Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   COCA-COLA’NIN SUÇ DOSYASI

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 387
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:14

Bildiğiniz gibi son israil saldırılarından sonra çok sayıda yahudi mallarına boykot çağrısı geldi
bu malların kimlerin malı olduğu yıllardır yayınlanıyor

kısa bi araştırma yaptım coca cola üzerine ilginç şeyler çıktı

Coca-Cola ilk olarak ABD’nin Atlanta kentinde üretilmeye başlandı. Georgia çocuk işçi kullanımını yasaklayan yasayı en son imzalayan ABD eyaletidir. Coca-Cola’nın ilk patronu ASA CHANDLER çocukları köle gibi kullanmayı savunuyordu. “Çocuk emeği dünya üzerindeki bütün ülkelerde başarının ölçüsüdür” diyor ve ekliyordu; “çocuk ne kadar erken çalışmaya başlarsa hayatı o kadar güzel ve yararlı olur.”

• Coca-Cola çocuk emeğini sömürmekle kalmadı, 1970’de Güney Afrika’da ırkçı rejimin hapse attığı siyah mahkumları ayda 7.5 dolara çalıştırdı.

• İkinci Dünya savaşına giden ABD askerlerinin yanlarında, pazar genişletmek için Coca-Cola temsilcileri de gidiyordu. COKE temsilcileri teknik gözlemci unvanı altında savaşta resmi üniforma giyiyorlardı. Bu arada Alman ve Japon savaş esirleri de Coca-Cola fabrikalarında çalışıyorlardı. Bu “yurtsever” şirket Nazi Almanya’sında iş yaparken gamalı haç ile Coca-Cola arması yan yana asılıyordu.

• 1930’larda Coca-Cola, Hitler Gençliği üyelerini yıllarca kendi kamyonları ile mitinglere taşıdı.

• Nisan 1939’da Coca Cola’nın Almanya’daki patronu şirketin 10. yılını kutlarken "Büyük Önderimiz Hitler’e Hayranlığımızı İfade Etmek İçin" adlı yığınsal bir "Heil Hitler" gösterisi düzenledi.

• 1954’te Coca Cola’nın yerel şişeleme şirketi United Fruit Co. Guetamala’da faşist askeri darbeyi destekledi.

• Coca Cola, ABD`nin Başkanlık seçimlerinde rüşvet kabilinden bağışlar yaptı. EISENHOWER, KENNEDY, JOHNSON, CARTER, CLINTON ve son olarak da BUSH’un seçim kampanyasına 1 milyon dolar ödedi.

• Ve hepsinden önemlisi Coca-Cola gelirlerinin bir kısmını İsrail donanmasına aktardığını açıkladı.

Bunlar Coca-Cola’nın dünya ölçeğinde gerçekleştirdiği “tatsız” operasyonlardan bazıları. Madalyonun öbür yüzünde mamulün faydaları var!

COCA-COLA’NIN FAYDALARI!

• Bir kutu Coca-Cola’yı klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve sifonu çekiniz. Sitrik asit klozet başındaki lekeleri yok edecektir.

• Arabanın tamponunu Cola’ya batırılmış bir sigara paketinin içindeki alüminyum folyosuyla iyice ovunuz. Tertemiz olacaktır.

• Bir kutu Cola’yı kutup başlarına dokun ve bütün çapak yok olsun.

• Cola’ya batırılmış bir bezi birkaç dakika paslı cıvatayı uygulayınız. Bir kaç dakika sonra rahatlıkla dönecek ve çıkacaktır.

• Bir kutu Cola’yı lekeli giyeceklerin üstüne boşaltın, deterjanı ekleyin ve her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Cola yağ lekelerinin yok olmasına yardım edecektir.

• Ayrıca araba ön camlarındaki her türlü kuş pisliği yapışan sinekler veya ağaçlardan dökülen toz, polen, yapışkan maddelerin çıkarılması en iyi madde Cola’dır.

Peki nedir bu Cola`nın bu kadar etkileyici temizliklerde bile kullanılabilmesinin sebebi?

Yapılan çalışmalar sonucu Cola olarak adlandırılan içeceklerin ortalama pH değerinin 3.4 olduğu biliniyor. Bu asidin de dişleri ve kemikleri eritmek için yeterli olduğunu belirten uzmanlar, kolanın temizliklerde bu kadar etkili olmasının sebebini bu şekilde açıklıyor.

2001 yılında Delhi Üniversitesinde "kim daha fazla Cola içecek" diye bir yarışma yapıldığında, sekiz litre Cola içerek kazanan ve 10 dakika içerisinde herkesin gözü önünde ölen kişinin haberini duymuşsunuzdur. Neden öldü? Çünkü çok fazla karbondioksit almıştı ve kanında yeterli oksijen yoktu.

http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=357

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:18

bilindiği üzere yahudi katliamı yapan Nazilerinde en büyük destekçisiymiş bir aralr coca cola

ayrıca israil donanamasına gelirlerinden pay verdiğinide daha önce açıklanmış

ayrıca coca cola içmeyin demek pepsi için demek değildir
oda direk açık ve net düşmanımız ABD ye direk yandaşı israile dolaylı destek vermektir

ne coca cola ne pepsi nede başka bir ürün dış sermaye kayneklı ürünleri kullanmayalım

zararı bize

raffine
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1393
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:21

coco cola kapitalizmin simgesidir..
girdiği ülkelerde sağ iktidarların finansörüdür..
çin ve rusyada coco cola satılmaya başlandığında.."sosyalizmi şimdi yıktık" diyebilmişler..

emsalsiz...çok eskilere ve uzaklara gitmene gerek yok..ülkemizde ilk coco cola ya hayır kampanyasını başlatanlar deniz gezmiş in içinde olduğu odtü lü öğrencilerdi..demirelli sağ iktidarın dinci-dinsiz basını coco colaya ayıp oluyor,abd li müttefikimizi mi kızdıracağız diye günlerce yayın yapmışlardı..))

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 557
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:31

:)) demirel mason olduğundan iyi coca cola içmiştir...ah şu demirel ahh geçen seneki konferansındada amerikayı kıskanıyorsunuz demişti bize yermek yerine övmemiz gerektiğini söledi çok başarılı ve güçlülermiş:)) iyi küfür etmiştim keltoşa:))

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1501
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:34

ben bas bas bgırıken almanyada hıtlerı destekleyen yahudılerdı dıye herkes bana komplocu dıyordu :))

şimdı deyın bana cocacola yahudı malı değilmi:)

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:37

demırelcı dedınızde bır hatırlatmada ben yapim:)

bılındıghıuzere kadır has demırelın en has adamıdır ve turkıyeye cocacolayı ılk sokanda kendısıdir yanı kadır has ölmeden önce dakıkada 5 mılyarcık kazanan iş adamımız

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:38

yembel gazılı mason deme :)) mason dıye birşey yoktur:)) tabıkı yersenız!!!

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:42

maho abicim sana komplocu diyebilmek için kendimi zorluyorum ama bir türlü olmuyor
sana komplocu diyemiyorum:))
diyenler utansın

dr_civanim
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Merkez
Batman
Aktif Toplam Yazı : 10449
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:43

siyonizmin geleceği için yahudi katli vaciptir :)))
cocacolanın çıkardığı fetva:)))))))))

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:50

insan oğlunun geleceği için israilin imhası vaciptir demeye hakkım olsa vallaha derdim ama şeyhül islam olacak kadar büyümedim daha:))

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 22:54

thedor herlz `ın bunda parmagı varmı dr:))

ama abdulhamıd buyuk adammıs :)) aslında yahudı cemaatı ortadogudakı gelecegının temellerını cok önceden atmaya basladılar ,bunu osmanılının 1839larda çökertılmeye baslamasıyal start verdıler osmanlı 1923 de son buldu ondan sonra avrupada çatışmaların ardı arkası kesılmedı sonra 1930 larda ıktıadara getırılen hıtlerın yahudılerın fınansörlugunde yahudı katlıamı basladı .

Aslında orada öldurulenler çogunlugu sabetaycılardan olusan kırma yahudılerdı ,yahudıler kendınce hem yahudı ırkını temızlemeye basladılar hemde avrupdakı gercek yahudılerı bu soykırım ıddıaları ıle endişlendırıp pekde gıtmek ıstemdıklerı ortadoguya kendı rızalarıyla sürdüler sonra cıkartılan soykırım yasasıyla almanydan mılyarlaca marklık tazmınatı sonu hiç bellı olmayan bır tarıhe kadar almaya hak kazandılar

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 23:03

evet maho bu teoriyi ben bir kaç kişiden daha dinledim geçerliliği var bence...ama sebataycı mebataycı yahudi değilmi hepsi baş belası yak gitsin:)))

dijitalMAHO
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 23:05

aslında bu yahudılerın hepsını töhmet altında bırakmamak lazım şuanda israıldekı katlıamları protesto eden yahudı gruplarda var ,bu baş belası olanlarsa siyonıst yahudıler yanı yahudılerın ırkcı olanları

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 23:06

abi boşversene sen adamların kitapları nediyor ona bak:))

emsalsiz_baris
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.01.2009 23:13

2. dünya savaşından sonra yahudilerin yakıldığı iddia edilen birçok yerde boş bir arazi bulunmuştur

hatta bu mahkemlere bakan hakimlerin ölümle tehdit edilip yahudiler lahinde karar aldıklarını mahkemedeki hakimlerden biri çok sonradanda olsa açıklamıştı

2. dünya savaşında yapılan katliamlardada yahudi parmağı vardır
ve almanyadanda yüklü miktarda tazminat talep etm,işlerdir

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan