık, tecavüz, taciz gibi vakalarda neden patlama yaşanmaktadır, yaşanmıştır?

VICECITY
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Fatih
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 16:18

hah bilelimde ona göre....

arkadaşım suudi arabistanda neler oluyor sizin sayenizde anında öğreniyoruz(ama doğru ama gerçek)
suudi arabistanın sesi gibi çalışıyorsunuz...
neden suudileri protesto etmiyorum....daha önce yazdım ne zaman ülkemde 13 yaşındaki kızlar flört adı altında elden ele gezmez ..ne zaman kandırılan kızlarımız gizlice görüntülenip şantaj yapılmaz...vs vs..ne zaman bu forumun içeriği olan haberdeki gibi zanlılar idam edilir işte bende o zaman başka ülkelerde ne oluyor bitiyor bi bakarım...yav suudi arabistan sizi bu derece ilgilendirirken oradaki kızlar için siz güya üzülürken neden ülkemizde liselerde kucaktan kucağa gezen kızlar için üzülmüyorsunuz...ar haya namus kalmadı...
ben kendi ülkemi bırakacam bakacam başka ülkelerde ne oluyor deli derler adama..önce herkes kendi bahçesini temizlemeli....banane başkasının bahçesinden....

şu arabistan saplantısından kurtul forumla yazdığın konunun ne alakası var....

VICECITY
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Fatih
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 16:23

jakop o bahsettiğini doğu kültürünün yansımalarını anlatırken `din` kelimesini araya katmayı ihmal etmemişsin...
lütfen saçmalamayı kes....bahsettiğin `din` İslam ise şayet....ne berdel...ne beşik kertiği...ne başlık parası İslam da yok.....!!!...bunu o kafanın içine sok....!!!

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.01.2009 17:28

Vicetiy , madem öyle o zaman Gazze de ölen çocuklardan bize ne ? Sanki bizim ülkemizde çocuklar ve hatta halk pek mutlu pek refah içinde mi ki elin Gazzelilerini protesto ediyoruz ? Sanki bizim halkımız tok mu ki Gazzeye yardım topluyoruz ?

Böyle sakat bir mantık olabilir mi ? Olamaz. O yüzden senin cevabın cevap değil.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan