süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Konu Dışı
   DÜNYAYI YÖNETEN GİZLİ ÖRGÜT

CORCIL44 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (21:49:35)
CORCIL44 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (21:53:02)
DMR36 &&&& İZ BIRAKANLAR &&&& Forum başlığına yazı ekledi - (22:21:02)
DMR36 GECEYE YENİLMEYENLER Forum başlığına yazı ekledi - (22:22:01)
DMR36 İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (22:24:19)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 00:35

Komplo teorilerinin pek revaçta olduğu bir dönemdeyiz. Her konuda teoriler üretiliyor. Komplo teorilerinin ortak özelliği peşin

hükme dayanmalarıdır. Önce sonuca karar verilir, sonra o sonucu ortaya koyacak bilgi ve tahminler aranır. Daha sonra bunlar alt alta dizilir ve sonunda en başından beri akıldan çıkarılamayacak ve sabit fikir olan görüş yinelenir.

Kimileri dünyayı beş-on sanayicinin yönettiğini iddia eder. Bazılarına göre ise dünyanın ipleri masonların elindedir.

Başkaları da dünyayı gizli bir Yahudi teşkilâtının idare ettiğini savunur. Bunların hepsi saçmadır, çünkü gerçek bunlardan çok

farklıdır.

Komplo teorisi üretmek yerine gerçeklere bakmak gerekir ve gerçek ise dünyayı çok tehlikeli bir kadın örgütünün yönettiğidir!

Bu örgütün ismi tam olarak bilinmiyor. Örgütün çok gizli bir yapılanması var. Şu ana kadar örgüt üyelerinin nasıl haberleştiği

konusunda da kesin bir bilgiye ulaşılamadı.

Bununla birlikte gizli kadın örgütünün her ülkede yapılandığı ve dünyayı özel yöntemleri ile ele geçirdiği biliniyor. Dünyayı

yöneten gizli kadın örgütünün hemen her evde teşkilâtlandığından şüpheleniliyor.

Büyük bir olasılıkla pembe diziler ve sabah programları vasıtasıyla şifreli haberleştiği tahmin edilen örgütün ayrıca gün

toplantıları, step salonları ve kozmetik mağazalarında ve hatta alışveriş merkezlerinde küçük gruplar hâlinde bir araya geldiği

tahmin ediliyor.

Uzaktan beyin kontrolü yeteneğine sahip olan örgüt üyeleri, kurbanlarını saflardan seçip isteklerini onlara “kapris”, “şirretlik”, “naz” ve “cilve” adı verilen silâhlarla kabûl ettirdiği biliniyor.

Örgütün eylemci kanadı birkaç gruptan oluşuyor. Kullandıkları silâhlara göre yapılanan eylem kanadı, “cilveciler”, “şirretler”, “nazlılar” ve “kaprisliler” adında dört ana gruptan meydana gelirken, eylemci kanadın tamamı aynı zamanda eylemlerinde uzun zamana dayalı ve sinsi planlarla hareket ediyorlar.

Bu arada uzmanlar tamamı psikolojik harp uzmanı olan örgüt üyelerinin köşeye sıkıştıkları zaman soğukkanlılıkla “gözyaşı ve

hıçkırık bombasını” (GHB-1) kullanmaktan çekinmediklerini belirterek kamuoyunu uyarıyorlar. Hatta bazı umarsız kurbanların “vicdan azabı” (VA-SLX) silâhının namlusunda can verdiği kanıtlandı. Bundan başka teröristler sıklıkla kurbanını “kanını kurutarak” yavaş yavaş öldürüyorlar.

İdeolojisi “erkeksiz dünya ve dünya kadın hâkimiyeti mefkûresi” olan örgüt, dünya üzerinde tam kontrol sağladığı zaman “tek tip erkek” hedefine de ulaşacak ve yerküredeki erkek nüfusu sadece kol gücü gerektiren meslek sahalarında ve nüfusun devâmlılığını temin için kullanacak.

Dünya kadın hâkimiyetine girdikten sonra futbolu ideolojik nedenlerle yasaklaması beklenen örgütün üyeleri çoğunlukla diyet

içecekler, salata, haşlama et, düşük kalorili sebze yemekleri ve duble kepekli mantı ile besleniyor.

Bundan başka örgütün devrim için gereken finansmanı yine evlilik ve ilişki yoluyla denetimine aldığı erkeklerin maddî imkânları ile sağlamaya çalıştığı biliniyor.

Yetkililer kamuoyunu ayrıca örgüt üyeleri ile karşılaşmaları hâlinde soğukkanlılıklarını muhafaza etmeleri, onlarla yalnız

kalmamaya özen göstermeleri ve onları asla, ama asla dinlememeleri konusunda uyarıyorlar.

Japon araştırma şirketi “Koniçiva Konbanva”, Miajima Adası’nda düzenlediği bir sempozyumda söz konusu cani ve vahşi şebekenin dünyanın her yerindeki metroseksüel hareketleri desteklediğini açıkladı.

Fransa’da Paris’te Versailles Sarayı’nın altındaki gizli bir mahzende saklanan gizli arşivler gizli kadın örgütü hakkında akıllara durgunluk veren bilgi ve iddialarla dolu. Bunların bir bölümü insanın kanını donduracak nitelikte. Fransız devletinin arşiv bilgilerine göre isteklere direnen zavallı kurbanlara uzun süre “çocuk taklidi yaparak konuşmak” suretiyle acımasızca işkence yapan örgütün çoğu üyesinin aslında Venüs asıllı olduğu da arşivlerin iddialara arasında.

KGB’nin saptamalarına göre şu ana kadar örgüt hakkında ulaşılan bilgiler, örgütün eylem tarzının Güney Kıbrıs Rum Yönetimi ile benzeştiği yönünde. Karşıtlarını sindirme politikası izleyen ve dünyadan kovmaya çalışan örgütün, gerçek maksadını gizlemek için kulağa hoş gelen sloganlar kullanıyor.

Kurbanlarını iknâ ve örgüte sıcak bakmayan kadınları etkilemek için “kadın-erkek eşitliği”, “kariyer hakkı”, “ekonomik bağımsızlık” gibi sloganları kullanan örgüt tehlike ve dehşet saçıyor.

Tertemiz gencecik ve körpecik beyinleri yıkayarak akıl almaz vaatlerle azılı militan hâline getiren örgütün şu ana kadar tek bir üyesi bile yakalanamadı. Bugüne kadar çok sayıda özel yetiştirilmiş görevlinin büyük fedakarlıklarla örgüte sızdırıldığı, ama tamamının başarısız olduğu kaydediliyor. Geriye dönebilenler ise mutsuz bir hayat yaşıyor.

MOSSAD’ın 68438468 numaralı raporundaki tespitlerine göre çaresiz kurbanlarına önce “kulunum, kölenim” diye yaklaşıp, daha sonra “aşktan” söz ediyorlar. Başına ne geleceğinden habersiz kurbanın direncinin kırılmasından sonra

ise “ağabeyim bizi görmüş”, “babam tanışmak istiyor” ve “annem çok üzülüyor” mesajlarının verildiği safhaya giriliyor. Bu safhanın sonunda ise yoğun olarak “ben erkeğime karışmam”, “ben yerimi bilirim” ve “senin çocuğunu doğurmak istiyorum” şeklinde propagandatif taarruz başlıyor.

Devâmında ise “önce nişanlanalım, evlenmezsek de olur” ve “bir evlenelim evli kalmasak da olur” sözlerinin kullanıldığı safhaya geçiliyor. Evliliğin veya beraberliğin sürmesi hâlinde ise son ve en tehlikeli aşamada kurtulma umudu zayıflayan kurbanın üzerinde “değişmesi ve itaatkâr” olması yönünde baskı başlatıyorlar.

Bir süre sonra ise önce günü, derken günü ve geceyi, sonra haftayı, devâmında ayı, nihâyetinde ömrü zehir etme kabiliyetlerini devreye sokan militanlar, kaderin hem sillesini hem de tekmesini yemiş kurbanın hayatına vahşice ipotek koyuyorlar. Direnen kurbanların vicdansızca aç bırakıldığı ve izole edildiği biliniyor.

Uluslararası İnsan Hakları Örgütü raporu, “cani militanlar gözlerine kestirdikleri kurbanlarının onurunu “cicoşum”, “minişim” gibi onur kırıcı ifâdeler ile ayaklar altına almaktan da geri kalmıyorlar” diyor.

Scottland Yard’ın örgütün tarihi konusunda yaptığı araştırmalar sfdh-138138 numaralı ve çok gizli damgalı klasörde yer aldığı şekliyile. Kleopatra, Jean D’Arc, Eva Peron, İmelda Marcos ve Liani Papandreu’nun üyeliğinin kesin olarak tespit edildiğini ortaya koyuyor. Bu arada dünyanın geleceğine kasteden örgütün Latin Amerika’da yaşadığı varsayılan Amazonların, usta-çırak ilişkisi içerisinde varlığını sürdürerek bugüne ulaşan devâmı olduğu yönündeki tahminler kuvvetleniyor.

Örgütün Saddam Hüseyin’in eşi Sacide şık giyindiği için Irak’ı işgâl ettirdiği ve Taliban’ın kadınlar üzerinde baskı kurduğu için Afganistan’ı kratere çevirttiği savunuluyor.

Dahası İnterpol arşivinde bulunan kırmızı kapaklı KLSDUF-945253 dosyasında göre örgütün sayısız intiharın da perde arkasında önemli rol oynadığından kuşkulanılıyor. Bu iddiaları araştıran 58 İnterpol ajanından 26’sı ölü bulundu. 13’ü kayboldu, 10’u akıl sağlığını yitirdi ve 9 tanesi de “taraf değiştirdi”.

İsveç’te bir intihar vakasının ardından bulunan bir belgede de, petrol fiyatlarındaki dalgalanmaların kozmetik ürünlerin malîyetini etkilediği için, dünya hakimiyetini hedefleyen gizli kadın örgütünün bütün petrol sahalarının ve enerji nakil güzergâhlarının yer aldığı Kuzey Afrika ve Orta Doğu’yu kapsayan büyük bir değişim-dönüşüm planı hazırladığı yazıyor. Bu belgenin bir kopyasının çıkarıldığı ve bugün Brüksel’deki NATO karargâhı SHAPE’de gizli bir kozmik kasada saklandığı biliniyor.

:)))

alıntı...

dr_civanim
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Merkez
Batman
Aktif Toplam Yazı : 10449
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 00:36

"taraf değiştirdi" derken sayın başkanım :)

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 00:38

yahu dr..1 dk da nasıl okuudn dicem şimdi......vazgeçtim...:))

cvp veriyorum...aklına gelen şey değil...

dr_civanim
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Merkez
Batman
Aktif Toplam Yazı : 10449
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 00:50

çok hızlı okurum gül :)
bi ara fazla merak salmıştım o konuya
ama basit bir yol buldum
sakız çiğneyerek dillendirmeden okumayı
yani hızı buldum:)))
biliyom değil latife olsun diye dedim :)
tarafı

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 01:13

bende çok hızlı okurum dr...ama sen bi hayli hızlısın valla ne diim..:)

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 387
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 01:54

ne örgütmüş be
umarım buda bir komplo teorisidr :))

SON_OSMANLI_6
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Kağıthane
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 89
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 19:58

hayda bu kadar yazıyı okusam profesör olurdum valla:P

___solcier35___
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Torbalı
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1184
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.03.2014 23:49

Başlığın tek yanıtı var...

KADIN....KADIN....KADIN

Dilena
  • Ekle
67 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Trinidad ve Tobago
Aktif Toplam Yazı : 660
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.03.2014 23:57

Ben de tam benlik bi konu buldum diye sevindimdi..:))))

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan