Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Sakaryasporlu 2 Genç Oyuncu FENERBAHÇE`DE

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 71
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 21:54

Fenerbahçemiz, genç yetenekler Furkan Aydın ve Onur Karakabak`ı Sakaryaspor A.Ş`den 3 yıllık sonradan opsiyon hakkı saklı olmak üzere transfer etti. Oyuncuların resmi imza töreni Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odası`nda Asbaşkanlarımız Neşet Yalçın ve Şekip Mosturoğlu katılımıyla gerçekleşti.
Törende söz alan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu oyuncuların sezon sonuna kadar Sakaryaspor`da kiralık oynayacaklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: "Yaş kuşaklarında önemli iki futbolcuyu aramıza kattık. İkisi de doğuştan Fenerli.
Sakaryaspor Kulübü`ne ve camiasına bizi öncelikli olarak seçtikleri için teşekkür ediyoruz.
Devre sonuna kadar Sakaryaspor`da kiralık olarak oynayacaklar sonra bize katılacaklar. Hoş geldiler ancak yükleri çok ağır olacak. Öncelikle bu sezon sonuna kadar iki formaya birden hizmet edecekler. Sezon sonuna kadar büyük bir aşama kaydetmeleri gerekiyor. Bu projenin devamında kendi altyapımızdan oyuncular da takıma katılacak. Sezon sonunda genç oyuncularla kamp yapacağız."

Fenerbahçe`de olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Furkan Aydın; "Bizim üstümüzdeki tüm emekler için teşekkür ediyoruz. Buraya bizi getirenleri mahcup etmeyeceğiz. Hedeflerimiz tabi ki büyük olacak. Büyük düşünüp büyük futbolcu olacağız. Tuncay ağabeyimiz de örnek alıyoruz."

Furkan`dan sonra söz alan Onur Karakabak ise; "Fenerbahçe gibi büyük bir kulübe geldiğimiz için çok mutluyum. İyi bir hazırlık dönemi geçirip burada kalıcı olmak istiyoruz." dedi.

Oyuncularımız daha sonra Asbaşkanımız Neşet Yalçın`dan Fenerbahçe Kartlarını teslim aldılar ve sahaya geçerek basın mensuplarına poz verdiler.

Bu sırada Asbaşkanımız Neşet Yalçın, genç oyuncularla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı: "Camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. Türkiye`deki ve Dünya`daki ekonomik koşullar altında kulüpler olarak bu tip genç yeteneklere sahip çıkmak zorundayız. Biz de Fenerbahçe olarak bu oyuncularla uzun vadeli bir sözleşme yaptık. Sakarya`da gelişim göstermek zorundalar. Fenerbahçe`de de rekabete ayak uydurmak zorundalar. Uzun yıllar, başarımıza katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Sakaryaspor`a bu oyuncuları yetiştirdiği için teşekkür ediyorum. Ağabeylerinin düzeyine gelmeleri lazım. Bu nedenle çok çalışmaları lazım. Gökhan Gönül Fenerbahçe`nin ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusudur. Bu örnekler devam etmeli. Bu bizim başarımızın garantisi olacaktır."

Furkan Aydın kimdir?

17 yaşındaki Sakarya doğumlu (22 Şubat 1991) Furkan Aydın, Sakaryaspor forması altında 2007-2008 sezonunu 22 kez Deplasmanlı Süper Gençler Ligi (DSGL) maçı ve 3 kez DSGL Türkiye Şampiyonası maçı ile 10 gol ve 2 sarı kartla tamamladı.
Forvet mevkiinde oynayan 1.91 boyundaki futbolcu, 2008-2009 sezonunda ise; Sakaryaspor ile 7 kez DSGL maçına, 2 kez Bank Asya 1. Lig maçına çıktı ve Fortis Türkiye Kupası`nda Denizlispor`a karşı forma giydi. Bu sezon şimdiye kadar 5 golü bulunuyor. Furkan ayrıca bu sezonda U 17 Milli formasıyla Galler, İsveç ve Norveç karşılaşmalarında forma giydi.

Onur Karakabak kimdir?

Zonguldak doğumlu Onur Karakabak, 16 yaşında (8 Nisan 1992) ve sol kanatta görev yapıyor. Geçtiğimiz sezon DSGL`de 20 kez forma giyen genç oyuncunun 5 golü bulunuyor. 1.74 boyundaki Onur şimdiye kadar; Sakaryaspor formasıyla Pendik ve Kocaeli maçlarında görev aldı ve 1 sarı kartı bulunuyor. U 15, U 16 ve U 17 Milli takımlarında özel maçlar ve turnuvalar olmak üzere 24 kez forma giydi.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 21:58

2014 e yatırım :))))

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:05

polemik yaratma misyonunu sanamı yükledi buranın gs lıları söylesene şükrü.cevap verdiğini sandığın her yorum tam bir fener kompleksi,anticiliği ve nefreti akıyor.silkelen biraz şükrü silkelen.kendine gel.jamaica da ne iş oluyor.jamaica lı zenci hatunlar aklını başından mı aldı yoksa senin.çok sevgili şehrin denizline ne oldu ? :-) tabii sizden herşey beklenir.klon klon sahte rumuzlar burada bazen tuhaf ve basitlik kokan yorumlar yapıp gerginlik yaratanlarda siz gs lılardan çıkar.herşeyin altından siz çıkarsınız burada.çok gördük bunu çok.kloncular sizi.

fenerbahçenin genç transferleri üzerine alaylı alaylı yorum yapamazsın canım.üzerine vazife olmayan şeyler bunlar msn de bana hem fener umrumda değil dersin, ama her fener panosuna böyle atlarsın sazan gibi.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.

neyse ya ben böyle yoruma ancak sifonu çekerim ve az öncede çektim bile.hayret bir şey ve ayıp

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:25

sana gülerm şükrü abi:)

FENERBAHÇEMİZ çok güzel işler çıkarmaya devam ediyor tebrklerr

iki oyuncumuzda hayrlı olsun inş çok başarılı olurlr çok çalşıp

bunların aralarına tecrübelileri sıkıştrıp güzel bi kadro kurack bi hoca yı sabırla bekliyoruz inş bu konudada iy bir çalşma vardır.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:28

pardon yanlış olmuş 2014 degıl 2012 miş :))))))))
konuyu bılmeden ne kasteddıgımı anlamadan alay gectıgımn kanısına nerden vardın :))))))
2012 de ne var onu bıle bılmeden (kı bılseydın benı alaycılıkla suclamazdın) hemen önyargı yapmışın pes valla :)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:30

ha bu arada msn de dedıgım dogru fener umrumda degıl yani antici degılım
ama senı kızdırmayı sevıyom haldun:))))))))kıvamında tabii kavga etceksen ben kacayım cunku art nıyetım yok

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:34

ya ya evet evet öyledir öyle.sen yukarıda ki yazdıklarıma cevap ver önce.

sifonu çekmiştim ama hala kokusu geçmedi öffff yine çekiyorum sifonu :-)

transferlerimiz üzerine açtığım panoya hemen damlarsın değilmi sen var ya sen en tehlikeli anti fenerlilerden birisin burada.centilmen ve ılımlılık maskesi ardına gizlenmiş ama ne olduğunu en azından benim gibilerin anladığı bir gs fanatiğisin.kanınızda var fenerbahçe kompleksi.tedaviside yok ama durum sakat.yazık :-)

sercan000
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Erenler
Sakarya
Aktif Toplam Yazı : 99
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:35

almayın şu oyuncularınızı ya düşecez paramızda yok sakarya yönetimine yazıklar olsun bu oyuncuları yolluyo gidiyo 5, sınıf topçuları alıyo

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:38

Fener Brezilya`da genç yetenek arayacak!
Fenerbahçe Futbol Takımı Antrenörü Önder Özen, yıldız adayı futbolcuların yer aldığı bir şampiyonayı izlemek için Brezilya`ya gidecek..

15 Ocak 2009 , 20:52

Fenerbahçe Kulübü`nün internet sitesinde yapılan açıklamada, Önder Özen``in, tercüman Samet Güzel ile Sao Paulo`da düzenlenecek ``Taça Cidade`` organizasyonunu izlemek için 10 günlük Brezilya yolculuğuna çıkacağı bildirildi.

Açıklamada Özen`in, Kaka ve Robinho gibi ünlü futbolcuların çıktığı ve menajerlerin de izlediği bu organizasyonda, gelecek vaat eden isimleri araştıracağı ifade edildi.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:40

msn de halduna 2012 yı anlatım da bu konuda ıkna olsada önyargıyı brakmaz bana karsı canı sagolsun :)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:42

fener bu oyuncuları alır ve türk vatansdaşı yapar 2012 ye yetıstırır akıllı taktik

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 22:48

ikna oldum şükrü :-)

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 00:47

tebrıkler yonetımımıze..

hayırlı olsun transferler.. cok ıyı ıs basardık..

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 02:46

Ayıptır sorması iki bilinmedik genç transfer ederek mi kendinizi tatmin ediyorsunuz :))

Bizim altyapıda daha iyileri var milli olma açısından da onların iki kat belki de daha fazla üstündedirler yani yardımcı olabiliriz altyapı konusunda ne de olsa alt yapı denilince GALATASARAY akla geliyor :)

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 03:51

ya ya ne demezsin ayrık otu gibi panoya atlama canım ! ukalalılığın lüzumu yok :-) bu arada sizden değil yardım tavsiye bile almayız biz.bir kerede güldürmeyin beni be :-) ha son olarak KÖTÜ GÖZLERE YILAN SÜTÜ DEMİŞ BÜYÜKLERİMİZ !

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan