Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Israil Ateskes ilan etti.

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
denizdim
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 152
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 00:41

İsrail Başbakanı Ehud Olmert, İsrail`in Gazze`de ateşkes ilan ettiğini açıkladı. Ateşkes bu gece saat 02.00`da başlayacak.

İsrail Başbakanı Ehud Olmert, bu gece yarısı Gazze`de ateşi keseceklerini açıkladı.

Ehud Olmert, güvenlik kabinesi toplantısından sonra yaptığı açıklamada, bu gece yarısından itibaren tekyanlı olarak ateşkes kararı aldıklarını bildirdi.

Olmert, “bütün hedeflere ulaştıklarını” söyledi.

A.A

don_juandemarco
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1779
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 00:57

bakalım hamas hedefine nezaman ulaşmış olacak ? 1500 ölü çoğu çocuk ve kadın ....

en temizi 1500 israil ailesi birer bireyini kendi rızasıyla öldürsün ... böylece her iki millet de birbirlerinin acılarını daha ii anlayacaktır... ve inanın o zaman gerçek barış sağlanacaktır ... en kolay masrafsız ve temiz çözüm bu olur ....

birileride çıkıp bu zulümü başbakan erdoğan ın yürüttüğü mekik diplomasisi bitirdi durdurdu derse ağız burun dalarım ...

gazze mlli görüşçüler dışında (saadet partisi ) sdece iç siyaset oy deposu yapılmıştır .... tayyipte bundan yani saadetin patlama yapmasını önlemek için sahte kahramanlığa soyunmuştur ... ve bu işte üzerine kalacak günahı kendi metodları ile çıkarmıştır ... ben denedim olmadı ... pehhh.. bırak bop eşbaşkılığınıda samimiyetimiz artsın ....

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 01:00

ben ayın 15 inde biter diyordum çünkü 20 sinde Obama gelecek 5 gün barış politikası yapılacak ve herşey unutturulur diye düşünüyordum.Bunu israil ve abd sürekli yapıyor sonra hah hah hah yahu biz dostuz gelin sizi sömürmeye devam edelim derler.Bunu onlar safari sezonu gibi sürekli yapacaklar.

denizdim
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Avusturya
Aktif Toplam Yazı : 152
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 01:05

Hamas yetkilisi Usame Ebu Hamdan, İsrail`in Gazze Şeridi`nde tek taraflı ateşkes ilan etmesi halinde bile ``direniş ve çatışmanın`` süreceğini söyledi.

Hamdan, Mısır`ın başkenti Kahire`den AFP`ye yaptığı açıklamada, ``İsrail ordusunun tek taraflı ateşkes ilan etmesi Gazze Şeridi`nden çekilmesini öngörmüyor ve Gazze`de kalmaya devam ettiği sürece de direniş ve çatışmayla karşı karşıya kalacak`` dedi.

Hamaslı yetkili, böyle bir ateşkesin Mısır planını bozmak için bir girişim olduğunu ileri sürdü.

İsrail hükümetinden bir yetkili, dünkü açıklamasında, İsrail güvenlik kabinesinin bu akşam tek taraflı ateşkesi onaylayabileceğini söylemiş, tek taraflı ateşkesin yürürlüğe girmesinden sonra da İsrail güçlerinin Gazze`de kalacağını belirtmişti. Yetkili, bu varlığın ne kadar süreceğini ise açıklamamıştı.

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.01.2009 01:19

Hamas bazı şeylerde çok acele edip sabretmiyor.Bazı şeyleri filistin in önce bir sineye çekip barış yapmalıdır ve barış içinde filistini güçlendirmelidir.Filistin güçsüz kaldığı sürece bu filistinin başına sürekli gelir.

Savaşacaksan düşmanla denk durumda olman gerekir.Düşmanın tankı,topu,uçağı,helikopteri vs. teknolojisi var.Filistinin bu güce karşı direnebilmesi için yeraltı sığınak ve savunma inşasına başlamalıdır.Hiç değilse bir israil saldırısı tekrar olursa sivil insanlar yeraltı sığınaklarına sığınır.1 atom bombası dahi patlasa filistinli siviller bu sığınaklarda güvende olurlar.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan