Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   Gazze nin cennet çocukları

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:22:23)
karacicegimsin İçinden ne geliyorsa yaz! Forum başlığına yazı ekledi - (10:03:52)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:32:01)
aydogdu_123 (*^*).....Niebelungen`in "HUZUR" Limani.....(*^*) Forum başlığına yazı ekledi - (10:33:19)
Seyyah Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:34:54)
Seyyah NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (10:35:55)
Seyyah ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (10:37:16)
tarikpoyraz DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (10:48:44)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:52:37)
eliff_ ŞU AN NE DİNLİYORSUNUZZZZ ? Forum başlığına yazı ekledi - (10:54:09)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:54:26)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (10:56:00)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:04:57)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:06:53)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:11:43)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:13:45)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:14:47)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:16:06)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:17:18)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:19:47)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:26:49)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:30:00)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:37:20)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:43:56)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:44:15)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:47:00)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:57:09)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (11:57:40)
eliff_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:03:40)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:26:29)
tarikpoyraz Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:27:19)
___solcier35___ ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (12:35:59)
___solcier35___ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (12:49:15)
___solcier35___ —¤÷(`[¤*..TÜRKÜ CAFE..*¤]´)÷¤— Forum başlığına yazı ekledi - (12:50:36)
___solcier35___ ***O KADAR ZOR(mu) Ki...!!! Forum başlığına yazı ekledi - (12:51:41)
GOZLERINIYORMA İçinden ne geliyorsa yaz! Forum başlığına yazı ekledi - (19:37:23)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
eliff_
  • Ekle
42 yaşında / Bayan
Beykoz
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 10294
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 15:56

Gazze`nin masum bebekleri, küçücük çocukları. Günlerdir sizin cennet fotoğraflarınıza bakıyoruz. Bakamıyoruz, bakar gibi yapıyoruz. Yüreğimiz, yüreklerimiz daralıyor.
Daralıyor, sıkışıyor, bitiyoruz. O dağınık saçlarınız. Ecel rüzgârında dalgalanır gibi. Ne güzel saçlarınız var sizin. Ne de güzel, yaşar gibi bakan donuk gözleriniz. Anlamaya çalışıyorum, bize neler anlatıyor, neler fısıldıyorsunuz.

Yüzleriniz ne güzel. Ölümün izleri tutunamaz mı sizin yanaklarınızda?

Siz nasıl bakıyorsunuz öyle? Ne diyorsunuz katılaşmış, katran sürünmüş, pas tutmuş vicdanlara? Zalimin bombalarına, mermilerine en büyük cevap siz misiniz?

Anneleriniz size doyamadan, babalarınız doya doya koklayamadan, nasıl da kayıp gittiniz ellerinden, ellerimizden. Giderken, bütün dünyanın çocuklarını sorulara boğdunuz. Sizin masum yüzlerinize bakarken evde annelerine, babalarına sorup durdular: Çocuklar neden ölüyor anne? Çocukları neden öldürüyorlar?

Cevap veremedi kimse. Boğazlara bir düğüm atıldı. Ne diyecektik? Ne demeliydik?

Ben o güzel yüzlerinize önce cesaret edip, bakamadım. Toplayamadım kendimi. Sonra dayanamadım. Bak dedim, onlar cennet yüzleri. Bir de dağınık saçlarınıza takıldım. Ne güzelmiş şehit bebeklerin saçları. Okşamak isterdim. Cennetten kokular sürünmüştür şimdi onlara diye koklamak isterdim. Yüzüm olur muydu? Elim gider miydi? Suçluyuz hepimiz...

Sonra teselli aradım. Cennette Peygamberimiz okşayacak o saçları, o masum başları. Peygamber şefkati dedim. Düşündüm sonra, Kasım`ı, Abdullah`ı, İbrahim`i okşar gibi okşayacak Gazze`nin cennet çocuklarını. Kim bilir nasıl da oyunlar oynardı, Peygamberim, tutarak ellerinizden. Size elleriyle yemişler verirdi, sizinle yarış ederdi kim bilir. Cennet çocukları, nasıl da özenirlerdi size kim bilir. Sorarlardı sizi, bunlar da kim? Kim böyle İnsanlığın İftihar Tablosu`na arkadaş olanlar? Siz cevap mı verirdiniz: Biz Gazze`nin çocuklarıyız. Yan yanaydı küçücük kefenlere sarılı bedenlerimiz. El eleydik, sıra sıraydık, ellerdeydik, havalardaydık. Doğrudan geldik biz buraya... Sizin orada bahçeleriniz mi olurdu; adını Gazze mi koyarlardı?

Siz cennetin kapısında annelerinizi babalarınızı almadan gitmez misiniz? Bizi de bekleyin... Bizi de işaret edin...

O masum yüzleriniz, o sıra sıra cennet kundaklarına sarılmış halinizle siz, bize bütün hayatı sorgulatan bakışlarınızla siz, boşuna ölmüş olamazsınız. Anladıklarımızdan, daha büyüktür anlattıklarınız. Siz kurumuş çöllere can veren rahmet damlaları gibi, yüreklere şefkat, merhamet yağdırıyorsunuz. Siz, bilseniz ne çok taşlaşmış kalbi çözdünüz, erittiniz. Siz, "sadece ben" diyen insanlara, yüreği hatırlattınız. Kanayan bedenlerinizle, vicdanları kanattınız. Kurumuş nice göz pınarına yaş yürüdü, bakarken o bakılamaz gözlerinize... Siz buğday tohumu gibi hatta ondan da öte, bir düşünce toprağın bağrına milyon dirildiniz. Bizi insanlığımıza dirilttiniz.

Eğer ihtiyar dünyamız bir bahar daha yaşayacaksa, taşlaşmış kalplerle gelmez o bahar. Merhamet, şefkat, vicdan gelmeli önce. İnsan dirilecekse, insaniyet dirilmeli önce. Demek size düştü, sizin masumiyetinize düştü bu görev.

Size o zalim, o merhametsiz, o kalpsiz adamlar, kadınlar nasıl da kıyıyorlar. Nasıl da utanmıyorlar.. korkmuyorlar.. pişman olmuyorlar... Siz, Gazze`nin cennet çocukları, siz onları teşhir ettiniz. Onlara destek verenleri teşhir ettiniz. İnsan hakları, hayvan hakları diyenlerin suskunluğunu, ortadan kayboluşlarını teşhir ettiniz. Nasıl da yakalandılar, masum bakışlarınızda... Bu kadarını ummayan, bu kadarını düşünemeyen, "medeniyet, demokrasi, insan hakları falan filan var artık, böyle vahşetler Nazilerin döneminde kaldı artık" diyenlere, en anlatılamazı anlattınız.

Gazze`nin cennet çocukları, kararan vicdanları sarstınız. Dünyaya dalan Müslümanlara, mümin olma şuurunu hatırlattınız. Dağınık saçlarınız ve yaşıyormuş gibi bakan gözleriniz, on günde ne çok şey anlattı bize... Eminim, ahınız, kalmaz düştüğünüz yerde...

zaman
Hüseyin Gülerce

wmawi
  • Ekle
53 yaşında / Bayan
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 50
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 18:28

elif senin yazılarını okadar çok begeniyorumki her seferinde okurken tüylerim diken diken oluyor ve gözlerim doluyor.ben dayanamıyorum bu lanet olası israilin yaptıklarına ALLAHIM ne olur hak yerini bulsun bunların hepsi kahrolsun. tekrar treşekkür ederim sana elif hepimiz bu kadar duyarlı olsak keşke

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 19:50

NEDEN SIRF GAZZE ÇOCUKLARI?..NAZİLERİN KATLETTİĞİ ALTI MİLYN YAHUDİNİN ÇOCUKLARI CAN TAŞIMIYORMUYDU?..YA RUANDA DA TUTSİLERİN DOĞRADIĞI BİNLER CE ÇOCUĞU BAŞKA ALLAH MI YARATTIYDI..DAHA NİCE ÖRNEKLER SIRALAYABİLİRİM..MÜSLÜMAN OLMAK İKİ YÜZLÜ OLMAYI GEREKTİRMEZ..MÜSLÜMAN OLMAK İNSAN OLMANIN ÖNÜNDE ENGEL DEĞİLDİR..TÜM SAVAŞLARI VE LANETLİYORUM..

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 19:51

LANETLEYİNSENE HER TÜRLÜ SOYKIRIMI EĞER SAMİMİ İNSANLARSANIZ..

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 557
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 21:11

YAHUDİLER NEDEN LANETLİDİR BUNU BİZ DEĞİL ALLAHU TEALA SÖYLESİN;

Tevbe Suresi

29. Kendilerine Kitap verilenlerden Allah`a ve ahiret gününe inanmayan, Allah ve Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak dini kendine din edinmeyen kimselerle, küçülerek elleriyle cizye verinceye kadar savaşın.

30. Yahudiler, Uzeyr Allah`ın oğludur, dediler. Hıristiyanlar da, Mesîh (İsa) Allah`ın oğludur dediler. Bu onların ağızlarıyla geveledikleri sözlerdir. (Sözlerini) daha önce kâfir olmuş kimselerin sözlerine benzetiyorlar. Allah onları kahretsin! Nasıl da (haktan bâtıla) döndürülüyorlar!

73. Ey Peygamber! Kâfirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran. Onların varacakları yer cehennemdir. O ne kötü bir varış yeridir!

Maide Suresi

51. Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.

Bakara Suresi

88. (Yahudiler peygamberlerle alay ederek) ”Kalplerimiz perdelidir” dediler.Hayır; küfür ve isyanları sebebiyle Allah onlara lânet etmiştir.O yüzden çok az inanırlar.
89. Daha önce kâfirlere karşı zafer isterlerken kendilerine Allah katından ellerindeki (Tevrat`ı) doğrulayan bir kitap gelip de (Tevrat`tan) bilip öğrendikleri gerçekler karşılarına dikilince onu inkâr ettiler.İşte Allah`ın lâneti böyle inkârcılaradır.

100. Ne zaman onlar bir antlaşma yaptılarsa, yine kendilerinden bir gurup onu bozmadı mı? Zaten onların çoğu iman etmez.

120.Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır.De ki: Doğru yol, ancak Allah`ın yoludur.Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah`tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.

Maide

64. Yahudiler, Allah`ın eli bağlıdır (sıkdır), dediler. Hay dedikleri yüzünden elleri bağlanası ve lânet olasılar! Bilâkis, Allah`ın elleri açıktır, dilediği gibi verir. Andolsun ki sana Rabbinden indirilen, onlardan çoğunun azgınlığını ve küfrünü arttırır. Aralarına, kıyamete kadar (sürecek) düşmanlık ve kin soktuk. Ne zaman savaş için bir ateş yakmışlarsa (fitneyi uyandırmışlarsa) Allah onu söndürmüştür. Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar; Allah ise bozguncuları sevmez.

82. İnsanlar içerisinde iman edenlere düşmanlık bakımından en şiddetli olarak Yahudiler ile, şirk koşanları bulacaksın.

Nisa Suresi

46. Yahudilerden bir kısmı kelimeleri yerlerinden değiştirirler, dillerini eğerek, bükerek ve dine saldırarak (Peygambere karşı) ”İşittik ve karşı geldik”, ”dinle, dinlemez olası”, ”râinâ” derler. Eğer onlar ”İşittik, itaat ettik, dinle ve bizi gözet” deselerdi şüphesiz kendileri için daha hayırlı ve daha doğru olacaktı; fakat küfürleri (gerçeği kabul etmemeleri) sebebiyle Allah onları lânetlemiştir. Artık pek az inanırlar.

144. Ey iman edenler! Müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmeyin; (bunu yaparak) Allah`a, aleyhinizde apaçık bir delil mi vermek istiyorsunuz?

155. Sözlerinden dönmeleri, Allah`ın âyetlerini inkâr etmeleri, haksız yere peygamberleri öldürmeleri ve ”Kalplerimiz kılıflanmıştır” demeleri sebebiyle (onları lânetledik, türlü belâlar verdik. Onların kalpleri kılıflı değildir;) tam aksine küfürleri sebebiyle Allah o kalpler üzerine mühür vurmuştur; pek azı müstesna artık iman etmezler.

Al-i İmran

28. Müminler, müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmesin. Kim bunu yaparsa, artık onun Allah nezdinde hiçbir değeri yoktur. Ancak kâfirlerden gelebilecek bir tehlikeden sakınmanız başkadır. Allah, kendisine karşı (gelmekten) sizi sakındırıyor. Dönüş yalnız Allah`adır.

FAZLA SÖZE HACET YOK GEREKSİZ HÜMANİZMİN HİÇ MANASI YOK...İSLAM HERTÜRLÜ SOYKIRIMI YASAKLAR AMA SADECE ŞEYTANLA YAHUDİLERİ LANETLER!!!

wmawi
  • Ekle
53 yaşında / Bayan
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 09:43

bebekler çocuklar nerede olursa olsun kimin olursa olsun melektir.katliam nerde olursa olsun lanetlenir. bu katliama dünya ses çıkarmıyorsa ve diger yandanda HALA ERMENİ SOYKIRIMINI BİZE MALETMEK İSTEYENLER VARSA SİZ HALA NEYİ SAVUNUYORSUNUZ .DÜNYA NEDEN SUSUYOR GAZZEYİ YANLIZ BİIRAKIYOR BUNLARI DÜŞÜN ÖNCE ASIL BUNA İKİ YÜZLÜLÜK DENİR

__Melissa__
  • Ekle
39 yaşında / Bayan
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 512
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 13:39

Püüüffff bence kör köre oturup cirt diyor:)

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 15:07

Umarım herkes ; bu şapşalın , bir millete topyekün küfrederek suç işlediğinin farkındadır.

wmawi
  • Ekle
53 yaşında / Bayan
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 17:13

MELİSSA SAÇMALAMAYI BIRAK VE GERÇEĞİ GÖR CİDDİ DEĞİLSEN CİDDİ OLMAYAN YERLERE YAZIL RESMİNDEN UTAN

muussttaaffaa
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 350
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 21:57

GUN GELECEK
AĞAÇ BİLE DİLE GELECEK ARKAMDA SİYONİST WAR DİYE

__Melissa__
  • Ekle
39 yaşında / Bayan
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 512
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 21:59

Ben çok ciddiyim.Sadece komik insanlarin (istisnalar disinda) kendi haline bakmadan baskalarini kinamasi yüzümde aci bir gülümseme yaratiyor.
Zira bana göre TC=Israil.
Körün köre cirt demesi degilde nedir? Hatta traji komikdir. Ben degil göremeyenler utansin ve saçmalamasin.

muussttaaffaa
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bayrampaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 350
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 08:42

kahrolsun israil

wmawi
  • Ekle
53 yaşında / Bayan
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.01.2009 10:51

BENCE BU FORUMA GERÇEKTEN İNANAN İNSANLAR YAZSIN NERDE YAŞIYOSUN ÖNCE ONA BAK OZAMAN GİT İSRAİLDE YAŞA BÖYLE SAÇMALIKLARLA UĞRAŞMA ÜLKENİN KIYMETİNİ BİL İSRAİLDE YAŞASAN SU AN FİLİSTİNLER GİBİ OLACAKTIN NE MUTLU ONLARAKİ UĞRUNDA ÖLDÜKLERİ DİNLERİ

wmawi
  • Ekle
53 yaşında / Bayan
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.01.2009 10:38

GAZZENİN CENNET ÇOCUKLARI SİZLERİ UNUTMADIK UNUTMAYALIM DUALARIM SİZİNLE

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan