süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Etö`nün başbakana suikast planı

GOZLERINIYORMA İçinden ne geliyorsa yaz! Forum başlığına yazı ekledi - (09:33:20)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:20:04)
Seyyah NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (19:30:53)
medoo27 *****&&&&&&&&&&&&ESKİ VE YENİ DOSTLAR&&&&&&&&&&&&**** Forum başlığına yazı ekledi - (23:12:34)
medoo27 *****&&&&&&&&&&&&ESKİ VE YENİ DOSTLAR&&&&&&&&&&&&**** Forum başlığına yazı ekledi - (23:14:29)
_SEFA61_ *****&&&&&&&&&&&&ESKİ VE YENİ DOSTLAR&&&&&&&&&&&&**** Forum başlığına yazı ekledi - (23:24:36)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
EXPEDITION
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Çatalca
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 214
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:13

Ergenekon terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yarbay Mustafa Dönmez`in ajandasından Başbakan Tayyip Erdoğan`a suikast planı çıktı. Ergenekon`un firari sanığıyken Ankara Merkez Komutanlığı`na teslim olan Yarbay Dönmez`in Sakarya`daki evinde bulunan ajandada yeni bir kroki ve haritalara ulaşıldı.

Çok sayıda silah ve bombanın bulunduğu yazlıkta ele geçirilen ajandanın kapağındaki özel bölmeye gizlenmiş halde bulunan krokide, Başbakan`ın Ankara Keçiören`deki evinin detaylı adresinin yer aldığı görüldü. Uydu fotoğraflarından yararlanılarak oluşturulan krokinin Başbakan`a suikast planı olduğu iddia edildi. Edinilen bilgilere göre ajandanın özel bölümünde gizlenmiş belgelerde Başbakan`a suikast planı detaylı bir şekilde yer alıyor. Öyle ki saldırıyı gerçekleştirecek suikastçıların olay yerine nasıl gelecekleri, hangi noktada bulunacakları ve Başbakan`la aradaki mesafeye kadar her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış durumda. Suikast düzenlendikten sonra saldırıyı gerçekleştireceklerin nasıl bir kaçış yolu izleyecekleri de yine krokide yer alıyor. Erdoğan`a suikastın, Subayevleri`nde Başbakan`ın konutunun 200 metre yakınında bulunan bir parktan lav silahıyla yapılması planlanmış.

Yarbay Dönmez`in evinde bulunan suikast planıyla 2006 yılında Ankara`da ortaya çıkan Atabeyler çetesinin planının aynı olduğu iddia edildi. Ergenekon soruşturmasının firari sanığıyken Ankara`da askerlere teslim olan Yarbay Dönmez`in önceki akşam İstanbul Merkez Komutanlığı`na sevk edildiği bildirildi. Dönmez`in hafta başında Ergenekon soruşturması kapsamında İstanbul Adliyesi`ne götürülerek ifadesinin alınacağı öğrenildi. Yarbayın evinde ele geçirilen krokilerden yola çıkan polis, Ankara Yenikent`te yaptığı kazıda ise 36 el bombası, 9 sis bombası, 10 aydınlatma fişeği, 800`den fazla G-3 piyade tüfeği mermisi bulmuştu.

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 103
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:18

ne tembel milletiz ya suikasti bile kopyalamis adam..

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
Aktif Toplam Yazı : 365
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:39

Cesur hırsızlar partisi başkanı sayın mı sayın Baykal`a sormak sormak lazım bu aralar önüne gelene avukatlık yapıyor kendileri, belki başbakan olmayı başaramadığı için avukatlıkta karar kılan pek sayın Baykal Yarbay Mustafa Dönmez`in de avukatı olmak ister;)

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:45

Baykal, Donmez anlamamam, tek gercek varki fetosun kuculari kudurmus gibi ortaliga saldiriyor..fetos sozunu geciremedigi eski isbirlikcilerini temizliyor, tabi sozum adi bu olaya karistirilmis namuslu insanlara degil..

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:50

Aaa bir bayan bu şekilde konuşursa biz erkekler ne yapacağız? Cık cık cık böyle olmaz...

Evet birileri kuduruyor onlar kudurdukça bu iş deşiliyor deşildikçe pisliklerin bağlantı noktaları kesiliyor kesildikçe baykal ve avanasi arsızlaşıyor...

Bakalım nereye varacak bu işin sonu...

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 12:56

Ne varmis yazimda, gayet kibar bir sekilde kucu dedim it demedim..

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:00

Çok kibar olma kırılırsın hanfendi yada her neysen;)

Şahsen ben kırılmana vesile olmak istemem o yüzden seni de kuduranların içine dahil etmedim ama senin bu yönde bir çaban olursa, kendini o kategoriye koymak istersen de karşı gelmem;)

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:02

vay fetosun kuculari dokulmeye basladi demek:))

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:10

Fetullah Gülen de bunlara can simidi olmuş şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemez oldular;)

Yıllarca askeri darbeleri, çeteleşmeleri şirin göstermeye çalışan itler yer yerden başlayan temizlik harekatının ardından sağa sola havlamaya başladılar;)

Ama ne fayda...

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:14

Hee fetosta gercekten bir simit tipi var..allah icin..hakkini yememek lazim.. abd de simit iyi is yapiyordur..

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:17

Valla ben baykal gibi avukat değilim ama sana aksini ispatlayabilir diye düşünüyorum istersen kendisiyle bu konuyu açıklığa kavuşturmak için bir connection kurabilirsin;)

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:28

Tahta sen harbiden tahtasin, fetosa simidi sen dedin bende evet haklisin dedim.. terbiyesiz olmanizi yadirgamiyorum..
simit benzetmesini sen yaptin bende allahin fetoscusu yalanmi soyleyecek diye tecrubene saygi gosterdim..

tahtaradyo
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Falkland Adaları
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:36

Yavrucuum ben fetoşa simit demedim sizin can simidiniz oldu dedim yani zor durumlarda sığınılan bahane de diyebiliriz buna daha benim ne yazdığımı bilmiyorsun bir de kalkmış ahkam kesiyorsun...

Senin orada simit kelimesini ne maksatla kullandığını herkes az çok tahmin eder. Üzerini başkalarına terbiyesiz diyerek örtmeye çalıştığınız terbiyesizliğiniz ortada ben susuyorum, bayan...

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:44

TÜM B OLAYLAR BZİM ASKERİN ASKERLİĞİ BIRAKIP NE İŞLERLE UĞRAŞTIĞINI GÖSTERİYOR. DEMEKKİ ÜÇ BEŞ ÇAPULCU KARŞISINDA EVLATLARIMIZ BOŞUNA ÖLMEMİŞLER 5 ER 10 ONAR. MİLLETİMİZE YAPILAN BU İHANETİN HESABI SORLACAKTIR..YAŞASIN ADALET

papatya666
  • Ekle
50 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.01.2009 13:45

ya ne alingansiniz, bilmiyordum sizin aklinizdan neler gectigini..simit deyince bende sizin dediginiz gibi simit dedim..ama demek ki sizin bildiginiz birsey vardi bende benzetmeye itiraz etmedim..vah vah yaa ama fetosda olsa o da bir insan..

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan