süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   AKP İSRAİL`CİDİR, SİYONİZM`İN UŞAĞIDIR!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.01.2009 18:07

İsrail’e karşı acıtıcı önlem almak istiyorsanız silah alımlarını gözden geçirin, derken... Öğreniyoruz ki tam tersine İsrail’e kıyakçılık üzerine kıyakçılık yapılıyor...
Yıl 2005... Türkiye, PKK terörüne karşı havadan gözlem yapabilmek için insansız hava araçları (İHA) almaya karar veriyor. 10 uçaklık ihaleyi İsrail firması kazanıyor. Firma, sözleşme kapsamında ilk heron sistemini Eylül 2007’de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne teslim etmeyi taahhüt ediyor. Ancak bu taahhüdünü yerine getirmemesine rağmen Savunma Sanayii Müsteşarlığı her nedense firmaya hiçbir cezai yaptırım uygulamıyor.
Heron’ların teslimatının gecikmesi üzerine Milli Savunma Bakanlığı, Güneydoğu Anadolu’daki acil istihbarat ihtiyacını karşılamak için harekete geçiyor. Taahhüdünü yerine getirmeyen İsrail firmasının iştiraki olan alt firmaya 10 milyon dolar ödeyerek bir adet Heron uçağını personeliyle kiralıyor. İHA’ları zamanında teslim etmeyen firmayı adeta ödüllendiriyor. Peki, kiralanan Heron ne oluyor derseniz... Bir süre sonra görev uçuşu yaparken düşüyor.
Zaman içinde İsrail firmasının İHA’lara Aselsan’ın değil kendi yapımı olan daha hafif kameraları monte etmek istediği yavaş yavaş netleşiyor.
İşte tam bu sırada ne mi oluyor? Başından beri bu olayın peşini bırakmayan CHP Milletvekili Atilla Kart anlatıyor:
“Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Ekim 2008’de İsrail’e yaptığı ziyarette yüklenici firmaya övgüler düzdü ve ilk iki uçağın Kasım sonunda teslim alınacağını açıkladı. Uçaklar Aralık başında Türkiye’ye geldi. Uzmanlarımız fabrika testinden geçirilmeden apar topar Batman’a getirilen uçakların teknik kabulünü haklı olarak yapmadılar. Sonuçta bu uçaklar da kullanılmıyor. Olayı şöyle özetleyebilirim; 200 milyon dolarlık bir ihale açtık. Şu ana kadar 100 milyon dolar ödememize rağmen elimizde hala bir tek uçak yok. İstihbaratta ABD ve İsrail’e bağımlılığımız devam ediyor.”

Melih Aşık`ın bugünki yazısından alıntıdır.

IZMIRDENHKN
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Beşiri
Batman
Aktif Toplam Yazı : 43
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 02:34

B.O.P. un eş başkanı olacaksın amerikanın stratejik ortağıyız diyeceksin... sonrada israile tepki göstereceksin

mecbur tabanı rahatlatıyor israile bağırıyor çağırıyor icraat yok...

gerçekten anlamıyorum gerçek müslümanlar nasıl oy atıyorlar bu partiye bir tanesi çıksın açıklasın yahu

amerikan yanlısı ırakta o kadar müslüman katledildi amerika ordusuna lojistik desteğini türkiye üzerinden yaptı

bu parti madem dindar niye bunu yaptı bir yandaşı çıkıp açıklasın nasıl avutuyor kendini merak ettim

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 02:41

O halde tüm müslümanların akp genel merkezine bunun hesabını sorması gereklidir.

IZMIRDENHKN
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Beşiri
Batman
Aktif Toplam Yazı : 43
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 15:23

bu partiye dindarlar oy atıyor partide hukumet olup HAÇLI SEFERİ YAPIYORUZ diyen başkanı olan ırakta müslümanları katleden israilin en büyük destekçisi amerikaya stratejik ortağımız diyor

bu partiye oy atanlara gülüyorum bu kadar cehalet bu kadar karanlık pes yani

U_S_ovalye
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Rize
Aktif Toplam Yazı : 4105
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 01:13

Şimdi işi sadece Akp ye yüklenirse diğerleri farklıymış gibi anlam çıkar..Akp israilcidir yerine türkiye israillle çıkar birlikteliği içerisindeki ülkedir demek daha doğru...

akp srailci ama ikdidara chp gelirse mhp gelirse yada herangi bir başka parti gelirse İsrailci olmayacakmı?? Yine olacak...İsrailcilik ve abd cilik akp ile başlamadı...Bu millet kapitalizme geçit verdiği sürece parti a olur b olur farketmez herşey aynı biçimde devam eder..Türkiye halkı bunu sorgulamalı..

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 02:30

arkadaş,bu ister chp,ister mhp olsun fark etmez.Bir kaç kuruş kazanıcağım diye sakın vatanı satma ! mesaj budur.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2009 14:38

Başbakanın bugün parti grup toplantısında yaptığı konuşmayı tv`den izledim; başbakan 70 milyonun gözünün içine baka baka sahtekarlık yapıyor.

Küresel kapitalizmin ve küresel emperyalizmin elinde oyuncak olan bir yönetim mazlum Filistin halkının dostu olamaz.

Başbakan ve AKP hükümeti acınacak haldedir, başbakanın ve AKP hükümetinin ABD ve İsrailli dostları ise; kuklalarına bakıp eğlenmektedir.

Derin_Mavii
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Merkez
Çorum
Aktif Toplam Yazı : 30
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2009 21:13

Türkiye de Her İKDİDAR İsrail ile sıkı fıkı ilişkilerde bulunmuşlardır .Türkiye ve İsrail ilişkisi tabiri

caizse "Metres-Yasak Aşk " tadında olmuştur her daim .İsrail ilk kurulduğunda tanıyan ülke hangisidir Türkiye

hemde gece yarısı tanımıştır günün ağırmasını bekleyememiştir bile ...

Bizim saf yurttaşımız 3 milletten acayip kıl kapar Yunan,Ermeni ve Yahudi Anadolunun çoğu yerinde bunlar

hakaret sayılan kemilelerdir "Ermeni dölü " "Yahudi dölü^" gibi .Bizim Halkın bu hassasiyetini bilen Siyasetciler Dincisi -Ulusalcısı ,Kemalisti İKDİDARA GELENE kadar Koyu bir Yahudi Düşmanlığından (Anti Seminism) dem vururken İKDİDARA gelince İSRAİL ile Kucak Kucağa sım sıkı ilişkiler kurmaktadır .Necmettin ERBAKAN iktidara gelmeden Siyonistler şöyle Yahudiler böyle deyip seçimi kazandındak sonra İsrail ile Askeri Anlaşma yapmasının yorumunu diyecek kelime bulamıyorum Keza Sayın Başbakanın bu saldırılardan sonra YAhudi Örgütünden aldığı Şeref madalyalarını tepki olarak İADE etmesini isterdim ...

en büyük İsrail Düşmanı DİNCİ İKDİDARLAR bunu yaparken ULUSALCI tayfada onlardan geri kalmamıştır özellikle" 28 Şubat " süreci sonrası Türk Ordusunun Yahudi Sempatisi Tavan yapmış .Emekli Paşalarımız İsrail Silah Şirketlerinde Danışmanlık yaparak Türk İsrail İlişkilerini hep sıcak tutmuşlarıdır..

Bir Ordu düşünün bu ordu bizim ordumuz olsun Türk ordusu olsun Brovesinde MÖ 209 kuruluş tarihi olsun sonra bu ordunun Tüm savaş uçaklarının Tankların Toplarını İnsansız Uçaklarının ve en sonda Casus Uydu Yazılım ve Donanımların İSRAİLLİ Şirketler tarafından yapıldığını düşünün .. Canlı bir örnek bundan 1-2 sene önce 1 F_16 mız Batı karadeniz illerimizin birinde düştü olaydan sonra Uçağın enkazı arandı ancak O kadar çok SİS vardıki bulunamladı En son çare İsrailden yardım istendi F-16 ının yazılı ve donanımı İsraillier tarafından yapıldığı için İsrail düşen Uçağın Kordinatı Türkiye verdi de Uçak öyle bulundu ..

Hasıla ;

Şimdi HAMAS(İ) söylemlerle bu vatandaşı kandırmanın alemi yoktur .Yokutr çünkü 2 milyarlık İSLAM alemi 5 milyonluk İsrail karşısnda ÇUVALLAMIŞTIR Nerde İRan atıp tutuyordu ,Nerde Türkiye Ortadoğunun büyük oyuncusu !! pehhh ..

Hz Muhammedin güzel bir Hadisi her şeyi Özetliyor : "Nasilsanız Öyle İdare edilirsiniz" suçu başka yerde aramak garip olur ...

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.01.2009 10:37

AKP israilciyse sen necisin jako ?

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan