süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   ADD:ERGENEKON VE TUNCAY GÜNEY HAINDA BİLDİRİSİ

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
isyankar_____34
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 163
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 14:53

Dış Güçlerin Oyuncağı Karanlık Bir Kişi,

Ülkemizin Geleceği ve Milletimizin ve Ordumuzun şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Haber kanallarının yayınlarında ve bugünkü yazılı basında, ülkemizin bütün sorunlarının bir yana bırakıldığını ve bir haberin yer aldığını gördük:

Kime hizmet ettiği ve kimin müridi olduğu artık çok iyi bilinen, hiçbir inandırıcılığı olmayan bir kanun kaçağı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli komutanları ile aydınlarımıza hukuk insanlarımıza saldırarak iftiralarda bulunmaktadır.

Üstelik bu eylemini Türk Milletinin vergileri ile yaşayan adının başında Türkiye bulunan televizyon kanalını kullanarak da yapmaktadır.

Bu yayınları dikkatle izleyen herkes, anlatımların akıl sağlığı ile ilişkisini ve iftiranın büyüklüğünü kavramıştır.

Bu kanun kaçağının iftiraları sonucu Genel Başkanımız Emekli Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Sayın Şener Eruygur ölümden dönmüş ve yaşamının geri kalan bölümünü nasıl geçireceği belirsizdir.Yine eski 1. Ordu Komutanımız Emekli Orgeneral Sayın Hurşit Tolon cezaevinde henüz bilinmeyen bir hastalıkla boğuşmaktadır.Aylardır iddianamesinin yazılmasını beklemektedir.

Dünyanın en saldırgan gücünün kontrolündeki bu kanun kaçağı, deli saçması ifadeleri ile ülkemizde son 15 yıldır görev yapmış Genelkurmay Başkanlarımız ile pek çok komutanımızı karalamış, aydınlarımızın acılar çekmesine yol açmış, bir kısmı cezaevinde çile doldururken Yargıtay Onursal Başsavcısı Sn Sabih Kanadoğlu başta olmak üzere MGK Eski Genel Sekreteri Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, Ordu Komutanı Emekli Orgeneral Kemal Yavuz YÖK Eski Başkanı Prof Dr Sayın Kemal Gürüz aşağılanarak adi suçlulara bile yapılmayacak uygulamalarla teşhir edilmiştir.

Kamuoyunda bilinen adıyla "Ergenekon" soruşturmasının nasıl yürütüldüğü ve bu süreçte bilerek veya bilmeyerek çok vahim hukuki hataların yapıldığı artık ortaya çıkmıştır.

Ülkemiz eğer bir hukuk devleti ise, kime hizmet ettiği artık bilinen ve istendiği an televizyonlarda konuşan, zaman zaman ülkemize girip çıktığı anlaşılan bu kanun kaçağı bir an önce Türkiye`ye getirilerek cezaevine konmalıdır. Bu karanlık şahsın Türkiye’nin Cumhuriyet savcılarınca alınacak ifadesinden sonra, şu anda acı çeken aydınlarımızın, şerefli generallerimizin acıları sona erdirilmelidir.

Bu denli önemli, gündemi belirleyen ve siyasi unsurları ağırlıklı olan sürecin delil niteliği bile olamayacak bir kanun kaçağının söylemlerine dayandırılması milletimiz açısından vahimdir.

Tuncay Güney’in söyleşilerine yer veren TRT ve diğer yazılı ve görsel basın en az onun kadar suç işlemektedir. Bu konuda başta RTÜK olmak üzere ilgili Cumhuriyet Savcılıklarının işlem yapmasını Atatürkçü Düşünce adına talep ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Atatürkçü Düşünce Derneği

Genel Yönetim Kurulu

denizdim
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 152
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 14:59

Film gibi;Kurtlar vadisinin senaryosuna cok benziyor,anlattiklari.
Herkezi taniyor,benim yasimda ,girmedigi yer kalmamis.
Suanki durumu bile saibeli sahte haham. ilginc...

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 15:23

Bir ADD üyesi olarak ADD ne sürekli çağrıda bulundum ADD,Kuvayi milliye derneği,vs.ülkemizdeki tüm milliyetci ve ulusalcı üyeler 20 milyon kişiyi bulmaktadır.Şikayetleri hukuki olarak toplu bir şekilde yapalım hakkımızı toplu olarak mahkeme kapılarında arayalım dedim.Somut delilleri,belgeleri,mağdurları,şahitleri,ispatları C.Savcısına ve mahkemeye sunalım dedim.20 milyon kişinin davasına en az 30 avukatımız bakar.Mitingmi yapacaksın bu mahkemenin adliye kapısında yapalım,canlı tv. medyamı gelsin adliye önüne.

Fakat işi yönlendirenler ve organize edenler sadece kitap,dergi,gazete satmak için bu sıkıntıyı bir rant aracı olarak kullanıp,şu siyasi parti bu siyasi parti ye oy verin eeeee iktidara gelince her şey düzelecek propakandaları yapmaktadırlar.Yahu arkadaşım biz icraat istiyoruz,laf ebeliği değil,kahrolsun lafları ile bu iş düzelmez ! Bin laf söyleyeceğine bir yumruk vuracaksın ve insanların enerjisini boş boş kullanmayacaksın.
Bunlarda artık çok sıkıntı vermektedir artık edebiyat lafları duymak istemiyoruz,yapılan yapılmalıdır.

Şikayetler Anayasal olmalıdır,Anayasal mağduriyetler hukuken dile getirilmelidir.Anayasal kişisel mağduriyetlerin başını Sosyal Güvenlik ihlali çekmektedir.Sosyal Güvenlik her insanın önce sağlam bir şekilde ayakta durmasını sağlar.Ayakta duramayan hiç bir insan hiç bir şeyi savunamaz.Sen karnını doyurmak için mücadele verirken onlar seni bu şekilde oyalayıp devleti soyar ve satarlar.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 19.01.2009 02:50

Hukuk yolundan şaşılmamalı ve yüce Türk adaletimize güvenilmelidir.Her kurumun içinde doğru insanda var yanlış insanda kurum yanlış ve hata yapmaz kurumda çalışan yapar.hukukta 1 mahkeme,1 savcı yoktur silsile yolu ile onlarcası vardır,haklıysan olumsuz verilen her karara itiraz edersin,her şey 1 mahkeme ile bitmiyor,ilk mahkemeler bezdirici ve yavaş işler ama öbürleri 15 gün içinde sonuçlanır yinede olumsuzluk varsa son kez bakanlığa bildirir ve AİHM ye başvurursun.Türk hukuku 5 milyon dava dosyası ve adli katip eksikliğinden geç işler fakat adalet tecelli eder ve sonuçlanır.Tüm zarar ve ziyanlarda karşılanır eline ziraat bankası çeki verirler ve parayı bakanlık öder.Sorumlu kişileride bakanlık görevden uzaklaştırıp ceza keser.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan