Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Diğer Sporlar
   Mehmet Okur 43 sayıyla kariyer rekoru kırdı

NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (19:15:25)
NINAX NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (19:17:12)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
TeReLeLLii
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Mauritius
Aktif Toplam Yazı : 2805
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 12:16

NBA`da Utah Jazz`da forma giyen Mehmet Okur`un, son maçta Indiana Pacers potasına attığı 43 sayı ile kariyer rekoru kırması Macaristan medyasında günün konusu oldu.

Bilhassa ülkedeki spor medyası Mehmet Okur`un başarısını, ``Türk basketbolcu Mehmet Okur kariyerinin sayı rekorunu kırdı`` başlığıyla duyururken, ``Utah Jazz, Mehmet Okur`la kazandı`` başlığı da kullanıldı.

Macaristan`ın tek günlük spor gazetesi Nemzetisport, ``NBA... Utah Jazz, Mehmet Okur`un 43 sayısıyla kazandı`` başlığı altındaki haberinde, ``Utah Jazz, rakibi İndiana Pacers`i Okur`un müthiş oyunuyla yenebildi`` değerlendirmesini yaptı.

Macaristan`da televizyonlar ve radyoların neredeyse tümü Mehmet Okur`un 43 sayısıyla takımını galibiyete taşıdığını bildirerek, Türk basketbolcuya övgüler yağdırdı.

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 71
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 18:36

MEHMET BİR PATLADI Kİ...

NBA`de normal sezon Pazartesi gecesi oynanan maçlarla devam etti. EnergySolutions Arena`da Indiana Pacers ile karşılaşan Utah Jazz, rakibini 120-113 ile geçerken Mehmet Okur maça damgasını vurdu.

Pacers potasına 43 sayı bırakarak sayı kategorisinde kariyer rekorunu geliştiren Memo 9 ribaunt alıp 3 asist yaptı. Serbest atış çizgisinden 14/15 ile oynayan milli oyuncumuz maçta kullandığı ilk 14 şutun 12`sini basketle tamamladı. Mehmet`in sayı kategorisindeki eski rekoru, 38 sayıyla 2007 yılı Ocak ayında Washington Wizards`a karşı idi.

Mehmet Okur, Jazz`ın lige katıldığı 1974-1975 sezonundan bu yana, 40 ve üzerinde sayı üreten ilk pivot olarak da tarihe geçti.

Jazz`da ayrıca Deron Williams 23 sayı, 11 asist, Carlos Boozer ve Paul Millsap`ın yokluğunda maça power forvet pozisyonunda başlayan Andrei Kirilenko 23 sayı, 12 ribaunt, 3 asist, 3 top çalma, 3 blok ile yıldızlaşan bir diğer oyuncu oldu.

Konuk ekipte ise ligin formda isimlerinden Danny Granger 6/7 üç sayı isabetiyle 30 sayı, 7 asist ve Mike Dunleavy Jr. 20 sayı, 7 ribaunt ile maçı tamamladı.

Bu arada Pacers coachu Jim O’Brien, Mehmet`in harika bir maç çıkardığını ve üç sayı çizgisindeki bir oyuncuya karşı double-team yapmanın çok zor olduğunu ifade etti.

gossip_boys
  • Ekle
26 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Venezuela
Aktif Toplam Yazı : 79
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 20:27

tebrikler MeMo
bu performansı allstar secimlerine dogru yakalaman ve bu rekoru zaman yaklasırken elage etmen gercekten etkileyici ve güzek bir artı..
zaten detroit macında`da 21 dk sahne aldı 22 sayı bıraktı potaya..su sıralar cok sıcak memet..detroit macı bunun habercisi gibiydi sanki ve beklenen oldu beklenmeyenin yanı sıra..allstar tekrar secilirse sasırmayın ama bu sene biraz daha zor..boozer sahnede yokken devreyi aldı tabi memo..hido secilirse güzel olacak ama ne diyim umarım secilir..
umarım ikisi de secilir.. dany granger zaten bu sene banko allstar adam kariyerinin sezonunu geciriyor..
indiana`ya hayat verebilecek bir oyuncu ve bazı seyler degisiyor artık sanırım indiana cephesinde`de mike dunlevy`de geri döndü takıma gecen senenin raptorsdaki gardı pacers`a geldi..daha ne olsun dj ford :)
neyse dönelim memoya bu sezonki istatistligi 18.1 bu bilgi nba.com dan alınmıstır..
bu duruma göre batıdaki pivotlara bakarsak memonun işi bir hayli zor ama su performansını 5-6 maca daha yansıtabilmeyi basarırsa,sürdürebilirse gercektende bir kez daha allstar secilebilir..:)

tuncc988
  • Ekle
85 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 113
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 00:00

Canlı izledim maç müthişti helal memo ..

TeReLeLLii
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Mauritius
Aktif Toplam Yazı : 2805
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 12:36

Mehmet okur`un performansı yükseliyor özellikle son haftalarda çok iyi bir yüzde ile oynuyor keşke bunu sezon başladığından bu yana yapabilseydi. Ben açıkçası bu sayıya bir daha ulaşamayacağını düşünüyorum ama all star seçilebilmesi için 30 u aşağı düşmemesi lazım 30-35 aralığında 5-6 maç çıkarabilirse sayı yüzdesini yükselterek bu şansı kendine tanır.

İşin tuhafı şimdi de Hidayet de bir düşüş var;) Dünkü maçta 17 sayıya düştü normalde 22-23 bazen 26 sayıyla oynayan sadece bir maçta 7 sayıda kalan hidayet 20 nin altında kaldı. Umarım çabuk toparlanır.

Her ikisiyle de gurur duyuyoruz...

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
Aktif Toplam Yazı : 259
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 17:21

mehmeti tebrik ederimde
gs fb yi basketde yendiğinde acılan pano diğer sporlara kayıyor bu pano burda kalııyor
suya sabuına dokunan panolar diger sporlara bunlar zararsızlar kalabılır öylemidir yani ???

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 20:27

şükrücüğüm hem basketbolü sevmem dersin ama gs fb i yendi panosu niye buralarda yok diye yorum yaparsın.sen var ya sen :-) siz basketde ancak bizi 4-5 yılda bir yenersiniz ve bu sizler için bir olay olur ve bu olay içinde pano açarsınız ama bu arada fenerbahçe erkek ve bayan basketbol takımlarının son senelerde kurduğu mutlak hakimiyeti bir anda unutursunuz yada işinize öyle gelir :-) yoksa o panonun diğer sporlar kısmına ışınlanmasında birisinin girişimi mi var diyorsun şükrü açık konuş istersen :-) ha bu arada küçük erkekler liginde de FENERBAHÇE galatasaray`ı 89-54 yendi.35 sayı fark atmışız size naberrrrrr :-) bunun içinde bir pano açayım bari güzel olur.gerçek basketbolseverler okur panomu.

neyse geçelim bunları mehmet okura bakalım.43 sayı gerçekten çok büyük bir rakam.helal olsun ona.

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 22:24

ikisinede helal olsun tebrklerr:)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 22:42

minikler ligi :))))))))))))
yaf ben sadece çifte standart olmasın dedım madem futbol dısında hıc bı spor dalı olmuycak burda rekabet ıceren suya sabuna dokunan panolar gdıyosa bu panoda gtmelı oraya yok bu kalıyosa oda kalmalı ..yanlışmıyım
minikler ligi ve marmaristeki turist kızlşar haldun hobi yelpazeni genişlet biraz :)

haldun_izmirim
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 23:03

geç bunları geç YEMEZLER CANIM :-) şükrü kırk yılda bir basketde bizi yendiniz hemen pano açarsınız ya biz sizi biilfiil yıllardır kaç sene yeniyoruz basketbolde be ha ha ha.güldürmeyin adamı.basketbolde kız ve erkek takımlarımızın aldığı gs galibiyetleri bizim için gayet sıradan bir durum oldu kaç senedir.istersen araştır son 2-3 senede basketde bizi kızlarda ve erkeklerde kaç kere yenmişsiniz.yada hiç YENEBİLDİNİZMİ DESME DAHA DOĞRU OLUR ŞÜKRÜCÜĞÜM BENİM ! anti fenerliliğini basketbol panosunda bile belli ettin ya süper gerçekten.mehmet okur için açılan bir panoda gs feneri yendi panosu niye futbol panosundan taşındı diyen bir zihniyete ben sadece FENERBAHÇE DÜŞMANI VE ANTİCİSİ DERİM 2 KERE 2 4 EDER BU KADAR BASİT.MEHMET OKUR NBA DE KARİYER REKORU KIRIYOR ŞÜKRÜ GELMİŞ NELER DİYOR YA ARKADAŞIM HİÇ GİZLEYEMİYORSUN SENDE ANTİ FENERLİLİĞİNİ.

HA BU ARADA MİNİKLER LİGİNİ DE SENİN GİBİ BASKETİN B SİNDEN BİLE ÇAKMAYAN BİR İNSAN ASLA KÜÇÜMSEYEMEZ.KOMİK DURUMA DÜŞMEK İÇİN ÇABALAMAK İSTEMİYORSA TABİİ.BASKETBOLE ADIM ATAN SPORCULAR OLAYA MİNİKLER YANİ KÜÇÜKLER TAKIMLARIYLA BAŞLAR VE AŞAMA AŞAMA BÜYÜKLER KATEGORİSİNE ULAŞIRLAR.

VE KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL LİGİNDE DE FENERBAHÇEMİZ Gs miinklerine feci bir basketbol dersi vermiştir.35 sayı fark atmış miniklerimiz.ZORUNA GİTMESİN ŞÜKRÜ :-)

marmarisde ki turist kızlar lafının da burayla bir ilgisi yok.böyle konu dışına çıkan çırpınışlarla beni gıcık edemezsin canım.biraz daha yaratıcı ol daha derin şeyler yaz ki bana bende katıla katıla gülmeyeyim bu komik laflarına.ayrıca marmarisde ki turist kızlar demeyeceksin marmarisde ki İNGİLİZ HATUNLAR DİYECEKSİN.ÇÜNKÜ BENİM KAPSAMA ALANIMDA İNGİLİZLER VAR CANIM.GELİRSİN FACEBOOK A YADA MSN YE KAPSAMA ALANIMIN BÜYÜKLÜĞÜ HAKKINDA SANA HOŞ ŞEYLER SÖYLEYEBİLİRİM

ÖPTÜM ŞÜKRÜCÜĞÜM :-)

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 23:38

iyde şükrü abi relax ol yav :)

zaten gider senin demenle gitmycek ki bu pano yarın birgn gider admnler futbol dışındıkileri grnce zaten atıor öbür tarafa sen nie sorun ediorsun şinck bunu anlamş deglm :))

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 23:41

ulen ben gdıledı dönelı haldun ve sinan admin olmuş abovvvvvvvvvvvvvvvvv :)
olm sıze bişicik dyen yok :=)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 23:42

msn de haldun sen antifenerlisin kabulk et dyerek kafamın etını yedı ben bıraz uyuyayım ıyı gecelerrrrrr:)

stormGS
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Jamaika
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 14.01.2009 23:45

heh görmedım haldun burdada döktürmüş :)mehmet okur u tebrik ettik :)ben yarın bilek güleşi panosu accam burda dur sen :)
olum marmarusta hasta olucanb ben ondan korkuyom :))))))

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2009 00:00

yokda isyanını burda etmen mantıksız o bakımdn yane :)

admin felan digilim yaff :))

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan