Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   LIONEL MESSI : ``TÜRKİYEDEN SADECE GALATASARAYI TANIRIM!

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 132
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 10:24

`Sadece Cim Bom`u tanırım`
EKLENME TARİHİ : 24.12.2008

Özbekistan´ı ziyaret eden ünlü futbolcular kervanına katılan Lionel Messi, burada yaptığı açıklamada, "Türkiye dendiğinde aklıma gelen tek şey Galatasaray" ifadesini kullandı.
Taşkent yıkıldı!
Maradona`nın veliahtı olarak gösterilen Lionel Messi, Özbekistan Futbol Federasyonu’nun davetlisi olarak Taşkent’e gitti. Barcelona’da yıldızı parlayan Arjantinli futbolcu, medya mensuplarının yönelttiği sorular üzerine, Türkiye’den herhangi bir transfer teklifi almadığını belirterek, “Barcelona’da çok mutluyum. Bana gerekli imkanı sağladılar. Ama futbol bu. Bir gün gelir, Türkiye’de oynamayı düşüneceğim bir zaman olabilir” diye konuştu.

‘Zaman lazım’
Messi`nin bu açıklamasının ardından, Türkiye’ye gelse, hangi takımı tercih edeceği soruldu. Genç yıldız bu soruyu da gülümseyerek şöyle yanıtladı: “Türkiye dendiğinde aklıma gelen tek şey Galatasaray...” Ardından Messi’ye, Aragones’in Fenerbahçe’yi çalıştırdığı ve Güiza’nın da Sarı-Lacivertli formayı giydiği hatırlatıldı. :))Tangocu bunun üzerine, “İkisine de zaman gerektiğini düşünüyorum. İleride takımlarına daha faydalı olacaklardır” diye görüş bildirdi.

fanatik

Cengiz
  • Ekle
39 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Rusya Federasyonu
Aktif Toplam Yazı : 223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 11:02

Messi karakter anlamında en sevdiğim futbolculardan biridir. Çocukluğundan itibaren çok zorluklar çekerek büyümüş ama şimdi zirvelerde...

Hayatı gerçekten çok zorluklarla mücadele ederek öğrenmiş bir futbolcudur kendisi. Türkiye`den sadece Galatasaray`ı tanıması bana ilginç gelmedi;) Zira bugün artık taraflı/tarafsız herkes Galatasaray`ın yurtdışında daha çok tanındığını kabul ediyor...Bu yüzden Messi`nin de Türkiye denilince aklına ilk gelen takımın Galatasaray olması ilginç değil bence...

Ayrıca umarım gün gelir Fenerbahçe, Trabzonspor, Sivas, Beşiktaş isimleri de yabancı futbolcuların ve taraftarların zihnlerinde kendilerine bir yer bulurlar. Ama bunun olabilmesi için ligimizin kaliteli bir lig olması ve adaletsizliğin ortadan kaldırılması gerekiyor.

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 13:18

uzun zamandır barca ile maç yapmıyoruz.. tamda formundalar .. Sanırım şuan Avrupanın en formda takımlarından.. bi çıksalarda 2009 da Ali Sami Yene pardon Aslantepe ye gömsek onları:)))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 13:29

o zaman aragones ve guiza`yı da galatasaray`da oynuyor falan zannediyordur.hani yorumlamış ya....

feneri tanımıyorum demiyorki tabi yorum yapacak ama türkiye diyince aklıma ilk gelen şey galatasaray diyor nasıl görmek isterseniz öle görürsünüz.

yorumları hep fenerle ilgili guiza aragones zicoyu konuşuyo ama bi tek gs yı tanıyo ne güldüm yaaa yazan kendi yazdığına inanmışmı acaba..... zaten en büyük hayalide gerard , lampard , ronaldo gibi messininde galatasarayda oynamakmış:)

komik :):) türkiyeden aklına gs geliyo fenerle ilgili yorum yapıyo :):):) fotomacın gelişmiş versiyonu :):):)

öğlen öğlen beni güldürdünüz ya çok saolun eksik olmayın :-) recep ivedik 2 den seçmeler başladı :-)

GaLaTaSaRaYI905
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 13:43

haldun_izm
türkiyeden aklına gs geliyo fenerle ilgili yorum yapıyo :):):)

MESSİ SENİN TAKIMINLA İLGİLİ YORUM YAPMIYOR Kİ.. ORADA BULUNAN VE ÇEKEMEYEN MUHTEMELEN EZİK BİR TARAFTAR MUHABİR HEMEN SENİN TAKIMINLA İLGİLİ SORU SORUYOR:)) O NEDENLE ODA YORUM YAPIYOR:)) HEY ALLAHIM YAA BİRİ ŞU KISKANÇLIĞA ÇARE BULSADA KİMSE SAÇMA SAPAN KONUŞMASA:))))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 13:59

bu röportajdan messi nin haberi bile olduğuna şüpheliyiz tamam mı canım ? kaynaksız bir haberdir bu varsa kaynağı göster hadi.hadi sen seviyordun ya saçma sapan belgeler sunup ortamı germeyi çok seversin ya hadi bu komik hayali röportaj kusuru olan şeyin kaynağını göster de görelim.o yazarada selamımızı söyle canım o anlar bizim selamımızı :-)

fener ve gs taraftarları arasında hasta hasta polemik ve gerginlik yaratma amacı taşıyan üzerine sifonu çekmekten daha fazla bir değeri olmayan haberlerdir bunlar

VE BEN BÖYLE ŞEYLERE ANCAK KAHKAHALARLA GÜLERİM VE ŞU ANDA DA KATILA KATILA GÜLÜYORUM DİYORUM YA RECEP İVEDİK 2 DEN SEÇMELER BAŞLADI AYNEN ÖYL İŞTE HA HA HA.

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
Aktif Toplam Yazı : 490
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:16

En azından PELE nin dediğinden daha iyi cevap vermiş :))

PELE : Fenerde Brezilyalı çok ama ben yine de GALATASARAY ı seviyorum :))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:19

sifonu çekmeye devam ediyoruz recep ivedik 2 ye az kaldı ha ha ha.

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:26

Ya tamam haldun bunlar geyik bir nevi ama şu da gerçek ki avrupa da TÜRKİYE denince akla GALATASARAY geliyor futbol deyince bu değişilmez bir gerçek he Liverpool lulara sorsan onlar Beşiktaş diyebilir o ayrı tabii :))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:41

geçeceksin bunları mehmet karşıma ciddi şeylerle çıkın bende katıla katıla gülmeyeyim.avrupa kupalarında takımların başarıları değerlendirilirken son 5 sene kıstas alınıyor tamam mı canım ? gs 2000 de uefa yı aldığında messi daha emekliyordu be ha ha ha.messi özbekistana gelmiş de adama gs ı sormuşlarda ha ha ha.muhahaha.bu hayali ve maksatlı habere ben çok gülüyorum ama ağzımla gülmüyorum mehmet.böyle habere ağzımla gülecek kadar değer vermem ben.neyle güldüğüm çok belli şimdi.gs ın son 5 senede avrupada ne başarısı varda konuşuyorsunuz burada.hangi şeye göre tanınıyorsunuz siz.2000 den beri hiçbir başarınız yok avrupada ama bir sürü fiyasko başarısızlıklarınız var.fenerbahçede geçen sene ismini bütün dünyaya duyurdu.çeyrek final oynayarak ismini yeterince duyurdu.brezilyanın tamamı fenerbahçe sempartizmanı oldu taaaa güney amerika.ekim ayında marmarisde tatil yaparken bir sürü ingiliz kızıyla barlarda takılırken futbol konuştuk.old trafford bar yani manchester united fanlarının barında futbol konuşurken fenerbahçeyi de söylediler.neye inanırsanız inanın.benim brezilyadan ve ingiltereden de en az 10-15 tane bayan arkadaşım var hepsi de futbol hastası ve FENERBAHÇE yi de çok seviyorlar ve tanıyorlar.kendi çevrelerinde duyduklarını anlatıyorlar bana.siz neye inanırsanız inanın çok da umrumda.ben kendi yaşadıklarıma değer veririm.böyle saçma sapan sanal haberlerle karşıma çıkanlara değil tamam mı mehmet ?

roberto carlso gibi dünyada ismini bilmeyen bir adamı alıp marka değerini artırdı bu takım.bu sene de başarısız olduk ne yapalım yani gayet normal.bu sezonda siz temsil edin ülkemizi.ama uefa kupasının saygınlığı,havası,prestiji ve oradan gelecek olan maddi gelirler şampiyonlar liginin kıyısına bile yaklaşamaz ama olsun yine de temsil edin.kadıköyde final rüyasını yaşamaya devam edin.

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:50

Allah seni bildiği gibi etsin haldun ne diyim sen çok yaşa :))

haldun_izm
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 14:58

cümleten canım cümleten :-) marmaris old trafford bara da bekleriz seni.nisan 15 - 1 kasım arası ortam süperdir.ingiliz kızlarıyla kırmızı noktalık yakınlaşmalarının haricinde futbol sohbetlerine de girebilirsiniz.hepsi futbol seviyor.ingilizcene güveniyorsan tabii. hadi bye

LaF__EbeSi
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 15:49

Yalan haber. Messi durup dururken neden Türkiye ile ilgili konuşsun ki . Fanatik uydurmuş gene biryerlerinden. Bana bu haberi ispatlayabilene videosunu bulabilene benden ne isterse. He bişey daha Messi daha 21 yaşında. Yani Gs uefa kupasını aldığı zaman 13 yaşındaydı. Messi`nin böyle birşey söylemiş olması mümkün değil. Ayrıca sokaktan geçen insana 10 sene öncesinin Uefa kupasını kim aldı diye sorsan hiçkimse hatırlamaz. Hatta 5 sene öncesini de hatırlamaz. O yüzden bu sözler hava .. Haber de tamamen uydurma.

Mehmet
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sri Lanka
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 15:58

Messi ye uefa GS ın UEFA kupasını aldığın hatırlıyormusun diye sormamışlardır yaşı tutmayanalr da GS ı o şekilde hatırlamaz zaten ama avrupa da bir başarın varsa hemen ortaya çıkar tarih de not düşülür 2000 UEFA Kupası Şampiyonu GALATASARAY dır diye TÜRKİYE de Avrupa Kupa Kaldırmış Tek Takımdır diye...

simplicio
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.12.2008 17:10

mehmet , tutkal var mı brader tutkal ;)
koş yetiştir,çatırdamalar artmaya başladı yetişemiycez :))

[1] [2] [3] ... [6] [7] [8]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan