Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Yaşam
   Erkekce
   kız ayarlamak için 10 taktik :D

Eftuha sizce insanlık tarihinin en büyük (keşfi-buluşu) NEDİR Forum başlığına yazı ekledi - (00:30:21)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
cenk98
  • Ekle
27 yaşında / Erkek
Harmancık
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 13:03

Kız Ayarlamak İçin 10 Taktik
1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın
-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız

3)Eğer kız tanıdığınız birisiyse onu övün (sen şöyle akıllısınsen muhteşemsinsen matematikte birincisin(!)gibi)anında tavdır

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse.. deyip muhabbeti başlatın

5)Kız çalıştığınız yerdeyse onun işlerine yardım edin hemen tav olurlar

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz

Metro tramvay otobüs vb.deyseniz kitap okuyan bir kızın başına dikilip güzel kitap sizin gibi sizde kitap gibisiniz deyin gerisi gelir

9)Bir konserdeyseniz heyecenla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin

10)Bir forum sitesindeyseniz kızlara rep verin

teoman57
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Silivri
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 17
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 18:13

yok be abi gönlümün prensesini bulmak için çok caba sarf ettim yok işte yok birini çok sevdim abisi girdi aramıza yok abi hiç bir taktik fayda etmedi hala arayıştayım bukadar zor olduğunu bilseydim dünyaya gelmezdim bi taş olurdum biköşede birisinin aklına gelirde ya denize yada bir dereye atılır geçinir giderdim

YaLiKuSu_35
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 19.02.2009 06:33

Bak kardesim aramızda fazla yas farkı yok ama bende sana tavsiye...burdakileri sakın ha uygulayım falan deme özellikle 4-6-7 bunları sakın uygulama ya durakta kafana bi çanta yersin ya bahçeden kıza vermek icin topladıgın otlar senin öglen yemegin olur :D ya da kız önündeki bir fincan sıcak kahve (çay)yi basından asagı bocalar yani her halikarda zararlı sen çıkarsın ha bide kalabalık bi ortamsa yerin dibine geçersin :) yok ben utanma arlanma duygusundan yoksun biriyim göze alırım yaparım olmazsada benim icin fark yapmaz diyosan oka sen bilirsin ;))

YaLiKuSu_35
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 19.02.2009 06:51

Hiç bir şekilde kızlar avlancak yabani yaratıklar deildir ya da ayar çekilecek makineler vs.. Daha en basta baslıktan kaybediyosun...bikere hiç bir kıza ayar çekerek manitaa sevgili yapmazsın! Zaten o sekilde baslayan bi iliskide uzun sürmez. Çünkü bugün senin bi göz kırpmanla tav! olan kız yarın bi baskasının gözüne gider!! :) Bikere önce sana güvenmesini sağlicaksın senden hoslanabilmesi icin belli bi süre geçmesi ve bu süre zarfında onun hoslanabilecegi bazı seyler yapman lazım...sonra kız arkadas edinme durumları mutlaka bi neden bi sebep iliskisine dayanır..Ya arkadas ortamında tanıstırılırsın ya aileler tanısıyodur ya aynı mahalledesiniz ve sürekli karsılasıyosunuzdur yani bu önrekler çogaltılabilir ama senin buraya ekledigin taktikler bos ugraslar kendini rezil etmekten öteye geçmez nerden biliyorum onuda söyliyim hiç denemedim denememde ama bu tarz taktikleri gözümün önünde deneyen arkdaslarım var hem yabana atılcak çocuklarda deillerdir :)))) ama kızlar sandıgınız kadar kolay basit canlılar deil bunu idraak edenlerin zatn düzeyli bi iliskisi var.. kız arkadası olmayanlar ise daha bunu idraak edememis olan canlılar katagrosine giriyo tabi illaki herseyin bi istisnası oldugu gibi bu durumunda istisnaları var.. Uzun lafın kısası bu iste biraz şans birazda sabır gerekli ama en çokta tip önemli !! :D

kaqan
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 7215
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 20.02.2009 17:53

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz

gömlegi çıkaracan he çok güzel ya :D

_B_O_R_A_U_
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 134
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.04.2009 23:11

bu tavsiyelerin hepsi acemice:) daha akılcı ve kolay yollar var hemde yüzde yüz etkili.

kusursuzgench
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Beşiktaş
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 4443
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.04.2009 14:23

iki gündür belkiyorum yazmadınız:))))

mikail_Tal
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 1772
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 20.06.2009 19:46

7 ve 9 çok tehlikeli

angara90
  • Ekle
27 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.06.2009 16:07

şaçmaa

NighT_LiFe
  • Ekle
25 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 13.08.2009 23:38

iyi hersey güzelde hocam..pekiii 11 . yide ben wereyim .. :):):)
11 ) Arkadaslar eğrki benim gibiyseniz yaz kış çeşme de yaşıyorsanız : biraz olsun ne iyi ne kötü nereden yaralanabileceginizi bilirsiniz we mesela rüzgar sörfü yapıyorsunuz ..ve bi kzı cok begendiniz sizinle birlikte olmasını size pas wermesini istiyorsanız ...Şunu dikkate alın ilk olarak kıza selam werin saati sorun falan weeee suya cıktıgında sizde belli bi aralıktan sonra sizde cıkın tabii beklemek we ya bekletmek olmaz :)
ve sanki istemeyerek yapmıssınız gibi kızın boardına carpın yawasca we hayvan gibi carpmayın tabikide x)
we ardından hemen özür dileyin bir seyi war mı yok mu sorun (kibarca hayvan gibi deil tabiki :):):)
sonrasıda sizin dilinize kalmıs birsey ....Muhabbetinizi ilerletmeye calısın.. hadii basarılarrr :D
Neden 2 de 1 hayvan kelimesini wurguluyorum diye soracaksınız hemen yanıtlayam arkadas genelde bazı erkekler kız tavlıcam die sacma sapan hareketler yapar ..buda sizin salak konumunda olmanız demektir .....

NOT: Kendiniz olun ve artık bu cagın kızları ne gazoza ne şaraba ne paraya ne pula ne arabaya ne de ona buna önem duymuyor (para olmazsa nasıl yasıcaksın tabiii o ayrı :):):) Arkadaslar işin ciddiyeti artık kızlar hiç birsey önemsemiyor ..önemsediklerinden ilki tatlı dildir ..Konusmasını bilirsen hersey senin ...konusmayı bilmessen sen herkesin malı olursun :):):)

GevezeKalem
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5193
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.08.2009 19:20

tamam abi , çeşmeye geldiğimde
dereye giderken senin arkana takılacağım
hayvan gibi değil maki bitki ötüsü gibi kısa ama etkili olacağım
bozkırdaki cool tavrımı aynen su üzerindede uygulayacağım .

SeVeCeN24
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 2
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.08.2009 14:59

yaw uzmanlık alanımmış bu konu be yaw :))

1- Barda iseniz ilk duragımız barın kadınlar tuvaletini direk kesen yanı!
bütün kızlar tuvaletten çıkarken sizinle göz göze gelmeli birinden biri kesin dalacaktır bakıslarınıza!
10 dakka sonra sizin yanınızdan barmene sipariş verir sizde aynısından bende dediğinizde muhabbet başlar...

2- Çay bahçesinde garsona 5 lira ver ve yan masada oturan beyfendi bu çilekli pastayı sizin için yolladı demesini sağla garson seve seve yapar! Sonra çaybehçesinden beraber kalkarsınız ve gideceğiniz yere kadar bırakabilirmiyim dediğinizde olay tamamdır...
(çilekli pasta en önemli ayrıntı arkadasım evliliğini bir çilekli pastaya borçlu )

3-Otobüs durağında ki taktik işe yaramaz aynı durakta en az 5 gün takip etmen lazım aynı saatte aynı otobüse bineceksin ve senden önce inmesi için bekleyeceksin! 6. sabah günaydın dediğinde kızın yüzünde mutlak bir tebessüm ve işte muhabbet başladı gerisi gelir zaten...

diğer mekanlar için taktik isteyenler msj atabilirler ...

GevezeKalem
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5193
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.08.2009 14:59

tuvalette denemeye calistim fekat sabunla dalmaya calistilar,
cilekli pasta yerine armutlusunu gönderdim basimda paraladilar

ben bir balkon menü rica ediyorum

SeVeCeN24
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 2
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.09.2009 11:33

la tuvalette ne işin var tuvaletin kapısının karsısında duracaksın seni görsünler diye

lahana25
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 6
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.09.2009 13:55

ya knusarak cozum vardır yok tan yere kendımızı harap etmeyelım snucta kızlar erkeksız erkeklerde kızlarsız olmaz doganın knunu bu ne ufalacaksın nede kocalanacaksın olay bu

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan