Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Fıkralar
   GÜNDEMLE İLGİLİ BİR FIKRA YAHUDİLER İYİ OKUSUN:)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 557
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 00:53

Hitlerin bu lafinla ilgili bir hkaye geldi aklima simdi:

Hitler ve Stalin bir barda oturmaktadırlar Bir adam iceri girer ve barmene bunlar Hitler ve Stalin mi diye sorar Barmen "Evet, onlar" der Sonra adam onlara dogru yurur ve sorar:

"Selam, ne yapıyorsunuz?

"Hitler cevaplar" : 3 Dunya savasını planlıyoruz"

Adam sorar "Gercekten mi? Neler olacak?" Hitler: "Bu sefer 14 milyon Yahudi yi ve bir bisiklet tamircisini oldurecegiz" der Adam sorar: "Bir bisiklet tamircisi mi???!" Hitler Stalin`e doner ve der ki: "Gordun mi, sana kimsenin 14 milyon Yahudi yi takmayacagını soylemistim!"

ViOLeta_
  • Ekle
30 yaşında / Bayan
Yurtdışı
İtalya
Aktif Toplam Yazı : 532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 01:55

aman ne komik ne komik!

fasistligiyle övünen düsüme özürlülerine ben daha cok gülüyorum.

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 1404
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 11:00

çok başarılı kutlarım!

ressamdost
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Merkez
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 760
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 12:02

BU FIKRAYI ANLATARAK BUNDAN HAZ DUYAN KİŞİNİN YAHUDİDEN ZATEN HİÇ BİR FARKI KALMAMIŞTIR..ŞÖYLEKİ: İNSAN ÖLÜMÜNDEN HAYVANCA KEYİF ALMA DUYGUSU AYNI ÖLÇÜDEDİR..

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 12:50

yahudilerin ölümünden zevk aldığım veya hitleri savunduğum falanda yok adı üstünde fıkra anlayana...

siziniseviyorum
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 180
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:03

İncil`e göre Hz. İsa Yahudilerin asırlardır beklediği kurtarıcı, yani Mesih`tir. Ama tebliğine başladığında, Yahudi halkını Allah`a iman etmeye davet ederken, bir yandan da Yahudiler arasında itibarlı olan bazı din adamlarının ikiyüzlülüklerini eleştirir. Bu nedenle Yahudi halkın önemli bir bölümü Hz. İsa`yı severken, söz konusu din adamlarının çoğu ona düşman kesilirler. Onu öldürebilmek için tuzak kurmaya karar verirler. Sonunda, Hz. İsa`yı, o sıralarda Filistin`i yönetmekte olan Romalılara şikayet etmeye karar verirler. Roma Valisi Pilatus`a çıkarak, Hz. İsa için "kral olduğunu iddia ediyor, siyasi karışıklık çıkarıyor, oysa bizim kralımız Sezar`dır" derler. Roma Valisi Pilatus Hz. İsa`yı sorgular ve hiç bir suç işlemediğini görerek onu serbest bırakmak ister. Ama Yahudi din adamları ısrar ederler; Hz. İsa`nın çarmıha gerilerek idam edilmesini isterler. Pilatus da bu isteği kabul eder. Yani İncil`e göre, Hz. İsa`nın idam edilmesi kararının asıl sorumluları, Yahudilerdir. ve bu millet bir peygamberin öümünün sosrumlulugunu tasıdıgından hep boyle zulumlere ugrayacaktır...

KURAN`A GÖRE HZ. İSA`NIN HAYATI ]]

http://74.125.77.132/search?q=cache:-SlRIHTGL3EJ:www.harunyahya.org/Makaleler/passion.html+yahudiler+hz+isa&hl=tr&ct=clnk&cd=1&gl=tr

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:20

yahudilerin fazla savunulacak tarafları yok kıçlarından uydurdukları din anlayışları kendileri zaten hitlerden beter faşist yapıyor..üstün ırkın kendileri olduğunu diğer insanların onlara köle olarak gönderildiğini,yahudu olunamaz doğulur şeklinde faşizan anlayışları hitlerden beter olduklarını göstermektedir onun için kimi ne kadar savunacağınıza dikkat edin...saygılarımla

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:35

aslında bana göre olayın din boyutunun dışında insanlık kısmı daha var! bu savaş adil bir savaş değildir biri son teknoloji bombalar atarken diğer taraf sapanla taş atıyor. çocuklar kadınlar siviller ölüyor arkadaşlar! yahudi yada müslüman farketmez insan ölüyor...

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:45

carley hanım bakınız yahudi dediğinizde üstteki mesajımda olan tüm iğrenç özellikleri inanış haline getirmiş insanlar topluluğundan bahsetmiş oluyorsunuz..bende insanların ve çocukların ölmesini istemiyorum ama yahudiler inanışları gereği insanlık düşmanı malesef...bizim yorumlarımız bir yana allah yahudileride lanetlemiştir onun her müslüman yahudilere dini inanışları gereği yaklaşmalıdır die düşünüyorum...

nisa suresi
46. Yahudilerden bir kısmı kelimeleri yerlerinden değiştirirler, dillerini eğerek, bükerek ve dine saldırarak (Peygambere karşı) ”İşittik ve karşı geldik”, ”dinle, dinlemez olası”, ”râinâ” derler. Eğer onlar ”İşittik, itaat ettik, dinle ve bizi gözet” deselerdi şüphesiz kendileri için daha hayırlı ve daha doğru olacaktı; fakat küfürleri (gerçeği kabul etmemeleri) sebebiyle Allah onları lânetlemiştir. Artık pek az inanırlar.

Maide

64. Yahudiler, Allah`ın eli bağlıdır (sıkdır), dediler. Hay dedikleri yüzünden elleri bağlanası ve lânet olasılar! Bilâkis, Allah`ın elleri açıktır, dilediği gibi verir. Andolsun ki sana Rabbinden indirilen, onlardan çoğunun azgınlığını ve küfrünü arttırır. Aralarına, kıyamete kadar (sürecek) düşmanlık ve kin soktuk. Ne zaman savaş için bir ateş yakmışlarsa (fitneyi uyandırmışlarsa) Allah onu söndürmüştür. Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar; Allah ise bozguncuları sevmez.

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:50

teşekkür ederim açıklama için benim demek istediğim insanların dinlerinden ziyade yapılan insanlık ayıbıydı. bunu yapan yahudi hristiyan musevi müslam olması bu ayıbı değiştirmez... insanlar önce insanca davranmayı bilmeliler!!!

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:55

tabikide öle islam herşeyden evvel güzel ahlak hoşgörü ve insan sevgisine önem vermektedir.ama işin garip tarafı carley hanım bir insan yahudi ise malesef insanı duygularını alınarak yetiştirilmekte inanışları bunu emrediyor çünkü...yoksa allahu teala şeytanla yahudileri bir tutup lanetlermiydi diye bir sormak gerekir...

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 13:59

gurur duyuyorum dinimle binlerce şükürler olsun müslüman ve türk doğmuşum!!! benim dinim benim ırkım bana insan olmayı aşıladı...

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 14:02

aynen öle carley hanım.allah binlerce kez razı olsun atamıza böle şerefli bir toplum yetiştirdiği için...

carley
  • Ekle
32 yaşında / Bayan
Bodrum
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 14:09

evet o büyük liderin sayesinde:))

tembelgazili10
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 14:15

bir sürü türk büyüğü say say bitmez hangisinden bahsediyoruz:) vatan sevgisi ve milliyetcilik konusunda atatürk, islamın dünyaya tanıtılması ve islam ülkelerinin lideri konumuna gelmemizin sebebi yavuz sultan selim handanmı,malazgirt kahramanı alparslandanmı,çin seddini 40 kişiyle basan cesaret timsali kürşattanmı hangisinden:)??

[1] [2] [3] [4]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan