Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   İŞTE ASLANTEPENİN İLK BOMBASI: ``HAMİT ALTINTOP``

toyguner Sn adminler Yeni forum başlığı oluşturdu - (12:41:00)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.12.2008 23:54

DİP NOT: HAMİT ALTINTOPUN GALATASARAYLI OLDUĞUNU BİLMEYEN YOKTUR HERALDE.. AYRICA GALATASARAY FORMASINI HERNEKADAR ÖZHAN CANAYDININ TRANSFER EDEMESEDE GİYDİRDİĞİNİ BİLMEYENDE YOKTUR.. ALİ SAMİYENDE MAÇ İZLEMEYE HALDUN ÜSTÜNEL VE YÖNETİCİLERLE SARMAŞ DOLAŞ OLMAYA BİLE SICAK BAKAN HAMİTİMİZİ SAHİPLENMEK İSTEYİP UYDURUK HABERLER YAPANLARA DUYURULUR:)))

G.SARAY HAMİT ALTINTOP İLE ASLANTEPE İÇİN SÖZ KESTİ..

Galatasaray, Beşiktaş karşılaşmasından sonra turkspor.net in G.Saray yöneticileri ile Hamit Altıntop`un görüşme yaptıkları haberinin yankıları spor medyasına da yansıdı.. G.SARAY DA FUTBOLUN PATRONLARI HAMİT İLE ASLANTEPE İÇİN SÖZ KESTİ..

Ekim 2009`da bitmesi hedeflenen yeni statta taraftarlarına süper bir yıldız izlettirmeye kararlı olan Sarı-Kırmızılı yönetim, Bayern Münih`de oynayan Hamit Altıntop`u gözüne kestirdi, Fanatik`in haberine göre Başkan Adnan Polat talimatı verdi: Bu transferde hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacak.

‘Öylesine’ uğramamış!

Galatasaray`da Hamit Altıntop bombası... Beşiktaş derbisini izlemek için Ali Sami Yen Stadı’na gelen milli futbolcunun, İstanbul’a ‘öylesine’ uğramadığı, yöneticilerin daveti üzerine tribünde yer aldığı ortaya çıktı. Futbol Şube Sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile birlikte yemek yiyen yıldız oyuncu hakkında çıkan transfer söylentilerini ilk etapta yalanlayan Sarı-Kırmızılı idarecilerin, perde arkasında Hamit’le pazarlık masasına oturduğu belirlendi.

Teklif sezon sonunda

Başkan Adnan Polat’ın da talimatıyla, Hamit’e, “Biz sana Aslantepe’de Galatasaray forması giydirmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” diyen yöneticilere, gurbetçi oyuncunun cevabı aynen şöyle oldu: “Ben zaten Galatasaraylıyım. Galatasaray forması giymekten büyük mutluluk duyarım.” Aslantepe’nin inşaatının 29 Ekim 2009’da bitmesi hedefleniyor. Bayern Münih’le Mayıs 2010’a kadar kontratı olan Hamit için Alman kulübüne ilk resmi teklif ise sezon sonunda yapılacak.

siziniseviyorum
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 180
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.12.2008 00:04

uzgunum ole bisey olmayacak hamitin bonservisi 20 milyon eurodan baslıyor

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.12.2008 00:07

dikkat et biz GALATASARAYIZ:))

JARDELİN BONSERVİSİDE 24 MİLYON DOLARDI:)))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.12.2008 01:07

geç bunları geç recep ivedik 2 den ısrarla pasajlar vermeye devam edenlere katıla katıla gülmeye tam gaz devam edeceğim :-)

messi türkiyede sadece gs ı tanıyormuş gibi hayali ve asparagas kokan komik ötesi panoya karşılık olarak hamit türkiyede oynarsa bu tercihi sadece FENERBAHÇE olur panosunu açtım.hamitin fenerbahçeye geleceğinden değil.bu kadarlık ince bir şeyi anlamadan hemen cevap verdiğini sananlara yine katıla katıla gülüyorum :-)

ayrıca hamit asla gs a da gelmez böyle bir şey olamaz.rüyalarınızı kendinize saklayın.komiklikte tavan yaptınız iyice.adam bu saçma sapan haberleri yazan muhabir bozuntuları mahkemeye veriyormuş.biraz gövdenin üzerinde olan kafatasının içinde ki beynini çalıştırda hamit panosunu niye açtığımı anla.biraz saksıyı çalıştır saksıyı.jardel i almışlar güleyim bari.o adamı size cem uzan kazandırmadımı ? gs başkanının yada yönetiminin transfer becerisi değildi jardel.

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 13:29

Hamit Altıntop, şöyle bir İstanbul’a gelip ve de Ali Sami Yen’deki derbiye bir uğrayayım diyecek oldu. Anında da Galatasaray’a transferi gündeme oturuverdi. Ve Hamit çıldırdı. Bundan böyle benzeri haberler çıktığı takdirde, bu yayın organlarına dava açacağını bildirdi.
Haaa bir de, “Bayern’den daha büyük firma var mı ki” diye sordu.
Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna!..

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 14:14

Yazarlar bir süre yazarlar, özellikle transfer döneminde yazarlar...

Gerçekleşmeyen, dedikodudan ibaret olan, yalancılıktan öteye gitmeyen yazılarının ardından bir süre giderler...Bakarlar ki olmadı, yazdıkları her şey çöpü doldurmaya yarayacak gibi, bu sefer o yazdıklarını görmezden gelirler ve unutulmaya yüz tutması için bekleşmeye başlarlar;)

Omurgasız habercilik, medya anlayışı işte bu. Türkiye`de ziyadesiyle mevcut.

SaFiR33
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Fransa
Aktif Toplam Yazı : 1864
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 00:52

sadece merak ettim jardelin gs gelisi gs yani 24 milyon dolar gs mi odedi yoksa cem uzanlarin bir hedyesimiydi...jardelll

SebekeYok
  • Ekle
27 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Mozambik
Aktif Toplam Yazı : 4
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 15:57

hayır yani ben alakayı kuramadım :)
hamit,aslantepe sezon ortası transferi filan konuşulurken buraya jemin ve jardelin sokuşturulması fikri hangi aklın ürünü ?

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 13:28

jardelin sokuşturulmasının fikri hamitin bonservisi 20 milyon eurodan baslıyor deyip transfer edemezsiniz diyenlere cevaben verilmiş bir örneğin ürünüdür..

SaFiR33
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Fransa
Aktif Toplam Yazı : 1864
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.01.2009 17:40

soru hala cvp bulamamis jardeli gs kulubumu aldi bonservisini yoksa cemm uzan nin bir kiyagimiydi 24 milyon dolarlik bonservis bedeli.......

fenerium_park06
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 00:59

hayrlı olsun 905 :)

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan