süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   TÜRKİYE NEDEN İSRAİL KÖPEKLERİNİ VURMUYOR TEHDİT ETMİYOR_?

aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (08:50:47)
aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (08:51:38)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (08:52:20)
_FERAYE_ ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (19:43:15)
_FERAYE_ Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (19:44:08)
_FERAYE_ %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (19:44:55)
_FERAYE_ ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (19:45:47)
karacicegimsin EVET Mİ HAYIRMI ?? Forum başlığına yazı ekledi - (19:54:21)
CORCIL44 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (22:20:56)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (22:22:54)
CORCIL44 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (22:29:09)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 18:44

MÜSLÜMAN ÜLKELER İÇİNDE ASKERİ AÇIDAN EN GÜÇLÜSÜ OLAN TÜRKİYENİN FİLİSTİN KATLİAMINA SEYİRCİ KALMASINI KINIYORUM VE ŞAŞIRIYORUM.. BUNLAR YARIN ÖBÜRGÜN BİZİM TOPRAKLARIMIZA SALDIRAN AMERİKAYA DA MI BÖYLE SEYİRCİ KALACAK_? YAZIKLAR OLSUN BU ÜLKENİN BAŞINDA OLAYLARA SEYİRCİ KALANLARA!!!!

erdo41
  • Ekle
52 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 19:10

Filistin acaba bugüne kadar ölen askerlerimiz, gençlerimiz, yaşlılarımız ve çocuklarımız için kendi topraklarında PKK yı protesto etti mi bugüne kadar ?. Bizim için yürüdüler mi ? Bizim için Türk bayrağı astılar mı bugüne kadar ? PKK ya lanetler yağdırdılar mı ? Filistin bizim için ne yaptı allah aşkına ? Ben ne İsraili ve ne de ABD yi savunuyorum. Sadece gerçekleri görün. Elin arabından bize bugüne kadar ne hayır geldi ki şimdi gelsin ? Zamanında İranda Türk Büyükelçiliğine saldıran İranlılardan bile özür diliyorsak önce kendimize bir bakmalıyız.... Şanhsen ben filistin için ne destek veriririm ne de bayrak açarım Ne halleri varsa görsünler banane Filistinden.....

hoze_23
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 238
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 19:51

arkadaşım bu ülkede bir iki sert laf söylesen adamın üzerine gelirler niye mi? ikili ilişkilere zarar veriyorsun diye..

kazi67
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Almanya
Aktif Toplam Yazı : 81
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 23:50

Her ülke gücü ile kendini gösterir,sözünü dinletir,islam ülkeleri icinde en iyisi Türkiye ama ,en zengini degil,israilden de güclü degil,bakin ABD ye kafa tutan Iran i bile isgale hazirlaniyor israil,Milyonlarca nüfusu olan zengin ARAP ülkeleri nerede,Din sömürüsü yapan Bosbakan bile Türkiye nin dogal kaynaklarini satti,borc batagina soktu,sokaktaki kizdigin bir insan bile bugün paran kadar konus diyor,Islam ülkeleri aklini kullanmadigi icin kendi halklarini sömürüyor,gücsüz hale düsüyor,Türkiye yi de bu ucurumun esigine getirdiler din sömürücüleri,1.dünya savasina da böyle girdik Bugünkü Topraklarimizin 10 katini kaybettik.kalan 1/10 topraklarida bugünkü hükümet satiyor,kuyumuzu kaziyor,bos lafla Israil e karsi konmaz.Israil ABD desteginde Büyük Orta dogu Projesini gerceklestiriyor,20 müslüman ülkesinin sinirlarini yeniden ciziyor,demedi mi? Bizim Bosbakan Tayyip defalarca "Ben ABD nin orta dogu Projesi es baskaniyim "diye,Neden karsi cikmiyorsunuz AKP hükümetine ,dolayli yönden Filistinlilerin ezilmesine AK parti böylece destek verdi,ne diyelim Allah yardimcilari olsun,baslari sagolsun Filistinlilerin.

kazi67
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Almanya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 23:50

Her ülke gücü ile kendini gösterir,sözünü dinletir,islam ülkeleri icinde en iyisi Türkiye ama ,en zengini degil,israilden de güclü degil,bakin ABD ye kafa tutan Iran i bile isgale hazirlaniyor israil,Milyonlarca nüfusu olan zengin ARAP ülkeleri nerede,Din sömürüsü yapan Bosbakan bile Türkiye nin dogal kaynaklarini satti,borc batagina soktu,sokaktaki kizdigin bir insan bile bugün paran kadar konus diyor,Islam ülkeleri aklini kullanmadigi icin kendi halklarini sömürüyor,gücsüz hale düsüyor,Türkiye yi de bu ucurumun esigine getirdiler din sömürücüleri,1.dünya savasina da böyle girdik Bugünkü Topraklarimizin 10 katini kaybettik.kalan 1/10 topraklarida bugünkü hükümet satiyor,kuyumuzu kaziyor,bos lafla Israil e karsi konmaz.Israil ABD desteginde Büyük Orta dogu Projesini gerceklestiriyor,20 müslüman ülkesinin sinirlarini yeniden ciziyor,demedi mi? Bizim Bosbakan Tayyip defalarca "Ben ABD nin orta dogu Projesi es baskaniyim "diye,Neden karsi cikmiyorsunuz AKP hükümetine ,dolayli yönden Filistinlilerin ezilmesine AK parti böylece destek verdi,ne diyelim Allah yardimcilari olsun,baslari sagolsun Filistinlilerin.

hep_tek
  • Ekle
58 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Suudi Arabistan
Aktif Toplam Yazı : 9
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.01.2009 01:12

EVET SONUNA KADAR KINIYORUM ARKADAŞLAR BENDE...

YAZIKLAR OLSUN ELİNDEN BİRŞEYLER GELİPTE YAPMADAN SEYİRCİ KALANLARA....

BU ARADA ARAPLARIN TEK ÖNEM VERDİĞİ ŞEY PETROL VE PARA.....

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.01.2009 15:01

Konuşurken akıl ve mantık kuralları çerçevesinde konuşalım.

Türkiye İsrail`i neden vursun ya da İsrail`e karşı bir cephe örgütlesin?

Türkiye bölgede İsrail`in müttefiki değil mi, bu iki ülke arasında ekonomik, askeri, siyasi ve istihbarat alanlarında ortaklıklar yok mu, İsrailli pilotlar Konya Ana Jet Üssü`nde eğitim almıyorlar mı?

Devletler arası ilişkiler ulusal ve dini kimlikler çerçevesinde değil ortak çıkarlara göre belirlenir.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin egemenleri ile İsrail devletinin egemenleri arasındaki çıkarlar da ortaktır.

Bu iki devlet ABD hegemonyasında bir Ortadoğu istemektedir, bu iki devletin dışındaki diğer ABD işbirlikçisi Ortadoğu devletleri de bu konuda hem fikirdir.Öyle olduğu içindir ki, İsrail`in politikalarına karşı ses çıkaran ve Filistin direnişine yardım eden tek Ortadoğu ülkesi İran`dır.

Kahrolsun Amerikan-İsrail işbirlikçisi rejimler!

IZMIRDENHKN
  • Ekle
79 yaşında / Erkek
Beşiri
Batman
Aktif Toplam Yazı : 43
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 02:48

amerika ırakta neler yaptı israilin yaptığının on katını yaptı lojistik destek türkiyeden incirlik üssünden sağlandı

birde gitti pkk ya destek verdi. ama o zaman dış işlri bakanı GÜL ne diyordu ben CONDELİZE RİZE a Condi

diye hitap ediyorum başbakan ne dedi abd stratejik ortağımız

ama bu zihniyet türkiyede müslüman dindar diye oy topluyor bu kadar komedi ya pes yani

Derebeyoglu
  • Ekle
65 yaşında / Erkek
Sarıyer
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 547
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 03:07

Bukadar insan kahrolsun diyiyorda Türk ticaretinin % 50 si israillilerin elinde olup her gün onların mallarını,bankalarını kullanıyorsunuz.Bu paralar ile işte filistin vuruluyor.

kazi67
  • Ekle
56 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Almanya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 23:54

Ayrica Türkiyenin BOSBAKANI tayyip "Ben ABD nin orta dogu es baskaniyim "diyordu,Türk telekom israil lilere satildi,israil in filistine saldirilarinin bir müttefiki de Tayyip ,neden Türk halki bunun hesabini vermiyor,Irak taki millyonlarca müslüman katli de buna dahil,herhalde Türk halki ayyib in oylarini %48 cikararak onu Büyük orta dogo projesinin esbaskani olarak ödüllendirir.

_AKA_
  • Ekle
110 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1677
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 01:18

Vah gariplerim benim......

Araplar bizi arkadan vurdu safsatalarıyla yıllarca tekrarlana tekrarlana soğutulmadıkmı?

622 yıl büyük abinin refaketinde yaşamış insanlar birden bire vahşi dünyada yapayalnız kaldılar Osmanlının parçalanması ile.Siz yıllarca ailesinin koruması altında yetişmiş bir insanın birdenbire kendi haline bırakıldığında ne hale düşeceğini tahmin edebiliyormusunuz?İşte Osmanlı yıkılınca terkedip gittik Onları.Türkiye ne kadar abilik yapmış??yapabilmiş??Hatta öyle bir zhniyete sahip bir nesil bile gelmişki Arabın işini yapıp onun parasını almak laik T.C. için abesdir diyecek kadar...

Şimdi onlar bizim için ne yapmış demek ne kadar çirkin???O afganlılar,o pakistanlılar değilmiydi bize yardım edenler??Afganistanı ABD işgal edip kan akıtırken nerdeydiniz??Afganistan işgalini destekleyen hangi iktidardı????

_AKA_
  • Ekle
110 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 01:25

Kaldıki panonun konusu Türkiye neden İsraili vurmuyor denmiş..

O BOŞBAKAN denilen adam TSK ya ait üsr düzey komutanları toplantıya çağırıp kafalarına silahı dayayacak hepsinin istifasını alacak.Aydın doğan gibi bir çoğunu öldürecek.Ancak O zaman...

Ağlama duvarında bir Yahudi gibi dua eden G.K.Başkanına sahip olan bir ülke nasıl olurda İsraile savaş açabilir.Açmayı birak tehdit edebilir??

Kaldıki şuna emin olun.(Allah(cc) tarafsız olduğu) bir savaşta T.C. İsraili yeneceğini iddia etmek hiç bir askeri bilgiye sahip olunmadığının kafaların hala Çanakkelede kaldığının işaretidir.

10000 uçağa sahip İngiliz Kraliyet hava Kuvvetlerinden bile fazla hava gücüne sahip bir kuvvetten bahsedildiğini bilmeyen insanlar.Ha kara savaşında pek bişi diyemem.Tabii İsraile kadar nasıç varacaz keklik gibi avlanmadan oda ayrı konu:)

solcier35
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Altındağ
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 5268
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 01:49

Ben kimi görüyorum :)

Sen gerçek misin AKA ? :)

Hoşgeldin ve nerelerdeydin? :)

Negrano
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Bandırma
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 513
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 01:58

Evet hakkten panonun konusu bir hayli ilginçmiş doğrusu...

Kanaatimce bugun yaşanan olayları incelerken ; " dinkardeşlerimiz ölüyor huraa savaşa " demeden önce Haması kimlerin piyasaya sürdüğünü incelemek gerekir ve israilin hamastan öncesini.. Tabi 1. dünya savaşaında orta doguyu da derinlemesine analiz etmek lazımdır. Hatta yüzyıllar öncesinden beri ortadogudan göçetmek zorunda bırakalın yahudi tarihini de bilirsek hiç fena olmaz.

Bilmiyorsanız üzülmeyin , ben de bilmiyorum..

_AKA_
  • Ekle
110 yaşında / Erkek
Gaziosmanpaşa
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 02:11

solcier35

Yazılış Tarihi : 04.01.2009 01:49

Ben kimi görüyorum :)

Sen gerçek misin AKA ? :)

Hoşgeldin ve nerelerdeydin?

gERÇEĞİM GERÇEK Solcier :)

Hoşbuldum...Ama hoş bir gecede değiliz gerçekden...
Ölmenin şerefini bilen aciziyetlerde iken bile asla Hakdan ayrılmayan bu millet kapı kullarına şimdi uşak edildi.
Öyle bir hal aldıki doğruyu söyleyenler hain yalancılarla düşmanların dost olduğu bir devir.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan