süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Medya
   fatih erkoc - seda sayan

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
forumcu
  • Ekle
77 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
Aktif Toplam Yazı : 261
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 19:49

(zirve not:bu zamana kadar yazdigim ve bundan sonra yazacagim yazilarin her birinde buram buram "geyik toplum icin degil,geyik geyik icin de degil,geyik kendim icin..." maksadi hakim olmustur.bunu artik bastan soyluyorum ki,sitemizin "buna guldum,buna gulmedim,bunu begendim,bunu begenmedim,sen cok sacmasin,sen ajdar anik`a aranjor ol" belirtmelerinden sorumlu pek mustesna jurileri beni degerlendirip de benden-yazilarimdan cok daha degerli zamanlarini bos yere harcamasinlar,iki nokta ustusteli ve iki adet kapa parantezli gulucukleriyle dolu hayatlarina da tam gaz devam etsinler.yine de isterlerse ucurtmayi vurmaya devam edebilirler.ben daha bircok ucurtmayi kendileri icin cok cok uzak kacacak diyarlarda yine kendim icin zaten ucuruyorum.o diyarlara gelip,ucurtmamin ucusunu masumca izleyenlere de hicbir sey vaadetmiyorum.onlar kendi taleplerini karsilayabiliyorlarsa ne ala...neyse zirve not diyip tepede apayri bir orojenez not yaratmanin hakli gevrekligi ile,geyigimize gecelim.)

gunun maci;

fatih erkoc ve seda sayan...

yasamin ta kendisini olimpiyat tarzi bir olusum kabul edelim ve bu iki ismin malum olusuma ait bir musabakasinda karsi karsiya geleceklerini hayal edelim.yine bu musabaka bir sampiyonlar ligi maci kadar muhim gorulsun ve bu yuzden iki ismin destekcileri,kendilerince bir "rakibimizi taniyalim" kosesi yaratsinlar.

ben seda sayan kanadinda durarak fatih erkoc isimli rakibimizi tanitmak istiyorum;

yanlis bilmiyor isem su an 55-56 yaslarinda.ud sanatcisi bir babanin oglu(hasan erkoc).muzisyenliginin baslangic noktasi,3 yasinda keman calmaya basladigi doneme denk geliyor.12-13 yaslarinda konservatuvara girip trombon,piyano ve kontrbas egitimi almakta iken konservatuvari birakmis.ilk albumu 1971 yilinda cikmis.askere gidip birileriyle birlikte tertip olduktan,birlikte bot bagladiktan ve nihayet bu askerlik bitmez soylemlerini sonlandirdiktan sonra 11 yil norvec`te yasamis.iskandinavya`da cesitli orkestralara dahil olup bu orkestralarda trombon,klasil gitar,bas gitar,keman,flutsaksofon,ud ve trompet calmis.turkiye`ye dondugunde bazi muzik yarismalarinda birincilik odulu almis,trt orkestrasinda solistlik yapip trombon calmis.en son daha once biraktigi konservatuvara devam ediyor idi.su anki akademik akibeti nedir,tarafimca bilinmiyor.

gerci,hemen hemen butun enstrumanlari virtuozluk kivaminda calan bir sanatci konumunda.yemisim konservatuvari dese,laf edene kontrbas firlatma hakki yok degil.

tum bu yonleri degil de,ellerinin bombos olmasi daha cok biliniyor tabi popun sponsorlugundaki caaanim yurdumda...

yasadigimiz dunyanin genelinde hakim olan bir popularite kakofonisi mevcut iken,don kisot gibi ortaya firlayan insanlarin birseyleri artik degistiremeyecegini iyi biliyor olsa gerek ki,dert de yanmiyor;diger mutevazi ve degerli bir cok muzisyen,bir cok gercek sanatci gibi...

(gobek not:"her seyi oldugu gibi kabullenip de dunyayi tikacli kulakla izlemek,yumulmus gozlerle dinlemek" isimli enstrumanin virtuozu olmak,her yigidin kofte harci degildir.)

simdi,

seda sayan kanadina gecip rakibimizi tanitma istegim,kalabaligin arasinda direksiyonla dolasan ruh hastasi goruntusu vermeyi sevmemle alakali.ve zaten seda sayan`i bana kadar,tum kanallar hemen her gun beyne kadirga nakisi islercesine anlatiyorlar.bir de benim anlatmama gerek yok herhal...

ama sunu soyleyebilirim ki,seda sayan ruhu,hayli kodaman bir ruh...o ruh surada,o ruh orada.ve hatta o ruh bizzat burada.

o ruh aramizda...o ruh her yerde...

(dip not:seda sayan ablamiz,"ben halkim" demekte o yuzden cok hakli.bu hakliligi ise programina katilan profesorler,studyodaki seyirci teyzelerle birlikte kendisinin felsefi ataklarina maruz kalinca herkesten iyi benimsiyorlarmis."bu ruhtan siyrilmanin tek yolu tuz ruhu icmektir" diyen bir seda sayanzede onkoloji uzmani ordinaryus tanismistim.ay`da yasayip ciddi ciddi mehtaba cikmayi basarmak da bir secenek tabi...ayrica zirve not-gobek not-dip not derken ilkokul cocuklarinin suslu guzel yazi defteri gibi baslik yaptim.ne superb,ne bepe super ve.)

don_juandemarco
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1779
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 20:11

fatih erkoç konservatuarı geçen sene başarıyla tamamlamıştır ... hatta kendisinin konservatura gittiği dönemde bu kurum lise düzeyinde eğitim verdiği için önce dışardan liseyi bitirmiş sonra öss yi ve genel yetenek sınavını geçerek konservatuarlı olmuştur ... şahıs geçen sene de 4 senelik lisans düzeyindeki eğitimini tamamlayark kısa dönem askerlik hakkı kazanmıştır :))

forumcu
  • Ekle
77 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 20:18

nirvanaya ulasan sanatcinin hali baska oluyor tabi.

bilgi icin cok mutesekkirim.

malista___
  • Ekle
79 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Şili
Aktif Toplam Yazı : 544
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 23:26

yazdıklarıyla alakasız kişilikler her vakit sivrilme amacı güderler .. bilip bilmeden her yere atlayıp kendilerince bir cevap verirler , maksat bilmiş gibi görünme , sonrada biz burda geyik yapıyoruz derler aslında geyikmi yapıyolr kendilerimi geyik malumdur ,üç beş kelime araklarlar ondan bundan sonrada bunu bi araya getirip cümle kurar ve satarlar geyik toplumuna , geyik toplumuda hemen tezahurata gecer elinde bir mühür bide imza tasdikler durur kendince maksat egosal sponsorlar bulmaktır sinik egolarına çünkü o kadar ezik ve pasiftirlerki , beyin tek bi yerde odaklıdır ,birinci olmak sivri olmak parmakla gösterilmek , hayran olunmak ..niyetler böyle oluncada , al gülüm ver gülüm hesabı topluca sponsurluk yapıyolr birbirilerine işte .. bunuda çok görmemek lazım ,kişilik gelişimi denilen olgu ha denilince olmuyor ....

forumcu
  • Ekle
77 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 02:58

haa bu arada;

http://www.youtube.com/watch?v=Ptp7WnPrTxk&feature=channel

bu sarki tum "ben youtube`a giriyorun,siz de girin" demeyi basarmis seda sayanlar`a ve studyo teyzelerine gelsin.
(apansiz kontrast her zaman iyidir)

sivasliisyankar
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Kangal
Sivas
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2010 09:33

slm
arkadaslar

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan