Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   FUTBOL KENTİ ANTALYA `` YERLİ YABANCI TAKIMLAR KAMPA YİNE ANTALYAYA GELİYOR ``

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 13:20

Türkiye ve Avrupa`da liglerin ara vermesiyle birçok takım kamp için Antalya`yı tercih etti.

Hava koşullarının ve otellerin futbol sahalarının uygunluğu nedeniyle Antalya, yerli ve yabancı takımlar tarafından en çok tercih edilen illerin başında geldi. Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor, Trabzonspor, Kayserispor, Ankaraspor, Konyaspor, Eskişehirspor ve Antalyaspor, Antalya`da kamplarını sürdürürken, Galatasaray, Beşiktaş, Bursaspor, Hacettepe, Gençlerbirliği, Kocaelispor ve Gaziantepspor`un da kamp için Antalya`ya geleceği bildirildi. Fenerbahçe`nin ise İstanbul`da hava şartlarının kötü olması halinde Antalya`ya geleceği öğrenildi.

Sadece Türk takımlarını değil, yabancı takımları da ağırlayan Antalya, Almanya Bundesliga takımlarından Werder Bremen, Bayer Leverkusen, Rus birinci liginin şampiyon takımı ve aynı zamanda Gökdeniz Karadeniz ile Hasan Kabze`nin takımı Rubin Kazan, Hollanda birinci ligi takımlarından Feyenord, SC Heerenveen ve Romen takım Steaua Bükreş`i de misafir edecek.

Takımların kamp çalışmaları çerçevesinde hazırlık maçları yapılacak, özel turnuvalar düzenlenecek. Bu turnuvalardan 8-12 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek Antalya Cup Futbol Turnuvası`na, Trabzonspor ve Antalyaspor`un yanı sıra Almanya Bundesliga`dan Nürnberg ve Hollanda Birinci Ligi`nden SC Heerenveen takımları katılacak. Turnuvadaki maçlar, Mardan spor kompleksinde oynanacak. Antalya`da düzenlenecek ikinci özel turnuva Radyospor Kupası`nda da 11 Ocakta Galatasaray Alman Bayer Leverkusen takımıyla, Bursaspor Werder Bremen ile karşılaşacak. İki maçın galipleri ve mağlupları, 13 Ocakta turnuvanın son maçlarında mücadele edecek.

-TERİM, ARAGONES, CAPELLO DA ANTALYA`YA GELECEK-

Öte yandan, iki yılda bir düzenlenen Teknik Direktörler Gelişim Semineri de 12–13 Ocak 2009 tarihlerinde Antalya`da gerçekleştirilecek.

Seminerde Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones ve İngiltere Ulusal Takım Teknik Direktörü Fabio Capello konuşma yapacak.

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 13:32

ülkemizin miami ` si olan antalyaya yakışır bu güzel organizasyonlar.5 yıldızlı onlarca dev otel ve tatil köylerine sahip antalya futbol turizminde de artık gücünü gösteriyor :-)

forumcu
  • Ekle
77 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
Aktif Toplam Yazı : 261
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 17:35

valla bir kepezsipor taraftari olarak(forza kepezsipor) ben de antalya`nin bu bendimi cigner asarim tipi yukselisini halen buyuk bir coskuyla alkisliyorum(bu yuzden olasi harf hatalari yaparsam mazur gorun.hem alkis-hem yazim zor zanaat benim gibi vantrolog emeklileri icun).

ama antalya`nin bu kadar yukselecegi cok onceden belliydi.stratejist ruslar bu salt potansiyeli gordukleri andan itibaren sicak denize inme projelerini de hep antalya uzerinden tatmin etmekteye basladilar.

onlar sicak denize,yagiz barmenler de sicak (eeee) denize...evet.

herkes mutlu.
(ben haric.bir rus bagyana ingilizce adres sormak istemistim.ingilizce bilmeyen rus bagyan benim kendisine kur yaptigimi dusunup alo 157 imdat hatti`ni aramisti.ben de 3 tam 1 yarim attim tabi ve gidip en yakindaki sarp yamactan atlamaya karar verdim.bordo montum havada betmen pelerini etkisi yaratti.sonra bir ara beni isikla cagirmaya calisan oldu.sonra sonra bu islikla cagirmaya donustu.bu ne samimiyet,bu ne laubalilik bilemedim.hayat stabil.)

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.01.2009 15:05

Dünyanın önemli futbol takımlarının kış kampını geçirdiği Antalya`ya, Macar takımlarının bu yıl da ilgisi büyük olacak.

Macaristan Birinci Futbol Ligi`nin köklü ekiplerinden Haladas, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kış kampını Antalya`nın Belek beldesinde yapmaya karar verdi.

Takımın antrenörü Aurel Csertöi, Macar medyasına yaptığı açıklamada, Antalya`da geçtiğimiz yıl çok mükemmel bir hazırlık kampı geçirdiklerini, bu nedenle bu yılki kamplarını da Antalya`da yapacaklarını söyledi. Macar hoca, takımının 25 Ocak- 2 şubat tarihlerindeki Belek kampında 4 hazırlık maçı yapacaklarını, maçları oynayacakları rakiplerin henüz belli olmadığını, ancak muhtemel olarak rakiplerinden 2`sinin Türk takımı olacağını açıkladı.

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan