süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   ERNENEKON UN EN BÜYÜK ÇOCUĞU: 12 EYLÜL, EN KÜÇÜK ÇOCUĞU SUSURLUK VE ORTANCA EVLADI PKK DIR.

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:46:33)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:47:46)
aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (09:48:21)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 10:50

BİR TOPLUMDA SADECE BİR KESİM, MAKAMLARI, MAKAM ARABALARI, YATLARI, KATLARI, ODACILARI, HİZMETÇİLERİ, YAZLIKLARI, KIŞLIKLARI, LOJMANLARI VE TÜM BEDAVA YAŞAMLARIYLA LÜKS VE SAFAHAT İÇİNDE İÇİNDE YAŞIYOR DA BÜYÜK BİR KESİM DE BOYNU BÜKÜK BAKIYORSA,
O ÜLKE DE ELBETTEKİ HUZURSUZ KALABALIKLARI KONTROL ALTINDA TUTACAK İLLEGAL ÖRGÜTLENMELER VAR OLACAKTIR..
İŞTE ERGENEKON BU GEREKSİNİM ÇERÇEVESİNDE MEYDANA GETİRİLMİŞ VE ZAMANIMIZA KADAR GÖREVİNİ BİR HAKKIN YERİNE GETİRMİŞTİR..
TÜRKİYEDEKİ ELİT KESİM KENDİ SALTANATINI SÜRDÜRMEK ERGENEKONU OLUŞTURMUŞTUR.. Kİ BU KESİM 80 SENEDİR MAZLUM MİLLETİ KAN AĞLATARAK CUMHURİYETİN KAYMAĞINI YİYEN SÖZ DE LAİK, SÖZDE AYDIN VE İLERİCİ KESİMDİR..(TABİİ ŞİMDİLER DE BUNLAR ULUSALCI VE FAŞİST OLDULAR O AYRI KONU..)
ERKEGENEKON İCRAATLARINA İLERİDE ÇOK AYRINTILI OLARAK DEĞİNECEĞİM AMA BURADA BİR KAÇ BAŞLIK ALTINDA BAHSETMEK İSTİYORUM:
1-12 EYLÜL ÖNCESİ YAPAY SAĞ-SOL KAVKASI ÇIKARTARAK KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAK,
2-TAKSİM MİTİNGİNİ TARAMAK
3-TERÖR ÖRGÜTÜ PKK’ YI KURMAK,
4-MARAŞ, ÇORUM VE SİVAS OLAYLARINDA ALEVİ- SÜNNİ ÇATIŞMASI YAPMAK
5-ÜLKE KARIŞTIRIP 12 EYLÜL DARBESİNİ YAPMAK
6-DARBECİ GÜÇLERİ SÜREKLİ ZİNDE KILMAK İÇİN PKK NIN EVLATLARIMIZA YÖNELİK SALDIRILARINA ÇANAK TUTMAK –Kİ GÜNEYDOĞUDA ŞEHİT DÜŞEN ERLERİMİZİN TAMAMI FAKİR- FUKARA ÇOCUĞUDUR..HİÇ BİR ZENGİN TOHUMUNUN ŞEHİT DÜŞTÜĞÜ GÖRÜLMEMİŞTİR..)
7-SİVAS MADIMAK OLAYLARI VE BAŞBAĞLAR KATLİAMINI GERÇEKLEŞTİRMEK
8-GÜNEYDOĞU BÖLGEMİZDE TERÖRÜ SÜREKLİ HAKİM KILMAK,
9-YİNE GÜNEYDOĞU BÖLGEMİZDE HİZBULLAH ÖRGÜTÜNÜ KURMAK VE SİLAHLANDIRMAK
10-DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ GAFFAR OKAN VE EŞREF BİTİLİS PAŞA BAŞTA OLMAK ÜZERE BARIŞ VE KARDEŞLİK VE ÇÖZÜMDEN SÖZ EDEN HERKESİ ORTADAN KALDIRMAK, KİRLİ VE KANLI EYLEMLERİNDEN SADECE BAZILARIDIR.
11- TÜM BUNLARI AMERİKA, AVRUPA VE “DIŞ DÜŞMANLARIN OYUNU” TEORİSİNE YÜKLEMEK,
ÖZETLE ERGENEKON DENEN CANAVAR BABANIN EN BÜYÜK EVLADI: 12 EYLÜL, EN KÜÇÜK EVLADI SUSURLUK, ORTANCA ÇOCUĞU İSE PKK DIR.
ŞİMDİ İSE ERGENEKON TASFİYE EDİLMEYE ÇALIŞILMAKTADIR..BİR ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ CUMHURİYETİN KAYMAĞINI YİYEN ELİT KESİM, ERGENEKON YERİNE DAHA DERİN, DAHA TECRÜBELİ BİR BAŞKA ÖRGÜTLENME MEYDANA GELMİŞ OLMASI EN BÜYÜK KORKUMDUR..

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2009 11:03

(BU YAZI ÜSTTEKİ 1. YAZIMIN AYNISI OLUP TAHSİS EDİLMİŞ HALİDİR..OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİM..)
BİR TOPLUMDA SADECE BİR KESİM, MAKAMLARI, MAKAM ARABALARI, YATLARI, KATLARI, ODACILARI, HİZMETÇİLERİ, YAZLIKLARI, KIŞLIKLARI, LOJMANLARI VE TÜM BEDAVA YAŞAMLARIYLA LÜKS VE SAFAHAT İÇİNDE İÇİNDE YAŞIYOR DA BÜYÜK BİR KESİM DE BOYNU BÜKÜK BAKIYORSA,
O ÜLKE DE ELBETTE Kİ HUZURSUZ KALABALIKLARI KONTROL ALTINDA TUTACAK İLLEGAL ÖRGÜTLENMELER VAR OLACAKTIR..
İŞTE ERGENEKON BU GEREKSİNİM ÇERÇEVESİNDE MEYDANA GETİRİLMİŞ VE ZAMANIMIZA KADAR GÖREVİNİ BİR HAKKIN YERİNE GETİRMİŞTİR..
TÜRKİYE`DEKİ ELİT KESİM KENDİ SALTANATINI SÜRDÜRMEK ERGENEKONU OLUŞTURMUŞTUR.. Kİ BU KESİM 80 SENEDİR MAZLUM MİLLETİ KAN AĞLATARAK CUMHURİYETİN KAYMAĞINI YİYEN SÖZ DE LAİK, SÖZDE AYDIN VE İLERİCİ KESİMDİR..(TABİİ ŞİMDİLER DE BUNLAR ULUSALCI VE FAŞİST OLDULAR O AYRI KONU..)
ERKEGENEKON İCRAATLARINA İLERİDE ÇOK AYRINTILI OLARAK DEĞİNECEĞİM AMA BURADA BİR KAÇ BAŞLIK ALTINDA BAHSETMEK İSTİYORUM:
1-12 EYLÜL ÖNCESİ YAPAY SAĞ-SOL KAVGASI ÇIKARTARAK KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAK,
2-TAKSİM MİTİNGİNİ TARAMAK
3-TERÖR ÖRGÜTÜ PKK’ YI KURMAK,
4-MARAŞ, ÇORUM VE SİVAS OLAYLARINDA ALEVİ- SÜNNİ ÇATIŞMASI YAPMAK
5-ÜLKE KARIŞTIRIP 12 EYLÜL DARBESİNİ YAPMAK
6-DARBECİ GÜÇLERİ SÜREKLİ ZİNDE KILMAK İÇİN PKK NIN EVLATLARIMIZA YÖNELİK SALDIRILARINA ÇANAK TUTMAK –Kİ GÜNEYDOĞUDA ŞEHİT DÜŞEN ERLERİMİZİN TAMAMI FAKİR- FUKARA ÇOCUĞUDUR..HİÇ BİR ZENGİN TOHUMUNUN ŞEHİT DÜŞTÜĞÜ GÖRÜLMEMİŞTİR..)
7-SİVAS MADIMAK OLAYLARI VE BAŞBAĞLAR KATLİAMINI GERÇEKLEŞTİRMEK
8-GÜNEYDOĞU BÖLGEMİZDE TERÖRÜ SÜREKLİ HAKİM KILMAK,
9-YİNE GÜNEYDOĞU BÖLGEMİZDE HİZBULLAH ÖRGÜTÜNÜ KURMAK VE SİLAHLANDIRMAK
10- ŞERİATÇI OLUŞUMLAR MEYDANA GETİRMEK VE BUNLARI MEDYADA ÖNE ÇIKARTARAK TOPLUMU SÜREKLİ BUNLARLA KORKUTMAK,
10-DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ GAFFAR OKAN VE EŞREF BİTLİS PAŞA BAŞTA OLMAK ÜZERE BARIŞ VE KARDEŞLİK VE ÇÖZÜMDEN SÖZ EDEN HERKESİ ORTADAN KALDIRMAK,
11- TÜM BUNLARI AMERİKA, AVRUPA VE “DIŞ DÜŞMANLARIN OYUNU” TEORİSİNE YÜKLEMEK,
ÖZETLE ERGENEKON`UN KİRLİ VE KANLI EYLEMLERİNDEN SADECE BAZILARIDIR.
ADINA ERGENEKON DENEN CANAVAR BABANIN EN BÜYÜK EVLADI: 12 EYLÜL, EN KÜÇÜK EVLADI SUSURLUK, ORTANCA ÇOCUĞU İSE PKK DIR.
ŞİMDİ İSE ERGENEKON TASFİYE EDİLMEYE ÇALIŞILMAKTADIR..BİR ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ CUMHURİYETİN KAYMAĞINI YİYEN ELİT KESİM, ERGENEKON YERİNE DAHA DERİN, DAHA TECRÜBELİ BİR BAŞKA ÖRGÜTLENME MEYDANA GELMİŞ OLMASI EN BÜYÜK KORKUMDUR..
(BU YAZI ÜSTTEKİ 1. YAZIMIN AYNISI OLUP TAHSİS EDİLMİŞ HALİDİR..OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİM..)

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 5578
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.07.2011 18:59

----------- orduyla ilgili düşüncelerimi zaten kerelerce yazmış bulunmaktayım
ve özellikle dursun çiçek ve hasan ığsız saldıray ve hıfsı beyefendiler için ayrı başlık açmıştım yani bunların olacağını ilk bu siteyi tanıdığımda yazmıştım...
------------bu şahısların yaş kuru imza muhabbetinin de -- aylarca sürmesinin özünde kurumsal olarak suçun işlendiğinden dolayı olup,çok uzunca bir sürecin yaşanmasına sebep olmuştu...
----------bugün yaşananlar tameman normalleşmenin başladığına işarettir
--------saygılarımla
ve
bu vesileyle de

--------Ramazan-ı Şerif’in
tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dileyor ve "Cenab-ı Hak katında müstesna bir yeri olan ve Yüce Rabbimizin --kullarına sonsuz rahmetini esirgemediği ----on bir ayın sultanı mübarek Ramazana kavuşmuş bulunmaktayız.
------ Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’le şereflendirildiğimiz bu ayda tam bir ihlas ve şuurla bu güzel günleri hep beraber yaşayıp, huzur ve barış içerisinde pek çok nimete mazhar olacağız. Bolluk, bereket ve mağfiretin hakim olduğu, alemlere rahmet olan Efendimizin;
------güzel ahlakına sahip olabilme çabasıyla manevi heyecanımızın doruk noktasına ulaşacağı bu mana dolu günler; sevgi, saygı, kardeşlik duygularımızın da güçlenerek artacağı önemli zamanlardır. Ramazan ayının kutsiyet ve bereketinin her zaman daim olmasını Yüce Mevlamdam niyaz eder,
----- tüm İslam alemine, ülkemize ve Adıyamanlı hemşehrilerime mübarek Ramazan’ın hayırlara vesile olmasını temenni ederim

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.08.2011 18:27

sn ressam dost o kadar yazdın söyledin kaç kişi anladı...dersiniz...

yasarmahismet
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Narlıdere
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1231
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.08.2011 02:45

-----ülkemizin kahir ekserinde çok hoyratca israf edilen ekmeğin.---bu israfına tedbir olabilecek önlemler hakkında, milletçe öncelenmesi gerekli görüşleriniz düşünceleriniz ve yorumlarınızla katkı vermenizi istirham ediyorum....
-----bilhassa bütün dünyayı kuşatıp sarmalayacak olan krizler döneminin başlamak üzere olduğu bu günlerde çok daha önemli olmalıdır diye düşünüyorum

Seyyah
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Elazığ
Aktif Toplam Yazı : 5559
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.08.2011 21:57

peki gösterişli mekanlarda sadece kuş sütünün eksik kaldığı iftar sofralarınada bir çift sözünüz yokmudur?büyük büyük çadırlar kurulur ve nedense büyük çoğunlukla ihtiyacı olmayanların doldurduğu o mekanları neden söylemiyorsunuz..

veyahut durumun en başına giderek kendi kendine yeni baştan bir islamiyet yazıp yaşayanları neden konuşmuyorsunuz?

kendi ülkenin öz çocuklarının garibanlarını unutup sadaka toplumu haline getirenleri neden konuşmuyorsunuz..

ondan sonra çıkıp hangi yüzle ve hangi cesaret ile kutsal değerleri dilinize doluyorsunuz?

bukadar basitmi sandınız siz ?

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.08.2011 03:03

-evet çok önce yazdıklarım nihayet uygulanmaya başladı
yine 12 general amiral ve muazzaf subay için yakalama kararı alındı-

muhterem beyefendiler---ben de artık ağırlıklı olarak feys buk ta bulunacağım-bulunmaktayım sizlerin katkıda bulunması beni çok me mnun eder
arzu ederseniz serbest kürsü adıyaman gurubuna girerek
mahmut ismet yaşar olarak gurup yeneticiliğini bana vermeyi uygun buldular.
-- saygılarımla

Peygamber Efendimiz yarım hurma da olsa sadaka verin buyurmuş.Az çok demeden kardeşlerimize yardım gönderelim.Rabbim Ümmete Birlik nasipeylesin.. inşallah
---YOKLUK VE YOKSULLUK SINIRINDAN ÇOK ÖTE AÇLIKTAN ÖLEN DİLSİZ MASUMLAR İÇİN ELLERİMİZİ CEBLERİMİZE GÖTÜRMEkten imtina eder de inat edenlerin DAHA NE .ZAMAN ceblerimizDE Kİ, yılan çiyan yuvaları değil gökdelen-REZİDANSLARI-villalar​ı yalıları yıkmaya karar vereceğini merak etmemek mümkün mü...

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.08.2011 03:03

-evet çok önce yazdıklarım nihayet uygulanmaya başladı
yine 12 general amiral ve muazzaf subay için yakalama kararı alındı-

muhterem beyefendiler---ben de artık ağırlıklı olarak feys buk ta bulunacağım-bulunmaktayım sizlerin katkıda bulunması beni çok me mnun eder
arzu ederseniz serbest kürsü adıyaman gurubuna girerek
mahmut ismet yaşar olarak gurup yeneticiliğini bana vermeyi uygun buldular.
-- saygılarımla

Peygamber Efendimiz yarım hurma da olsa sadaka verin buyurmuş.Az çok demeden kardeşlerimize yardım gönderelim.Rabbim Ümmete Birlik nasipeylesin.. inşallah
---YOKLUK VE YOKSULLUK SINIRINDAN ÇOK ÖTE AÇLIKTAN ÖLEN DİLSİZ MASUMLAR İÇİN ELLERİMİZİ CEBLERİMİZE GÖTÜRMEkten imtina eder de inat edenlerin DAHA NE .ZAMAN ceblerimizDE Kİ, yılan çiyan yuvaları değil gökdelen-REZİDANSLARI-villalar​ı yalıları yıkmaya karar vereceğini merak etmemek mümkün mü...

resulbaki
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Ceyhan
Adana
Aktif Toplam Yazı : 977
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.08.2011 22:18

abi sende ressamlıkta var dimi:))))hani ressam dost diyesim geliyor sana ama demesemmi?:)))akraba mısınız yoksam ne kadar benziyonuz hık demişin burnundan düşmüşün:)))

yasarmahismet
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Narlıdere
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1231
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.08.2011 02:22

:::)))
bir an için de olsa --farzedelim ki siz haklısınız,,,,,,,,,,,,,,,,,,
--düne kadar ordu evlerinde askeri garnizonlarda yapılan her türlü harcama neden denetim dışı olabilir
iki 4 darbenin ve sayısız muhturalar verilen bir ülkede demokrasiden nasıl bahsedilebilir
üç koca bilmem kaç milyar nufüzlu çinde neden 170 general e karşın bizde 320 generalden fazla kadro olmuş olabilir.
dört 142 internet andıcını kuran kurum nasıl bir iktidara karşı kara propaganda yapabilir bunun da asker tarafından kabul edildi malımınız iki gün önce dursun çiçek bunu açık açık kabul etti
beş gladyoyu ilk olarak ecevit yüksek sesle dillendirmişti. o zaman kabul edenler bu gün neden katillerini alkışlar oldu anlamak hiç mümkün değil....
bunlara cavap vermenizi saygıyla arz ederim
--meclis tv yi de ille istiyorsanız size göre mütareke basını yeterince izah etti kanaatindeyim
buna rağmen hoşgörüylede karşılamadığımı belirtmek isteri.

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.08.2011 02:28

-----garip-gurabanın
boğazından ilaçından
giyim kuşamından gasp edilen paralarla
millete komplo için kurulan
45 adet internet sitesinin faaliyetlerini deşifre edecek açıklamalar
en kısa zamanda yapılacaktır..

kendim_
  • Ekle
34 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 61
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.08.2011 22:20

Sen Ey Faşist!
Aramızda ki Tek Fark Ne Biliyor musun?
Ben Şerefimle Bu Toprağın Her Metre Karesine Canımı Vermeye Hazırken..!
Sen Metre Metre Satıyorsun Şerefli Toprağını Tüm Şerefsizliğinle...

Yilmaz Guney ..

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.08.2011 00:23

bu genel kurmay başkanı sizce ne anlatıyor olabilir
ey ,
aslan sosyal demokratlar.
--ey silivri avukatları ey ülkeyi kana bulaya,
tarih önünde utanmaz yuzler,.

baygevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.08.2011 19:13

Mahmut Asker cocugumusun ondanmı bukadar sevmıyorsun askerı ?
ondanmı bu nefretın ?

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.08.2011 02:17

Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz.
Suskunluk kimseyi yanıltmasın,
Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan