Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   MHK`yi bitirdi

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:20:13)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:25:37)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:56:01)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
MilyondaBirim
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 218
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 17:56

Ligin ilk yarısında rüzgara karşı koşmak konusunda Fenerbahçe de Beşiktaş ve Trabzon`un yanındaydı. Çünkü genellikle hakem hataları Galatasaray lehine tecelli etti ama ikinci yarı bu durum değişecektir. Çünkü Aziz Yıldırım çok ince bir siyaset güderek inanılmaz etkili bir hamle yaptı. MHKde pısırık bir tavırla başkanın istediğini yapınca gitmesi gereken mesaj her yere gitti. Bana göre artık durum Fenerbahçe adına dengelenmiştir. Çünkü Aziz Yıldırım veto ettiği için Cüneyt Çakır ve Selçuk Dereli`yi Fenerbahçe maçlarına veremeyen MHK, Aziz başkan vetoyu kaldırdığı anda hiç utanmadan, sıkılmadan bu iki hakeme Fener maçlarında düdük çaldırdı. Oğuz Sarvan dün bunun tesadüf olduğunu söyledi, külahıma anlatsın. Bütün akıllı (!) hakemler bilir ki bu mesaj açıktır. F.Bahçe başkanı isterse o maçlarda görev alabilirsin, istemezse alamazsın. Öyleyse başkanı kızdırma! Kim hangi masalı anlatırsa anlatsın gerçek budur.

"Tarafsızız" masalı
Yanlış anlaşılmasın, Aziz başkanı kınamıyorum, o düzene uyuyor, takımı aleyhine olabilecek gelişmelere karşı tedbir alıyor. Denge sağlıyor. Bu gücünü göstermeseydi Galatasaray lobilerinin altında ezilebilirdi. Tıpkı Denizli`de kaçan şampiyonlukta olduğu gibi. Dolayısıyla iş dengelendi. Ligin ikinci yarısında 50 yıldır izlediğimiz film tekrar vizyonda olacak. Galatasaray ve Fenerbahçe hakem rüzgarını arkalarına alıp yollarını yürüyecekler. Sorarsanız Özgener federasyonu "Biz tarafsızız" masalı anlatacak. MHK başkanı, "Terazimiz dengede" diyecek. Biz de yersek her şey yolunda gidecek. Yemezsek ne olur derseniz merak etmeyin hiçbir şey olmaz. Biz yanlışları haykırmakla kalırız, onlar "tesadüf" deyip geçerler. Kalemşörler, "hakem de insandır hata yapacak" diye yanlışların üzerini örterler ve devran döner. Bu arada Selçuk Dereli gibi sevgili hakem kardeşlerimiz de kendi hatalarını düzeltmek yoluna gitmek yerine, doğruyu arayan insanlara, "üzerlerindeki formayı çıkarsınlar" diye çamur atarlar. Ben Selçuk kardeşime tavsiyede bulunuyorum, üstündeki formayı çıkarsın, elindeki düdüğü de bıraksın. Çünkü bunca hakem hatasına rağmen sessiz bir medya arıyorsa onu ancak rüyasında görür. Benden söylemesi.

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 19:28

hakemlerle kafayı sıyırmıssınız
neymıs ılk yarı galatasarayın lehıneymıs hakemler ....bıraz futboldan bahset kımın kadrosu ıyı kım bu kadar gol atıyo kım 3 kulvarda mucadele edıyo kımın futbolu göze hoş gelıyo hakemsızde hakemlıde şampiyon belli beşiktaş şimdiden ikinciliği düşünmeye başlamış fenberri gecıp ikinci olalım dye hakemlerre veryansın edıyo
vallka ertugrul saglam ı gönderıp denızlıyı getırdınız ya bjk olarak ılk 4 sansınız yok
trabzon gs ve fb ve sıVASIN ARDINDAN ANCA 5 CI OLUR BJK o da ankara ve kayserı le 5 cılık ıcın carpısır
nedenmı böle dusunuyorum cunku bjk camıa olarak futboldan top dan mac tan kopmuş durumda akılları fıkırlerı hakemde

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 23:47

hakemlerle degilde bu ve bunun gibiler aziz başkanımızla kafayı sıyırmışlarr

bayacanlarını acıtyrr sanırım..

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 12:09

lafa gelince mangalda kül bırakmayan bjknın kalemleri;

Galatasaray`a karşı hakemli propaganda kurabilmek adına Fbye sırnaşır olmuş. yaranma çabaları, fanatik bir Fbliden duyacağınız söylemler vs. vs... çok komik gerçekten. kendimiz konuşsak sallayan olmaz; bari Fbye göz kırpalım.. aferrin be,ne kadddarr da zekisiniz ya... herşey müstehak size herşey.. intertoto da kalktı artık acep ne olacak bu sene haliniz?

MilyondaBirim
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 218
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 14:00

Günlerdir temiz yarış isteyen binlerce futbolseverden destek mesajları alıyorum. Beşiktaşlılar, Trabzonsporlular ve Anadolu takımları ağırlıkta olmakla birlikte birçok Fenerbahçeli ve Galatasaraylı da "Hedef temiz futbolsa biz varız" diye destek veriyorlar. Manzara gayet açık... İnsanlar adaletli, hakkaniyetli, tertemiz bir futbol yarışı istiyor... Tek dilekleri bütün sonuçları kamu vicdanında aklanmış bir lig izlemek. Hakemlerin iyi niyetli hatalarına dünden razılar ama şaibeye tahammüleri yok... Kirli kupa isteyen, zafere giden her yolu mübağ sayan fanatikler değil bunlar... Tam aksine... Sporun özünü kavramış, yarışa hile karışmasına şiddetle karşı çıkan temiz yürekli insanlar hepsi... Şampiyonluk her şey değildir. Bir yıldız daha takabilmek için izim gözümüzü karartmayın... Futbol tek eğlencemiz, çıkar uğruna onu katletmeyin... Adam gibi oynatın... Adam gibi yönetim... Adam gibi oynayın... Dedikleri bu. O nedenle, bu insanların sesi olmak benim boyun borcumdur. Allah`ın izniyle, ligin ikinci yarısında da tavrımız aynı olacak. "Amigo" çamurlarına... "Beşiktaş`ın avukatı" yakıştırmalarına... Ve daha fazlasına... Hiç aldırmadan... Futbolu kirletenleri, onlara alet olanları ve onları görmezdenn gelenleri teşhir edeceğim. Her kim, gerçekten adam gibi yarış istiyorsa onun yapması gereken de, doğruya doğru, eğriye eğri demek... Görmezden gelmek, "Ben bu konulara girmiyorum" demek, etliye, sütlüye karışmamak, suya, sabuna dokunmamak futbolu futbol olmaktan çıkaranlara destek vermekten başka bir işe yaramaz. Dolayısıyla ben bunu yapamam, vicdanımı öldüremem... Ligin ikinci yarısında kimin canı yanarsa ben onun yanındayım. Haberiniz ola. İşte bu nedenle... Görürsem... Duyarsam... Öğrenirsem... Bilirsem... Şüpheye düşersem... Şaibe kokusu alırsam... Dünyayı karşıma alma pahasına dünyayı yakarım. Amaç hakkaniyetli futbol, öyleyse evelallah ölmek var dönmek yok.

Turgay Demir!!

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2009 15:23

beşiktaŞLILAR mental anlamda futboldan uzaklaşmış

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan